İyi Web Tasarımcısı Bulma

Yani, şirketin web sitesi ihtiyacı karar verdik. Şimdi ne olacak? Kendinizi web tasarım tecrübesi var olmadıkça bu yana biz sonuçta şirket sitesi oluşturmak için bu mükemmel bir web tasarımcısı bulma, “online iş görüntü” hakkında konuşurken, çok önemli bir sonraki adımdır. Önce oluşturulmuş bir web sitesi hiç ettiyseniz, sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız göz önünde oldukça çok olduğunu göreceksiniz ve sizin için doğru kişiyi bulmak biraz ev ödevi yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Başarılı olmak için istediğiniz site, türü ne olursa olsun, siteniz, en azından bu 3 şey yapmak gerekecektir:

Profesyonel bir görünüm
Düzgün çalışmayabilir
Arama motorlarında iyi bir konumlandırma

Bu hedefe ulaşmada, iyi haber ve kötü haber var.

Kötü haber, tasarımcıların her türlü yönüyle oldukça fazla olan her türlü hizmet ve fiyatlar sunan, orada olduğunu. İyi haber, bu süreci kolaylaştıracak yardımcı takip edebilirsiniz bazı basit noktaları vardır.

Yani, bir tasarımcı bulma konusunda nasıl?

Web tasarım sunan pek çok farklı şirketler olduğu için, özel ihtiyaçları olan şeyin bir listesini yaparak başlayabilirsiniz. Her sitenin etrafında arayarak ya da tahmin formlarını gönderme başlamadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmek iyi bir fikir bu yüzden eşsizdir. Bilmeniz gereken bazı şeyler var:

Bir ürünü online satış olacak?
Sitenizin veritabanı gerektirir mi?
Aynı zamanda web hosting ihtiyacınız var mı? Bir etki alanı adı?
Müşterileriniz bir form aracılığıyla sizinle irtibata sahip olmak ister misiniz?
Kaç sayfa site olacağını düşünüyorum?
Sayfaları veya sitenizde istediğiniz iş için belirli özellikler var mı?

Ayrıca, sizin gibi sitelerin URL’leri bir çift yazınız. Ya da belki kendi sitenizden dahil istediğiniz başka bir sitede belirli bir özellik gördüm. Aradığınız sitenin tür bir fikir, proje için doğru tasarımcı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Tavsiye

Ben sağ tasarımcı bulmak için bulduğum en iyi yollarından biri, zaten kendi sitesinde tasarlanmış vardı ve onlar site ile mutlu ve tasarımcı ile deneyim kimin şahsen biliyorum birinden bir sevk almak için. Yani arkadaşlarınız ve ailenizle online iş görüntü oluşturmanıza yardımcı olacak birisi için çevresinde alışveriş olduğunu biliyorum. Web tasarım şirketi ile iyi bir deneyim geçirmiş olan kişiler, bilgi iletmekten daha mutlu olacaktır.

Birinden, bir sevk almak yoksa, gidin ve tasarımcı sitesine bakmak ve görmek başka ne yaptık. Eğer ilgileniyorsanız, kendi sitesinde ücretsiz bir alıntı formu doldurmak ya da tasarımcı projenin özellikleri ile e-posta.

Iş siteleri

Online satış sitelerinden sonra proje teklif tasarımcıların bir dizi projeniz maç yardımcı olacak bir dizi vardır. Farkında olmak bir şey bu sitelerin sadece kendilerini Ön Sayfa en son sürümünü satın aldım ve şimdi kendilerini “web tasarımcısı” etiketli olan, yıllık tecrübesi ile bu onların hizmet listelenen her türlü tasarımcıları olduğunu.

Bu iş siteleri daha az deneyimli insanlar için ciddi bir umudu olarak sıralanabilir zorlaştırır rağmen, proje tanımı için sorduğunuzda, “Sadece ciddi profesyoneller uygulamak gerekiyor” diye orada içerebilir. Bazen proje için teklif göndermek riff tipler miktarını ortadan kaldırabilir.

En büyük sorun, insanların bu iş siteleri kullanarak, onların proje için aldığınız numarası ile tırnak ile potansiyel müşteriler genellikle bunalmış durumdalar ve bu var. Eğer, sizin için ne arıyor tekliflerinin bir çok ile tüfek olabilir farkında olun.

Bu siteler genellikle potansiyel bir tasarımcı hakkında biraz bilgi edinmek yardımcı olabilecek bir tasarımcının bir derecelendirme sistemi bilgileri ve bazı tür sunuyoruz. Da önceki istemciler listelenen Okuma tasarımcıların seçtiğiniz bazı ışık tutacak yardımcı olabilir.

Sarı Sayfalar

Sarı Sayfalar reklamlar pahalı, bu nedenle büyük olasılıkla orada listelenen başarılı web tasarım bireylere profesyonel tasarım firmaları bulacaksınız. Genellikle kendi URL reklam listesi ve her zaman kendi sitesine gitmek ve onları başvurmadan önce sunduklarınızı görmek için iyi bir fikirdir.

Bir tasarımcı için ne olmalıdır?

Muhtemelen ilgilendiğiniz tasarımcıların bir çift var Ama nasıl emin biliyor musunuz? Tasarımcısı seçerken bilmeniz gereken birkaç şey vardır.

Portföy

Birincisi ve en önemlisi, kendi portföyü kontrol etmek istiyorum! Bu, son zamanlarda bu tasarımcı yarattı ve ne sundukları hakkında çok şey söyler işin organıdır. Tüm web tasarımcıları, kolayca erişebileceğiniz bir online portföy olmalıdır.

Yarattık kendi sitesi ve diğer siteler iyi bir göz atın. Sitelerin profesyonel görünüyor mu? Stil kendi sitenizden geri istiyorum tasarımcı şey var mı? Buna ek olarak, kendi sitesinde vardı şirketlerin iletişim ve bu tasarımcı ile ilgili deneyimleri hakkında onlardan.

Fiyat

Bu öncelikli olmasa da, dikkate alınması gereken başka bir şey fiyattır. Web tasarımı için bir “ortalama” fiyatı ne gibi kesin bir kural olmamasına rağmen, bu çoğu durumda, sizin için ne ödeme olsun, bir durumdur. Bu sadece köşelerde kesme zamanı değildir. Yani fiyat dikkate alınarak, zaman ve deneyim olarak, aynı zamanda bu kişinin uzmanlık için ödeme olduğunu düşünün.

Bu, birkaç dolar bir tasarruf daha görünüm ve fonksiyonu ile çok mutlu olduğunu iyi bir arama motoru ve bir konumu olan, başarılı bir site oluşturmak için daha önemlidir. Güzel bir site alırsanız, siteniz çok uzun bir süre için, umarım, şirket ile büyümek mümkün olabilir ve olacaktır!

Arama motoru optimizasyonu

En ilk defa web sitesi sahipleri yapmak bir hata tasarlanmış sonra kendi sitesinde ne yapacağını bilmiyorum. Bu sizin için tasarlanmış güzel bir site olması çok mümkün ve hiç kimse görür.

İyi bir tasarımcı, sadece profesyonel görünümlü bir siteyi oluşturmak yardımcı olmaz, aynı zamanda sitenizi arama motorlarının sitenizi kolayca online olarak bulunabilir, böylece iyi bir sıralama alır sağlayacaktır. Tasarımcısı arama motorları için sitenizi optimize etmek ve büyük arama motorları teslim konusunda emin olun.

Uzmanlaşmış hizmetler

Eğer online ürün ya da hizmet satmak mı? Bir veritabanı tabanlı site gerekecek mi? Flash veya gömülü video ya da ses hakkında? Herkes bu hizmetleri sunar; siteniz için gerekenleri hakkında sormak emin olun.

, Dikkate alınması gereken diğer şeyler bir çift web barındırma ve alan adı kaydı. Tasarımcı da onlara yardımcı olabilir, bu hizmetleri gerekiyorsa emin olun.

Uygunluk

Son olarak, potansiyel tasarımcılar için konuşurken, bu uyumlu görünüyor birisi olmalıdır. Tasarımcı dostu görünüyor ve onlar tüm sorulara cevap istekli mi? E-posta ve / veya telefon görüşmeleri derhal cevap veriyorlar mı? Temel olarak, ile “tık” bu birileri?

Tasarımcı ile iletişim çok önemlidir. Herhangi bir soruya cevap ve web tasarım durumunu güncel tutmak isteyen birine ihtiyacımız var. İyi bir tasarımcı, birkaç günde, en azından sizinle temas devam edecektir. Siz sadece bunu sevmiyorum dışarı bulmak için site oluşturmanın son gün aşağı almak istemiyorum!

Görüşler

Çoğu tasarımcılar kendi web sitesinde önceki istemciler referansları olacaktır. Ne müşterileri bu web tasarımcısı hizmetleri ile ilgili bir ya da iki müşteri çağırmak gerçekten iyi bir fikir olduğunu, yine kendi hizmetleri hakkında söyleyerek, ve görmek için iyi bir fikirdir.

Özet

Firmanızın web sitesini oluşturmak için sağ tasarımcısı bulma ve toplama dahil birçok faktörler vardır, ama anahtar bu sizin iş görüntü, size uzun yıllar olmasını umuyoruz ki bir olduğunu hatırlamak için bu yüzden, sizin almak için istediğiniz “rüya evi” bulmak için bir emlakçı alacağını tasarımcısı. Doğru tasarımcı ilk kez seçim, 6-9 ay içinde siteyi yeniden tasarlamayı birisi için arıyor olmaz.

Dikkatli olun, soru sorma, örnekleri bakmak, ve sizin için mükemmel bir web tasarımcısı bulacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir