Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 4)

22. Bir Ebook Satış

Belki ilgili bir ebook tanıtmak için bir web sitesini kullanarak, web üzerindeki verme stratejileri eski para bir gelir elde etmek için çok etkili bir yoldur.

Ya SEOBook.com gibi, kitabın kendi etrafında web sitesi yapısı, ya da web sitesinin başarısına dayanan ebook başlatmak olabilir, FreelanceSwitch gibi nasıl bir Rockstar Freelancer olmak kitap yaptık.

İlgili bağlantılar:

Blogunuz için bir ebook Yazma
Satmak ebooks nasıl
Ebook için İşleme ödemeleri
Dijital ürünler online satış nasıl
Ebook satış yazılımı listesi

23. Bir Hardcover Kitap Satış

Birçok yazar ve gazeteci ciltli kitaplar kopya satmayı kendi blog veya web sitelerinin kaldıraç. Örnekler Guy Kawasaki, Seth Godin ve Malcolm Gladwell yer alıyor.

Onların bir web sitesi oluşturduk önce bu insanların çoğu zaten ünlü yazarları iken, bir de başka bir yol takip olabilir. Lorelle VanFossen tam olarak onu Bloglama İpuçları kitabı ile yaptı. İlk ona blog üzerinden konuda yetkisini inşa edilmiş ve sonra o kitap yayınladı.

Kendini yayıncılık ve yayıncılık hizmetleri listesi:

Olağanüstü şey
Kendinden Yayıncılık
iUniverse
WordClay

24. Şablonları veya WordPress Temalar Satış

Daha fazla insan online varlığı, site şablonları ve WordPress temaları sıcak ve daha sıcak hale almak için karar gibi.

Bu segment üzerinde TemplateMonster yanı sıra bağımsız olarak çalışmalarını teşvik etmek ve satmaya karar bireysel tasarımcılar gibi ana web siteleri var.

Brian Gardner ve Benzersiz blog Tasarımlar prim ve özel WordPress temaları satış ile para kazanmak web sitelerinin iki örnektir.

25. Danışmanlık ve İlgili Hizmetler sunan

Niş bağlı olarak, danışmanlık ve ilgili hizmetler sunarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca blogunuzun yazarı iseniz, makaleler ve paylaşmak olacak bilgileri profil inşa edecek ve muhtemelen daha kolay müşteriler kazanmak için yapmak, bu niş üzerinde uzmanlık onaylarım.

Chris Garrett benzer bir strateji kullandı. İlk olarak blog ve yeni medya niş son derece etkili bir blog oluşturduk ve sonrasında o ilgili sorunları ve ihtiyaçları ile müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaya başladı.

26. E-mail listesi veya Haber Bülteni Oluşturma

E-posta listeleri ve haber bültenleri en güçlü pazarlama ve para internette aletleri yapan birini temsil etmektedir. Onlar inanılmaz dönüşüm oranları, ve bir çok etkin bir şekilde insanların eylem çağrısı imkanı sunuyoruz.

Büyük bir liste oluşturmak sizin listenizde abone sayısını artırmak için kaldıraç olabilecek popüler bir web sitesi var eğer öyleyse, ancak zor bir iştir.

Yaro Starak ünlü bir İnternet pazarlamacı olduğunu ve onun blogunu ziyaret eğer o ziyaretçi onun e-posta bültenine abone olmak için teşvik eden bir bölüm de üstüne bu doğru göreceksiniz. Yaro bu yöntemi çalıştığını kanıtlayan, kendi e-posta haber bültenleri her ay gelirlerinin beş rakamlar üretir.

E-posta haber yönetmek için yazılım listeleyin:

AWeber
SendStudio NX
PHP otomatikcevaplayıcı
Sabit İletişim

27. Mentorluk programları

İnsanlar birisi veya onlara öğretmek ve (gibi sadece bilgi değil) onlara bilgi verecek bir şey için ödemek. Eğitim dünyanın en büyük endüstrilerinden biri olduğunu ve çevrimiçi manzara benzer şekilde davranır.

Eğer yeterli biçimde yapılandırmak ve desteklemek için yönetmek, web sitenizin niş ile ilgili bir danışmanlık programı oluşturmak çok karlı olabilir. Orada medya ve bilgi sunmak için kullanabileceğiniz araçlar geniş bir yelpazede, yazı makaleler ses ve video dersler.

Kaldıraçlı Brian Clark nasıl üyelik ve nasıl içerik çevrimiçi satmak için inşa etmek için bir rehberlik programı öğretim insanlar başlatmak için Copyblogger başarısı. Öğretim programı Satıyor ve aylık 97 $ maliyeti başlıklı edilir. Pahalı gibi görünüyor ama aslında 1.000 ‘den fazla üyesi var.

28. Web sitesi etrafında bir konferans oluşturma

Web kapalı alır ve niş bir otorite olursa, bunu çevresinde bir konferans oluşturabilirsiniz. Dinleyicilerin boyutuna bağlı olarak, olay binlerce insan çekecek ve konferans geçer ve sponsorlar doğrudan para kazanabilirsiniz.

Search Engine Land, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde çeşitli şehirleri ziyaret konferanslar bir dizi yarattı. Konferanslar Search Marketing Expo denir ve biletleri ve dolar maliyeti binlerce geçer edilir.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 3)

15. İç sayfalar Satış veya Kiralama

Million Dollar Wiki bu konsepti popüler yapmıştır, ama etrafında uzun bir süre (örneğin Pagerank10.co.uk kontrol) için web üzerinde kullanılıyordu.

Bu web siteleri kendi etki alanında yinelenen bir ücret iç sayfalar için tek bir ücret veya kira satmak için. Genellikle bir sayfa satın insanların bir şekilde yararlanmak mümkün olacak, böylece, yüksek Pagerak veya yüksek trafik ikisine de sahip.

Küçük bir blogda bu yöntemi uygulamak zor olabilir, fakat kavram ilginç ve daha fazla zorlanmasından olur.

16. Sponsorları Vurgulanan Mesajlar

Techmeme muhtemelen bu fikrin öncülüğünü, ama bir şekilde diğer web sitelerine yayılmış değil. Teknoloji haber toplayıcı sol sütunda editoryal mesaj görüntüler ve kenar çubuğundan onlar başlıklı bir bölüm var “Techmeme Sponsoru Üye.”

Reklamverenler blogdan o bölüm mesajlar nitelikli trafik yollarını göndererek, vurgulanmış olsun. Her spot için aylık maliyeti $ 5000 ve herhangi bir zamanda 6 sponsorlar çevresinde, çok iyi çalışıyor olması gerekir olduğunu düşünürsek.

17. Bağışlar

Bir web sitesinde bir “Bağış” bağlantıyı veya düğmeyi Yerleştirme Blogunuzun okuyucu öğrenmek ve içerik değer kazanmaya bir niş, özellikle de para kazanmak için etkili bir yol olabilir.

Kişisel gelişim ve verimlilik bloglar, örneğin, bağış tabanlı sistemler (Steve Pavlina olmak iyi bir örnek) ile iyi bir performans göstermektedir.

Me, bir bira eklenti Al, bu yöntemin küçük bir varyasyonu süre önce ortaya çıktı. Bu WordPress eklentisi bir bira ya da kahve için çip için okuyucuların soran, her makalenin altında özelleştirilmiş bir ileti eklemek için olanak sağlar.

18. Adverting In-metin

Kontera ve Heyecan Medya gibi ağlar adverting In-metin, metin içinde sponsorlu bağlantılar yerleştirir. Bu bağlantılar, normal bağlantıları ayırmaktır altını bir çift ile gelir ve kullanıcı bağlantı üzerinden fare rulo kez reklam çıkacaktır. Kullanıcı site sahibine para yapar onu tıklamanız gerekmektedir.

Bazı kişiler bu yöntemle iyi para kazanmak, ama diğerleri nedeniyle intrusiveness için kullanmaktan kaçınırız. Bu çok az ana web sitelerinde metin reklam deneyimimiz var unutmayın ilginç.

19. Pop-up ve Pop-under

Pop-up internet reklam ortak henüz can sıkıcı biçimidir. Sadece web sitenizden mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışıyorsanız, onlarla denemeler olabilir.

Eğer trafik büyümeye ve sadık ziyaretçileri oluşturmak için çalışıyoruz, ancak, muhtemelen onlardan uzak kalmak gerekir. Sadece orada pop-up bloker yüzlerce düşünün: bu kadar popüler bir nedeni vardır.

Pop-up kullanan reklam ağları:

Tribal Fusion
PayPopup
PopupAd
Adversal

20. Sesli Reklam

Ayrıca PPP (Oynat-Öde) olarak adlandırılan bu reklam yöntemi Net Audio Ads tarafından tanıtmak edildi. kavramı oldukça basittir: bir ziyaretçinin web sitenizin içine girer, her zaman küçük bir ses reklam (genellikle 5 saniye) oynarlar. Kullanıcı tekil ziyaretçi göre% 100 dönüşüm oranı oluşturarak, bunu durdurmak mümkün olmamalıdır.

Şirket halen testler haddeleme, ancak bazı kullanıcılar bir 6 $ BGBM için bir $ 4 elde etmek bildiriliyor. Ne olursa olsun ödeme oranı olsa da, bu reklam çok müdahaleci formu, bu yüzden kullanmadan önce iki kez düşünün.

21. Web Satış

Web Satış son kaynak olabilir, ama kısa bir süre içinde paranın büyük bir toplamı üretme potansiyeline sahip olabilir.

DigitalPoint ve SitePoint gibi online forumlarda pazar yerleri web alıcılar ve satıcılar her zaman aktiftir. En çok kullanılan parametre, bir web sitesinin değerini belirlemek için belli bir sayıda (çarpan kalitesine, satıcının beklentilerine göre, 5 ile 30 arasında herhangi bir şey olabilir çarpılır Ürettiği aylık geliri olduğunu unutmayın sitenin, niş ve diğer faktörlere bağlı).

Bazı insanlar da para ticareti ve saygısız web siteleri olun. Ya sıfırdan bunları oluşturmak veya mevcut olanları satın almak ve bazı yenileştirildi sonra bir kar için satmak.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 2)

8. RSS Feed Reklamlar

İnternet milyonlarca kullanıcı tarafından RSS teknolojisinin hızlı bir şekilde benimsenmesini, web sitesi sahiplerinin bu yeni içerik dağıtım kanalı para kazandırmak için yollar bulmaya başlıyor.

Feedburber zaten kendi yayıncı ağına sahiptir ve sizin yem altbilgi üzerinde CPM tabanlı reklam göstermeye devam edecektir-kaydolabilirsiniz. Bidvertiser yakın bir PPC şeması ile, hem de bir RSS beslemesi reklam seçeneğini tanıttı.

Son olarak, bazı bloglar da doğrudan kendi yem afiş veya sponsor mesajları satmak için tercih edilir. John Chow ve Pazarlama Pilgrim iki örnektir.

İlgili bağlantılar:

Feedburner
BidVertiser
Pheedo

9. Tek sütun veya Etkinlikler için Sponsorlar

Web sitesi belirli sütunları veya olayları (örneğin, bir haftalık podcast, röportaj serisi, bir aylık araştırma, özel bir proje) varsa, şirketler ayrı ayrı sponsor bulabiliriz.

Reklamverenler daha spesifik bir kitleye ve daha düşük bir taahhüdü ile hedef imkanı verirken Bu yöntem, web sitesi sahibi için para kazanma seçenekleri artırır.

Mashable sıra halinde göstermektedir. Onlar “Günlük Anket” ve dahil olmak üzere belirli sütunları ve makaleler, sponsor olanağı dahil sitesinde çeşitli reklam seçenekleri var “Web 2.0 davet eder.”

Problogger ara sıra grup yazma projeleri çalışır, ve devam etmeden önce o kamuya sponsorlar soran proje açıklayacak.

10.Premium İçerik

Bazı web siteleri ve bloglar ücretsiz içerik parçası ve premium içerik ve özel araçlara erişim için ücret vermek.

SEOmoz iyi bir örnektir. Onlar tavsiye ve SEO ile ilgili konularda geniş bilgi veren bir çok popüler blog var. Bu ziyaretçi üstüne premium üye olmaya karar verebilir. Bu aylık 48 $ maliyeti ve onları kılavuzları, araçları ve diğer özel malzeme erişim verir.

11. Özel Forum

İnternet ücretsiz forumlar doldurulur iken, üyelerine katılmak için tek veya yinelenen ücret ödemenize gerek özel oluşturmak için olasılığı da vardır.

SEO Blackhat üyelerinin aylık 100 $ masraf ve onlardan binlerce var. (Örneğin, gizli teknikleri, araçları, vb) üyelerine gerçek bir değer sağlamak için gereken bir forum üyeliği için böyle bir fiyat şarj Açıkçası için.

Performancing ayrıca, son zamanlarda özel bir forum başlattı ağ üzerine odaklandık. Bu Hive denir ve aylık maliyeti 10 $ edilir.

Bunlar sadece iki örnektir. Özel ve karlı bir forum oluşturmak için birçok yolu vardır, sadece üyeleri için buna değer hale getirecek bir çekici açıyı bulmak gerekiyor.

Popüler forum yazılım listesi:

vBulletin
Simple Machines Forum
phpBB
Vanilya

12. İş Kurulları

Tüm popüler bloglar, bazı ek gelir yapmak için kaldıraç iş kurulları çalışıyor. Guy Kawasaki, ReadWriteWeb, Problogger … siz söyleyin.

Belirli bir niş odaklı bir bloga sahip ilk gerekir aktif ve karlı iş kurulu ve insana yakışır bir miktar trafik yaratmak için olduğunu söylemeye gerek yok.

Bu yöntemin avantajı, pasif olmasıdır. Sonra yerde bir yapıya sahip, iş ilanları doğal gelecektir, ve her biri için $ 100 $ ‘a kadar 10 yerde şarj edebilirsiniz.

Popüler iş yazılım kurulu listesi:

JobThread
Web Scribe İlan Panosu
SimplyHired İş-o-matic
Jobbex

13. Pazaryerleri

SitePoint mükemmellik ile online piyasasıdır. Bazı web siteleri ve bloglar, ancak daha küçük bir ölçekte bu modeli çoğaltmak için çalışıyoruz.

Niş, ziyaretçilerin, satın almak satmak ve ürünler işe yarayabilir ticarete olanak sağlayan bir pazar yerine bağlı. Zamanla yeni ürün listeleri için küçük bir ücret şarj başlayabiliriz.

Bu yöntem ile sorun web üzerinde standart bir yazılım olmasıdır, bu yüzden web sitenize entegre bir pazar elde etmek için bir kodlayıcı işe gerekir.

Sen EasyWordpress ve Mashable üzerinde kullanılmakta olan bir pazar bir örnek görebilirsiniz.

14. Anketler Ücretli ve Anketler

Web sitenizde küçük bir anket veya anket çalıştırmak için para ödeyecek hizmetleri vardır. En popüler biri Vizu cevap olarak adlandırılır.

Temelde onlarla kayıt, ve sitenizde çalıştırmak istediğiniz anket türünü seçmek gerekir. Bu hizmetlerin çoğu bir CPM modeliyle altında çalışırlar.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 1)

1. PPC Reklam Ağları

Google AdSense bu kategori altındaki en popüler seçenektir, fakat diğerleri de vardır. Temelde ağı ile kaydolmak ve web sitenizde bazı kod parçacıkları yapıştırmak gerekir. Ağ daha sonra web sitenize ilgili içeriksel reklam (metin veya resim ya) hizmet edecek ve her tıklama için para belirli bir miktar kazanacaksınız.

PPC reklam karlılığı tıklama oranı (TO) ve tıklama başı maliyet (TBM) ile ilgili genel trafik web sitesinin düzeyleri ve en önemlisi bağlıdır. CTR websitesi tasarımına bağlıdır. Reklam içeriğine sahip kat ya da karıştırılmış, örneğin, yüksek TO almak eğilimindedir abode yerleştirilir. TBM, diğer taraftan, web hoş bağlıdır. Teknoloji ile ilgili konular daha küçük bir TBM (tıklama başına birkaç sent gibi bazen düşük) alma eğiliminde iken, mortgage, finansal ürünler ve üniversite eğitimi, karlı işlere örnekler (birkaç dolar değerinde tıklama nadir değildir) vardır.

Trafiğin sebebi de tüm CTR oranını etkiler. Bu ziyaretçiler zaten bir şeyler arıyorlardı ve daha sık reklamlara tıklamaya eğilimindedir çünkü Organik trafik (arama motorlarından gelen bir) iyi performans eğilimindedir. Bu ziyaretçilerin teknoloji meraklısı olan ve sadece reklamları görmezden çünkü sosyal medya trafiği, diğer taraftan, aşırı derecede düşük TO’ları sunuyor.

Popüler TBM reklam ağları listesi:

Google Adsense
Yahoo!  (YPN)
BidVertiser
Chitika
Clicksor

2. CPM Reklam Ağları

Sitenizde görüntülenen reklamlar üretecektir gösterim sayısı (yani, sayfa görünümleri) göre ödeme dışında BGBM reklam ağları, PPC ağları gibi hemen hemen davranırlar. BGBM Mille başına maliyet anlamına gelir, ve bu 1000 gösterim için maliyet anlamına gelir.

Aylık $ 1 BGBM ile bir reklam afişi gösteren 100.000 sayfa izlenimi oluşturur bir blog, bu nedenle, aylık 100 $ kazanırsınız.

CPM oranları, ağ ile reklam ve biçimi konumu değişir. Daha iyi ağ, yüksek CPM oranı (bunlar daha çok reklamveren erişimi olması nedeniyle). Yakınsanız, BGBM yüksek, sayfanın en üstüne reklam koymak. Büyük formatı (piksel cinsinden), daha yüksek CPM.

Siz 0,10 $ gibi düşük ve 1000 gösterim (bazı özel durumlarda) başına 10 $ gibi yüksek alabilirsiniz. BGBM reklam ziyaretçi oranı başına yüksek bir sayfa görüntüleme (örneğin, çevrimiçi forumlar, dergi ve benzeri) ile web sitesi üzerinde çalışmak için eğilimindedir.

Popüler BGBM reklam ağları listesi:

Casale Medya
Burst Media
Değer tıklayın
Advertising.com
Tribal Fusion
Sağ Medya

3. Doğrudan Reklam Bilgileri

Kendi reklam alanı satan en kazançlı para kazanma yöntemlerinden biridir. Size aracı komisyonları kesmek ve kendi oranlarını belirlemek olanak verdiğinden Birincisi ve en önemlisi. Web’deki en popüler banner formatları 728 olan × 90 afiş, 120 × 600 gökdelen, 300 × 250 dikdörtgen ve 125 × 125 butonu.

Doğrudan banner reklam dezavantajı nitelikli reklamverenler için büyük bir kitleye sahip ihtiyacım olduğunu ve satış süreci, afiş ve ödemeleri yönetmek için zaman harcamanız gerekecektir.

İlgili bağlantılar:

Sitenizi Reklamverenler için Nasıl Bulunur?
Blogunuz için Reklamverenler bulma
Yeni Başlayanlar İçin Doğrudan Reklam Satış
Openads Reklam Sunucusu
OIO Yayıncı Reklam Platformu

4. Metin Bağlantısı Reklamları

Google, nofollow etiketi olmadan metin linkleri satan sitelere cezalandırılmış olacağını ilan etmesinden sonra, bu para kazanma yöntemi daha az popüler oldu.

Birçok web sitesi sahiplerinin hala bazı nofollow etiketi ve bazı değil kullanarak olsa da, kendi sitelerine para kazandırmak için metin bağlantıları kullanıyor.

Bu yöntemin avantajı zorlayıcı olmadığıdır. Bir kendi web sitesi üzerinden doğrudan metin bağlantıları satmak ya da işlemi otomatikleştirmek Metin-Link-Reklamlar ve Metin-Link-Komisyoncular gibi özel ağlar kullanabilirsiniz.

Metin bağlantısı pazaryerleri ve ağlar:

DigitalPoint Bağlantı Satış Forumu
Text-Link-Reklamlar
Metin-Link-Komisyoncuları
TNX
LinkWorth

5.. Affiliate Pazarlama

Affiliate pazarlama internette çok popüler bir uygulamadır. Bu sistem altında diğer kişilerin (bağlı) doğrudan veya dolaylı olarak bir komisyon karşılığında, ürün ve hizmetleri satmak izin isteyen bir tüccar var. Bazen bu reklam türü de EBM (eylem başı maliyet) dayalı veya CPL (kurşun başı maliyet) denir.

İştirakler afiş metin bağlantıları ve ürün yorumları, çeşitli araçlar kullanarak tüccar için potansiyel müşterilere gönderebilirsiniz.

Uygun bağlı programlar bulmak için tek tek şirketler ve Dreamhost ve SEOBook gibi yayıncılara çevirmek veya bağlı kuruluş pazarları ve ağları katılabilirsiniz.

Popüler bağlı pazaryerleri ve ağların listesi:

Commission Junction
ClickBank
Azoogle Reklamlar
Linki Paylaş

6. Para Kazanma Widgets

Web üzerinde son trend sizin web sitenize para kazandırmak izin widgets. Örnekler Widgetbucks ve SmartLinks içerir. Bu hizmetlerin bazıları bir PPC şeması altında faaliyet, diğerleri metin bağlantısı reklamları, diğerlerinin henüz kaldıraç bağlı kuruluş bağlantıları gibi davranırlar.

Onların farklılaştırıcı ana, ancak, fiş ve onun web sitesinde hizmet oynamak kullanıcı için daha kolay hale web widget olarak çalışmak olmasıdır.

Para kazanma widget sağlayan şirketlerin listesi:

WidgetBucks
ScratchBack
SmartLinks

7. Sponsor Yorumlar

PayPerPost başında çok fazla tartışma (ödenmiş mesajlar açıklanmasını istemedi gerçeği ile ilgili), bu model öncülük etmiştir. Yakında diğer şirketlerin süreci rafine ve ücretli bloglama modeli genişleterek, özellikle Sponsor Yorumlar ve ReviewMe izledi.

Bu sponsorlu yorum pazaryerleri birine katılarak size geniş bir konu yelpazesinde sponsorluğunda mesaj yazmak için fırsat verecektir. Tüm blogcular belirli bir ürün ya da web sitesi (editöre güvenilirliğini tehlikeye atabilir çünkü) hakkında yazmak için ödenen almak için hazırız, ama iyi para yapıyoruz yok olanlar.

Blogunuza büyük bir kitle varsa, ayrıca aracı ve komisyon keserek, doğrudan sponsor yorumlar sunabilir.

Sponsor yorum ve ücretli bloglama ağlarının listesi:

PayPerPost
Sponsor Yorumlar
ReviewMe
BlogVertise
Smorty

Pay Per Click (PPC)

Tıklama Başına Ödeme kavramı

Sayfanıza bir arama motoru en iyi 20 sonuç (bu oldukça iyimser) büyük olasılıkla arama motorları üzerinden ziyaretçiler almazsınız, onun için para olmadıkça görünmüyorsa. Birçok tarayıcı, ancak, bir ücret ödemelerini listeleyebilirsiniz yani bir “sponsor bağlantı”, satın alabilirsiniz arama sonuçlarının sağ tarafında bir sütun var. Bu Click (PPC) veya Google adwords Öde olarak bilinen şeydir

Sistemleri, başına ödeme tıklayın ya da reklamverenin sistemi yoluyla almak için her kraliyet ziyareti için ödediği nerede “reklam modeli dayanır başına kez ödersiniz. Ilgi anahtar kelimeler üst sıralara almak için bir arama motoru PPC, reklamverenler, teklif . diğer kriterler ile birlikte en yüksek teklifi, reklam sonuçları listesinin en üstünde görünmesini bulunmamış, ziyaret başına maliyetini artırırken, web, büyük bir ziyaretçi sayısına sahip olacağı bu (sözde).

Şu anda İspanya’da faaliyet gösteren büyük PPC sistemleri şunlardır: Google Adwords, Espotting ve Overture. “Sponsorlu sonuçlar” veya büyük arama motorları ve web portalları için “reklam linkleri” tüm yem. Google, Overture ve Espotting reklamverenler doğrudan ziyaretçiler, özel başlıklar ve her anahtar kelime için açıklamaları için bir URL ile ilgili anahtar kelime kümesi seçmek için izin ziyaret ödemek için programlar var, sonuçları görünür elemanlarının yanı Google, Overture ve Espotting sağlanan Ortakların kendi ağları gibi. Hayır debriyaj, Google’ın durumda reklamverenler için artık sadece bizim reklamverenlerin taahhüdü bağlıdır, ancak bu gibi diğer faktörler oranı (“Click-Through Rate” – TO)-tıklama yoluyla reklam.
“Tıklama başına ödeme” sisteminin temel avantajı, büyük arama motorlarının ve portallarının hakkında reklamverenlere neredeyse anında görünürlük sağlamak için yeteneğidir. Dezavantajı, birçok durumda, onun yatıyor yüksek maliyet ve kampanyalar konumlandırma sonuçları, “özgür” ve karlılık ölçüm sistemleri ile tamamlanmalıdır.
Tıklama Başına Ödeme Nasıl mı?

Öncelikle müşteri için önemli olan anahtar kelimeler, arama o kişi arama bu terimleri seçin. Sonra, diğer reklamverenler sponsorlu bağlantılar böyle listelerde görünen ödeme nasıl araştırma. Eğer sponsorlar listesinde görünmesini istediğiniz yüksek, daha fazla para ödersiniz. Liste postor.Evidentemente iyi başlar, size birçok müşteri için, ödeme ve ne kadar iş bu ziyaretçiler sağlayacaktır ne kadar öğrenmek istiyorum. Tek bir ürün veya hizmet için teklif isteyebilirsiniz edenler tarafından ilgili 100’den fazla arama terimleri tanımlamak gerekir.
Avantajları

– PPC potansiyel müşterilere ulaşmak için en etkili yöntem
– Siz sürekli ziyaretçi başına maliyet izlemek için yeteneği var
– Çok basit: daha fazla ödeme, en iyi pozisyonlar “sponsor bağlantılar” listesinde olacak
– Sadece reklam tıklayın ziyaretçiler için ödeme
– PPC ile size ürün ve hizmetlerin tanıtımı için şartları seçebilirsiniz
Reklam tıklamadan önce web ve ziyaretçiler için kaliteli trafik-üret etkinlik açıklamasını okuyabilirsiniz