Doğru Web Tasarımcı Seçimi

Yani, nihayet, işiniz için bir web sitesi gerektiğini karar verdik? Eh, işiniz için en önemli kararlardan biri yapmak ÖNCE Hatırlanması gereken birkaç anahtar noktaları vardır.

Yeni iş web sitesi için doğru tasarımcısı Seçimi:

Web sitesi için doğru web tasarımcısı seçimi söz konusu olduğunda, her zaman mevcut seçeneklerin tümünü kontrol etmek için ilk çevresinde alışveriş gerekir. Seçim için orada birçok web tasarım şirketleri vardır. Ve bunların çoğu ne yaptıklarını gayet iyi.

Her zaman bir web tasarımcısı önceki çalışma örnekleri görmek ve kendi portföyü incelemek için isteyin. Bu size daha iyi hissediyorum, herhangi bir özel web tasarımcısı yapma yeteneğine sahip olan siteler stil için yardımcı olacaktır. Çoğu zaman, web tasarımcıları, kendi benzersiz tarzı var ve kolayca geçmişte yaptık tasarımlar yerinde olabilir. Ben, başka bir sanatçının tarzı benzer demek, kesinlikle önceki genel düzeni, renk düzeni dayalı spot ve sitelerin tüm görünümünü.

Deneyim de burada önemli bir faktördür. Sadece herhangi bir diğer el sanatları gibi, web tasarımcıları, tecrübesi ile daha iyi olsun. Bu yüzden doğal olarak, onun altında daha fazla deneyim veya onun kemer bir web tasarımcısı seçerek daha iyi olacak.

Tanımlamak gereken bir diğer önemli nokta, web tasarımcısı% 100 özel bir web sitesi yapmak olsun ya da olmasın. Ya da sadece 100 ya da 1.000 ‘insan zaten Internet üzerinden temel bir şablon web tasarımı olacaktır. Pretty kadar herkes bu gün, Microsoft Word veya Publisher bir temel HTML web sayfası oluşturmak ve onların Branson iş yansıtmak için bu başlığı değiştirin. Ama siz kendinize sormanız gerekir: “Bu gerçekten aradığım”?

Gerçekten özel inşa edilen Web siteleri bu kadar çok insan bu gün kullanmakta olduğunuz temel şablon web tasarımları daha geri kalanı dikkat çekiyor. Özel web tasarımı, potansiyel müşterilere göz yakalamak ve gerçekten profesyonel bir web varlığı ve iş demek onlara gösterecektir.

Bu gün 2 nedenlerinden biri için şablon web siteleri yapmayı tercih web tasarımcıları bir sürü:

Bu, temel bir şablon web tasarımı kullanmak için daha ucuz. Bunlar tamamen özel bir web sitesi geliştirmek için gereken gerekli becerileri eksik olabilir. Durum ne olursa olsun, sizin için özel bir web tasarım yaratma yeteneğine sahip bir tasarımcı ile gitmek emin olun. Bu kaçınılmaz olarak özel bir site için daha fazla mal olacak. Ama bu tamamen harcanan ekstra para değer. Sadece işiniz için eşsiz ve oluşturulur ve herkes değil bir sitedir sonunda web sitesi ile daha mutlu olacak, güven bana.

Potansiyel bir web tasarımcısı ile iletişim, aynı zamanda web sitenizin geliştirilmesinde kritik öneme sahiptir. Aslında, bir tasarımcı ile bir web tasarım hizmeti sözleşme imzalamadan önce, çok açık ve hedeflerine kadar ön tanımlamak gerekir. Paranızı almak ne biliyor ve yazılı olarak aldığınızdan emin olun emin olun! Ben ben ben yeni bir web sitesi tasarımı her zaman kullanmak 9 sayfalık bir web sitesi tasarımı sözleşmesi var. Bu sözleşme, bir web sitesi geliştirme sırasında yapılacak tüm iş dökümü listesi. Tam sayfa sayısı gibi şeyler, grafik kesin bir sayı olsun veya olmasın, rutin site bakım sitesi sonra yapılacaktır, tahmini süre tamamlanmadan önce bir logo oluşturmak için ihtiyacınız olsun ya da olmasın, tasarlanmış olması için 6 ay veya 1 yaşında, vs.

Bu şeyler Tanımlama uzun vadede size yardımcı olacak ve aynı zamanda sizin ve web tasarımcısı aynı sayfada emin olun.

Ben de benim “web tasarım planlama çalışma sayfası” dediğimiz kullanın. Bu çalışma, web tasarımı projenin her aşaması için “kilometre taşları” veya tarihler verir. Gibi şeyler “2 hafta içinde genel düzen olacak” ve “web sitesi açıldı sonra bir ay sonra” 2 hafta sonra, site kodlu ve başlattı olacak “ve biz gerekenleri görmek için değerlendirecek “ayarlanabilir, vb (bu arada, sadece örnek. benim gerçek bir çalışma sayfası dahil detayları kesin tarihler ve daha spesifik kilometre taşları verir).

Ve yeni web sitesi için web hosting hakkında ne olacak? Genellikle, bir web tasarımcısı, onlar tavsiye hangi hosting şirketi olarak içgörü çeşit sağlayacaktır. Web tasarımcıları, genel olarak web sitesi için iyi bir seçim olacaktır bildiğiniz bir hosting şirketi için bir tercih var ve bu seçimi yaparken size yardımcı olmalıdır.

Neyse ki, hosting kendimizi her şeyi böylece Dijital Spiral Web Tasarım buraya kendi web sunucusu var. Web sunucusu kalır emin olun ve çalışan ve sunucu üzerinde yapılması gereken herhangi bir bakım varsa, biz zamanında kendimizi bunu yapabilirim, çünkü bu çok faydalıdır. Ayrıca, her zaman bizim web sitesi barındırma hizmetleri, web tasarımı yapmak için bize istediği yeni bir iş için bir anlaşma kesecek.

Yeni web sitesi, herhangi bir özel web programlama gerektirir mi? Peki, bu sorunun cevabı sadece Branson web sitesi ihtiyaçlarına dayanır. Ne tür bir site olacak? E-ticaret için bir alışveriş sepeti ihtiyacı var mı? Izleyiciler için herhangi bir özel web uygulamaları veya çevrimiçi formları doldurmak için uyguluyor mi? Izleyiciler kayıt doldurun ve giriş yapın, böylece kaydolmak gerektiren bir web sitesi olacak? Eğer bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, o şansı program aynı zamanda bir web tasarımcısı gerekir.

Web geliştiriciler ve tasarımcılar (normal web TASARIMI çok farklı bir şey) web PROGRAMLAMA sanat yetenekli olması gerekir. Web programlama, JAVA, PHP, Flash, SQL, or.NET gibi farklı web programlama dilleri uygulama içerir. Tüm bu web programlama dilleri çok yetenekli bireylerin kodu ve onlarla web programları geliştirmek gerekir.

Ben şahsen PHP seviyorum! Ben hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Bu yazı (ben bunun tamamını kapsayacak şekilde bütün bu konuda bir kitap yazmak gerekecekti) PHP detaylara girmeyeceğim. Ama PHP ile mantıksal olarak mümkün olan hemen hemen herhangi bir web uygulaması oluşturabilirsiniz.

Yani, siz, aynı zamanda yeni bir web sitesine ihtiyaç duyduğu herhangi bir özel fonksiyonlar kodlama yeteneğine sahiptir bir web tasarımcısı seçtiğinizden emin olun. Bu karar, tartışılmış ve Branson web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz herhangi bir potansiyel web tasarımcısı tarafından gitti gerekir.

Ve nihayet, her zaman ona iyi bir referans vermek veya onu emin olmak için potansiyel bir web tasarımcısı önceki müşterileri ile kontrol etmelisiniz. Unutmayın: sadece herhangi bir diğer hizmeti gibi. Bir web tasarımcısı referanslar doğrulamak ve onlar ne yaptıklarını söylüyorlar yapabilirsiniz emin olmak gerekir.

Yani, sadece Sözünü ettiğim tüm ipuçları özetlemek için:

Eğer bir web tasarımcısı seçmeden önce, sorular, sorular, ve daha fazla soru sorun. Açıkçası başından itibaren hedeflerinizi tanımlamak. Web tasarımcısı portföyünü ve önceki çalışma örnekleri görmek isteyin. Emin olun, bir web hosting sağlayıcı seçiminde size yardımcı olabilir. Proje ve tahmini süre tamamlanmadan önce tam olarak kaç sayfa dahil edilecek belgeler alın. Branson web sitenize özel web programlama gerektiriyorsa, tasarımcı işleyebilir emin olun. Ben bu yazıda tasarlanmış yeni bir web sitesine sahip olmaya hazırlanıyor herkes yardımcı umuyoruz. İyi bir web sitesi gerçekten iş için harikalar yapabilirsiniz!