Bir Web Tasarımcısı Olmanın Nitelikleri

Eğer gerçekten kendi üzerine kurulan ve müşterileri için web tasarımı başlatmak için yasa ile herhangi bir resmi nitelik gerekmez İngiltere’de bir web tasarımcısı olmak. Bu bir kutsama ve web tasarım sektöründe çalışmak isteyen profesyoneller için bir lanet olduğunu. Bir yandan çok kolay profesyonelce bireyler ödüllendirici ve potansiyel olarak çok kazançlı endüstrisi katılmak için yapar. Öte yandan sanayi, kötü bir ad verilir karıştı ve yeterli nitelik, beceri ve deneyim olmadan sanayi girmek kovboy web tasarımcıları, oranında ucuzladı edilir.

Bu makalede, gerçekçi web tasarım alanında kariyer yapmaya ve bir İngiliz web tasarım şirketi ile bir rolü elde etmek için ihtiyaç duyacağı yeterlilik özetliyor.
Devamını Oku

İnterneti hızlandırmanın yolları

İnternet bağlantınız ne kadar hızlı olursa olsun bazen aşırı yavaşlayabilir. Peki, internet bağlantınızdan en yüksek performansı nasıl alacağınızı biliyor musunuz? yavaş olan internet bağlantısını hızlandırmak için bir dizi yöntem bulunuyor. Bunlardan bazıları kolayca yapabilirken, diğerleri daha karmaşıktır. İşte kolay olanlar:

1. Browser`ınızı yapılandırın, böylece grafikleri, animasyonları, sesleri, video ya da diğer multimedya içeriklerini gösterilmemesini sağlaya bilirsiniz.

2. İnternet trafiği azaldığında sörf yapın. Trafiğin en az olduğu zamanlar genellikle hafta sonları ve akşam saatleridir.

3. Önbelleğinizi etkili kullanın. Önbellek, en son ziyaret ettiğiniz internet sitelerini depolayan yerdir. İnternet bağlantınızı hızlandırmak için, önbellek tahsisini yeniden boyutlandırmanız ya da önbelleğinizi periyodik olarak temizlemeniz gerekebilir.

4. Modeminizin doğru olarak yapılandırılıp yapılandırılmadığından emin olun.

5. İnternete cep telefonunuzdan edge ile bağlanıyorsanız 3G`ye geçin veya ISDN, DSL, uydu, kablolu modemle değiştirin.

6. Çok daha hızlı internet istiyorsanız dededen kalma mevcut modemlerinizi atın. Adsl hızını 8 Mb/s`ye yükseltin veya Vdsl`e geçin.

10 Adımda Sadık Okuyucu

Sıfırdan başlayarak bir blog korkutucu olabilir. Web üzerinde kurulan bloglar sayısız vardır, ve rekabet edebilmek için kendinizi ayırmak gerekir. Bu on adım elit profesyonel blogcular kardeşlik nüfuz için yolda size rehberlik, yardım ve sadık bir okuyucu kitlesi oluşturmak.

1. Planı

Benim en sevdiğim tırnak Lewis Carrol ve Cheshire Kedisi, Alice in Wonderland Adventures geliyor? “Nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, nasıl oraya bekliyoruz”

Blogunuzun belirli hedefleri ne olabilir erken karar verin. Size hedeflerinize anahat yoksa, odak noktasından edecek kıvrımlı içerik yazma riski olacaktır. Çok çok pist dışında kurtulmak için detaylı bir iş planı ve içeriği programı yazın. Erken makale konuların bir listesini derlemek yazarlar her blogger deneyimleri blok ikilemi ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

2. Kendine gel

Ne yaparsanız yapın, değilseniz bir şey olmaya çalışmayın. Bu bir blog başlatırken üstesinden gelmek için yeni başlayanlar için en zor engellerden biri olabilir. Tüm bunlardan sonra, muhtemelen diğer bloglarda ve web sitelerinde okuduktan sonra kendi üzerine gitmeye karar verdi. Herkes belli bir dereceye kadar etkilenir, ama gerçekten başarılı olmak için, paketi sıyrılmanın bir yolunu bulmak zorunda. Taklit etmek için günaha önlemek ve blogunuza kavramı kristalize başlamadan önce bir kaç gün için rakiplerinizin malzeme okuyarak bir mola.

3. Benzersiz olun

Oldukça sık olarak, kalkınan blogcular eşsiz bir görüş ve duyulmamış bir ses yayın içeriği nedeniyle başlamak için karar vermek. Bu, olması gerektiği şekilde ve yüksek arama sıralaması ile Google kavramı senin. Tek amaç para kazanmak için sık sık uninspiring içerik, yazmak ve kendilerini SERPs artırmak için toplu kafaları duvara vurarak bulmak Blogcular. Araştırma niş diğer bloglar hakkında konuştuk ne olduğunu görmek ve daha da önemlisi, ne değildir.

4. Kişilik göster

Ben, komik, eğlenceli ve ilginç olan pek çok blogcular biliyorum, ama gerçek renklerinde ve mesajları göstermek izin vermeyin. Sadece bugüne kadar sesinizi belirlenmesi, hedef kitlenizi düşünün. Kalp konuşun ve insanların ne düşündüklerini hakkında endişelenmenize gerek yok.

5. Yaz ile bir Amaçlı

Birçok blogcular yapmak her gün içerik göndermek gerektiği fikrini içine sıkışmış almak için başka bir hata. Söyleyecek bir şey yoksa, bunu söylemiyorum. Potansiyel sadık bir okuyucu içerik rastlarsanız ne zaman doğacağını asla bilemezsiniz. Yeni kullanıcıların sitenizi ziyaret ettiğinizde her zaman en iyi içerik ön ve merkez için faydalıdır. Ayrıca, içi boş olan veya zorlanmış gibi görünüyor girdiler,, benzersiz bir bakış açısı için, takip eden kullanıcılar kapatarak riski.

6. Kitlenize ile etkileşim

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, içerik iyi tür. Ücretsiz, kolay, ve eller-off. Ancak, her zaman arkanıza yaslanın ve okuyucular sizin için içerik yazmak kolay değil. Bloglama erken evrelerinde, yorumcu duyguları ile kabul basit olsa bile, her bir yorum için cevap vermek önemlidir. Kullanıcılar İlk Yorumu oturum açarak bir tekme daha mevcut bir oturumuna katılmak için daha fazladır.

7. Kalite İçeriğe

Diğer bloglara ilginç içerik paylaşmak için korkuyor olmayın. Blogcular yapmak bir yaygın hata, dış bağlantı ile aşırı cimri olmaktır. Paylaşım bağlantısını suyu admonishes Rank 101 kılavuzunu okumak için kolay, ama ilginç içeriğe bağlantı sıralamanızı geliştirir olduğunu görebilirsiniz. Büyük bir içeriğe bağlantı kullanıcıları için değer katan ve blogunuza değer katmalıdır. Ayrıca, web sitelerine gelen bağlantılar bildirimi ve size geri bağlantı karar olabilir.

8. Konuşma sırasında yaz

Dilini akan sanki yazılı sözcüğü ses gerekir. Çiçek dili kullanmak için bir eş anlamlılar patlak günaha kaçının. Okuyucular, doğal olmayan bir dil bir mil uzakta nokta, ve bu gerçek değildir düşünüyorsanız, güvenilirliğini kaybedebilir. Aksine, sizin yararınıza benzersiz ses ve perspektif kullanmanız gerekir.

9 – Güvenilirlik Detay,

Hakkında bir iki şey biliyorum, bir şey hakkında blog şansını seçtiniz. Okuyucularınız bu biliyorum emin olun. Konu hakkında yazmaya neden onlara söyleyin ve nitelikleri geldiğinde utangaç olmayın. Okuyucular uzmanlar tarafından yazılmış blogları okumak istiyorum, bu yüzden onları dinlemek neden bildirin. Olarak hizmet veren bir “hakkında” sayfası oluşturun sanal bir göreli deneyim ve başarıları listeleyen devam edin.

10. Sosyal Medya yararlanın

Yeni okuyucular, yalnız olduğunuzu göstermek için, sosyal medya bağlantıları sitenize ekleyin. Facebook, fanlar seviyor ve heyecan takipçileri gibi düşünen okuyucuların web referansları olarak hizmet vermektedir. Sadece dışarı başlıyor iseniz, arkadaşlarınız ve mevcut sosyal ağ, içerik paylaşma ve onaylama isteyin. Kullanıcılar önceden paylaşılan içerik paylaşmak için daha fazladır.