WordPress için SEO 2

Google Sitemaps,

Web arama Google örümcekleri yüksek kalitesini korumak için sürekli yeni veya güncellenmiş içerik için arama yapan internet sürün. Google yeni bir sayfa keşfeder ana yolu işaret bağlantılar aşağıdadır. Bazı sayfalar dona € ™ t, hızlı bir şekilde Google tarafından keşfedilmeyi yeterli gelen bağlantılar var ve onları dizinde görünmesi için bu hafta sürebilir.

Google yöneticileri, özel olarak biçimlendirilmiş bir XML dosya yüklemenize olanak sağlar indeksleme işlemini hızlandırmak için â € ~ sitemapâ € ™ bağlantıları içeren, belirli bir web sitesinde sayfaları ve güncellemeleri frekans. Bu sadece yeni veya güncellenmiş bir sayfaya hızlı bir şekilde alınır şansını arttırır, aynı zamanda indeksleme işini en iyi hale getirir, yerine rastgele tarama örümcekler şimdi, benim deneyim WordPress olduğunu söyleyebilirim yeni content.Although doğrudan gönderilebilir bloglar genellikle çok sorun olmadan endeksli, hala bir Google hesabı oluşturun ve blogunuz için bir site haritası dosyası yüklemek için yararlı olabilir. PHP ve XML şimdi ya da çok az bilgiye sahip site haritaları oluşturmak için WordPress için kullanışlı bir eklenti vardır. Check it out:

Arne Brachhold WordPress Site Haritaları eklentisi. Bu yeni bir XML site haritası, bir mesajı, yazılı veya güncellenen her zaman oluşturur. Bu yorum sayısına göre bir sayfa öncelikli olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm parametreleri özelleştirmek için kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Plus Andre Chaperon sitemaps eklentisi ve iş yükleme açıklayan bilgilendirici bir video öğretici var.
Sadece düzenli bir site haritası (ziyaretçi blogunuza atmak için yardımcı olacaktır) kullanımı SiteView eklentisi blogunuza XML site haritası görüntülemek için. Sayfa, Almanca, bu nedenle burada otomatik İngilizce çeviri bağlantıdır.

Ping Sunucuları

WordPress motoru yayımlamak veya bir mesajı güncellemek Her zaman sitenizde yeni içerik hakkında ping sunucularına bildirmek için çalışır. Ping sunucuları, arama motorları ve kullanıcıları en son içerik göstermek için onlara yardımcı toplayıcılar blog son güncellenen bloglar listeleri sağlar. > Yazma bölümü – Seçenekler ping için sunucuların listesini yönetmek. Daha iyi ping, ancak blogunuza ping sunucuların uzun bir liste bildirir olarak farkında sunucuları bu güncellemeleri yayınlamak her zaman bekleyin web sunucunuza ekstra bir yük. En iyi çözüm, bütün büyük blog arama motorları ve toplayıcılar Yeni Mesaj bilgilendirilmek olacağını garanti edemez birkaç popüler ping sunucuları seçmek için. Burada önerilen ping sunucuların listesi aşağıdadır:

http://api.feedster.com/ping.php
http://api.my.yahoo.com/RPC2
http://api.my.yahoo.com/rss/ping
http://blogsearch.google.com/ping/RPC2
http://bulkfeeds.net/rpc
http://ping.feedburner.com
http://rpc.icerocket.com:10080
http://rpc.newsgator.com
http://rpc.pingomatic.com
http://rpc.technorati.com/rpc/ping
http://rpc.weblogs.com/RPC2

Wikipedia’da aktif ping sunucuları bulabilirsiniz kapsamlı bir listesi
Geçerli (X) HTML

Web sayfalarının sadece küçük bir yüzdesi tam olarak W3C standartları onaylamak ve hatta bazı büyük web siteleri W3C kurallarına aykırıdır doğrulayarak kendi web belgeleri sağlar. Modern büyük tarayıcılar, HTML ve arama motoru tarayıcılarının hataları ne olursa olsun çoğunlukla indeksi onları sayfalarını görüntülemek için yeteneğine sahiptir. Ama bazen (X) HTML hataları sayfalarını engelleyebilir yapısı doğru endeksli olması. Sayfalarının W3C doğrulama hizmeti gibi örneğin ya da tarayıcınızın eklentileri, Tidy dayalı kullanmak geçerli olduğundan emin olun.
Navigasyon Yukarıdaki Mesaj İçerik

Mesajların içeriği, çoğunlukla tektir Blogunuzun navigasyon ve kenar çubuğunuzda blog içeriği boyunca tekrarlanır. (Bir sayfa alaka yargılamak için kullanılan faktörlerden biri) içerik ön plana avantaj elde etmek, böylece navigasyon yukarıdaki mesaj koymak akıllıca bir karar olacaktır.

Içerik ve kenar çubuğu navigasyon sayfalarında nasıl düzenlenir görmek için Lynx gibi bir salt metin tarayıcı kullanın veya geçici olarak tarayıcı seçenekleri CSS devre dışı bırakmak. Veya daha iyisi, tek tıklama ile CSS etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için izin Firefox için Web Developer eklentisini yükleyin. CSS devre dışı gördüğünüz gibi arama motorları tarayıcılarımız blogu görebilirsiniz.

Teması ile ilgili düzenleme CSS dosyası, navigasyon ve kenar çubuğu üzerinde WordPress temalar yer yazılan içerik tasarımcıları. En popüler blog düzeni â € “sol mesajları, sağ kenar çubuğu â €” doesnâ € ™ kenar çubuğuna yazılan içerik sonra göründüğü gibi herhangi bir özel ayarlamalar gerektirir. Ama üç sütun düzeni veya sol kenar ile bir düzen kullanmak istediğinizde â € “kullanacaksanız tema CSS engelli görünümünde navigasyon ve kenar çubuğunu yukarıda mesajlar koyar emin yapmak zorunda.
Ana Sayfa Teaser Metin veya Yazı alıntılar gösterilen

Uzun mesaj yazmak için tercih ederseniz size sayfanızda bunlardan sadece bir kısmını gösteren düşünmek gerekir. Nedenleri şunlardır:

ana sayfa yükleme süresinin azalması,
geliştirilmiş görünürlük önceki mesajlar
yinelenen içerik cezalara karşı önlem.

Sadece sonrası ilk veya ikinci fıkradan sonra etiketi koydu ve ana sayfada görüntülenen ilk satırları okuyucularınız onları bütün yazı okumak için motive dikkatini çekmek için yeteneğine sahip olduğundan emin olun. Copyblogger büyüleyici teaser metin yazma mükemmel ipuçları verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir