Bir Web Tasarımcısı Olmanın Nitelikleri

Eğer gerçekten kendi üzerine kurulan ve müşterileri için web tasarımı başlatmak için yasa ile herhangi bir resmi nitelik gerekmez İngiltere’de bir web tasarımcısı olmak. Bu bir kutsama ve web tasarım sektöründe çalışmak isteyen profesyoneller için bir lanet olduğunu. Bir yandan çok kolay profesyonelce bireyler ödüllendirici ve potansiyel olarak çok kazançlı endüstrisi katılmak için yapar. Öte yandan sanayi, kötü bir ad verilir karıştı ve yeterli nitelik, beceri ve deneyim olmadan sanayi girmek kovboy web tasarımcıları, oranında ucuzladı edilir.

Bu makalede, gerçekçi web tasarım alanında kariyer yapmaya ve bir İngiliz web tasarım şirketi ile bir rolü elde etmek için ihtiyaç duyacağı yeterlilik özetliyor.
Devamını Oku

Profesyonel Web Tasarımcı veya Web Tasarım Şirketi bulma

Web sitesi World Wide Web mağazası pencere. Izleyicinin dikkatini çekmeye ve birkaç saniye içinde tüm açık olmak gerekir. Aksi takdirde, arama motoru listelenen sonraki site üzerine.

Yeni web sitesi oluşturmak için en uygun kişinin seçilmesi bir iş üstlenmeleri gereken en önemli görevlerden biridir. Aynı zamanda serbest tasarımcılar, reklam ajansları, halkla ilişkiler firmaları ve web geliştirme danışmanları pazar sel miktarı nedeniyle en zor biridir. Aşağıdaki doğru web tasarımcısı seçtiğinizden emin olmak için bir kaç yararlı ipuçları.

Neden Profesyonel ?

Bana soru başka bir şekilde, ‘Neden ormanda billboard yazılan’ ifade edelim? En saygın web tasarımcıları, arama motorları hakkında bir iki şey biliyorum … ama bu motoru sonuçlarını aramak için geldiğinde harita üzerinde iş koymak için yeterli değil. Ne istiyorsun, bir ‘arama motoru dostu web sitesi kurmak için bilen profesyonel bir tasarımcı.

Iki profesyonelleri arasında anahtar diğeri de aynı şeyi yapacak biri, güzel resimler, metin bağlantıları ve arama motorları görünmez kılan bir karşılama sayfası ile bir web sitesi kuracak ama kodlama ve programlama ile web yapar arama motorları için karşı konulmaz bir site. , Satış ve web üzerinden satış ve arama motoru sonuçlarını sayfa 15 gömülü olmak arasındaki fark, bir arama motoru dostu bir site inşa bilgi.

Web Site Gereksinimleri listesi oluşturma

Bir ‘one-stop-shop çözüm için arıyorsanız yerinde sağlam bir proje planı olmalıdır. Bu, uzun vadede para, zaman ve emek tasarrufu. Interneti tarayın ve genel bir bakış vardır ve kendi web sitenizi nasıl tasavvur hissediyorum web sitelerinin listesini oluşturmak. Sitelerin her biri hakkında gibi şeyleri unutmayın. Bu, aslında yeni web sitenizin içine dahil etmek istediğiniz özellikleri ‘best of the best’ bir liste derleme.
, Web tasarım tırnak için alışveriş yapıyorsanız, web tasarım satıcısı bazı temel soruları sormak unutmayın:

* Müşteri referansları sağlıyor musunuz?

* Ben kendi web sayfaları düzenlemek mümkün olacak mı?

* Web sitelerinin tasarım arama motoru dostu mudur?

* Logo tasarımı, web teklif dahil midir?

* Kaç tasarım kavramları ve revizyonlar verecek?

Şablon Trap önleyin

Web şablonları ile sorun bu “kapalı sistemler.” Özel programlama ya da efektler izin veya kolayca yapılandırılmamış böylece Genellikle navigasyon yerleştirme sabit kodlanmıştır. Her ay birinin kendi ‘şablon tabanlı web sitesi’ korkunç görünüyor ya da web şablonu sistemi kullanımı ya da anlamak çok da zor olduğunu şikayet için bizi arayın. Çerez kesici büyük bir örnek, web şablonu web siteleri, gayrimenkul alanında boldur. Tüm bu siteler aynı görünüyor. Neden yeryüzünde bir emlakçı Böylesine rekabetçi bir online alanında kalabalığın arasından sıyrılmak istemezsiniz? Alt satırında şablonlardan uzak kalmak. Maliyet ve teslimat ucuz ucuz konum.

Web Üretim Bütçe oluşturulması

Web tasarım süreci, high-end kaliteli web projeleri dünya çapında bir web varlığı sonucu, amatör kaliteli siteleri bir araya koyarak, bir kaç saat geçiriyor acemi değişmektedir. Web sitesinde 400 $ harcama planlıyorsanız, zaman veya para boşa harcamayın. Sitenizin büyük olasılıkla, ucuz bakmak bir utanç olabilir ve aslında iş ve imajını zedeleyebilir. Olduğu gibi kalmak için daha iyi.

Ancak, işinizi büyütmek için bir web sitesi başlatılması konusunda ciddi olduğunuzda, evinizi ipotek olmadan yapabilirsiniz. İşte ABD genelinde, web sitesi için bütçe bir araya getirmek için dikkate alınması gereken bazı gerçekler ve rakamlar.

Küçük işletme Web siteleri – $ 2800 $ 3900

Küçük işletme e-ticaret web siteleri – $ 3600 $ 4200

Orta ölçekli işletmeler Web siteleri – $ 3800 $ 5200

Orta iş e-ticaret Web siteleri – $ 4200 ile $ 7200

Büyük iş Web siteleri – $ 7200 $ 10.000

Büyük iş e-ticaret web siteleri – $ 9200 $ 15.000

İyi hazırlanmış bir web sitesi, yeni müşteriler ve müşterilerin yeni veya ek çevrimiçi trafik getirebilir. İlk izlenimler olsun, böylece Internet ziyaretçi iletmek istediğiniz görüntü veya markalaşma yakalamak için web tasarımcı ile çalışmak.

Artık profesyonel bir web sitesi tasarım şirketi bulma temel ilkelerini anlamak, online tasarım tırnak için istek göndermek ve maliyeti ne karşılaştırmak.

İyi Web Tasarımcısı Bulma

Yani, şirketin web sitesi ihtiyacı karar verdik. Şimdi ne olacak? Kendinizi web tasarım tecrübesi var olmadıkça bu yana biz sonuçta şirket sitesi oluşturmak için bu mükemmel bir web tasarımcısı bulma, “online iş görüntü” hakkında konuşurken, çok önemli bir sonraki adımdır. Önce oluşturulmuş bir web sitesi hiç ettiyseniz, sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız göz önünde oldukça çok olduğunu göreceksiniz ve sizin için doğru kişiyi bulmak biraz ev ödevi yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Başarılı olmak için istediğiniz site, türü ne olursa olsun, siteniz, en azından bu 3 şey yapmak gerekecektir:

Profesyonel bir görünüm
Düzgün çalışmayabilir
Arama motorlarında iyi bir konumlandırma

Bu hedefe ulaşmada, iyi haber ve kötü haber var.

Kötü haber, tasarımcıların her türlü yönüyle oldukça fazla olan her türlü hizmet ve fiyatlar sunan, orada olduğunu. İyi haber, bu süreci kolaylaştıracak yardımcı takip edebilirsiniz bazı basit noktaları vardır.

Yani, bir tasarımcı bulma konusunda nasıl?

Web tasarım sunan pek çok farklı şirketler olduğu için, özel ihtiyaçları olan şeyin bir listesini yaparak başlayabilirsiniz. Her sitenin etrafında arayarak ya da tahmin formlarını gönderme başlamadan önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmek iyi bir fikir bu yüzden eşsizdir. Bilmeniz gereken bazı şeyler var:

Bir ürünü online satış olacak?
Sitenizin veritabanı gerektirir mi?
Aynı zamanda web hosting ihtiyacınız var mı? Bir etki alanı adı?
Müşterileriniz bir form aracılığıyla sizinle irtibata sahip olmak ister misiniz?
Kaç sayfa site olacağını düşünüyorum?
Sayfaları veya sitenizde istediğiniz iş için belirli özellikler var mı?

Ayrıca, sizin gibi sitelerin URL’leri bir çift yazınız. Ya da belki kendi sitenizden dahil istediğiniz başka bir sitede belirli bir özellik gördüm. Aradığınız sitenin tür bir fikir, proje için doğru tasarımcı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Tavsiye

Ben sağ tasarımcı bulmak için bulduğum en iyi yollarından biri, zaten kendi sitesinde tasarlanmış vardı ve onlar site ile mutlu ve tasarımcı ile deneyim kimin şahsen biliyorum birinden bir sevk almak için. Yani arkadaşlarınız ve ailenizle online iş görüntü oluşturmanıza yardımcı olacak birisi için çevresinde alışveriş olduğunu biliyorum. Web tasarım şirketi ile iyi bir deneyim geçirmiş olan kişiler, bilgi iletmekten daha mutlu olacaktır.

Birinden, bir sevk almak yoksa, gidin ve tasarımcı sitesine bakmak ve görmek başka ne yaptık. Eğer ilgileniyorsanız, kendi sitesinde ücretsiz bir alıntı formu doldurmak ya da tasarımcı projenin özellikleri ile e-posta.

Iş siteleri

Online satış sitelerinden sonra proje teklif tasarımcıların bir dizi projeniz maç yardımcı olacak bir dizi vardır. Farkında olmak bir şey bu sitelerin sadece kendilerini Ön Sayfa en son sürümünü satın aldım ve şimdi kendilerini “web tasarımcısı” etiketli olan, yıllık tecrübesi ile bu onların hizmet listelenen her türlü tasarımcıları olduğunu.

Bu iş siteleri daha az deneyimli insanlar için ciddi bir umudu olarak sıralanabilir zorlaştırır rağmen, proje tanımı için sorduğunuzda, “Sadece ciddi profesyoneller uygulamak gerekiyor” diye orada içerebilir. Bazen proje için teklif göndermek riff tipler miktarını ortadan kaldırabilir.

En büyük sorun, insanların bu iş siteleri kullanarak, onların proje için aldığınız numarası ile tırnak ile potansiyel müşteriler genellikle bunalmış durumdalar ve bu var. Eğer, sizin için ne arıyor tekliflerinin bir çok ile tüfek olabilir farkında olun.

Bu siteler genellikle potansiyel bir tasarımcı hakkında biraz bilgi edinmek yardımcı olabilecek bir tasarımcının bir derecelendirme sistemi bilgileri ve bazı tür sunuyoruz. Da önceki istemciler listelenen Okuma tasarımcıların seçtiğiniz bazı ışık tutacak yardımcı olabilir.

Sarı Sayfalar

Sarı Sayfalar reklamlar pahalı, bu nedenle büyük olasılıkla orada listelenen başarılı web tasarım bireylere profesyonel tasarım firmaları bulacaksınız. Genellikle kendi URL reklam listesi ve her zaman kendi sitesine gitmek ve onları başvurmadan önce sunduklarınızı görmek için iyi bir fikirdir.

Bir tasarımcı için ne olmalıdır?

Muhtemelen ilgilendiğiniz tasarımcıların bir çift var Ama nasıl emin biliyor musunuz? Tasarımcısı seçerken bilmeniz gereken birkaç şey vardır.

Portföy

Birincisi ve en önemlisi, kendi portföyü kontrol etmek istiyorum! Bu, son zamanlarda bu tasarımcı yarattı ve ne sundukları hakkında çok şey söyler işin organıdır. Tüm web tasarımcıları, kolayca erişebileceğiniz bir online portföy olmalıdır.

Yarattık kendi sitesi ve diğer siteler iyi bir göz atın. Sitelerin profesyonel görünüyor mu? Stil kendi sitenizden geri istiyorum tasarımcı şey var mı? Buna ek olarak, kendi sitesinde vardı şirketlerin iletişim ve bu tasarımcı ile ilgili deneyimleri hakkında onlardan.

Fiyat

Bu öncelikli olmasa da, dikkate alınması gereken başka bir şey fiyattır. Web tasarımı için bir “ortalama” fiyatı ne gibi kesin bir kural olmamasına rağmen, bu çoğu durumda, sizin için ne ödeme olsun, bir durumdur. Bu sadece köşelerde kesme zamanı değildir. Yani fiyat dikkate alınarak, zaman ve deneyim olarak, aynı zamanda bu kişinin uzmanlık için ödeme olduğunu düşünün.

Bu, birkaç dolar bir tasarruf daha görünüm ve fonksiyonu ile çok mutlu olduğunu iyi bir arama motoru ve bir konumu olan, başarılı bir site oluşturmak için daha önemlidir. Güzel bir site alırsanız, siteniz çok uzun bir süre için, umarım, şirket ile büyümek mümkün olabilir ve olacaktır!

Arama motoru optimizasyonu

En ilk defa web sitesi sahipleri yapmak bir hata tasarlanmış sonra kendi sitesinde ne yapacağını bilmiyorum. Bu sizin için tasarlanmış güzel bir site olması çok mümkün ve hiç kimse görür.

İyi bir tasarımcı, sadece profesyonel görünümlü bir siteyi oluşturmak yardımcı olmaz, aynı zamanda sitenizi arama motorlarının sitenizi kolayca online olarak bulunabilir, böylece iyi bir sıralama alır sağlayacaktır. Tasarımcısı arama motorları için sitenizi optimize etmek ve büyük arama motorları teslim konusunda emin olun.

Uzmanlaşmış hizmetler

Eğer online ürün ya da hizmet satmak mı? Bir veritabanı tabanlı site gerekecek mi? Flash veya gömülü video ya da ses hakkında? Herkes bu hizmetleri sunar; siteniz için gerekenleri hakkında sormak emin olun.

, Dikkate alınması gereken diğer şeyler bir çift web barındırma ve alan adı kaydı. Tasarımcı da onlara yardımcı olabilir, bu hizmetleri gerekiyorsa emin olun.

Uygunluk

Son olarak, potansiyel tasarımcılar için konuşurken, bu uyumlu görünüyor birisi olmalıdır. Tasarımcı dostu görünüyor ve onlar tüm sorulara cevap istekli mi? E-posta ve / veya telefon görüşmeleri derhal cevap veriyorlar mı? Temel olarak, ile “tık” bu birileri?

Tasarımcı ile iletişim çok önemlidir. Herhangi bir soruya cevap ve web tasarım durumunu güncel tutmak isteyen birine ihtiyacımız var. İyi bir tasarımcı, birkaç günde, en azından sizinle temas devam edecektir. Siz sadece bunu sevmiyorum dışarı bulmak için site oluşturmanın son gün aşağı almak istemiyorum!

Görüşler

Çoğu tasarımcılar kendi web sitesinde önceki istemciler referansları olacaktır. Ne müşterileri bu web tasarımcısı hizmetleri ile ilgili bir ya da iki müşteri çağırmak gerçekten iyi bir fikir olduğunu, yine kendi hizmetleri hakkında söyleyerek, ve görmek için iyi bir fikirdir.

Özet

Firmanızın web sitesini oluşturmak için sağ tasarımcısı bulma ve toplama dahil birçok faktörler vardır, ama anahtar bu sizin iş görüntü, size uzun yıllar olmasını umuyoruz ki bir olduğunu hatırlamak için bu yüzden, sizin almak için istediğiniz “rüya evi” bulmak için bir emlakçı alacağını tasarımcısı. Doğru tasarımcı ilk kez seçim, 6-9 ay içinde siteyi yeniden tasarlamayı birisi için arıyor olmaz.

Dikkatli olun, soru sorma, örnekleri bakmak, ve sizin için mükemmel bir web tasarımcısı bulacaksınız!

Doğru Web Tasarımcı Seçimi

Yani, nihayet, işiniz için bir web sitesi gerektiğini karar verdik? Eh, işiniz için en önemli kararlardan biri yapmak ÖNCE Hatırlanması gereken birkaç anahtar noktaları vardır.

Yeni iş web sitesi için doğru tasarımcısı Seçimi:

Web sitesi için doğru web tasarımcısı seçimi söz konusu olduğunda, her zaman mevcut seçeneklerin tümünü kontrol etmek için ilk çevresinde alışveriş gerekir. Seçim için orada birçok web tasarım şirketleri vardır. Ve bunların çoğu ne yaptıklarını gayet iyi.

Her zaman bir web tasarımcısı önceki çalışma örnekleri görmek ve kendi portföyü incelemek için isteyin. Bu size daha iyi hissediyorum, herhangi bir özel web tasarımcısı yapma yeteneğine sahip olan siteler stil için yardımcı olacaktır. Çoğu zaman, web tasarımcıları, kendi benzersiz tarzı var ve kolayca geçmişte yaptık tasarımlar yerinde olabilir. Ben, başka bir sanatçının tarzı benzer demek, kesinlikle önceki genel düzeni, renk düzeni dayalı spot ve sitelerin tüm görünümünü.

Deneyim de burada önemli bir faktördür. Sadece herhangi bir diğer el sanatları gibi, web tasarımcıları, tecrübesi ile daha iyi olsun. Bu yüzden doğal olarak, onun altında daha fazla deneyim veya onun kemer bir web tasarımcısı seçerek daha iyi olacak.

Tanımlamak gereken bir diğer önemli nokta, web tasarımcısı% 100 özel bir web sitesi yapmak olsun ya da olmasın. Ya da sadece 100 ya da 1.000 ‘insan zaten Internet üzerinden temel bir şablon web tasarımı olacaktır. Pretty kadar herkes bu gün, Microsoft Word veya Publisher bir temel HTML web sayfası oluşturmak ve onların Branson iş yansıtmak için bu başlığı değiştirin. Ama siz kendinize sormanız gerekir: “Bu gerçekten aradığım”?

Gerçekten özel inşa edilen Web siteleri bu kadar çok insan bu gün kullanmakta olduğunuz temel şablon web tasarımları daha geri kalanı dikkat çekiyor. Özel web tasarımı, potansiyel müşterilere göz yakalamak ve gerçekten profesyonel bir web varlığı ve iş demek onlara gösterecektir.

Bu gün 2 nedenlerinden biri için şablon web siteleri yapmayı tercih web tasarımcıları bir sürü:

Bu, temel bir şablon web tasarımı kullanmak için daha ucuz. Bunlar tamamen özel bir web sitesi geliştirmek için gereken gerekli becerileri eksik olabilir. Durum ne olursa olsun, sizin için özel bir web tasarım yaratma yeteneğine sahip bir tasarımcı ile gitmek emin olun. Bu kaçınılmaz olarak özel bir site için daha fazla mal olacak. Ama bu tamamen harcanan ekstra para değer. Sadece işiniz için eşsiz ve oluşturulur ve herkes değil bir sitedir sonunda web sitesi ile daha mutlu olacak, güven bana.

Potansiyel bir web tasarımcısı ile iletişim, aynı zamanda web sitenizin geliştirilmesinde kritik öneme sahiptir. Aslında, bir tasarımcı ile bir web tasarım hizmeti sözleşme imzalamadan önce, çok açık ve hedeflerine kadar ön tanımlamak gerekir. Paranızı almak ne biliyor ve yazılı olarak aldığınızdan emin olun emin olun! Ben ben ben yeni bir web sitesi tasarımı her zaman kullanmak 9 sayfalık bir web sitesi tasarımı sözleşmesi var. Bu sözleşme, bir web sitesi geliştirme sırasında yapılacak tüm iş dökümü listesi. Tam sayfa sayısı gibi şeyler, grafik kesin bir sayı olsun veya olmasın, rutin site bakım sitesi sonra yapılacaktır, tahmini süre tamamlanmadan önce bir logo oluşturmak için ihtiyacınız olsun ya da olmasın, tasarlanmış olması için 6 ay veya 1 yaşında, vs.

Bu şeyler Tanımlama uzun vadede size yardımcı olacak ve aynı zamanda sizin ve web tasarımcısı aynı sayfada emin olun.

Ben de benim “web tasarım planlama çalışma sayfası” dediğimiz kullanın. Bu çalışma, web tasarımı projenin her aşaması için “kilometre taşları” veya tarihler verir. Gibi şeyler “2 hafta içinde genel düzen olacak” ve “web sitesi açıldı sonra bir ay sonra” 2 hafta sonra, site kodlu ve başlattı olacak “ve biz gerekenleri görmek için değerlendirecek “ayarlanabilir, vb (bu arada, sadece örnek. benim gerçek bir çalışma sayfası dahil detayları kesin tarihler ve daha spesifik kilometre taşları verir).

Ve yeni web sitesi için web hosting hakkında ne olacak? Genellikle, bir web tasarımcısı, onlar tavsiye hangi hosting şirketi olarak içgörü çeşit sağlayacaktır. Web tasarımcıları, genel olarak web sitesi için iyi bir seçim olacaktır bildiğiniz bir hosting şirketi için bir tercih var ve bu seçimi yaparken size yardımcı olmalıdır.

Neyse ki, hosting kendimizi her şeyi böylece Dijital Spiral Web Tasarım buraya kendi web sunucusu var. Web sunucusu kalır emin olun ve çalışan ve sunucu üzerinde yapılması gereken herhangi bir bakım varsa, biz zamanında kendimizi bunu yapabilirim, çünkü bu çok faydalıdır. Ayrıca, her zaman bizim web sitesi barındırma hizmetleri, web tasarımı yapmak için bize istediği yeni bir iş için bir anlaşma kesecek.

Yeni web sitesi, herhangi bir özel web programlama gerektirir mi? Peki, bu sorunun cevabı sadece Branson web sitesi ihtiyaçlarına dayanır. Ne tür bir site olacak? E-ticaret için bir alışveriş sepeti ihtiyacı var mı? Izleyiciler için herhangi bir özel web uygulamaları veya çevrimiçi formları doldurmak için uyguluyor mi? Izleyiciler kayıt doldurun ve giriş yapın, böylece kaydolmak gerektiren bir web sitesi olacak? Eğer bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, o şansı program aynı zamanda bir web tasarımcısı gerekir.

Web geliştiriciler ve tasarımcılar (normal web TASARIMI çok farklı bir şey) web PROGRAMLAMA sanat yetenekli olması gerekir. Web programlama, JAVA, PHP, Flash, SQL, or.NET gibi farklı web programlama dilleri uygulama içerir. Tüm bu web programlama dilleri çok yetenekli bireylerin kodu ve onlarla web programları geliştirmek gerekir.

Ben şahsen PHP seviyorum! Ben hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Bu yazı (ben bunun tamamını kapsayacak şekilde bütün bu konuda bir kitap yazmak gerekecekti) PHP detaylara girmeyeceğim. Ama PHP ile mantıksal olarak mümkün olan hemen hemen herhangi bir web uygulaması oluşturabilirsiniz.

Yani, siz, aynı zamanda yeni bir web sitesine ihtiyaç duyduğu herhangi bir özel fonksiyonlar kodlama yeteneğine sahiptir bir web tasarımcısı seçtiğinizden emin olun. Bu karar, tartışılmış ve Branson web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz herhangi bir potansiyel web tasarımcısı tarafından gitti gerekir.

Ve nihayet, her zaman ona iyi bir referans vermek veya onu emin olmak için potansiyel bir web tasarımcısı önceki müşterileri ile kontrol etmelisiniz. Unutmayın: sadece herhangi bir diğer hizmeti gibi. Bir web tasarımcısı referanslar doğrulamak ve onlar ne yaptıklarını söylüyorlar yapabilirsiniz emin olmak gerekir.

Yani, sadece Sözünü ettiğim tüm ipuçları özetlemek için:

Eğer bir web tasarımcısı seçmeden önce, sorular, sorular, ve daha fazla soru sorun. Açıkçası başından itibaren hedeflerinizi tanımlamak. Web tasarımcısı portföyünü ve önceki çalışma örnekleri görmek isteyin. Emin olun, bir web hosting sağlayıcı seçiminde size yardımcı olabilir. Proje ve tahmini süre tamamlanmadan önce tam olarak kaç sayfa dahil edilecek belgeler alın. Branson web sitenize özel web programlama gerektiriyorsa, tasarımcı işleyebilir emin olun. Ben bu yazıda tasarlanmış yeni bir web sitesine sahip olmaya hazırlanıyor herkes yardımcı umuyoruz. İyi bir web sitesi gerçekten iş için harikalar yapabilirsiniz!