Google Optimizasyonu

1. Web Hoş Geldiniz ekranı varsa,
ziyaretçilerin siteye erişim sağlayan bir metin bağlantısı olduğundan emin olun. Çok çarpıcı ve Flash atılan etkileri dolu bir karşılama ekranı ama sitesine erişmek için başka bir yol ile birçok siteleri görmek için ortaktır. Bu Google Flash sayfaları okuyamıyor ve bu nedenle sitenin geri kalanında erişemeyeceklerinden sitesi “geleneksel” erişim sağlayan bir metin bağlantısı olması önerilir.

2. Kırık bağlantılar için değil emin olun.
Oldukça belirgin görünüyor. Ama kırık bağlantılar için günlük nedeniyle Google motoru yaşadığı hata sayısını etkileyici. Bu yüzden sitemizde tüm iç bağlantıları kontrol etmek gerekir.

3. TITLE etiketleri kontrol edin
Sayfa başlığı Google için çok önemlidir, bu nedenle TITLE etiketinin söz konusu sayfanın içeriğiyle alakalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu fazla 20 kelimelik bir başlık koymak zorunda olmadığı anlamına değil, içerik ve arama motorları ve sörfçüler tarafından okunması kolay uyum içindedir. Değil

4. META etiketleri kontrol edin
Google META etiketleri ilgilenmez söylentileri tamamen belirli değildir. Google okumak için çok fazla kod olduğunda bir web sitesi açıklamak için bu etiketleri kullanır. Yani sırasıyla, anahtar kelimeler ve site açıklaması için META etiketleri KEYWORDS ve TANIMI gibi bazı geçerli girin.

5.. ALT etiketleri kontrol edin
ALT etiketler olasılıkla yöneticileri tarafından kullanılan en az olmalıdır. Biz onları görüntüleri açıklamak için bu etiketleri ekleyebilirsiniz. Bunlar, bir faktör, ancak Google için bir artı değildir.

6. (Kare) için çerçeveler kontrol edin
Çerçeve bir web sayfası yükleyebileceğiniz bir çerçeve veya ayrı bir kutudur. Eğer, çerçeveler kullanmak Google indeksine bize% 100 bunu yapamaz. Ben şahsen çerçevelerini kullanarak değil öneririz, ancak kullanmaya karar verirseniz onları bu makaleyi okuyun.

7. Dinamik sayfaları var mı?
Bu web son yıllarda oldukça gelişti olduğu bilinmektedir, ve dinamik betik dilleri (PHP, ASP, vb) dayalı daha fazla sayfa olduğu edilir .. Ama Google dinamik sayfaları dizinler miktarını sınırlayarak, bu nedenle biz bazı statik sayfalar dahil olabilir gibi görünüyor … ivme gerekli olmadığı zaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir