Web Tasarım ve Hosting Arasındaki Fark Nedir?

Hem de web tasarımı ve web barındırma, bir web sitesinin oluşturulması ve bakım gerekli görevleri olmasına rağmen, iki işlev yönetilen ve ne başarmak nasıl açısından çok farklı. Genellikle aynı satıcı çifte hizmet olarak sunulan, bazı insanlar, web tasarımı ve hosting tek ve aynı olduğuna inandığımız için geldik. Burada bazı ne olduğu hakkında, her görevin gerektirdiği bilgi ve web tasarımı ve hosting ihtiyaçları ile doğru bir yardım alma hakkında nasıl gitmek.

Web tasarım, web sayfaları kendileri oluşturma ile yapmak zorunda. Çok dizgiciler kez bir gazetenin tek tek sayfaları oluşturmak için kullanılan bir şablon unsurları düzenlenmiş, aynı şekilde, bir web tasarımcısı, istenen etkiyi yaratmak için farklı unsurları bir araya getirecektir. Metin gibi Elemanları, grafik, resim, yazı tipi boyutları ve renkleri bilgilendirici yanı sıra çekici bir web sitesi için sayfaları tasarlamak ve üretmek için kullanılır. Çok gerçek bir anlamda, bir web tasarımcısı web sitesinin yaratıcısı, siteyi oluşturan tüm diğer sayfaları hala iyi karıştırma her sayfayı ayrı ayrı tasarlanmış.

 

Buna karşılık, web hosting, İnternet kullanan herkes için kullanılabilir tam olarak tasarlanmış web sayfaları yapma sürecidir. Bir web hosting şirketi, web sitesi aslında yaşayan bir sunucu üzerinde bant genişliği ve mekan sağlamak için işletmeler ve bireyler ile sözleşme. Hosting sürecinin bir parçası olarak, web sitesi barındırma, rutin günlük olarak web sitesine gelen trafik miktarını sürdürmek için yeterli bant genişliği olduğundan emin olun. Daha iyi bir web hosting firmalarının bazıları trafik mevcut bant genişliği sınırlamaları aşan yakın geliyor site sahipleri biliyorum izin otomatik kontroller ve bildirimleri içerir.

Bazı insanlar web tasarımı ve hosting karıştırmayın nedenle Bölüm hosting firmalarının bir dizi hizmet paketlerinin bir parçası olarak da web tasarımı teklif. Bazı durumlarda, tasarım, site sahipleri, web sayfaları oluşturmak için kullanabileceğiniz bir şablon olarak yapılandırılmıştır. Diğer ev sahipliği yapan, müşterileri ile sıfırdan tasarım sayfaları tek bir işe tam zamanlı web tasarımcıları sunuyoruz. Sonuç olarak, birçok işletme sahipleri, kendi web tasarım hizmetleri kalitesi için, hosting yetenekleri kadar bir hosting şirketi ile gitmeyi tercih edebilir.

Iki farklı üreticilerin web tasarımı ve hosting hizmetleri satın almak mümkündür. Tasarımcıların bir dizi çok sayıda, o iş için doğru seçim olup olmadığını belirleme bir yol olarak bir istişare toplantısı seçenek sunan, online bugün bulunabilir. Aynı zamanda, web tasarımı ve hosting firmaları, kullanışlı, kolay sitesi tasarımı için kullanılan kod hosting şirketi ile birlikte çalışacaktır emin olun ve genellikle kombine daha düşük bir oranda satın alınabilir. Mevcut bir web sitesi oluşturma ya da yeniden ele ilgilenen herkes, her iki seçenek de araştırmak ve çözüm en iyi çalışmalarınızı hangi belirlemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir