Web Tasarım ve CMS

Uzman özel CMS web tasarım bütçe ipuçları, yeni özel CMS web sitesi ya da mevcut bir sitenin yeniden tasarlanması bir teklif sorarken düşünün. Özel bir CMS içerik yönetim sistemi veya bir personel, teknik beceri olmadan yeni site içerik yönetmek veya değişiklik için her zaman ödeyerek, çünkü gelecekteki maliyetleri aşağı tutmak için iyi bir seçimdir.

Web Tasarım Fiyat, Kalite ve Değer Karşılaştırması

CMS Tasarım İpucu # 1: Bütçe fonları için ilk özel CMS web tasarım geliştirme ve lansmanı için göze mümkün olduğunca çok kalite.

Herhangi bir tüketici ürünü gibi, sürer kalite için daha fazla ödeme harcanan para için değer sağlar. Bu aynı zamanda, özel bir CMS web tasarım için de geçerlidir. Bir tasarım bütçesi, web tasarım fiyatları analiz etmek için tavsiye kurmak için, başkalarının hataları önlemek yardımcı olabilir.

Değer, kalitesine bağlıdır, güzel görünümlü bir web sitesi için pahalı bir fiyat yanıltıcı olabilir. Ucuz fiyat olsa bile güzel görünümlü bir hata olabilir. Ucuz fiyat ve teknik beceri kalitesini analiz eksikliği varsa, sadece yapmayan bir clunker ile sona erebilir. Dağılmaya kadar web sitelerine ve sahte tüketici ürünleri gerçek anlaşma gibi görünebilir.

Herhangi bir web sitesi için kaliteli bir hızlı test kodu doğrulamak için, bu yüzden Google, ifade, ücretsiz W3C online araç bulmak için “html doğrulamak”. Kendi tasarım test potansiyel bir tasarımcının çalışmaları göz atın. Site xhtml ve hatasız W3C ne kadar uygun olursa, bu tasarımcı kalite önemser iyi bir göstergedir. Sonraki ucu bir CMS web tasarımcısı değerlendirmek için daha fazla tavsiye sağlar.

CMS Web Designer seçilmesi Seçimleri

CMS Tasarım İpucu # 2: kendi kalite ve tecrübeye dayanan özel CMS web tasarım oluşturmak için bir kaynak için seçeneklerinizi değerlendirin.

Ben web tasarımı yapabilir “belirten bir amatör CMS web tasarımcısı muhtemelen doğrudur. Dereceli okul düzeyinde 10 yaşında veya daha genç çocuklar web tasarımı. Çekici bir özel CMS web tasarım, işletme ve arama motorları çeken yapan bir web sitesi oluşturarak, kolay görünebilir oluşturma farklıdır.

Burada dikkate alınması gereken CMS web tasarım hizmet seçenekleri. Ilk 3 web sitenizde, kurulum, yönetmek ve güncellemek için gerekli süre hariç ücretsiz olabilir. Diğer web tasarımcısı seçeneklerini maliyet içerir.

1. It Yourself Web Tasarım
2. Friend or Bağıl Güven
3. Standart Şablon kullanın
4. Premium CMS Şablon satın alın
5. Serbest CMS Web Designer Kiralama

Deneyim eksikliği, ücretsiz ya da neredeyse ücretsiz web tasarımı için ilk 4 seçenek iyi bir performans sergilediğini kaliteli bir CMS web sitesi için bir öğrenme eğrisi tırmanma içerir. Sıfır deneyimi ile, 200 veya daha fazla saat sürer sadece araştırma değerlendirmek ve iyi bir CMS yazılım paketi seçin ve ardından Kurulum ve başlatma hazırlığı içinde benzersiz bir görünüm için değiştirebilirsiniz.

Serbest web tasarımcı işe en iyi seçim olabilir, ama kalite ve deneyim doğrulamak için due diligence kullanın. Onları kendi web sitesi için performans kanıt var. , Müşterilerine kalite ve performans gösteren müşteri CMS tasarım projeleri bağlantılar için de sorun.

Deneyimsiz tasarımcıların abartmak veya overpromise. Birçok gerçek bir kanıt olmaksızın, sizin için ne yapacağını tartışmak için tercih. Bu firmaların taşeron olarak web tasarım çalışmaları için yalvarıyor yalan alıcı tarafından kanıtlanmıştır, yine de kendi sitesinde veya müşterileri için sonuçlar ispat edemez. Bir kişi veya şirket gerçekten iyi bir performans sergilediğini kaliteli bir özel tasarım bir çözüm sağlayabilir, bunlar delil var.

Tasarımcının yeteneği ile gelişmiş teknik becerileri öğrenme olmaksızın düz metin olarak yeni sayfalar eklemek için W3C için geçerli bir kod ile tablosuz tasarım xhtml özel bir CMS oluşturmak eğer başka bir test istiyor. Özel tasarım toplantısı bu cümle, şimdi ve gelecek yıllar için de yeni bir bilgisayar buluşlar gösterilecek. Kendi tasarımları çapraz tarayıcı uyumlu ve de tüm büyük tarayıcılar iyi gösterecektir kanıtlar için sormak istiyorum.

Site başlatın ve Büyüme Planı Detayları

CMS Tasarım İpucu # 3: Planı tekrar ziyaretçi çekmek için yeni özel CMS web tasarım genellikle orijinal kaliteli içerik eklemek için.

Bir web sitesi başlatmak ve ürün veya hizmetin bir-bir tür ya da son derece benzersiz sürece strateji başarılı olamaz unutun. Rekabet ve bir-shot web tasarım bütçesi varsa, rakibinizin sürekli ziyaretçi dönmek için bir neden veren taze içerik ekleyerek web sitenizin daha iyi performans. O site trafiği, bu yeni bir içeriğe erişmek için istekli tekrar alışveriş ve arama motorları yer alacak.

CMS içerik yönetim sisteminin amacı, genellikle orijinal kaliteli içerik ekleme yeteneği. Tek bir satır kod yazılmadan önce, bizim tavsiye sitesi ilk başlangıç ​​navigasyon ve gelecekteki sitesi büyüme kalem dışarı haritalama. Navigasyon anahat ziyaretçi kayıp alamadım bu yüzden mantıklı bir site yapısını korurken gelecekte nereye içerik eklemek tasavvur sağlayacaktır.

Özel tasarım planlama aşamasında, altında bir yer tutucu olarak inşaat tek çağrı cihazı gibi online bir şey ya da hiçbir şey günaha kaçının. Çok genel bilgi ile daha gelişmiş bir site yaklaşık olarak kötü. Yarısı raflar boş ise görkemli bir açılış sahip bir tuğla ve harç mağaza düşünün. Olumlu bir ilk izlenim yapmak gerekir, bu yüzden ziyaretçi dikkate ikna ürün veya hizmetin yeterli bilgi vermiş kadar başlatılamıyor.

Gelemez gibi çok kaliteli olarak özel bir CMS web tasarım, bütçe seçerek Özetle, due diligence tasarım ekibi seçiminde kullanmak ve tasarım gelecekteki gelişimi için, devam etmekte olan zaman veya para yatırım. Web sitenizin online başarı öncesi planlama ve bu özel CMS web tasarım bütçe ipuçları ile birlikte “genellikle orijinal kaliteli içerik eklemek” stratejisi uygulamaktadır bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir