Güçlü bir Blog olmak için 10 Taktik

Hepimiz ibaresi “içerik kraldır” duydum ama bu her zaman doğru değildir. Her şeyden önce, içerik kalitesi, iyi yazılmış içerik ve siz de onu kral yapmak için içeriği ne yapacağını bilmek zorunda. Yıllar önce makaleler yazmakta ve makale dizinleri onları gönderenlerin ve Ezines içeriği tanıtmak için en iyi yolu olduğunu ancak işler değişti.

Bugün, bloglar bu kadar popüler ve güçlü olan, içeriği kullanmak için en iyi şekilde konuk blogcular için mesaj vermektir. Aşağıda size başarılı bir konuk posteri olmasına yardımcı olmak için on ipuçları.

1. Kalite İçerik – etkin bir konuk sonrası yazdığınızdan emin olun. İçerik ilan edilecektir blogun ziyaretçi yararlanmak için. Kaliteli içerik olarak kötü yazılmış, kendinden teşvik satış mektubu yutturmaya kalkmayın. Ün berbat bunu yapacaktır. Insanların düşündüğünden ya da gerçekten yararlı bilgiler sağlayan yapmak için bir şey yazın. Bu tür içerik gerçekten okuyucular yardımcı olmak ve onları sizin ve site / blog kontrol etmek için bir sebep verecektir. Yani, okuyucu ve blog sahibi herkesin yararına olacaktır.

2. Formu Ortaklıklar – Çalışma blog sahibi. Onu o konuk yazılan kullanır eğer blog hem yardım daha fazla trafik getirmek için yazılan teşvik etmek çok zor olacağını bildirin. Blog okurlarına ne arıyorsun sahibi ve çıkarları onları tartışmak için zaman ayırın.

3. SEO – sonrası bazı arama motoru optimizasyonu yapmak için zaman ayırın. Bu sadece blog sahibinin terk etmeyin. Mesaj başlığı ve gövde alakalı anahtar kelimeler ile optimize edin. Yazılan Google ile iyi değilse gelmek için uzun bir süre, trafik, ve satış almaya devam edebilir.

4. Görüntüler kullanın, grafikler, tablolar, veya herhangi bir görüntü olarak derinlik ve içerik için daha fazla güç getirecek görüntüleri ile yazılan geliştirin. Böylece okuyucu, okuma ve bağlantıları ziyaret edilecek yazı için şansını artırarak daha fazla dikkat çekecek.

5. Orijinal İçerik – Çoğu blog sahipleri muhtemelen sunulan veya başka bir yerde yayımlanmış net olmamıştır orijinal içerik talep edecektir. Sahibinin kurallara uymayı emin olun. Sahibi muhtemelen kontrol edecek, çünkü, başka attılar bir makalede gizlice kalkmayın.

6. Doğru Biçimi – bunlar yazılan gibi olur formatında blog sahibi tartışın. Bazı blog sahipleri ihtiyaç duydukları özellikleri sağlayabilir, belirli bir yazı tipi, boyut, vb yazılmış yazılan tercih edecektir, onlara zaman ve iş tasarrufu olacak.

7. Yorum cevap yazılan ve düzgün bir şekilde onlara cevap emin geliyor yorumlar için bekleyin. Sonrası etkileşim popülerlik artırmak ve sırayla daha fazla trafik getirir, blog sahibi daha fazla trafik getirmek için cesaretlendirin.

8. Yayınlayacaklar hangi blogu okumaya ve araştırmaya emin olun – Just Be Poster. Sahibi arar ne tür mesaj ve okuyucuların en çok tepki alıyor bilin. Siz de bir çok ilgi ve etkileşim almak için istiyor. Mesaja uygun olabilir blog diğer mesajları Bağlantı. Bu onun günlüğü okumak için zaman almış, blog sahibi de SEO ile yardımcı olacaktır.

9 – Benzersiz bir şey arayın henüz bu blogda ele olmayabilir ve blog sahibinin okuyucular için geniş kapsamlı bir bilgi sunabilir konuları bulabilirsiniz günlüğü okumak için zaman ayırın. Bu blog sahibi, doldurulması gereken henüz kendi blogunda bir boşluğu doldurmak olduğunu gösterecektir.

10. Bazı Kişilik içeriği gerçekler ve istatistikler sadece bir demet yapmayın. Içine düşünce koyun ve derinlik ve anlam katmak. Deneyim ve bilgi ilgi katmanları eklemek için kullanın. Içeriği sizin kişiliğinizi biraz ekleyerek, başka hiç bir blogda bir şey sağlıyor.

Blogger, bazı zaman ve iş alabilir başarılı bir konuk olmak, ama blog sahipleri için ve size ve işinize değer olacaktır. Bloglar pazarlama ve iyi bir kaliteli blogların sayısı içerik elde edebilmek önemli ölçüde trafiğini ve satışları artırmak şimdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir