What is Seo Consulting?

SEO as an industry is growing increasingly important today. Owes its success and growth of qualified SEO consultants. The main aim of SEO or search engine optimization is a more effective use of the Internet. SEO is not something to learn and be taught korkuclacak issue.

In brief seo seo consulting firms to transfer knowledge and experiences and, if requested to do some improvement work.
A good SEO consultant will follow its own in the latest updates. Fine have references. Do not will not keep promises. SEO consulting is available, however, as bad as all the other specialties. Yet the industry is a new and frequently updated certification and otoriteleşmesi incomplete.

For example, in 2005 with seo consulting seo consultancy of 2011 is different. In this process, facebook, twitter and many web 2.0 seo field have been included in the item.

SEO consultant to do the first issue. Information resources to identify and track them firmly. These sources are official announcements of the search engines for the area, letters and görsellerdir çıkardıkları trusted sites. To understand what is unreliable, reliable, what you do not need a graduate of Harvard. You can determine for yourself the reliability of a human approach.

Another issue is the choice of the customer. Good SEO consultants prefer to work with clients informed is easier for them because the agreement.

There are some signs that determine seo consultant. For example, Google adwords certification, web sites, whether it has programming knowledge, tecrübesel age in that area, observation skills and the availability of other, as with everything and not have some virtues. Work discipline, hard work, communication skills and so on.

Seo consultant to be a matter of a process. Just wait for the time, such as a piece of fruit ripening. Webmaster site is probably the most information in the most orderly manner sitelerdendir hosts. Taking advantage of one of us to become a good SEO consultant can achieve many benefits.

Doğru Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğraf Boyutu seçin

Yeni Facebook Timeline kapak fotoğraf boyutu × 315 (850px genişliğinde ve 315px yükseklik) ve birçok ücretsiz duvar kağıdı siteleri Facebook kullanıcıları seçmek için teşvik olarak bu yeni Facebook Kapak resmi boyutu boyutu, web üzerindeki 850x315px Facebook duvar kağıtları yeni bir çılgınlığı başlattı 850 IS Facebook kapak resmi.

zaman çizelgesi kapak fotoğrafı
Facebook Timeline Kapak Fotoğraf Boyutu

Facebook Timeline şu anda etkinleştirmek ve Facebook sayfasında bir başlık görüntüsü gibi görür ve yaşamı, ya da olaylar hakkında eşsiz bir görüntü sergilemek için büyük bir 850px geniş görüntü kullanmak için büyük bir fırsat, yeni bir kapak fotoğrafı elde edebilirsiniz.

zaman çizelgesi kapak fotoğrafı

Kapak Resmi boyutu nedir?
850px genişliğinde ve 315px yüksekliği tam boyutu ile mükemmel uyum doldurmak yüksek çözünürlüklü bir görüntü yüklemek için iyi bir fikir.

Kapak Fotoğrafı minimum genişlik nedir?
Resmi Facebook SSS kapak resmi, en az 720 piksel genişliğinde olması gerektiğini söyledi. Küçük görüntüleri yükleme hataları alırsınız. Ben küçük bir görüntü yüklemek için çalıştım ve en azından 399px geniş kapak fotoğrafı yüklemek için bir mesaj var. (Akşam yemeği ve yerleştirilmesine) görüntüleri 399px geniş ve üzeri yükleme başardı. Herhangi bir görüntü yüksekliği, öyle görünüyor ki kabul edilir.

Fotoğraf kapağı boyutu

Ne başka bir boyutta kapak fotoğrafı kullanırsam ne olur?
Öncelikle Facebook Kapak fotoğrafları aşağıda izin boyutu yükleme Kapak Fotoğrafı kabul edilmeyecektir. Başka bir boyutta yüklerseniz, Facebook neredeyse distored ve pikselli yapacak görüntü kırpma / yeniden boyutlandırmak için zorunlu olacak. Tam boyutunu yükleyin.

Kapak Fotoğrafı kırpma / düzenleyebilir miyim?
Facebook, sadece daha büyük bir resim upload eğer Kapak resmi yeniden konumlandırmak için izin verecektir. En büyük görüntüler için, bu, 850 × 315 sabit boyutta ilgi alanı olsun kadar aşağı yukarı ve hareketli görüntüler gibi daha fazla işe yarayacaktır. Sonra sizin Facebook Kapak kaydedebilirsiniz.

Diğer insanların Kapak Resimleri kaydedebilir miyim?
Bu görüntü, kamu kullanımı için görünür ve kaydedilebilir. Önemli olan bu sanal bir ürün gibi olduğunu, insanların, sağ tıklayın ve Facebook kapak kaydetmek için karar verirseniz, onlar tam uncropped görüntü kazandıracak. örneğin Kendini büyük bir tam boyutlu fotoğraf yüklemek ve daha sonra kapak fotoğrafı olarak baş yapmaya karar, görüntüyü kaydederken insanların tam bir resim görebilirsiniz. Yani tam boyutunu yüklemek için iyi bir fikri.

Tüm bunları görmek mümkün olacak gibi bütün kapak resimleri kamu unutmayın, bu yüzden akıllıca seçin.