Gravatar Kullanılmasının Önemi

Eğer yeterince uzun bloglama oldum, o zaman şüphesiz bazı kullanıcıların terk yorum yanındaki yukarı gösteren küçük resimler olduğunu fark ettik. Onlar kendilerini bir resim olabilir ya da yarattık özel bir resim olabilir. Her iki şekilde de, bu küçük resimler sevgiyle “Gravatars,” kapalı akıllı bir oyun “avatar” olarak online dünyada bilinen ve hem başarılı blogcular ve rahat blogcular etrafında zımba haline gelmiştir.

Gravatars: Tanımlanmış

En.gravatar.com tarafından tanımlanan bir Gravatar, meslekten olmayan şartlarını “Küresel Tanınan Avatar.” Için kullanılan bir kısaltmadır, bu kez yüklenen, Gravatar web sitesi üzerine yüklemiş olduğunuz belirli bir e-posta adresi ile ilişkili bir resim olur bulunuyor . Herzaman bu e-posta adresi kullanın örneğin bir bloga yorum formu gerekli alanları doldurarak, ya da bir online sohbet forumuna katılan olduğunuzda, resim adınızın yanında göstermek ve sizin kim olduğunuzu belirlemek ve ayarlamak için yardımcı olacağını herkes de yorum dışında.

Gravatar ayarlama

Tek yönlü, kişiselleştirilmiş Gravatar kurmak için iki seçenek verilmiştir web sitesine gittiğinizde: WordPress hesabı ile bağlı olması ve başka bir yol Gravatar oluşturmak ve etkinleştirmek için izin verecek, böylece kurmak bile e-posta adresinize bağlayarak bir WordPress hesabı yoktur.

WordPress Kullanıcılar için:

1. Gravatar web sitesi WordPress hesabına bağlı olan aynı e-posta adresini kullanarak oturum açın.

2. Fotoğraf almak için kullanabileceğiniz yöntemi seçin.

3. Nasıl görünmesini istediğiniz fotoğrafı düzenleyin.

4. Fotoğraf için uygun bir derecelendirme seçin.

5. Fotoğraf onaylayın ve Bitirdiğinizde! Artık e-posta adresinize link ve yorum görünecektir.

Sigara WordPress Kullanıcılar için

1. Gravatar web sitesine gidin ve diyor linke tıklayın “Bugün Gravatar alın!”

2. Nasıl devam etmek için ayrıntılı talimatlar ile bir bağlantı almak için Gravatar ile ilişkili istediğiniz e-posta adresinizi yazın.

3. Gravatar olarak istediğiniz resmi seçin ve yükleyin.

4. Bir kere yüklendiği web sitesi, e-posta adresine göndermek ve orada Gravatar bağlantılı olacak.

Kullanılması Gravatars Önemi

Kenara kurmak gülünç kolay olan, her ciddi blogger Gravatar kurmak için zaman ayırın ihtiyaç duyduğu pek çok önemli nedenleri vardır.

İnternet, özellikle bloglama, karışıklık içinde kaybolmak çok kolay böyle geniş bir yer, sonra orada bloglar milyonlarca yüzlerce, kabul edilmesi için yarışıyor vardır. , Bir birey ve sadece başka bir tanınmayan bir isim olarak tanımlayarak, her zaman kendinizi orada her diğer anonim yorum dışında başlar Yorum açılır bir Gravatar sahip. Aşağıdaki internet çemberin etrafında bir marka kimliği oluşturmak için yardımcı olur.

Yorumlarınızı gösteren bir Gravatar blogdan bloga köprü bağlantısı insanların birden fazla blog ile yorum ve etkileşim olduğunu söylemek muhtemelen güvenli beri. Bu, toplum içinde kendi rolünü kurmak ve daha profesyonel bir blogger olarak rastlamak yardımcı yardımcı olacaktır. Daha profesyonel online varlığını rastlamak olasıdır fırsatları daha geniş.

Dikkatli olmaya gerek yok bir şey, bir spam gibi görünmesi bir görüntü yükleme. Insanlar bu şekilde daha fazla ciddiye almak, çünkü kendinizi resim yüklemek için genellikle daha güvenlidir. Istediğiniz son şey, çünkü resim yanıltıcı bir spam olarak işaretlenebilir. Bu, tüm Windows masaüstü ve özel fotoğraflar ile genel resimleri uzak kalmak akıllıca olur.

Yani kolay bir Caveman Do It Could

Facebook, Twitter gibi sosyal medya forumları ve bloglama hem profesyonel ve kişisel hayatlarını zımba gibi kendilerini ve kurmaya devam ettikçe, kendinizi ayarlamak için yollar bulmak için önemlidir. Oluşturma ve bir Gravatar yükleyerek kadar Internet üzerinden bir kimlik oluşturma gibi, sadece birkaç dakika zaman alarak ve faydalar karşılığında bir servet vererek yapabileceğiniz en basit şeylerden biridir.

Bir Gravatar sahip eşlik tüm artılarını göz önüne aldığınızda kendiniz için bir kurmak için hiçbir sebep gerçekten var – hızlı bir blogger olarak daha fazla güvenilirliği sağlamak ve online varlığını genişletmek gerekir. Insanların bloglar geniş bir yelpazede sizi tanımasını başladığınızda katlanarak size olan güven de artacaktır. Aslında, büyük resme baktığımız zaman, gerçekten kişiselleştirilmiş bir Gravatar kurulması için hiçbir dezavantajı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir