Daha Popüler bir site için 5 Yol

Web gerçek bir orman haline geldi ve günümüzde serin yeni siteler bulmak her zaman dünyanın en kolay şey değildir. Eğer bir web sitesi kendinizi varsa, bu konuda diğer ucunu uğraşıyoruz. Nasıl online fark almak ve popülerliğini artırmak için yapabileceğimiz bir şey yoktur?

Mutlaka vardır! Burada sitenizi güçlendirmek ve online görünürlüğünü artırmak ilk beş yolu vardır.
1. Güçlü Hosting

Bu ilk nokta, çoğunlukla kendi Web henüz ama hevesle bir tane oluşturmak için istiyorum yok kimin için önemlidir. Etki alanı adı seçtikten sonra, bir sonraki adım bir hosting planı seçmek için. Orada çok iyi, uygun fiyatlı alternatifler, ancak ne profesyoneller genellikle özel bir blog barındırma tavsiye ederiz. Web hosting Bu form, hiçbir zaman bir profesyonel görünümlü bir Web sitesi kurmak için izin verir. Bu neden önemlidir sitenizi daha popüler hale geldiğinde söz etmek? Peki, güçlü barındırma olmadan, iyi sevdim olma şansına sahip olacaksınız anlamına gelir yeni web sitesi, bir trafik ele almak mümkün olmayacaktır.

Tabii ki, güçlü bir hosting bulmak genellikle daha kolay yapılır daha söyledi. Hosting sektöründe son yıllarda çok popüler büyüdü ve bu çeşitli barındırma hizmetleri sunan şirketlerin çok sayıda yol açmıştır. Fakat sektöründe en iyi gibi bu ses onların hileli yollarla aldanmayın. Biz iş güçlü bir üne ve deneyime sahip bir firma ile iş ortağı tavsiye ederim. Doğru uyum bulmanıza yardımcı yorumları ve diğer bilgiler için Web Hosting Arama başlayabilir.

Ev sahipliği söz konusu olduğunda, plan ile birlikte farklı özellikleri karşılaştırmak gerekir. En az 99.9% uptime garantili ve o müşteri desteği tutmak için kolaydır emin olun. Onları ne zaman ihtiyacınız olabilir asla bilemezsiniz. Aynı şekilde, disk alanı ve bant genişliği açısından numaraları tür kullanmak ve yönetmek için tam olarak ne çıkacağını bilmek de iyi. Bazı sağlayıcılar, kişisel kullanım için olsa bile kendi sunucularına, müzik veya video dosyaları yüklemek için müşterileri yasaklıyor. Bir plan satın almadan önce bu sorunları çözmek için müşteri destek sormak önemlidir. Etki alanı adı kayıt defteri bilgilerini korunacak ve hosting anlaşmanın parçası olarak kaç farklı e-posta hesaplarını kullanmak için izin verilecektir olmadığını soran düşünebilirsiniz diğer bazı şeyler.
2. Web Sitenizi Optimize Edin
Sevimli bir robot bazı ikili kod arar

, Gerçekten başarılı online olmak için, arama motorlarında yüksek bir sıralama elde etmek olacaktır. Muhtemelen hakkında arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi bu konuda başarılı olmak için, sizin kadar öğrenmesi gerekir. SEO konusu geniş ve ilk bakışta oldukça zor olabilir, ama bir kez onu asmak olsun, hemen yararlarını görmek mümkün olacak ve muhtemelen daha önce onunla başlamak vermedi neden merak edecektir. Başlamak için yapabileceğiniz bir kaç şey, uygun anahtar kelimeler kullanarak emin olun ve ziyaretçiler için arama motorlarının yanı sıra yazmak. Arama motorları için Yazma yüksek dereceleri almak istiyorsanız bu yana, önemli, ve onları sopa ve Web Sitesi dönmek istiyorum çünkü ziyaretçiler için yazma özü.

Sitenizde anahtar kelimeler ve içerik memnun olduğunuzda, bağlantı bina ile çalışmaya başlama zamanı. Arama motorları çok sayıda gelen bağlantılar bakarak belirli bir sayfa / site değeri belirler. Link değişimi, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek için en popüler ve başarılı yollarından biridir ve bunu yapmak için gerçekten çok kolay. Sadece böyle bir web sitesi ziyaret edin ve bir link değişimi ilgileniyorsanız eğer Webmaster sormak bundan daha daha karmaşık olmak zorunda değildir.

Sayfanızda ilginç ve özgün bir şey olması, potansiyel bağlantı ortakları çekmek için harika bir yoldur. Örneğin, etki alanı adları ile ilgili bir web sitesi çalışıyorsa, neden bir etki alanı adı durumu denetleyicisi Ana sayfanıza eklemek değil? Büyük olasılıkla niş ile ilgili diğer sitelere bağlantılar çekecek, ve insanlar bir etki olup olmadığını bilmek istiyorsanız tekrar gelmek eğiliminde olacaktır. Kendinizi rakiplerinizden ayrı ayarlamak için ekstra yaratıcı olmaya çalışın.
3. Sosyal Medya Optimizasyonundan Yararlanın

SEO sitenizin optimizasyonu büyük bir parçası olmalıdır olsa da, orada sona olmamalıdır. Bugün mevcut olan en güçlü pazarlama araçlarından biri beri Sosyal Medya Optimizasyon, muhtemelen kadar önemlidir. Sosyal medya optimizasyon kampanya birkaç farklı şeyler içermelidir. İlk olarak, sitenize veya blog içeriği konuyla ilgili değil, out of date olduğundan emin olun. Benzer siteleri ziyaret edin ve Mesajlar / makaleler hakkında yorum bırakarak tartışmaya katılmak kafanızda ne söylemek korkmayın. Kendiniz olun, Facebook ve MySpace görünür. Üç diğer sitelerin sosyal medya optimizasyonu için yararlı olabilir, Twitter, Flickr, ve YouTube. Iki sonuncu olanlar her zaman geçerli değildir. Zamanı geldiğinde onlara avantaj sadece emin olun yoksa size yarardan çok zarar yapabilir.

Açıkçası, kullanan herhangi bir sosyal medya sitesi Web sitenize giden bağlantılar eklemeyi unutmayın. Link “nofollow” (örneğin, Facebook gibi) bağlı öznitelik olsa bile, yine de siteye yeni ziyaretçi ve potansiyel müşterileri çekmek. Son olarak, kampanyanız içerik oluşturmak ve düzenlemek için kolay gibi CoffeeCup FlashBlogger gibi dostu platformlar, üzerine inşa edilmelidir.
4. Sizden Hoşlananları Katın

Sitenizin ziyaretçi sayısı büyümeye yapmak için çok önemli bir nokta, onları da alarak. Kişisel bir tarzda yazmaya çalışın ve açık bir soru bırakmak korkmayın. Bu yapmaması gereken ise, neden bir yarışma düzenleyeceğini? Bu büyük olasılıkla siteniz hakkında konuşan kişi alacak. Ödül bu yana insanlar ödül ne olursa olsun rekabet gibi, bir servete mal değildir – bu insan doğası.

Mesajlar / makaleler hakkında yorum sitenize veya olasılığı üzerine bir forum da dahil olmak üzere, ziyaretçilerinizin müdahil Diğer kolay yolu. Herkes kendi kişisel konularda fikir ve düşüncelerini ifade etmek istiyor ve onları bunu sağlayan, aynı zamanda nasıl geribildirim takdir görmek için geri dönen ziyaretçi şansını artırmak. Konu popüler ekstra bonus olarak, tartışmanın yanı sıra, diğer Web Sitelerinin ilgi çekebilir!

5. Sizin Tasarım Kullanılabilirliğinizi vurgulayın

Iyi bir tasarım Yatırım bazı insanlar düşünmek gibi daha önemlidir. Güzel bir tasarım ile, okuyucu / ziyaretçiler arasında güven artacaktır. Web sitesi tasarlama boyunca hatırlanması gereken önemli bir nokta değildir. Bu, hiç kimse bunu nasıl kullanacağını anlar, site tasarımı içine koyduk kaç saat fark etmez. Olmayan bazı Internet anlayışlı arkadaşlar, tam bir ölçekte başlamadan önce web sitesi aracılığıyla gezinebilirsiniz. Bunu kolay bulursanız, böylece ziyaretçilerinizin duracaktır.

Bu güzel ve fonksiyonel tasarımı sayesinde tam olarak ne söylemek zordur. Bir kişi için iyi görünüyor ne başka bir korkunç görünebilir. Ancak, Web tasarımı temel eğilimler vardır ve bu takip ederseniz, ziyaretçilerin çoğunun lütfen emin olabilirsiniz. 2009 için birkaç popüler Web tasarım trendleri, çok sütunlu düzenleri, büyük çizimler ve beyaz boşluk çok.

Güvenli tarafta kalmak istiyorsanız, o zaman kolayca erişilebilir ve anlamak için basit bir sayfa düzeni ve tasarım özellikleri yapmak için iyi bir çağrıdır. Standart kodlama kullanmak ve Flash animasyonlar-the-top önlemek için deneyin. Bazı insanlar onları siz değerli ziyaretçilerimizin kaybedebilirsiniz Flash incelemekte engellemek tarayıcı ayarlarını olabilir. Kişi ne düşündüğünü düşünmek deneyin ve Web Sitesi gün sonra daha popüler ve saygın bir gün büyüyecek.

Web Tasarımda Detaylar Fark Yaratır

Olağan ve olağanüstü arasında ayırt Detayları farkı bir dünya yaratmak.

Lüks bir araba, geleneksel bir araç olarak jantlar, koltuklar, pencereler ve kapılar aynı sayıda, ancak ayrıntılar üzerinde harcanan zaman, rekabet ayırır. Isıtmalı deri koltuklar, bir bas-başlangıç ​​motoru, anahtarsız giriş, otomatik otopark ve geniş dijital konsolları pahalı, yeni bir araba için değer katmaktadır.

Aynı ilke, web tasarımı için de geçerlidir. Fark yaratan ayrıntılar dalmak için zaman ayırın Web tasarımcıları daha fazla değer tutan tasarımları ödülleri kapacaktır.

Burada anahtar kelime değerdir.

Bir web sitesi ve sonuç olduğunu değeri yaratmak için yatırım süresi arasında doğrudan bir ilişki hiçbir garantisi yoktur. Bazı ayrıntılar, diğerlerinden daha önemli olduğunu ve bu ayrıntıları bir etkisi olduğunu belirlemek için muktedir önemlidir.
Değer ekle Detayları

Biz ekstra zaman harcamak istiyorum ayrıntıları tip estetik düzeyin ötesinde işimizi geliştirir.

Şekilde kullanıcılar sitenin teması ve mesajı veya nasıl bir sitede gezinmek algıladığımız gibi, son derece kullanıcı deneyimini değiştirebilirsiniz görsel tweaks odaklanmak istiyorum.

Ortalama web sitesi ziyaretçi, kimin değil oluşturarak web siteleri konusunda deneyimli biri, kendi deneyimini geliştirmek nüansları işaret etmek mümkün, ancak bu detaylar kaldırılmış olsaydı, algı ve kullanılabilirlik bir fark ortaya çıkacaktır.

Bunlar bulunduğumuz zaman yatırım yapmak isteyen ayrıntıları

Peki tam olarak nasıl bir tasarım ayrıntılı bir web sitesi değer katacak?

İşin püf noktası, bir kullanıcı deneyimi. Web tasarımcıları, boşluk, kontrast, şekil, renk ve tüm farklı görsel unsurlar, insanların nasıl kullandıklarını bir rol oynayabilir ve bir web sitesi tasarımı nasıl algıladıkları negatif mükemmel bir anlayış olmalıdır.

Ne şaşırtıcı olabilir, çok daha büyük bir etkiye sahiptir bir fark yaratmak için başlamadan önce bir tasarımcı işlemek için gereken ne kadar birkaç piksel.

Bu farklılıkları nelerdir?
Yakından bakıyoruz

Ben% 500 veya daha yakın yakınlaştırılmış olduğumda ben Photoshop en rahat hissediyorum. Sadece ev gibi hissediyor. Ince detayları ile deneyimlerimiz yol gösterici iyi bir iş yapan bazı tasarım çalışmaları kazmak edelim.

Konsantre web sitesinde çalışan bir örnek olarak kullanacağız; ilk bizim konsantrasyon adamak için bizim için uygun bir yer gibi görünüyor.

Üst düzey bir bakış ile başlayarak, Konsantre sitesinde yapılan yaratıcı bir görsel kelime oyunları görebilirsiniz.

Portakal suyu konsantresi yapabilirsiniz ötesinde, biz, turuncu bir temalı renk paleti ve gerçek bir turuncu meyve dokusunu taklit oldukça iyi bir iş yapan bir arka plan bakın.

Biraz daha derine kazma, biz CSS3 metin için arka plan karşı kontrastı artırmak için bazı gölgeleme sağlamak için kullanılmış olduğunu görüyoruz.

Gerçekten takdir etmek, biz biraz daha derine kazmak gerekiyor.
Piksel Perfection

Gerçek detayları piksel düzeyinde uygulanır. Biz web sayfa düzeni en yakın eylem düğmeleri çağrı etrafında Konsantre sitesinde görüyoruz. İlk olarak, düğmeleri arkasında gölge sayfanın bu bölümüne kadar kaldırır. Alanının üst ve alt kısmında basit bir iki tek piksellik çizgiler, bu alanda daha fazla görsel sayfanın diğer öğeleri arasında ayrım veren basit bir tasarım hile.

Parlak turuncu, çünkü tek piksellik çizgiler daha belirgindir. Bu gölge ve arka plan arasındaki kontrast sağlar, ama gerçekten çok yardımcı olur, ikinci, koyu turuncu çizgi. Bu iki tek piksellik çizgiler bu üst bölümde kordon altına birlikte çalışır.

Fark

Aradaki fark, bu satırların artık web tasarımı bir parçası olduğunda en iyi olduğunu göstermiştir. Aşağıda, iki piksel yapmak ne kadar büyük bir fark olduğunu göstermek için bu satırları kaldırdık.

Zarif Gölgeler

Gölgeler web tasarımları yabancı. Çoğu web sitesi derinliği düz, 2-boyutlu bir ortamda simüle etmek için erken ve sık sık onları kullanmak. Gölgeler ve golleri sitemizde narin, ama güçlü, yollar deneyimli şekilde artırabilir.

Bizim tasarımlar CSS3 kabul yapabilirsiniz görkemli farklılıkları heyecan almak için çok kolay.

Olsa da, benim için gerçekten heyecan verici bir haber, detay çalışması, resim düzenleme yazılımı doğrudan kodu web sitelerinin ne kadar tercüme edilebilir.

Konsantre sitesinde kalmak, biz mükemmel bir örnek metin gölgeleri, bir sitenin içeriğini okumak için kolaylaştırmak için ince bir ve etkin bir şekilde nasıl kullanılabileceğini görüyoruz.

CSS3 text-shadow özelliği burada iki şekilde kullanılır. Önce kırmızı başlıkları aksi takdirde yaklaşık olarak iyi bir renk seçimi ile ilgili bir işe yaramayacağını gömülü / içerlek bir görünüm vermek için hafif bir gölge aldık. Oyunun ikinci gölge sadece beyaz renk sayfanın dışına bir asansör biraz vererek, paragraf metnin arkasında.

Fark

Yukarıdaki ekran, Internet Explorer 8 (text-shadow özelliği desteklemiyor olan) işlenen aynı sayfa ile karşılaştırın ve biz okumak çok zor bir site.

Bu site doğal olarak IE kullanıcıları ne görüyorsanız önemli ölçüde daha az endişe uyandırmaktadır Mac yazılımı, satış olduğunu işaret değerdir.
Navigasyon Nuance

Okunabilirliğini arttırmak ve olası sitesi eylemleri vurgulayan dışında, detaylar site navigasyon uzun bir yol.

Herhangi bir web sayfasının en önemli parçası, kullanıcı başka bir sayfaya gitmek için yeteneğidir. Sonuçta, bağlantılar, ilk etapta ne web ne, neden gezinilebilirlik üzerinde biraz daha fazla zaman harcamak değil?

Bu örnek için, biz Lipperhey sitesine odak kayması.

Navigasyon aktif devlet için iyi bir renk seçimi dışında, bu tasarım birincil gezinti çubuğu bazı ilginç detaylar eklediği bakın.

Home düğmesine renk değişikliği dışında birkaç nedeni ile dikkat çekiyor. İlk olarak, sadece aşağı gezinti çubuğu bir kaç piksel damla olduğunu görebilirsiniz. Buna ek olarak, bir gölge düğmesinin arkasındaki eklenmiş ve perspektif içinde hafif bir ayar verilir. Bu iki ayrıntı önemini ve aktif durumu gösteren bu bağlantıyı katma boyut algısı birlikte vermek.

Fark

, Söz konusu ayrıntı vermeden aynı gezinti gözden geçirilmesi çok heyecan gitmiş olduğunu bulmak ve bizim aktif link tamamen farklı bir görünüm vardır ve hissediyorum.

Ayrıntılar İlerlemek

Biz CSS3 bizim yeni yetenekler bazı tasarımlar (text-shadow) değer katmak yardımcı olabilir yollarından biri araştırdı.

Fakat CSS3 güç gölgeler ile bitmiyor. CSS3 animasyon, dönüşüm ve geçiş özellikleri gibi şeyler, bize ayrıntılı çalışma için ek bir araç verebilir.

Doğru kullanıldığında, CSS3 animasyonlar koşum verimli Flash ya da JavaScript yardımı gerek kalmadan site öğeleri hareket eklemek için büyük bir yetenek. Ayrıntılar açısından, animasyonlar, giriş her türlü sıvı geri bildirimi ile kullanıcılara sunmak için izin verir. Bir geçiş animasyon ekleme, vurgulu devletler veya düğmesini tıklattığında bağlamak için, örneğin, (ya da dokunmatik ekranlı mobil cihazların durumda, dokunma), onlar üzerinde çırpınırken bir aktif element kullanıcı söyleyebilirim.

Site detayları ile çalışma güzellik ilerici geliştirilmesi yoluyla, biz hala modası geçmiş tarayıcıları kullanmayı tercih edenler yabancılaştırıcı olmayan, hedef kitlemizin bir bölümü değer sağlamak,.

Burada anahtar, zaten sağlam bir web tasarım değer katmak için tüm bu tekniklerin kullanımı. Temelde sağlam bir tasarıma kesinlikle önce at arabası yerleştirerek bu tekniklerin herhangi Leaning.

Başka nerede ayrıntılı değerini artırmak için bir siteye eklenebilir? Geçmiş projeler ile başarı detay tekniklerinin neler oldu?

Farklı Yaş Grupları İçin Tasarım

Çeşitlilik web büyük yapan şeylerden biridir, ve her izleyici, kendi ihtiyaçları ve gereklilikleri vardır. O hedef kitleyi belirli bir yaş grubunda oluşan Ama eğer ne olur? Eğlenceli ve çocuklar için interaktif sağlayan, ya da kesinlikle bir yetişkin sadece web sitesi (alkol satan bir gibi)?

Yaş sadece psikoloji açısından web üzerinde etkili bir faktör, aynı zamanda erişilebilirlik, kullanışlılık ve kullanıcı arayüz tasarımı. Birçok diğer değişkenler tasarımlar etkileyebilir, ancak, yaş bir web sitesi oluşturarak yapabilirsiniz fark odaklanmak gerekir.

5 Saniye altında 0-80

Çeşitli yaştan internet kullanımı nasıl farklılıklar bugün daha çıplaklığıyla olmamıştı.Web, birçok insanın hayatında o kadar ayrılmaz hale geldi, çünkü kullanıcıların farklı nesil web üzerinde farklı yetenekleri gelişmiş olduğu, yaş farkının bir tür ortaya çıkmıştır.

Yaş grupları (ve herkes onlardan birine düzgünce düşecek) hakkında genelleme yaptığımız işin çok bağlı iken, anlayışımızı büyük ölçüde makul, mantıklı bir tahmine dayalı.

Yani, hedef yaş grubu nasıl etkilendiğini öğrenmek için zaman ayırın sürece, saçak kullanıcılar ikram tuzakları atlatmak için mümkün olmalıdır.

Bugün yaşlı kuşak düşünün, ancak şimdi birçoğu ilk kez oturum. Pek çok yaşlılar öğretmek kitap nasıl bilgisayar ve web iş vardır; neredeyse küçük bir toplumda insanların bu yeni çıkmış icadı ile yakalamak için uğraşıyor var ki her gün biz tasarım.

Yelpazenin diğer ucunda, bir dünya web olmadan hiç sahip olacak ve kavramlar, öğrenme ve beceri çevrimiçi kazanıyor biz konuşurken kim bebekler ve küçük çocuklar var.

Bu insanlar gerçek ve web sitenizde kendi ihtiyaçlarını karşılayan emin olmak için var.
Neden Önemli?

Farklı yaş grupları için proje hazırlaması iki nedenden dolayı önemlidir. Birincisi, bütün yaşlılar gibi bir kullanıcı tabanı görmezden gelerek deneyim yabancılaştıran. Ve o da kabul edelim: hepimiz eski alacak ve biz bu gibi muamele istemem.

İkincisi, genç kullanıcıların yarının tasarımcıları (ya da, müşterinin bakış noktasından, yarının müşterileri) olacaktır. Web sitenizde takılmaları ve korkunç bir deneyim varsa, büyük ihtimalle onlarla sopa ve kendi web sitesine veya hizmete algılama şekli olabilir. (Ancak, sınırlı olmalıdır, alkol ve yetişkin içeriği ile ilgili olanlar gibi, bazı web sitelerine erişim.)

Bu makalede, çocuklar, gençler, yetişkinler ve yaşlılar arasında ayrım olsa da, altı ve on yaşındaki bir hesaplama yeteneği arasındaki fark önemli ölçüde farklı olması dikkat çekicidir, bu yüzden size verilen herhangi bir şeyi olamaz.

En iyi yaklaşım yaş aralığındaki tanımlamak için (ve daha genç kitleye dar olması gerekir).

Bunu akılda tutarak, ilk yaş grubu ve web sitenizin tasarımı için yansımaları göz atalım.

Web sitelerinin etkisi en çok çocuklar ile yükseltilmiş. Web gençken, eğitim sistemi, bir lüks olarak bilgisayar becerileri gördü. Zaman değişti ve becerileri topluma merkezi haline gelmiştir.

On yıl önce, ortalama 10 yıl, eski, oldukça sınırlı bilgisayar becerileri olurdu, artık bu durumda.Web erken etkileşimi aracılığıyla, beş ve altı (genç) gibi genç çocuklar, cihazlar ve web siteleri ile gelişmemiş deneyim kazanıyor.

Fiziksel gelişim: Ama daha çok eğitim deneyimlerini etkileyen bir değişken vardır.

Bilgisayarlar erken eğitim her yerde varken, çocukların organları ve beyinleri hala gelişmekte olan. Yetişkinler için verilen bu bilginin sınırlı olabilir. Onların motor becerileri ve fare ve klavye kullanma yeteneği bizim uyuşmuyor. Düzenleri bu tür sınırlamalar için hesap gerekir.

Yetişkinler için biraz sabır hataları olabilir, küçük çocuklar yok (ya da pek çok durumda, bunları aşmak için bilgi eksikliği) var.

Bununla birlikte, çocuklara yönelik tasarımı, yetişkinler için tasarlamaya birkaç avantajı vardır. Küçük çocuklar eğlenmek istediğini ve mutlaka akılda doğrudan hedefi yoksa, arama ve etkileşim (yerine sadece bir çözüm için en hızlı yol üzerine koyarak daha) ile onları yapmaya fırsat verir.

Renkli ve ilgi çekici eğitim ve yolculuk ise, daha sonra büyük olasılıkla başarılı bir ziyaret olacak.

Çocuklar, sadece ne olacağını görmek için bunları tıklayarak bağlantıları ile mayın tarama gemisi oyun eğilimindedir. Ama onlar için çalışan bir rota bulmak, sopa ile yetişkin göre çok daha fazladır; bir özellik olarak öğrenilen yolu önyargı anılacaktır.

Peki, bizim web siteleri, çocuk dostu yapabilirim? En iyi uygulamalar şunlardır:

UI temiz tutulması (çocuklar görsel karmaşasını dalıp olsun)
Ikonografi kullanarak (tanınabilir deneyimleri ile belirtiniz)
Canlı, heyecan verici renkler kullanarak
Entegre reklam kaçınmak (çocuklar zor bize çabucak onlara yol reklam banner, içerik ayırmak için daha bulmak)
Animasyon ve ses kullanmayı düşünün (bu video ideal görünüyor, bunun için sadece bir yaş grubu)
(TV gibi) bildikleri karakter içerik Relate
Eğitmek ve onların dikkatini çekmek oyunlar sağlayın
Duygu yoluyla eylemlerin güçlendirilmesi (tekrarı teşvik eder, iyi bir iş yaptığını anlatarak onları)

Arasını doldurur ve Gençler için proje

Çocuklar büyüdükçe, motor becerileri ve anlama, daha az sınırlayıcı bir faktör haline. Bu bilgisayarların tam olarak nasıl çalıştığını bilmek anlamına gelmez rağmen çocuklar ve gençler sık sık, ev ödevleri ve rekreasyon (örneğin, sosyal ağlar) aracılığıyla bilgisayar deneyimi kazanırlar.

Teknoloji genellikle çocuklarla daha gençler ile daha yaygın, çok küçük çocukların bile cep telefonları ve dizüstü bilgisayarlar olmasına rağmen, ebeveynler tarafından izlenmekte olsa. Sabır düzeyleri de artar.

Gençler ve araların hedefli reklamcılık daha esnek olma eğilimindedirler ve (daha metodik bir yaklaşım benimseyerek bilgi almak isteyen ziyade keşfetmek) web siteleri keşfetmek için az istekli.

Araştırma, bu yaş grubu ve yetişkinler ve çocuklar arasındaki önemli fark, bu gençler daha sosyal odaklı olduğunu gösterir. Yetişkin belirlenen hedeflere ulaşmak için teknoloji kullanma eğiliminde iken, gençler duydum, sosyal etkileşim ve grup etkinlikleri (online forumlarda gibi) yemeğim ile meşgul. Bu, tasarımcıların bu izleyici ile meşgul için bir fırsat verir.

Tüm gençler (ve bazı yetişkinler inanan rağmen tamamen farklı türler) aynı olmasına rağmen, tasarım seçenekleri bu kullanıcı tabanı çok daha büyük bir bölümünü etkileyen bir şans daha var. Bu sosyal eğimli kullanıcıların sitenizden katkıda bulunabilir ve bu hizmeti kullanarak ve onların arkadaşları teşvik, boş zamanlarını nasıl düşünün.

Ayrıca, öğrenilen bir davranış bağlı olmayan, yeni deneyimlere ne kadar açık olabileceğini düşünüyorum.

Bir web sitesi genç dostu araçlar yapma:
UI temiz tutulması (her yaş için ortak bir faktör)
Metinsel içerik grafik içerik lehine (gençler daha az Online okuma eğilimi)
Animasyon ve ses kullanarak (orta, ancak küçük çocuklar için olduğu kadar)
Içerik çocuksu görünür o kadar kolay değildir sağlamak

Buna ek olarak, gençler, çocuklar gibi daha kolay etkileşim dalıp öğrenilen aynı yolu önyargı olduğunu gösterir araştırma online daha sosyal ve sosyal eğilimler (moda ve akran çıkarlarını web kullanımında hakim olmak daha tahrik güç olduğunu numaralar).
Tüm Çağların Yetişkinler için proje hazırlaması

Tabii ki, web beri hayatta olan insanlar ilk defa bir kritik kütleye ulaşmış bugün bizim kullanıcı tabanı büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Birçok tasarımcı işlerini izleyicilerin ihtiyaçlarına hizmet olup olmadığını değerlendirirken kullanılabilirlik testi için onlara bakmak.

Bu web sitelerine erişimini giderek genç insanların ve giderek daha yaşlı insanlarda daha fazla web anlayışlı olma ve internet kullanmak isteyen, ancak, sorun olabilir

Çoğu yetişkin, genç ve yaşlı kullanıcılar gibi bilgisayar kullanarak, en azından orta deneyime sahip.

Ama bu tüm yetişkinlerin bilgisayar okuryazarı olduğunu söylemek mümkün değildir. Çoğu yetişkin bilgisayar deneyimi olmasına rağmen, sadece teknoloji çok ilgilenenler nasıl çalıştığını anlamak için eğilimindedir. Örneğin, bir Google araştırması, insanların% 90 bir tarayıcı birini kullanmak mümkün olmasına rağmen, ne olduğunu bilmediğini gösterdi.

Yetişkinler kendi el becerisi ve motor becerileri zirvesinde olma eğilimindedirler. Erişilebilirlik hala bir konudur, ama onlar talimatı üzerine o kadar bağımlı değildir çoğu yetişkin bir aşamada, biraz seçimler yapma sorun var ve kendi ihtiyaçları için savunucuları gerekmez.

Genel olarak yetişkinler hedef odaklı ve açık hedefleri (daha keşif daha arama dayanarak) web sitesini ziyaret etmek eğilimindedir ve genellikle daha alışık (ve bağışlayıcı) kullanıcı deneyimi tuhaflıklar.

Ama bu maliyet daha az sosyal etkileşim odaklı olmak ve reklam (tarama sırasında gürültü filtresi) karşı gelir.

Yetişkinler için bir web sitesi Biçme genellikle basittir. Erişilebilir ve kullanışlı modern standartlara göre ise, daha sonra büyük olasılıkla onlar için yararlı olacaktır.

Genç kullanıcıların aksine, yetişkin animasyon ve ses (görsellerin üzerine metin lehine) daha az çizilir.

Büyük kullanıcılar aksine, mümkün olduğunca çabuk yanıtlar alma konusunda araştırma ve çalışma ve daha az değer koydu.

İronik bir biçimde, daha sonra, diğerlerine göre bu yaş grubunda meşgul daha zordur.
Daha sonra Yıl için tasarlama

Yaşlı insanlar hedeflenen tasarım açısından en kötü olsun. Daha web olmadan bir dünya ile daha fazla aşina – çocuklar için insan davranışları ve HCI (bilgisayarlarda çocukların eğitimi için yatırım bahsetmeye gerek bile yok), yaşlılar genişleyen yaş grubu içine çok araştırma yapılmış olsa da görünüyor daha az yiyecek ve içecek.

Balayı web sitesi kullanım etkiler, el becerisi ve motor becerileri bir düşüş deneyimi eğilimindedir. Birçoğu ilk kez web kullanarak olabilir ve gelişim yıllarında bir anda bilgisayar ve internet ana toplumun bir parçası değildir, çünkü onlar diğer nesiller gibi hızlı teknoloji almak için daha az olasıdır . Buna ek olarak, yaşlanma sürecini online etkileşimi sağlık (hem fiziksel hem zihinsel), bir düşüş anlamına geliyor.

Yaşlı olsa da, kendi avantajları var. Yetişkin aksine, yaşlılar genellikle web siteleri keşfetmek için hala açık olmak ve bazen çocuklar ve yetişkinler daha sabır sahip olurken, seti görevleri elde odaklanmıştır.

Buna ek olarak, etkileşimi daha odaklı olma eğilimi ve topluluklarda kendilerini, araştırma, okumak, öğrenmek ve dahil etmek için daha istekli.

Ve hayattan daha fazla deneyime sahip, sorun çözme ve teknik içerik ayrıştırma bir avantaj olabilir. Tasarımcılar sağladıkları ne nüansları takdir daha muhtemel bir hedef kitleye sahip kesinlikle takdir edecektir.

Yaşlı kullanıcılar için tasarımı için en iyi uygulamalar şunlardır:

Çok görünür ve çok unutulmaz web siteleri
Metin büyük ve okunması kolay olmalıdır
Linkler için tıklayın kolay olmalıdır
Orada küçük bir animasyon veya rahatsız edici olabilir hareket edilmelidir
Web site navigasyonu anlaşılır olmalıdır

Yaşlı kullanıcılar, bir web sitesine duygusal bir bağlantı sahip açık, güçlü bir görüş oluşturmak için daha büyük olasılıkla, olumsuz bir deneyim etkilerine karşı daha duyarlıdır.

Bu grup için tasarlarken, onlara sorumluluk yüklemektedir koyarak, hataları düzeltmek, karışıklık mümkün olduğunca azaltmak ve ilgi çekici bir kullanıcı arayüzü ile sosyal etkileşimi teşvik kaçının.
Web Tasarım Yaş Önemlidir

Çocuklar, yetişkinler ve tüm aile için bir web sitesi de yapıyor olsanız, yaş, kullanılan ve algılanan nasıl etkiler. Küçük çocuklar, zihin ve beden hala gelişmekte olan ve yaşlılar kendi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gençler ve yetişkinler, web tarama sırasında belirli hedeflere sahip ve farklı bilgileri yorumlamak.

Sadece web sitenizde kullanabilirsiniz kim objektif bakarak mümkün olan en geniş izleyici çekmek için umut olabilir.

Web tasarım merkezi ilkelerinden biri, kullanılabilirlik ve tüm ziyaretçilerin aynı fikirleri, hedefleri ve algıları olduğunu varsaymak yanlış olurdu, biz hala biz zamanında kararlar, böylece bir ölçüde yaygınlaştırılması gerekiyor.

Yaşlı web sitenizin erişilebilir tutun, yetişkinler için kriterleri karşılamak, gençler meşgul tutmak ve işinizi çocuk dostu olun.

Her internet kullanıcı benzersiz, ancak birkaç nesil kullanıcıların ne teklif isteyebilirsiniz

Farklı Web Tasarım Çözümleri Nelerdir?

Web tasarım çözümleri, bir web sitesinin tasarım ve uygulanmasında yardımcı olmak amacıyla kullanılan yazılım araçları. Bir web sitesi, bir web tarayıcısı tarafından yorumlanır olabilir bilgisayar programlama kodunu kullanarak oluşturulur. Bu kod, belirli bir İnternet protokolü (IP) adresi ve kullanıcı dostu bir isim, ya da evrensel bir referans bağlantı (URL) verilir. Bir web sitesi yolu görünüyor ve işlevleri tasarım sonuçlandırılır belirlenir. Oluşturma, düzenleme ve kamu kullanılabilir yapmadan önce web sitesi test web tasarım çözümleri yer almaktadır özel araçlar gerektirir.
Web tasarım çözümleri iki kategoriye ayrılır: grafik ve fonksiyonel. Bu kategoriler, farklı, modern bir web sitesi oluşturmak ve korumak için gerekli beceri setleri ile uyumludur.Düzeyde bir web tasarım çözümü mevcut sofistike yazılım maliyeti ile ilgili.En pahalı araçlar genellikle en yüksek seviyede müşteri desteği var. Oldukça faydalı olabilir zamandan tasarruf işlevlerine erişim sağlayan çeşitli açık kaynak çözümleri vardır.

Web tasarım çözümleri kullanmak için gerekli becerileri, ilişkisel veri tabanları ve web sunucusu donanım temel bir anlayış ile çalışan gelişmiş bilgisayar programlama, web dilde beceri, deneyim içerir. Tüm derslerin yanı sıra, sanayide kullanılan çeşitli yazılım çözümleri erişim gibi gerekli sunuyoruz, çünkü ortaokul sonrası eğitim kurumları, bu bilgiyi elde etmek için en iyi yer.Araçları, zaman içinde geliştikçe, bu temel üzerine inşa web tasarımcıları, yeni diller ve becerileri öğrenebilir.

Bir web sitesi görünür şekilde grafik kullanıcı arayüzü (GUI) belirlemek. İnsanlar görsel yaratıklar ve genel görünümü, karar verme süreci üzerinde büyük bir etkisi vardır. Çalışmalar, insanlar daha sık siteden daha önemli tasarım öğeleri ile bu unsurlar olmadan web sitelerine dönüş olacağını göstermiştir. En iyi tasarım çözümleri bir görüntü kütüphanesi, online film veya animasyon desteği ve genişletilmiş bir renk paleti içerir. Web tasarım çözümleri genellikle temel, orta ve ileri web siteleri için şablonlar içerir.

Nasıl bir web sitesi davranır tasarım işlevselliği tarafından kontrol edilir.Sitenin mevcut ihtiyaçlarını destekler ve genellikle gelecekteki geliştirmeler dahil için yeteneği vardır bir çözüm, web sitesi sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Diğer web programlama dilleri bir sözlük indirmek için yeteneği bu özelliğin bir göstergesidir. Bu teknoloji hızla değiştirdiği için son 12 ay içinde güncellenmiş Web tasarım çözümleri, sorunlu olabilir. Sadece tam olarak desteklenen bir çözüm uzun vadede geçerli kalacaktır.

Web Tasarım ve Hosting Arasındaki Fark Nedir?

Hem de web tasarımı ve web barındırma, bir web sitesinin oluşturulması ve bakım gerekli görevleri olmasına rağmen, iki işlev yönetilen ve ne başarmak nasıl açısından çok farklı. Genellikle aynı satıcı çifte hizmet olarak sunulan, bazı insanlar, web tasarımı ve hosting tek ve aynı olduğuna inandığımız için geldik. Burada bazı ne olduğu hakkında, her görevin gerektirdiği bilgi ve web tasarımı ve hosting ihtiyaçları ile doğru bir yardım alma hakkında nasıl gitmek.

Web tasarım, web sayfaları kendileri oluşturma ile yapmak zorunda. Çok dizgiciler kez bir gazetenin tek tek sayfaları oluşturmak için kullanılan bir şablon unsurları düzenlenmiş, aynı şekilde, bir web tasarımcısı, istenen etkiyi yaratmak için farklı unsurları bir araya getirecektir. Metin gibi Elemanları, grafik, resim, yazı tipi boyutları ve renkleri bilgilendirici yanı sıra çekici bir web sitesi için sayfaları tasarlamak ve üretmek için kullanılır. Çok gerçek bir anlamda, bir web tasarımcısı web sitesinin yaratıcısı, siteyi oluşturan tüm diğer sayfaları hala iyi karıştırma her sayfayı ayrı ayrı tasarlanmış.

 

Buna karşılık, web hosting, İnternet kullanan herkes için kullanılabilir tam olarak tasarlanmış web sayfaları yapma sürecidir. Bir web hosting şirketi, web sitesi aslında yaşayan bir sunucu üzerinde bant genişliği ve mekan sağlamak için işletmeler ve bireyler ile sözleşme. Hosting sürecinin bir parçası olarak, web sitesi barındırma, rutin günlük olarak web sitesine gelen trafik miktarını sürdürmek için yeterli bant genişliği olduğundan emin olun. Daha iyi bir web hosting firmalarının bazıları trafik mevcut bant genişliği sınırlamaları aşan yakın geliyor site sahipleri biliyorum izin otomatik kontroller ve bildirimleri içerir.

Bazı insanlar web tasarımı ve hosting karıştırmayın nedenle Bölüm hosting firmalarının bir dizi hizmet paketlerinin bir parçası olarak da web tasarımı teklif. Bazı durumlarda, tasarım, site sahipleri, web sayfaları oluşturmak için kullanabileceğiniz bir şablon olarak yapılandırılmıştır. Diğer ev sahipliği yapan, müşterileri ile sıfırdan tasarım sayfaları tek bir işe tam zamanlı web tasarımcıları sunuyoruz. Sonuç olarak, birçok işletme sahipleri, kendi web tasarım hizmetleri kalitesi için, hosting yetenekleri kadar bir hosting şirketi ile gitmeyi tercih edebilir.

Iki farklı üreticilerin web tasarımı ve hosting hizmetleri satın almak mümkündür. Tasarımcıların bir dizi çok sayıda, o iş için doğru seçim olup olmadığını belirleme bir yol olarak bir istişare toplantısı seçenek sunan, online bugün bulunabilir. Aynı zamanda, web tasarımı ve hosting firmaları, kullanışlı, kolay sitesi tasarımı için kullanılan kod hosting şirketi ile birlikte çalışacaktır emin olun ve genellikle kombine daha düşük bir oranda satın alınabilir. Mevcut bir web sitesi oluşturma ya da yeniden ele ilgilenen herkes, her iki seçenek de araştırmak ve çözüm en iyi çalışmalarınızı hangi belirlemelidir.