Using Social Media to Improve your CTR Seo

Social media, search engines results pages, there is no doubt that a direct effect on rankings. However, the process of SEO factors which most affect the need to learn social media.

To date, based on responses from Google, on the role of social media SEO’daki have identified three general steps. By following the three steps below, we will talk about your site’s SEO process is an effective way of using social media, patrons can rank position.

INCREASE SOCIAL SERMONS

“Beğen’ler, +1′ s, social links” are signals that affect their use by search engines. Establishing relations with the authorities to focus on his own authority as well as other sites. However, Facebook “like” s, Twitter “tweet” and the Google + ‘s “+1” s existing social signals, such as has some serious weaknesses.

First of all, cheating can be done about them. Social signals Some sites can send to their website for a small fee. If you belirlenseydi SERP rankings according to the highest social signals, with the largest budget for social impact would take first place in the sites.

Also, people do not represent all of these social signals. For example, a study in the United States, half of the people was a member of Facebook, only 4.8% of active users.

Despite these limitations, that social signals can not be denied an important role in SERP rankings. Bing also said that Google and in December 2010. Bing and look at the comments from Google:

Bing: “A look at the user’s social authority. How many people that follow you, how many people you’re looking to follow the list and it affects regular search results. ”

Google: “Yes, we perceive the signal as tweets and social shares. The organic rank is used as a signal. To see how many people share the content of these signals are also important. ”

Briefly, SEO is very important in terms of social signals, but Twitter, Facebook, Google + data is not always clear in this regard.
BUILDING AUTHORITY TO INCREASE TAKİPÇİLERİNİZİ

Looking at how to develop in the presence of the social networking site that affects SEO’sunu, increasing the total number of shares of the picture is only part of the social. In fact, your brand to produce and use the power of social networking to increase otoritenizi, to take advantage of this type of community-based sites more useful.

Promote your site using a variety of social networking sites or blog sites do and try to improve your site’s users.
AUTHORITY users to communicate

Finally, a definite social media in your industry in terms of consolidating the authority of the importance of your brand, while the most powerful way to use SEO in terms of other social network is to communicate with people who have authority.

You to contact your industry’s leading names in social networking sites offer unexpected opportunities. For years, social networking sites as soon as agonizing perform edinemeyeceğiniz relations.

It adds great value to your business value of these relationships as well as personal development, you can add value in terms of SEO will be unquestionable worth. Even people who have authority to share this content on your site will lead to a conclusion too big for you. Search engines will also notice that the positive influence you in this powerful SEO will return as a reference.

Especially people who have authority in your industry to set up these links, you will get to interact with them in the future return will be huge. Bilmeyeniniz how important it is not the factor SEO Link. Links in your industry to be very effective especially when the names would be a great contribution you what is indisputable.

As a result, it is undeniable that the impact of social media SEO tried to explain the most important third step. Intertwined with each other all the SEO strategies also play a major role in the social media element.

Social Media, Journalism Affect?

Facebook and Twitter entered our lives have changed, however, since the dynamics of our daily lives. “Who is doing what where?”, “What important events today?”, “What’s going on in the agenda?” We have come to learn on the spot with social media, such as answers to the questions.

Importance of this degree in the field of social media communication, the agenda and many events in the world first learned through Twitter, through Facebook columnists often read writings, such as sharing of news channels and journalists also affected developments. For years, the only news source, followed by all of TRT main news bulletin of a household who came together in our country today, many things have changed mediums to receive information. Of course, with these changes, “the institution of a journalist trying to share an opinion on the effects of social media?”, “Does the institution have the right to intervene in these shares?” Came up to such questions.

I did research before starting to write this article, I saw that opposing ideas on the subject. A number of social media accounts by journalists, they are bound not to leave the institution should be used in difficult situations, be considered as an independent institution, defending a journalist, a section within the framework of freedom of expression should be a journalist’s right to freely use their social media accounts, the audit mechanism sagging social media, newspapers says there is a good sign. While all of these discussions, the giants of the world’s press in recent months the BBC, Washington Post, Sky News, imposed restrictions on the employees of The New York Times on this issue. Here are the multipliers that the restrictions:

Working on the BBC journalists, sharing news on Twitter before a new development or office colleagues in a recent report. Intended here, before all the developments on Twitter to drop their news systems.

The Washington Post, its employees, content sharing in social media, the newspaper’s political, racial, sexist or religious neutrality to adversely affect warned to be careful when sharing.

Prohibit employees of a different limits Sky News. Journalists working here, people outside the company structure, and competing companies not share their colleagues submissions.

In The New York Times writers through social media, good or bad about politicians not allowed to carry any share.

The increasing power of social media, media consumption is shifting to digital conversion suffered, directly or indirectly affect journalists. In the following days, the growing power of social media will bring together journalism, we’ll see how and how much limitation.

Daha Popüler bir site için 5 Yol

Web gerçek bir orman haline geldi ve günümüzde serin yeni siteler bulmak her zaman dünyanın en kolay şey değildir. Eğer bir web sitesi kendinizi varsa, bu konuda diğer ucunu uğraşıyoruz. Nasıl online fark almak ve popülerliğini artırmak için yapabileceğimiz bir şey yoktur?

Mutlaka vardır! Burada sitenizi güçlendirmek ve online görünürlüğünü artırmak ilk beş yolu vardır.
1. Güçlü Hosting

Bu ilk nokta, çoğunlukla kendi Web henüz ama hevesle bir tane oluşturmak için istiyorum yok kimin için önemlidir. Etki alanı adı seçtikten sonra, bir sonraki adım bir hosting planı seçmek için. Orada çok iyi, uygun fiyatlı alternatifler, ancak ne profesyoneller genellikle özel bir blog barındırma tavsiye ederiz. Web hosting Bu form, hiçbir zaman bir profesyonel görünümlü bir Web sitesi kurmak için izin verir. Bu neden önemlidir sitenizi daha popüler hale geldiğinde söz etmek? Peki, güçlü barındırma olmadan, iyi sevdim olma şansına sahip olacaksınız anlamına gelir yeni web sitesi, bir trafik ele almak mümkün olmayacaktır.

Tabii ki, güçlü bir hosting bulmak genellikle daha kolay yapılır daha söyledi. Hosting sektöründe son yıllarda çok popüler büyüdü ve bu çeşitli barındırma hizmetleri sunan şirketlerin çok sayıda yol açmıştır. Fakat sektöründe en iyi gibi bu ses onların hileli yollarla aldanmayın. Biz iş güçlü bir üne ve deneyime sahip bir firma ile iş ortağı tavsiye ederim. Doğru uyum bulmanıza yardımcı yorumları ve diğer bilgiler için Web Hosting Arama başlayabilir.

Ev sahipliği söz konusu olduğunda, plan ile birlikte farklı özellikleri karşılaştırmak gerekir. En az 99.9% uptime garantili ve o müşteri desteği tutmak için kolaydır emin olun. Onları ne zaman ihtiyacınız olabilir asla bilemezsiniz. Aynı şekilde, disk alanı ve bant genişliği açısından numaraları tür kullanmak ve yönetmek için tam olarak ne çıkacağını bilmek de iyi. Bazı sağlayıcılar, kişisel kullanım için olsa bile kendi sunucularına, müzik veya video dosyaları yüklemek için müşterileri yasaklıyor. Bir plan satın almadan önce bu sorunları çözmek için müşteri destek sormak önemlidir. Etki alanı adı kayıt defteri bilgilerini korunacak ve hosting anlaşmanın parçası olarak kaç farklı e-posta hesaplarını kullanmak için izin verilecektir olmadığını soran düşünebilirsiniz diğer bazı şeyler.
2. Web Sitenizi Optimize Edin
Sevimli bir robot bazı ikili kod arar

, Gerçekten başarılı online olmak için, arama motorlarında yüksek bir sıralama elde etmek olacaktır. Muhtemelen hakkında arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi bu konuda başarılı olmak için, sizin kadar öğrenmesi gerekir. SEO konusu geniş ve ilk bakışta oldukça zor olabilir, ama bir kez onu asmak olsun, hemen yararlarını görmek mümkün olacak ve muhtemelen daha önce onunla başlamak vermedi neden merak edecektir. Başlamak için yapabileceğiniz bir kaç şey, uygun anahtar kelimeler kullanarak emin olun ve ziyaretçiler için arama motorlarının yanı sıra yazmak. Arama motorları için Yazma yüksek dereceleri almak istiyorsanız bu yana, önemli, ve onları sopa ve Web Sitesi dönmek istiyorum çünkü ziyaretçiler için yazma özü.

Sitenizde anahtar kelimeler ve içerik memnun olduğunuzda, bağlantı bina ile çalışmaya başlama zamanı. Arama motorları çok sayıda gelen bağlantılar bakarak belirli bir sayfa / site değeri belirler. Link değişimi, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek için en popüler ve başarılı yollarından biridir ve bunu yapmak için gerçekten çok kolay. Sadece böyle bir web sitesi ziyaret edin ve bir link değişimi ilgileniyorsanız eğer Webmaster sormak bundan daha daha karmaşık olmak zorunda değildir.

Sayfanızda ilginç ve özgün bir şey olması, potansiyel bağlantı ortakları çekmek için harika bir yoldur. Örneğin, etki alanı adları ile ilgili bir web sitesi çalışıyorsa, neden bir etki alanı adı durumu denetleyicisi Ana sayfanıza eklemek değil? Büyük olasılıkla niş ile ilgili diğer sitelere bağlantılar çekecek, ve insanlar bir etki olup olmadığını bilmek istiyorsanız tekrar gelmek eğiliminde olacaktır. Kendinizi rakiplerinizden ayrı ayarlamak için ekstra yaratıcı olmaya çalışın.
3. Sosyal Medya Optimizasyonundan Yararlanın

SEO sitenizin optimizasyonu büyük bir parçası olmalıdır olsa da, orada sona olmamalıdır. Bugün mevcut olan en güçlü pazarlama araçlarından biri beri Sosyal Medya Optimizasyon, muhtemelen kadar önemlidir. Sosyal medya optimizasyon kampanya birkaç farklı şeyler içermelidir. İlk olarak, sitenize veya blog içeriği konuyla ilgili değil, out of date olduğundan emin olun. Benzer siteleri ziyaret edin ve Mesajlar / makaleler hakkında yorum bırakarak tartışmaya katılmak kafanızda ne söylemek korkmayın. Kendiniz olun, Facebook ve MySpace görünür. Üç diğer sitelerin sosyal medya optimizasyonu için yararlı olabilir, Twitter, Flickr, ve YouTube. Iki sonuncu olanlar her zaman geçerli değildir. Zamanı geldiğinde onlara avantaj sadece emin olun yoksa size yarardan çok zarar yapabilir.

Açıkçası, kullanan herhangi bir sosyal medya sitesi Web sitenize giden bağlantılar eklemeyi unutmayın. Link “nofollow” (örneğin, Facebook gibi) bağlı öznitelik olsa bile, yine de siteye yeni ziyaretçi ve potansiyel müşterileri çekmek. Son olarak, kampanyanız içerik oluşturmak ve düzenlemek için kolay gibi CoffeeCup FlashBlogger gibi dostu platformlar, üzerine inşa edilmelidir.
4. Sizden Hoşlananları Katın

Sitenizin ziyaretçi sayısı büyümeye yapmak için çok önemli bir nokta, onları da alarak. Kişisel bir tarzda yazmaya çalışın ve açık bir soru bırakmak korkmayın. Bu yapmaması gereken ise, neden bir yarışma düzenleyeceğini? Bu büyük olasılıkla siteniz hakkında konuşan kişi alacak. Ödül bu yana insanlar ödül ne olursa olsun rekabet gibi, bir servete mal değildir – bu insan doğası.

Mesajlar / makaleler hakkında yorum sitenize veya olasılığı üzerine bir forum da dahil olmak üzere, ziyaretçilerinizin müdahil Diğer kolay yolu. Herkes kendi kişisel konularda fikir ve düşüncelerini ifade etmek istiyor ve onları bunu sağlayan, aynı zamanda nasıl geribildirim takdir görmek için geri dönen ziyaretçi şansını artırmak. Konu popüler ekstra bonus olarak, tartışmanın yanı sıra, diğer Web Sitelerinin ilgi çekebilir!

5. Sizin Tasarım Kullanılabilirliğinizi vurgulayın

Iyi bir tasarım Yatırım bazı insanlar düşünmek gibi daha önemlidir. Güzel bir tasarım ile, okuyucu / ziyaretçiler arasında güven artacaktır. Web sitesi tasarlama boyunca hatırlanması gereken önemli bir nokta değildir. Bu, hiç kimse bunu nasıl kullanacağını anlar, site tasarımı içine koyduk kaç saat fark etmez. Olmayan bazı Internet anlayışlı arkadaşlar, tam bir ölçekte başlamadan önce web sitesi aracılığıyla gezinebilirsiniz. Bunu kolay bulursanız, böylece ziyaretçilerinizin duracaktır.

Bu güzel ve fonksiyonel tasarımı sayesinde tam olarak ne söylemek zordur. Bir kişi için iyi görünüyor ne başka bir korkunç görünebilir. Ancak, Web tasarımı temel eğilimler vardır ve bu takip ederseniz, ziyaretçilerin çoğunun lütfen emin olabilirsiniz. 2009 için birkaç popüler Web tasarım trendleri, çok sütunlu düzenleri, büyük çizimler ve beyaz boşluk çok.

Güvenli tarafta kalmak istiyorsanız, o zaman kolayca erişilebilir ve anlamak için basit bir sayfa düzeni ve tasarım özellikleri yapmak için iyi bir çağrıdır. Standart kodlama kullanmak ve Flash animasyonlar-the-top önlemek için deneyin. Bazı insanlar onları siz değerli ziyaretçilerimizin kaybedebilirsiniz Flash incelemekte engellemek tarayıcı ayarlarını olabilir. Kişi ne düşündüğünü düşünmek deneyin ve Web Sitesi gün sonra daha popüler ve saygın bir gün büyüyecek.

Yerel İş için SEO Zorunluluk

İnternet küresel nitelikte olabilir, ama işinizi yerel, hatta müşterileri mahallede, şehirde yaşayan, hiçbir anlamda, küresel ulaşmak konsantre yapar, ya da. Yerel işletmelerin global erişim almak için bir kaynak israfı. Bunun yerine, yerel toplum üzerinde yoğunlaşmalıdır. Web küresel olduğunda, bunu nasıl yapabilirim soran olabilir ve Google siteleri konumlarına göre sınıflandırmak değildir. SEO ile nasıl yerel gidebilirsiniz:

1 Anahtar kelimelerinizde konumunuzu kullanın.

Ilk el anahtar kelimeleriniz konumunuzu kullanmaktır. Örneğin, Londra’da ve araba sigortası satmak, en önemli keyphrase olmalıdır? Araba sigortası Londra?? Bu keyphrase iş ve bulunduğunuz yere içerir ve özellikle Londra’daki araba sigortası arıyoruz insanlar sürücü olacaktır.

2 metatag lerde bulunduğunuz yeri kullanın.

Sitenizin sayfalarını metatag, arama motorları ve sizin için Metatagları olsun diğer anahtar kelimeleriniz ile birlikte, bulunduğunuz kaçırmayın olmalıdır. Tabii ki, aksi takdirde vücudunuzun metin bir anahtar kelime olarak bulunduğunuz yere sahip değildir ama etiketleri ile doldurulmuş biraz şüpheli, çünkü gövde metni kullandığınız anahtar kelimeler bulunduğunuz yere sahip olmalıdır.

3 Gövde metin konumu kullanın.

Anahtar Kelimeler gövde metni çok saymak ve onları atlamak için göze alamaz. Web kopya için optimize edilmiştir? Araba sigortası? sadece bu? sigorta Londra araba? iyi rütbe konumu anahtar kelimelerinizin parçası olduğunu emin olun olmaz.
4 Google Maps ve Yahoo Maps

Google Maps ve Yahoo Maps belirli bir konuma listelerinde yer alacak çünkü göndermek için harika yerlerdir.
5 çapa metin olarak bulunduğunuz yere geri oluşturun

Konumu ile bazı anahtar kelimeler çok doğal bir ses yok, çünkü çapa metin olarak konumu ile organik geri almak için biraz zor olabilir?? Örneğin,? araba sigortası Londra?? dilbilgisi açısından doğru değildir ve hiç bir organik satır içi bağlantı alacaksınız ama bloglar hakkında yorum Ad alanına kullanabilirsiniz. Blog dofollow ise, hala SEO için yardımcı bir çapa metin ile backlink alırsınız.

6 yerel arama motorlarına eklenmenizi sağlayın

Küresel Google, Bing, ya da Yahoo gibi arama motorları, çok sayıda trafik ancak bulunduğunuz yere bağlı olarak, yerel arama motorları, gerçek altın madeni olabilir getirebilir. Bölge için yerel arama motoru, bir arama motoru ortalama (bölgesel arama motorları olma olasılığı çok yüksek olmasa da) ya da ülke için daha büyük olasılıkla olabilir. Çin pazarına satıyoruz Örneğin, Baidu, mükemmel bir seçenektir.

7 yerel dizinleri listesinde yerinizi alın

Yerel arama motorlarına ek olarak, yerel dizinleri ile siz de şansınızı denemek gerekir. Kimse dizin listeleri okur ama bu tam olarak böyle değildir düşünebilirsiniz. Örneğin, Sarı Sayfalar, belirli bir ürün için yerel bir satıcı ararken insanların bakmak ilk yerlerden biri.

8 yerel hedefli reklam kampanyaları

Sitenize hedeflenen, yerel trafik için en etkili yollarından biri yerel hedefli reklam kampanyaları ile. PPC reklam ve ilanlar, en iyi çalışmalarınızı iki seçenek vardır? en azından en yöneticileri için.
9 anahtar kelimeleriniz zaman zaman kontrol edin

Bazen anahtar kelime arama hacmi kontrol arama hacimleri vardiya oldukça tipiktir çünkü iyi bir fikirdir. Insanlar için arama yoksa, söylemeye gerek yok? Araba sigortası Londra?? diğer arama cümleleri kullanmaya başladı artık, çünkü sizin için optimize etmeye devam? araba sigortası Londra?, bu zaman ve para kaybıdır. Ayrıca, rakiplerinizin kullandığınız anahtar kelimeler göz kulak?? bu anahtar kelime çalışma ve olmayan ipucu verecektir.
10 sosyal medyayı kullanın

Sosyal medya bir site arama motorlarında daha fazla trafik ve yerel arama için de geçerlidir. Ücretsiz işinizi geliştirmek ve tam olarak ihtiyacınız olan insanlara ulaşmak için Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağ sitelerinde büyük bir satış potansiyeli var. Çünkü orada katılımcılar İlgilendiğiniz bölgede ağırlıklı olarak sosyal siteler Yerel gruplar, özellikle değerlidir
11 yorumlar ve referanslar isteyin

Müşteri yorumları ve referansları, klasik bir iş aracı ve bu iş için tavsiye mektubu gibidir. Ancak, çok SEO ile ilgili olarak, onlar başka bir rolü olabilir. Inceleme siteleri, bu tür değerlendirmeleri ve referansları (ya da bunu yapmak için sorunuz) yayınlama ve bu iş sürücü vardır. Bu sitelerin bazıları Yelp ve Tüccar Daire ama bu da yazılan bölgesel veya ulusal inceleme siteleri olduğu kuvvetle muhtemeldir.
12 farklı yerler için ayrı ayrı sayfalar oluşturun

Muhtemelen hepsi için optimize değil, çünkü pek çok yerlerde iş var, bu görevi biraz daha zor hale getirir?? gibi bir keyphrase? araba sigortası Londra, Berlin, Paris, New York?. Bu durumda çözüm, farklı yerler için ayrı ayrı sayfaları oluşturmak için. Yerlerde dünya yayılan işinizi gerçekten çok uluslu ise, aynı zamanda farklı, ülkeye özgü etki alanı (yani uk.co, GB için de Almanya, vs) farklı siteleri oluşturabilirsiniz ancak bunu yapmak için sadece makul . Aksi takdirde, sadece konumlardan her biri için ayrı bir sayfada yapacağız.

Yerel pazar güveniyor, yerel aramalar için sitenizi optimize etmek için bu basit ipuçları, bir zorunluluk vardır. Belki de zaten bazıları yapıyor ve size neyin işe yaradığını ve ne değildir biliyorum. Her neyse, hepsini denedim değil, şimdi onları denemek ve bu sıralamaları (ve işinizi) ya da olumlu bir etkiye sahip olmadığını görmek.