WordPress

WordPress

Bir CMS dönüştü önce blogcular için kullanılabilir olduğundan WordPress belki de en popüler CMS. En son sürümlerini statik bir sayfa oluşturmak için izin verir, böylece bir web sitesi geliştirme aracı olarak, bu programı kullanmak için kolaydır. WordPress için kolay bir arayüz kullanımı ve web sitenizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirmek için kolaydır. Binlerce web uygulamaları çeşitli widget ve eklentileri vardır. WordPress yeni web geliştiriciler için kolay CMS programları yüklemek kolay ve kullanımı kolay, çünkü biridir.

WordPress, Drupal veya Joomla ya da daha küçük bir topluluk, bu yüzden size ihtiyacınız olan yardım bulmak mümkün olmayabilir. Buna ek olarak, yükseltmeler ve eklentileri, web sitenizin düzgün ya da kötü çalışmamasına neden olabilir, tamamen kaybolur.

Ve web siteniz için iyi İYS programlama bilgisi seviyenize bağlıdır ve uygulamak istediğiniz özellikleri. WordPress veya Joomla temel özelliklere sahip web siteleri inşa edilmiş, ancak Drupal çok ayrıntılı bir web sitesi için daha iyi bir seçim yapar. Ancak, Drupal, daha büyük bir öğrenme eğrisi vardır ve eğer yeni bir web geliştiricisi iseniz sinir bozucu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir