Profesyonel Web Tasarımcı veya Web Tasarım Şirketi bulma

Web sitesi World Wide Web mağazası pencere. Izleyicinin dikkatini çekmeye ve birkaç saniye içinde tüm açık olmak gerekir. Aksi takdirde, arama motoru listelenen sonraki site üzerine.

Yeni web sitesi oluşturmak için en uygun kişinin seçilmesi bir iş üstlenmeleri gereken en önemli görevlerden biridir. Aynı zamanda serbest tasarımcılar, reklam ajansları, halkla ilişkiler firmaları ve web geliştirme danışmanları pazar sel miktarı nedeniyle en zor biridir. Aşağıdaki doğru web tasarımcısı seçtiğinizden emin olmak için bir kaç yararlı ipuçları.

Neden Profesyonel ?

Bana soru başka bir şekilde, ‘Neden ormanda billboard yazılan’ ifade edelim? En saygın web tasarımcıları, arama motorları hakkında bir iki şey biliyorum … ama bu motoru sonuçlarını aramak için geldiğinde harita üzerinde iş koymak için yeterli değil. Ne istiyorsun, bir ‘arama motoru dostu web sitesi kurmak için bilen profesyonel bir tasarımcı.

Iki profesyonelleri arasında anahtar diğeri de aynı şeyi yapacak biri, güzel resimler, metin bağlantıları ve arama motorları görünmez kılan bir karşılama sayfası ile bir web sitesi kuracak ama kodlama ve programlama ile web yapar arama motorları için karşı konulmaz bir site. , Satış ve web üzerinden satış ve arama motoru sonuçlarını sayfa 15 gömülü olmak arasındaki fark, bir arama motoru dostu bir site inşa bilgi.

Web Site Gereksinimleri listesi oluşturma

Bir ‘one-stop-shop çözüm için arıyorsanız yerinde sağlam bir proje planı olmalıdır. Bu, uzun vadede para, zaman ve emek tasarrufu. Interneti tarayın ve genel bir bakış vardır ve kendi web sitenizi nasıl tasavvur hissediyorum web sitelerinin listesini oluşturmak. Sitelerin her biri hakkında gibi şeyleri unutmayın. Bu, aslında yeni web sitenizin içine dahil etmek istediğiniz özellikleri ‘best of the best’ bir liste derleme.
, Web tasarım tırnak için alışveriş yapıyorsanız, web tasarım satıcısı bazı temel soruları sormak unutmayın:

* Müşteri referansları sağlıyor musunuz?

* Ben kendi web sayfaları düzenlemek mümkün olacak mı?

* Web sitelerinin tasarım arama motoru dostu mudur?

* Logo tasarımı, web teklif dahil midir?

* Kaç tasarım kavramları ve revizyonlar verecek?

Şablon Trap önleyin

Web şablonları ile sorun bu “kapalı sistemler.” Özel programlama ya da efektler izin veya kolayca yapılandırılmamış böylece Genellikle navigasyon yerleştirme sabit kodlanmıştır. Her ay birinin kendi ‘şablon tabanlı web sitesi’ korkunç görünüyor ya da web şablonu sistemi kullanımı ya da anlamak çok da zor olduğunu şikayet için bizi arayın. Çerez kesici büyük bir örnek, web şablonu web siteleri, gayrimenkul alanında boldur. Tüm bu siteler aynı görünüyor. Neden yeryüzünde bir emlakçı Böylesine rekabetçi bir online alanında kalabalığın arasından sıyrılmak istemezsiniz? Alt satırında şablonlardan uzak kalmak. Maliyet ve teslimat ucuz ucuz konum.

Web Üretim Bütçe oluşturulması

Web tasarım süreci, high-end kaliteli web projeleri dünya çapında bir web varlığı sonucu, amatör kaliteli siteleri bir araya koyarak, bir kaç saat geçiriyor acemi değişmektedir. Web sitesinde 400 $ harcama planlıyorsanız, zaman veya para boşa harcamayın. Sitenizin büyük olasılıkla, ucuz bakmak bir utanç olabilir ve aslında iş ve imajını zedeleyebilir. Olduğu gibi kalmak için daha iyi.

Ancak, işinizi büyütmek için bir web sitesi başlatılması konusunda ciddi olduğunuzda, evinizi ipotek olmadan yapabilirsiniz. İşte ABD genelinde, web sitesi için bütçe bir araya getirmek için dikkate alınması gereken bazı gerçekler ve rakamlar.

Küçük işletme Web siteleri – $ 2800 $ 3900

Küçük işletme e-ticaret web siteleri – $ 3600 $ 4200

Orta ölçekli işletmeler Web siteleri – $ 3800 $ 5200

Orta iş e-ticaret Web siteleri – $ 4200 ile $ 7200

Büyük iş Web siteleri – $ 7200 $ 10.000

Büyük iş e-ticaret web siteleri – $ 9200 $ 15.000

İyi hazırlanmış bir web sitesi, yeni müşteriler ve müşterilerin yeni veya ek çevrimiçi trafik getirebilir. İlk izlenimler olsun, böylece Internet ziyaretçi iletmek istediğiniz görüntü veya markalaşma yakalamak için web tasarımcı ile çalışmak.

Artık profesyonel bir web sitesi tasarım şirketi bulma temel ilkelerini anlamak, online tasarım tırnak için istek göndermek ve maliyeti ne karşılaştırmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir