Profesyonel Web Tasarımcı veya Web Tasarım Şirketi bulma

Web sitesi World Wide Web mağazası pencere. Izleyicinin dikkatini çekmeye ve birkaç saniye içinde tüm açık olmak gerekir. Aksi takdirde, arama motoru listelenen sonraki site üzerine.

Yeni web sitesi oluşturmak için en uygun kişinin seçilmesi bir iş üstlenmeleri gereken en önemli görevlerden biridir. Aynı zamanda serbest tasarımcılar, reklam ajansları, halkla ilişkiler firmaları ve web geliştirme danışmanları pazar sel miktarı nedeniyle en zor biridir. Aşağıdaki doğru web tasarımcısı seçtiğinizden emin olmak için bir kaç yararlı ipuçları.

Neden Profesyonel ?

Bana soru başka bir şekilde, ‘Neden ormanda billboard yazılan’ ifade edelim? En saygın web tasarımcıları, arama motorları hakkında bir iki şey biliyorum … ama bu motoru sonuçlarını aramak için geldiğinde harita üzerinde iş koymak için yeterli değil. Ne istiyorsun, bir ‘arama motoru dostu web sitesi kurmak için bilen profesyonel bir tasarımcı.

Iki profesyonelleri arasında anahtar diğeri de aynı şeyi yapacak biri, güzel resimler, metin bağlantıları ve arama motorları görünmez kılan bir karşılama sayfası ile bir web sitesi kuracak ama kodlama ve programlama ile web yapar arama motorları için karşı konulmaz bir site. , Satış ve web üzerinden satış ve arama motoru sonuçlarını sayfa 15 gömülü olmak arasındaki fark, bir arama motoru dostu bir site inşa bilgi.

Web Site Gereksinimleri listesi oluşturma

Bir ‘one-stop-shop çözüm için arıyorsanız yerinde sağlam bir proje planı olmalıdır. Bu, uzun vadede para, zaman ve emek tasarrufu. Interneti tarayın ve genel bir bakış vardır ve kendi web sitenizi nasıl tasavvur hissediyorum web sitelerinin listesini oluşturmak. Sitelerin her biri hakkında gibi şeyleri unutmayın. Bu, aslında yeni web sitenizin içine dahil etmek istediğiniz özellikleri ‘best of the best’ bir liste derleme.
, Web tasarım tırnak için alışveriş yapıyorsanız, web tasarım satıcısı bazı temel soruları sormak unutmayın:

* Müşteri referansları sağlıyor musunuz?

* Ben kendi web sayfaları düzenlemek mümkün olacak mı?

* Web sitelerinin tasarım arama motoru dostu mudur?

* Logo tasarımı, web teklif dahil midir?

* Kaç tasarım kavramları ve revizyonlar verecek?

Şablon Trap önleyin

Web şablonları ile sorun bu “kapalı sistemler.” Özel programlama ya da efektler izin veya kolayca yapılandırılmamış böylece Genellikle navigasyon yerleştirme sabit kodlanmıştır. Her ay birinin kendi ‘şablon tabanlı web sitesi’ korkunç görünüyor ya da web şablonu sistemi kullanımı ya da anlamak çok da zor olduğunu şikayet için bizi arayın. Çerez kesici büyük bir örnek, web şablonu web siteleri, gayrimenkul alanında boldur. Tüm bu siteler aynı görünüyor. Neden yeryüzünde bir emlakçı Böylesine rekabetçi bir online alanında kalabalığın arasından sıyrılmak istemezsiniz? Alt satırında şablonlardan uzak kalmak. Maliyet ve teslimat ucuz ucuz konum.

Web Üretim Bütçe oluşturulması

Web tasarım süreci, high-end kaliteli web projeleri dünya çapında bir web varlığı sonucu, amatör kaliteli siteleri bir araya koyarak, bir kaç saat geçiriyor acemi değişmektedir. Web sitesinde 400 $ harcama planlıyorsanız, zaman veya para boşa harcamayın. Sitenizin büyük olasılıkla, ucuz bakmak bir utanç olabilir ve aslında iş ve imajını zedeleyebilir. Olduğu gibi kalmak için daha iyi.

Ancak, işinizi büyütmek için bir web sitesi başlatılması konusunda ciddi olduğunuzda, evinizi ipotek olmadan yapabilirsiniz. İşte ABD genelinde, web sitesi için bütçe bir araya getirmek için dikkate alınması gereken bazı gerçekler ve rakamlar.

Küçük işletme Web siteleri – $ 2800 $ 3900

Küçük işletme e-ticaret web siteleri – $ 3600 $ 4200

Orta ölçekli işletmeler Web siteleri – $ 3800 $ 5200

Orta iş e-ticaret Web siteleri – $ 4200 ile $ 7200

Büyük iş Web siteleri – $ 7200 $ 10.000

Büyük iş e-ticaret web siteleri – $ 9200 $ 15.000

İyi hazırlanmış bir web sitesi, yeni müşteriler ve müşterilerin yeni veya ek çevrimiçi trafik getirebilir. İlk izlenimler olsun, böylece Internet ziyaretçi iletmek istediğiniz görüntü veya markalaşma yakalamak için web tasarımcı ile çalışmak.

Artık profesyonel bir web sitesi tasarım şirketi bulma temel ilkelerini anlamak, online tasarım tırnak için istek göndermek ve maliyeti ne karşılaştırmak.

En İyi Web Tasarım Şirketleri ?

Eğer mevcut bir web sitesi üzerine iyileştirilmesi ilgileniyorsanız, ya da sıfırdan tasarlanmış birine sahip olmak istediğiniz ne olursa olsun, orada birçok web tasarım şirketleri arasında seçim yapmak zor olabilir. Bazı web tasarım şirketleri, web sitesi ihtiyaçlarını tam ölçekli karşılamak için, çeşitli programcılar, yazarlar, ve tasarımcılar istihdam ederken, serbest olarak bu hizmetlerden birini veya daha fazlasını sağlayan bireysel web tasarımcıları da vardır. Web sitenizin ihtiyaçlarına uygun en iyi şirket ya da bireysel seçimi için başlangıç ​​noktası, site için öncelikler ve bütçe üzerine büyük ölçüde bağlıdır.

Eğer zaten bir web sitesi var ve sıfırdan başlıyor, ilk adım web sitesi istiyorum özellikleri ve bölümlerin bir listesini yapmaktır. Ardından, bölgenizdeki bir kaç web tasarım şirketleri iletişim ve bu ihtiyaçlara dayalı bir teklif isteği. Aynı zamanda bakım sorunları ortaya çıktığı olay alıntı sitesi sonra ve kırık linkleri ya da site hakkında bilgi için yapılması gereken güncellemeleri gibi, koşu olup olmadığını teyit etmek için emin olun.

Eğer mevcut bir web sitesi üzerine bu iş için en iyi şirket ya da bireysel tercih, güncellenmesi veya geliştirilmesi ilgileniyorsanız, alan veya alanlara odaklanarak yaptığınız sitenin bağlıdır. Örneğin, sitenizdeki bilgiler elden geçirme ve yeniden yazmak veya düzenlemek kopyasını kendinize mümkün olup olmadığını, sadece giriş ve sizin için format kopya serbest web tasarımcısı gerektirebilir. Ancak, web sitenizin site tasarımı, kopyalama ve multimedya tam bir revizyon olarak fazla bir alanda, uzmanlık gerektiriyorsa, o zaman tam hizmet sunan bir web tasarım şirketi muhtemelen daha iyi iş işlemek için donatılmış olacaktır.

Yüksek hacimli trafik işlemek veya işlevselliği yüksek derecede gerektiren web siteleri de genellikle serbest web tasarımcısı işleyebilir daha devam eden bir ilgi daha yüksek düzeyde gerekir. Örneğin, web sitenizin online alışveriş işlevselliğe sahiptir, muhtemelen sitesi, yoğun dönemlerde sorunlarla karşılaşırsa olay yirmi dört saat hizmet almanız gerekir. Bu durumda, herhangi bir hizmet sorunları için arama bir web tasarım şirketi, sağlam bir yatırım olacaktır.

Sonuçta, harcamaya istekli olduğunuz para, birçok web tasarım şirketleri hangi web sitenizin ihtiyaçlarına hizmet için önemli bir faktör olacaktır. Çok sınırlı bir bütçe ile çalışıyorsanız, maliyeti düşürmek için serbest web tasarımcıları ile takas düşünebilirsiniz. Eğer işinizi geliştirmek için bir web sitesi ihtiyacı olan bir serbest muhasebeci Örneğin, kendi kendine çalışan bir web tasarımcısı ya da web sitesi hizmeti karşılığında muhasebe hizmetleri sağlamak mümkün olabilir.

Farklı Web Tasarım Araçları Nelerdir?

Bir süper karmaşık hemen hemen her kişisel bilgisayar programlarının en temel değişen seçebilirsiniz web tasarım araçları çeşitli vardır. Hemen hemen ve biraz zaman Internet erişimi olan herkes, tasarım okula kalmadan tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Profesyonel web sitesi tasarımcıları, sanat görsel olarak büyüleyici eserler yaratma yeteneğine çoğu, tasarım araçları seçmek için bir dizi var. Ortak web tasarım araçları, web tasarım, ticari yazılım, profesyonel yazılım, site inşaatçılar ve kelime işlemciler içerir.

Ticari tasarım yazılım programları hem acemi ve hem de profesyonel tasarımcılar tarafından kullanılan web tasarım araçları. Orada seçim için çok çeşitli programlar ve bazı kesinlikle diğerlerinden daha sofistike.Basit türleri genellikle kullanıcıların belirtilen kutuları, metin ve bırak grafik türüne izin şablon editörleri. Daha gelişmiş seçenekler benzer bir şablon özellikleri sağlayan, ama daha fazla özgürlük ile her bir şablonu değiştirmek ve tasarım istenilen tercihlerinize uygun hale getirmek için ek kodlama eklemek için.

Site inşaatçılar da genellikle deneyimsiz kullanıcılar için ayrılmış web tasarım araçları. Bunlar genellikle sık sık bir hosting şirketi hizmet paketinin bir parçası olarak, çevrimiçi bulunmaktadır. Kullanıcılar sadece önceden tasarlanmış bir şablonu seçin ve metin ve grafik eklemek. Tasarım seçenekleri site üreticileri ile sınırlı olabilir, ama oldukça çekici ve profesyonel görünümlü siteler oluşturulabilir.

Sadece yetenekli tasarımcıları genellikle bu yöntemi kullanmak mümkün olmasına rağmen, kelime işlemciler ayrıca, web tasarım araçları olabilir. Köprü metni biçimlendirme dili (HTML) web siteleri oluşturmak için kullanılan ana dildir ve web tarayıcıları tarafından anlaşılır ana dilidir. Web tasarım araçlarını genellikle tasarımı siteleri deneyimsiz kullanıcılar için daha kolay yapmak için bir grafik arayüzü kullanarak şablonlar var, ancak HTML kodlaması hala arka uç ekleniyor.

Bir kelime işlemci kullanırken, genellikle herhangi bir grafik arayüzü yoktur.Tasarımcısı, tüm HTML kodlama elle yazmanız gerekir. Bu uzun ve sıkıcı bir süreç olabilir, ama ticari tasarım ürünleri daha fazla kontrol izin verebilir. Tasarımcı tam erişim ve kod üzerinde kullanılan her kontrol beri, o da değiştirebilir ve herhangi bir kısıtlama ile uygun gördüğü olarak kodu ekleyin.

Bir kelime işlemci kullanarak bazı sakıncaları vardır. Her şey sadece el ile yapıldığında, insan hatası için oda çok şey var. İhtisas scriptler ve diğer son derece gelişmiş özellikleri de, basit bir kelime işlemci çalışırken eklemek için zor olabilir. Çoğu durumda, tasarımcılar kolay grafik arayüzü yazılım programları ile elle kodlama birleştirmek bulabilirsiniz.

İnteraktif Web Tasarım Nedir?

Etkileşimli web tasarımı, daha benzersiz ve kullanıcı dostu bir site yapmak, mümkün olduğunca interaktif web siteleri tasarımı ve yaratma sürecidir. Bu genellikle, bir web sitesi ile kullanıcı etkileşimlerini basit ve anlaşılır olmasına izin scriptler ve farklı özellikler programlama ve oluşturarak çeşitli düzeylerde içerir. Bu tür sitelerin tasarımı ve geliştirilmesi, farklı programlar kullanılır, ve bu sitelerin tam bir doğa tasarımcı ne elde etmek istediği büyük ölçüde bağlıdır. Etkileşimli web tasarımı, sezgisel ve güçlü bir web sitesi için sık sık bir kullanıcı arabirimi yaratmak için “kullanılabilirlik” farklı yönlerini yararlanır.

Interaktif web tasarımı en önemli yönlerinden biri, bir web sitesi için kullanıcı arabirimi (UI) kavramı ve uygulama. Genellikle bir grafik kullanıcı arayüzü (GUI) şeklinde UI, bir web sitesinin kullanıcıları aslında gidin ve site hangi yoludur. Bu, çeşitli düğmeler, menüler, dizinler ve birisi bir web sitesinde yer alan farklı sayfaları ve bilgi görüntülemek için izin farklı seçenekler içerir.Genel amacı, kullanımı kolay ve esnek bir UI oluşturmak için farklı yaklaşımlar olsa da, interaktif web tasarımı için bir kullanıcı arabirimi yaratmak için alınabilir.

 

Etkileşimli web tasarımı, farklı şekillerde bir dizi rahatsız edici ya da dolambaçlı sanki çok etkileşimli değil interaktif olmalıdır. Bu, bir web sitesinin kullanıcı, kolayca bir web sitesinde çeşitli sayfaları ve menülerde gezinmek gerekir anlamına gelir. Eğer bir web sitesi interaktif hale gelir, ancak genellikle gereksiz ve tek bir hedefe ulaşmak için birden fazla adımları içeren çok sayıda navigasyon için menüler veya seçenekleri nedeniyle daha sonra düzeni ezici hale gelir ve bir kullanıcı engel. Etkileşimli web tasarımı genellikle bir sitenin kullanılabilir yönlerini allak bullak çok fazla seçenek sunan, kullanıcıların büyük bir güç veren hassas bir denge için çaba göstermektedir.

Programları ve yazılım birçok farklı türleri de dahil olmak üzere interaktif web tasarımı, farklı araçlar sık sık kullanılır. Bu web sitesi düzenleri için sadece programları değil, aynı zamanda bir web sitesine kullanıcı için düğmeleri ve çeşitli seçenekleri ile etkileşimli menüler oluşturmak için kullanılan programlar içerir. Bu menüler, kullanıcıların daha kolay eylemleri web sitesini nasıl etkilediğini görebilirsiniz böylece, animasyonlu olabilir ve bir kullanıcı bir sayfa ile etkileşim nasıl göstermek için renk değişiklikleri ve yazı tipi değişiklikleri içerebilir. Web siteleri sık sık UI kullanılabilirliğini değerlendirmek için kağıt prototip beta testi için her şeyi içeren bu interaktif web tasarımı düzgün bir şekilde uygulamaya konmuştur sağlamak için adil bir test miktarı, tabi tutulurlar.