Google Analytics nedir?

Web analitiği şirketleri şarj çözümü, akıllı ve kolay kullanım

Google Analytics, web site trafiği ve pazarlama planı etkinliği hakkında değerli bilgiler sağlayan şirketler için web analitik çözümü. Şimdi, bazı güçlü özellikleri, esnek ve kullanımı kolay sayesinde, görüntülemek ve tamamen farklı bir bakış açısıyla trafiğini analiz edebilirsiniz. Google Analytics, pazarlama çalışmalarımızı geliştirmek ve daha fazla dönüşüm oluşturmak web siteleri oluşturmak için daha fazla hedeflenmiş reklam tasarımı yardımcı olacaktır.

Google çevrimiçi analitik eğitim sunmaktadır. Daha fazla bilgi için Google Analytics Eğitim için

Google Analytics analiz bilimi “dir.. Google Analytics, web sitesi verilerini analiz etmek için bir araç sağlar. Ancak, bir yerde bir çizgi boyunca, bazı kullanıcılar ve araştırma sağlayıcılar analiz verileri ve daha kısa daha fazla odaklanmış görünüyor. Zeka, sayfa Google Analytics Sipariş ve ağırlıklı: Geçtiğimiz aylarda Google analiz üç güçlü araçları yeniden başlatıldı.

Veri analiz raporları yardım etmek için üç araç çoğu zaman önemli bilgileri gizlemek sadece yüzdeler, daha derin sağlar, ne için Google Analytics, bu yeni güncelleştirmeleri almak için gelin aynı yapar. , Bu araçları, web sitesi ve nasıl dönüşümleri artırma web sitenizi geliştirmek için bu bilgileri kullanmak için nasıl etkileşimde insanları bilmek izin verir. Temel bilgiler

Üç araçları biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

1. İstihbarat Analiz

New York reklam teknoloji, Google en önemli katkıda bulunan, istihbarat raporları için oldukça faydalı bir güncelleme duyurdu.

İstihbarat Analytics kendi sitesinden gösterge veri desenler, günlük, haftalık ve aylık dönemlerde önemli değişiklikler olduğunda otomatik uyarılar sağlayabilir.

Kişiselleştirilmiş uyarılar ve SMS uyarıları ve e-posta için En çok katkıda bulunanlar: Google yararlı olabilmesi için istihbarat raporlarında bazı yeni özellikler başlattı. Eğer bir hesap önemli değişiklikler yakalamak için özel bir uyarı kurduğunuzda, şimdi bir arıza bireysel segmentlerin en olası trafik değişiklikleri kışkırtıcılarının görebilirsiniz. Örneğin, aşağıdaki ekran görüntüsü Haziran 4 GoogleStore Ziyaret 510% arttığını görebilirsiniz. Bizim için özel bir uyarı çünkü bu uyarı tetiklenir “% 10 oranında artış ziyaret etti.”

2. Sayfa analizi

Istatistiki bilgiler tıkladığınız sayfaya ziyaretçiler, Google Analytics, sayfa tasarımı, web sitenizin kullanılabilirliğini bilgi kazanmak için çok daha kolaylaştırır hakkında bilgiler de dahil olmak üzere, web sayfaları yapmak için.

3. Ağırlıklı Sipariş

Google Analytics için ileriye doğru atılmış büyük bir adım, ve tartılır gerekir web sitesi veri ne olduğunu göstermektedir. Örneğin, 10.000 ziyaret ve değeri yüksek olan bir site sizin için on isabet etti bir sayfa daha önemli, ama genel olarak terk oranlarının en düşük yüzdesi (düşük hemen çıkma oranları iyi). 10.000 sayfa görüntüleme ile% 1 oranında sıçrama oranı düşük olursa, sitenizde bir fark yaşayacaksınız. On ziyaretlerine sabitleme odaklanmak, onun için uzun bir süre çok az bir ödül olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir