Yeni Başlayanlar İçin Arama Motoru Optimizasyonu

Yeni Başlayanlar Oturum için SEO hoşgeldiniz. Onun büyük basit seo süreçte para kazanmak için bu online tekniği öğrenmeye karar verdik. Peki ben çok net bir şekilde her şeyi açıklayabilir umuyoruz. Size hiç kullanmadıysanız bile, ilk bakışta karmaşık, ama bir süre sonra çok kolay her şeyi hissedeceksiniz. Aklınızda tutun, seo basit, kolay ama zaman alıcı bir süreçtir.

Bu başlayalım. Seni seviyorum, size kesinlikle ve kolayca yapabilirsiniz.

Ben burada her gün bir adım okumak ve uygulamak daha iyi seo hakkında her şeyi yazacağım.

Basit adımları aşağıdaki dahil edilecektir

1. Bir web sitesi veya blog gerekir
2. Bir Google Adsense hesabı gerekir
3. SEO sürecinin Anlamak
4. Web sitenizin Google Adsence kodu ekleyin
5.. Web sitesini tanıtmak
6. Sizin tıkladığında eklerse ödenir.

1. Adım

Başlamadan önce, bazı seo hakkında anlamak gerekir. On-sayfa seo, off-sayfa seo, seo araçları ve diğer konular seo, seo nedir gibi bu web sitesinde verilen farklı seo konuları incelemek için bu gün geçirin. Bu sitenin ana sayfasına gidin ve learnign farklı konu başlatmak. Sana başlayanlar iseniz, benim ne demek istediğimi açıkça anlamak değildir, biliyorum, ama size seo süreci başlayacak, bunun sizin için yararlı olacaktır. Yani bu bütün konuları okumak ve tema anlamaya çalışın.

2. Adım

Şimdi ne seo ve bazı temel seo eğitimi kazanmış, biz daha fazla devam edeceğini öğrendim. Bu yeni seo süreci için, kendi web sitesi gerekir. Bu pahalı bir değil, her yerden etki alanı ve hosting paketi satın alabilirsiniz. Bu yıl veya Rs başına 15 ila 20 ABD Doları hakkında yuvarlak maliyeti. 2000 yıllık. Eğer domain ve hosting ne olduğunu bilmiyorsanız, bu konuyu incelemek gerekir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir