Pay Per Click (PPC)

Tıklama Başına Ödeme kavramı

Sayfanıza bir arama motoru en iyi 20 sonuç (bu oldukça iyimser) büyük olasılıkla arama motorları üzerinden ziyaretçiler almazsınız, onun için para olmadıkça görünmüyorsa. Birçok tarayıcı, ancak, bir ücret ödemelerini listeleyebilirsiniz yani bir “sponsor bağlantı”, satın alabilirsiniz arama sonuçlarının sağ tarafında bir sütun var. Bu Click (PPC) veya Google adwords Öde olarak bilinen şeydir

Sistemleri, başına ödeme tıklayın ya da reklamverenin sistemi yoluyla almak için her kraliyet ziyareti için ödediği nerede “reklam modeli dayanır başına kez ödersiniz. Ilgi anahtar kelimeler üst sıralara almak için bir arama motoru PPC, reklamverenler, teklif . diğer kriterler ile birlikte en yüksek teklifi, reklam sonuçları listesinin en üstünde görünmesini bulunmamış, ziyaret başına maliyetini artırırken, web, büyük bir ziyaretçi sayısına sahip olacağı bu (sözde).

Şu anda İspanya’da faaliyet gösteren büyük PPC sistemleri şunlardır: Google Adwords, Espotting ve Overture. “Sponsorlu sonuçlar” veya büyük arama motorları ve web portalları için “reklam linkleri” tüm yem. Google, Overture ve Espotting reklamverenler doğrudan ziyaretçiler, özel başlıklar ve her anahtar kelime için açıklamaları için bir URL ile ilgili anahtar kelime kümesi seçmek için izin ziyaret ödemek için programlar var, sonuçları görünür elemanlarının yanı Google, Overture ve Espotting sağlanan Ortakların kendi ağları gibi. Hayır debriyaj, Google’ın durumda reklamverenler için artık sadece bizim reklamverenlerin taahhüdü bağlıdır, ancak bu gibi diğer faktörler oranı (“Click-Through Rate” – TO)-tıklama yoluyla reklam.
“Tıklama başına ödeme” sisteminin temel avantajı, büyük arama motorlarının ve portallarının hakkında reklamverenlere neredeyse anında görünürlük sağlamak için yeteneğidir. Dezavantajı, birçok durumda, onun yatıyor yüksek maliyet ve kampanyalar konumlandırma sonuçları, “özgür” ve karlılık ölçüm sistemleri ile tamamlanmalıdır.
Tıklama Başına Ödeme Nasıl mı?

Öncelikle müşteri için önemli olan anahtar kelimeler, arama o kişi arama bu terimleri seçin. Sonra, diğer reklamverenler sponsorlu bağlantılar böyle listelerde görünen ödeme nasıl araştırma. Eğer sponsorlar listesinde görünmesini istediğiniz yüksek, daha fazla para ödersiniz. Liste postor.Evidentemente iyi başlar, size birçok müşteri için, ödeme ve ne kadar iş bu ziyaretçiler sağlayacaktır ne kadar öğrenmek istiyorum. Tek bir ürün veya hizmet için teklif isteyebilirsiniz edenler tarafından ilgili 100’den fazla arama terimleri tanımlamak gerekir.
Avantajları

– PPC potansiyel müşterilere ulaşmak için en etkili yöntem
– Siz sürekli ziyaretçi başına maliyet izlemek için yeteneği var
– Çok basit: daha fazla ödeme, en iyi pozisyonlar “sponsor bağlantılar” listesinde olacak
– Sadece reklam tıklayın ziyaretçiler için ödeme
– PPC ile size ürün ve hizmetlerin tanıtımı için şartları seçebilirsiniz
Reklam tıklamadan önce web ve ziyaretçiler için kaliteli trafik-üret etkinlik açıklamasını okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir