Google Adwords nedir?

Google AdWords ile oluşturabilir ve firmanız için hızlı ve kolay bir şekilde, reklamları görüntülemek. Post, reklamlarınızı Google’da ve reklamcılık ağımızda, reklamlarınız tıklarsanız Bütçeniz ne olursa olsun, sadece ödeme.

Bir kullanıcı Google’da arama anahtar kelimeleriniz birini kullanarak AdWords reklamları, arama sonuçlarının yanında görünür. Reklamlar arama sayfasının kenar çubuğuna veya ücretsiz arama sonuçlarının üzerinde “Sponsor Bağlantılar” altında görünür. Bu yolla, reklam, iş zaten ilgilenen bir hedef kitleye yönelik olacaktır. Ayrıca Google ağı büyümesini görüntülemek için Web sitelerinde reklam gönderebilir. Ve görüntülemek istediğinizde ya da web sitelerinin içeriği ile ilgili anahtar kelimeleriniz içeriksel hedeflemeyi rol sağlayabilirsiniz ağ konumları tam olarak gösterilecek seçebilirsiniz.

Reklamlarınız için çeşitli biçimlerde (örneğin, reklamlar, metin ve video) seçin ve kolayca hesabınızda mevcut raporlar aracılığıyla onların performansını izleyebilirsiniz.

AdWords ile minimum aylık ücret sadece bir aktivasyon ücreti sembolik vardır. Google AdWords ile reklam maliyeti hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google AdWords veya reklamlarınızı oluşturmaya başlamak için hakkında daha fazla bilgi için AdWords ana sayfasını ziyaret edin.

Reklamlarınızı yayınlamaya ve bir ajans ya da size yardımcı olacak profesyonel görünümlü başlamak istiyorsanız, Google tarafından, Google Advertising Professional sertifikalı kullanarak düşünebilirsiniz. Google Reklam Uzmanları hakkında daha fazla bilgi edinin veya gereklerine uygundur profesyonellerden oluşan bir liste için Google Reklam Uzmanları Arama ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir