SEO Dostu Tasarımcı

Bir Web tasarımcısız bir site oluşturmak mümkün değildir. Ancak, SEO sözkonusu olduğunda, Web tasarımcıları ile başa çıkmak için gerçekten acı verici olabilir. SEO-yetkin pek çok Web tasarımcıları, olmakla birlikte, yine de sadece sitenin grafik yönü odaklanmış tasarım dahilerin, takılmaları bir istisna değildir. Onlar için SEO hiçbiri kendi iş ve arama motorları ile iyi sıralaması gibi önemsiz bir şey için hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Böyle bir tasarımcı işe, sitenizin arama motorlarında iyi bir sıralama olacağını sanmıyoruz, söylemeye gerek yok.

Kendi SEO yapacağım, senin sıralaması çok kötü etkileyebilir, sonra Web tasarımcısı SEO becerileri hakkında bir şey umurumda değil belki ama yine de önümüzdeki göreceğiniz gibi tasarım sorunları vardır. O SEO kurallara aykırı sitesi tasarımları, o zaman SEO hileler ile bu sorunu gidermek mümkün değildir.

SEO dostu bir tasarımcı işe gerektiğini söylüyorlar zaman, biz bir SEO yanlısı olduğunu tahmin ve SEO biliyorum ama değilse, o zaman SEO Öğretici bir görünüm ve SEO Listesi var. SEO hakkında hiçbir fikriniz varsa, ne aramak için bilmiyorum, çünkü o zaman zor bir SEO dostu tasarımcı seçmek mümkün olacak.

Bir tasarımcı, nihai testleri biri onun geçmişte siteleri bakmak için SEO dostu değildir – özellikle SEO bölümünde, profesyonelce yapılır. Onların geçmişte siteleri gibi ikinci bir liste olacak ve iyi bir sıralama olanlar gibi bariz SEO hatalar, sergi yoksa, bu, bu kişi değerinde işe olduğunu bir öneridir. Her neyse, bazı durumlarda istemci kendisini sitesi optimize etmek için çok şey yapmıştır ki olabilir ve bu yüzden site çünkü o geçmişteki siteleri için SEO eski siteler bakmak sonra, tasarımcı sormak iyi saflarında.

Burada sitenizin SEO felaket yapacak ortak web tasarım günahların bir listesi aşağıda verilmektedir. Geçmiş sitelerinde herhangi bir ya da aşağıdaki-olurdu tasarımcı yarattı fark ederseniz, sadece bir sonraki tasarımcı taşıyın. Bu SEO düşmanca tasarım öğeleri mutlak günahları ve istemci onlara bunu yapılmadıkça, aşağıdaki teknikleri kullanmak istiyorsunuz hiçbir tasarımcısı dikkatini hak ediyor:
1 Flash konusunda yoğun güvenin

Birçok tasarımcı halen Flash dilimlenmiş ekmek sonraki en iyi şey olduğunu inanıyoruz. Flash çok sanatsal ve (tarayıcı sonsuza kadar yük) bir site serin bakmak yapabilirsiniz, ağır Flash-ed siteleri SEO açısından felaket. Basit HTML siteleri, arama motorları ile daha iyi rütbe ve Flash kullanımı bir zorunluluk ise, Flash siteler en iyi duruma getirme noktası olarak, daha sonra aynı sayfanın bir HTML sürümü zorunlu daha fazla.

2 iç bağlantıları yok, ya da çok az bağlantılar

İç bağlantılar geri ve çok önemlidir. Tabii ki, bu bir sayfadaki tüm metin sitede tüm diğer sayfalara köprü ama iç bağlantılar bir sayfa sadece bir çift varsa, bu geri almak için kaçırılmış bir şans olmalı anlamına gelmez.
3 Görüntüler, dübeller için metin değil

Bu, birçok tasarımcı başka sık hatadır. Çapa metin SEO hayati ve bağlantılar çapa metin eksikliği, bu kötü. Bu menü öğeleri ve diğer sayfa öğelerini metin ile bu kullanıcıların ekranlarında doğru göstermek olacaktır emin asla. Çünkü, ama bu negatif sitenizin sıralamasını etkileyen. Beri metinden daha resmini kullanmak çok daha kolay olan bu gerçek. şekilde, işlevsellik için güzellik kurban gerekir.
4 Dağınık kodu ve kod ton

HTML hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bir sitenin kodu dağınık ve kod miktarını aşırı ise ancak kod temizlik SEO için önemli bir kriter yargılamak için imkansız olabilir. Kodu, kirli olduğunda, tüm spiderable olmayabilir olabilir ve endeks bu mümkün olmayacaktır çünkü bu tam anlamıyla arama motorları sitenize hariç tutabilirsiniz.
5 JavaScript aşırı kullanımı (SEO dostu olmayan)

Flash Benzer şekilde, arama motorları, tonlarca bunun özellikle JavaScript sevgi yoktur. Aslında, JavaScript ile kötü, doğru kodlu değilse, JavaScript kullanımı nedeniyle sayfalarınızı (veya parçaları) otomatik endeksli olmayacak anlamına gelir spiderable değildir ki oldukça mümkün olmasıdır.
6 Overoptimized siteleri

Overoptimized siteleri altında optimize edilmiş daha iyi değildir. Aslında, onlar çok daha kötü olabilir çünkü anahtar kelime malzeme ve sitenin sıralaması yapay olarak şişirmek için başka teknikler kullanan (Black Hat SEO olmasanız bile), bu arama motorları yasaklandı alabilir ve bu en kötü zaman Bir site başına gelebilir.

7 Dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler

Eh, belki de dinamik URL tam bir tasarım sorunu değildir, ancak anahtar teslimi bir site alıyorsanız eğer, dinamik URL kötü ve size olan – yani yüklemek ve yapılandırmak ve iç bağlantılar oluşturmak için size kalmış değildir bunları kullanmak için tasarımcı / geliştirici isteyin. Kendi dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler yazabilirsiniz ama aslında bu siteye dramatik değişiklikler yapmak anlamına gelir ve bu zor bir tasarımcı olarak işe noktasıdır.

Bu noktalar çok önemlidir ve onları takip etmek gerekiyor bu yüzden, bir SEO dostu tasarımcı seçerken. Listedeki öğelerden bazıları için çok kötü bir site bir tasarım harikası ve ağır teşvik bile, hala iyi sıralarda ulaşmasını mümkün olacak SEO (yani Flash, JavaScript). Tasarım SEO dostu bir heves değil, bir gereklilik ve bir SEO düşmanca tasarımlar için yetinmemelisiniz – Bu gerçekten pahalı olabilir!

One thought to “SEO Dostu Tasarımcı”

  1. seo adına çok iyi gerçekten teşekkürler, tabi sadece bunlar yetmiyor, seo çok geniş sektör 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir