Yerel İş için SEO Zorunluluk

İnternet küresel nitelikte olabilir, ama işinizi yerel, hatta müşterileri mahallede, şehirde yaşayan, hiçbir anlamda, küresel ulaşmak konsantre yapar, ya da. Yerel işletmelerin global erişim almak için bir kaynak israfı. Bunun yerine, yerel toplum üzerinde yoğunlaşmalıdır. Web küresel olduğunda, bunu nasıl yapabilirim soran olabilir ve Google siteleri konumlarına göre sınıflandırmak değildir. SEO ile nasıl yerel gidebilirsiniz:

1 Anahtar kelimelerinizde konumunuzu kullanın.

Ilk el anahtar kelimeleriniz konumunuzu kullanmaktır. Örneğin, Londra’da ve araba sigortası satmak, en önemli keyphrase olmalıdır? Araba sigortası Londra?? Bu keyphrase iş ve bulunduğunuz yere içerir ve özellikle Londra’daki araba sigortası arıyoruz insanlar sürücü olacaktır.

2 metatag lerde bulunduğunuz yeri kullanın.

Sitenizin sayfalarını metatag, arama motorları ve sizin için Metatagları olsun diğer anahtar kelimeleriniz ile birlikte, bulunduğunuz kaçırmayın olmalıdır. Tabii ki, aksi takdirde vücudunuzun metin bir anahtar kelime olarak bulunduğunuz yere sahip değildir ama etiketleri ile doldurulmuş biraz şüpheli, çünkü gövde metni kullandığınız anahtar kelimeler bulunduğunuz yere sahip olmalıdır.

3 Gövde metin konumu kullanın.

Anahtar Kelimeler gövde metni çok saymak ve onları atlamak için göze alamaz. Web kopya için optimize edilmiştir? Araba sigortası? sadece bu? sigorta Londra araba? iyi rütbe konumu anahtar kelimelerinizin parçası olduğunu emin olun olmaz.
4 Google Maps ve Yahoo Maps

Google Maps ve Yahoo Maps belirli bir konuma listelerinde yer alacak çünkü göndermek için harika yerlerdir.
5 çapa metin olarak bulunduğunuz yere geri oluşturun

Konumu ile bazı anahtar kelimeler çok doğal bir ses yok, çünkü çapa metin olarak konumu ile organik geri almak için biraz zor olabilir?? Örneğin,? araba sigortası Londra?? dilbilgisi açısından doğru değildir ve hiç bir organik satır içi bağlantı alacaksınız ama bloglar hakkında yorum Ad alanına kullanabilirsiniz. Blog dofollow ise, hala SEO için yardımcı bir çapa metin ile backlink alırsınız.

6 yerel arama motorlarına eklenmenizi sağlayın

Küresel Google, Bing, ya da Yahoo gibi arama motorları, çok sayıda trafik ancak bulunduğunuz yere bağlı olarak, yerel arama motorları, gerçek altın madeni olabilir getirebilir. Bölge için yerel arama motoru, bir arama motoru ortalama (bölgesel arama motorları olma olasılığı çok yüksek olmasa da) ya da ülke için daha büyük olasılıkla olabilir. Çin pazarına satıyoruz Örneğin, Baidu, mükemmel bir seçenektir.

7 yerel dizinleri listesinde yerinizi alın

Yerel arama motorlarına ek olarak, yerel dizinleri ile siz de şansınızı denemek gerekir. Kimse dizin listeleri okur ama bu tam olarak böyle değildir düşünebilirsiniz. Örneğin, Sarı Sayfalar, belirli bir ürün için yerel bir satıcı ararken insanların bakmak ilk yerlerden biri.

8 yerel hedefli reklam kampanyaları

Sitenize hedeflenen, yerel trafik için en etkili yollarından biri yerel hedefli reklam kampanyaları ile. PPC reklam ve ilanlar, en iyi çalışmalarınızı iki seçenek vardır? en azından en yöneticileri için.
9 anahtar kelimeleriniz zaman zaman kontrol edin

Bazen anahtar kelime arama hacmi kontrol arama hacimleri vardiya oldukça tipiktir çünkü iyi bir fikirdir. Insanlar için arama yoksa, söylemeye gerek yok? Araba sigortası Londra?? diğer arama cümleleri kullanmaya başladı artık, çünkü sizin için optimize etmeye devam? araba sigortası Londra?, bu zaman ve para kaybıdır. Ayrıca, rakiplerinizin kullandığınız anahtar kelimeler göz kulak?? bu anahtar kelime çalışma ve olmayan ipucu verecektir.
10 sosyal medyayı kullanın

Sosyal medya bir site arama motorlarında daha fazla trafik ve yerel arama için de geçerlidir. Ücretsiz işinizi geliştirmek ve tam olarak ihtiyacınız olan insanlara ulaşmak için Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağ sitelerinde büyük bir satış potansiyeli var. Çünkü orada katılımcılar İlgilendiğiniz bölgede ağırlıklı olarak sosyal siteler Yerel gruplar, özellikle değerlidir
11 yorumlar ve referanslar isteyin

Müşteri yorumları ve referansları, klasik bir iş aracı ve bu iş için tavsiye mektubu gibidir. Ancak, çok SEO ile ilgili olarak, onlar başka bir rolü olabilir. Inceleme siteleri, bu tür değerlendirmeleri ve referansları (ya da bunu yapmak için sorunuz) yayınlama ve bu iş sürücü vardır. Bu sitelerin bazıları Yelp ve Tüccar Daire ama bu da yazılan bölgesel veya ulusal inceleme siteleri olduğu kuvvetle muhtemeldir.
12 farklı yerler için ayrı ayrı sayfalar oluşturun

Muhtemelen hepsi için optimize değil, çünkü pek çok yerlerde iş var, bu görevi biraz daha zor hale getirir?? gibi bir keyphrase? araba sigortası Londra, Berlin, Paris, New York?. Bu durumda çözüm, farklı yerler için ayrı ayrı sayfaları oluşturmak için. Yerlerde dünya yayılan işinizi gerçekten çok uluslu ise, aynı zamanda farklı, ülkeye özgü etki alanı (yani uk.co, GB için de Almanya, vs) farklı siteleri oluşturabilirsiniz ancak bunu yapmak için sadece makul . Aksi takdirde, sadece konumlardan her biri için ayrı bir sayfada yapacağız.

Yerel pazar güveniyor, yerel aramalar için sitenizi optimize etmek için bu basit ipuçları, bir zorunluluk vardır. Belki de zaten bazıları yapıyor ve size neyin işe yaradığını ve ne değildir biliyorum. Her neyse, hepsini denedim değil, şimdi onları denemek ve bu sıralamaları (ve işinizi) ya da olumlu bir etkiye sahip olmadığını görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir