Sosyal Medya Pazarlama nedir

Sosyal Medya Pazarlama nedir

Son aylarda, övünür, herhangi bir şirket ya da marka mevcut sosyal ağlarda mevcut olmak istiyor: Facebook ve Twitter, onlar, hedef ile gerçek zamanlı iletişim olmak için bunları bilmeniz ve iki yönlü reklam yararlanmak istiyorum onlara gerçek iletişim.

Bu sosyal ağlar büyüyor ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip, fakat gerekli değildir, sadece geçerli sosyal araçlar hedefimize ulaşmak için etkili ve göze çarpmaz.

Tıpkı milyonlarca kullanıcı her ay trafik oluşturmak StumbleUpon veya Reddit ve LinkedIn gibi platformların numaralarına bakın.Aynı MySpace, Delicious, Flickr, oturaklı, Kur’an veya YouTube için de geçerli.

Sorun Internet görünür sosyal fırsatlar büyük yelpazesi ile ortaya çıkar. Ancak, çözüm karmaşık değil: sadece mükemmellik, hedefimiz karşılamak yaşınız, yaşadığınız, hobilerin, seviyor, vb biliyorum

Ne de kendimizi sosyal ağların numaralarını tarafından kör izin gerekir. Milyon bölgesindeki tüm rakamlar onların takipçileri veya kullanıcılar sunuyoruz, ama biz dikkatli insanlar aslında aktif olan kaç sormalıyız, kendi profil güncelleme ve diğer kullanıcılar ile veya kendi markaları ile etkileşim. Ve her şeyden önce şu soruyu sormak gerekir: kaç kullanıcı ürünlerimiz gerçekten ilgileniyorlar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir