WordPress SEO Tips

WordPress is a value for the optimization of gold with the other article, the Google Sitemaps Generator for WordPress to create a site map and Google map of this site is ready to send the öğrenmiştik.Bu article, I use their vehicle, what can we do a little bit, we’ll show him.
– Title (Title) must be different on each page
What does that mean? Oluyo This means that the headline is not the same on every page. For example, the home page title is “SEO Coach,” you write the article page (single.php, page.php) the title “Teacher of SEO” is. “Your article title – Seo Teacher” is a title and a more effective search engine you will prevent the lower ranks to kick.

– Be sure to include text labels
Yes, most of what I’ve seen blog and blog writer active in a font tag, set it aside to add even eklemiyorlar label.

– More and add unnecessary text label
Another thing that I observed in the addition of too much and unnecessary tags. Leave the top position in search engines by adding more tags are sliding out the bottom of the rankings.

– Each article, enter the text labels in different
Be careful not to enter the tags that you entered the previous paper. Already entered in a previous article, the label will be added to the site map. One more thing to add do not benefit. So I often use different labels.

– Specify the text labels on every page
To enter the text labels on each page, specify that you add. For example, the labels of some of the blogs show on every page. On the main page and just added the title of the article writes history, the article shows that single page of the labels. This is a misconception. All blog pages, including text labels shown on the main page.

– Add categories and categories of text on each page to specify the
Please write directly to the “General” category do not referring. Add to your blog is about 5 minutes, separated by categories and these categories are relevant to your site by writing articles about; add text on each page, specify the category.

– 404 page redirect to your homepage
Most search engines, especially Google, including 404 errors benimsemez. Kodlarınızla 404 page or home page or home page, map illustration.

– Link exchange do
Other blogs do link exchange. Pages of your site information so that other blogs indekslendiğinden be detected by Google. So you typed the names of other blogs link to your site will increase the possibility.

Doğru Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğraf Boyutu seçin

Yeni Facebook Timeline kapak fotoğraf boyutu × 315 (850px genişliğinde ve 315px yükseklik) ve birçok ücretsiz duvar kağıdı siteleri Facebook kullanıcıları seçmek için teşvik olarak bu yeni Facebook Kapak resmi boyutu boyutu, web üzerindeki 850x315px Facebook duvar kağıtları yeni bir çılgınlığı başlattı 850 IS Facebook kapak resmi.

zaman çizelgesi kapak fotoğrafı
Facebook Timeline Kapak Fotoğraf Boyutu

Facebook Timeline şu anda etkinleştirmek ve Facebook sayfasında bir başlık görüntüsü gibi görür ve yaşamı, ya da olaylar hakkında eşsiz bir görüntü sergilemek için büyük bir 850px geniş görüntü kullanmak için büyük bir fırsat, yeni bir kapak fotoğrafı elde edebilirsiniz.

zaman çizelgesi kapak fotoğrafı

Kapak Resmi boyutu nedir?
850px genişliğinde ve 315px yüksekliği tam boyutu ile mükemmel uyum doldurmak yüksek çözünürlüklü bir görüntü yüklemek için iyi bir fikir.

Kapak Fotoğrafı minimum genişlik nedir?
Resmi Facebook SSS kapak resmi, en az 720 piksel genişliğinde olması gerektiğini söyledi. Küçük görüntüleri yükleme hataları alırsınız. Ben küçük bir görüntü yüklemek için çalıştım ve en azından 399px geniş kapak fotoğrafı yüklemek için bir mesaj var. (Akşam yemeği ve yerleştirilmesine) görüntüleri 399px geniş ve üzeri yükleme başardı. Herhangi bir görüntü yüksekliği, öyle görünüyor ki kabul edilir.

Fotoğraf kapağı boyutu

Ne başka bir boyutta kapak fotoğrafı kullanırsam ne olur?
Öncelikle Facebook Kapak fotoğrafları aşağıda izin boyutu yükleme Kapak Fotoğrafı kabul edilmeyecektir. Başka bir boyutta yüklerseniz, Facebook neredeyse distored ve pikselli yapacak görüntü kırpma / yeniden boyutlandırmak için zorunlu olacak. Tam boyutunu yükleyin.

Kapak Fotoğrafı kırpma / düzenleyebilir miyim?
Facebook, sadece daha büyük bir resim upload eğer Kapak resmi yeniden konumlandırmak için izin verecektir. En büyük görüntüler için, bu, 850 × 315 sabit boyutta ilgi alanı olsun kadar aşağı yukarı ve hareketli görüntüler gibi daha fazla işe yarayacaktır. Sonra sizin Facebook Kapak kaydedebilirsiniz.

Diğer insanların Kapak Resimleri kaydedebilir miyim?
Bu görüntü, kamu kullanımı için görünür ve kaydedilebilir. Önemli olan bu sanal bir ürün gibi olduğunu, insanların, sağ tıklayın ve Facebook kapak kaydetmek için karar verirseniz, onlar tam uncropped görüntü kazandıracak. örneğin Kendini büyük bir tam boyutlu fotoğraf yüklemek ve daha sonra kapak fotoğrafı olarak baş yapmaya karar, görüntüyü kaydederken insanların tam bir resim görebilirsiniz. Yani tam boyutunu yüklemek için iyi bir fikri.

Tüm bunları görmek mümkün olacak gibi bütün kapak resimleri kamu unutmayın, bu yüzden akıllıca seçin.