Google’dan Yemek Tarifleri

Biraz yıldırıcı pişirme sanatı bulanlar için, daha fazla endişeleniyorum. Google’ın yeni arama araçları, Google Recipe View, mükemmel bir tarif bulmak çocuk oyuncağı yapar! Çeşitli bulmanıza yardımcı olur, çünkü mutfakta bile as yararlı bulacaksınız tarifleri olsun belirli bir gıda maddeleri ya da belirli tatil ücreti, grup arıyor.

Google Tarif View Nasıl Kullanılır?

Bu süreç tam olarak ne yapmak istediğiniz ve ne seçmeyin vazgeçmemelisiniz olsun bu sefer hariç, sadece normal bir Google arama gibi.

Google arama sayfasının sol tarafında “Tarifler” üzerine tıklayarak başlayın.
Aradığınızı yazın. Örneğin: sebze çorbası.
Daha sonra eğlence başlar. Google, böylece onları tarifi isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz tercih veya uzaklaştırabilirsiniz maddelerin bir listesini verecektir.
Ayrıca, sadece az 60, 30 veya 15 dakika sürebilir yemek tarifleri için arama seçeneği var.
On bir diyet mi? Hiçbir biggie! Bu kullanışlı araç, yemek tarifleri az 500, 300 veya 100 kalori için aramanızı daraltmak sağlar.

Yaratıcı Olun

Unutmayın, Google Reçete View, sadece düzenli maddeler daha bakımından daha geniş bir yelpazede arama yapmak mümkün. Bir araya yazın yaşıyorsanız Eğer ‘parti gıda’ tatil için Hosting? Şükran türkiye için ara. Hatta favori şef bakabilirsiniz: Bobby biftek gece Flay!

Google Tarif View sayesinde, pişirme daha da kolaylaştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir