Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 4)

22. Bir Ebook Satış

Belki ilgili bir ebook tanıtmak için bir web sitesini kullanarak, web üzerindeki verme stratejileri eski para bir gelir elde etmek için çok etkili bir yoldur.

Ya SEOBook.com gibi, kitabın kendi etrafında web sitesi yapısı, ya da web sitesinin başarısına dayanan ebook başlatmak olabilir, FreelanceSwitch gibi nasıl bir Rockstar Freelancer olmak kitap yaptık.

İlgili bağlantılar:

Blogunuz için bir ebook Yazma
Satmak ebooks nasıl
Ebook için İşleme ödemeleri
Dijital ürünler online satış nasıl
Ebook satış yazılımı listesi

23. Bir Hardcover Kitap Satış

Birçok yazar ve gazeteci ciltli kitaplar kopya satmayı kendi blog veya web sitelerinin kaldıraç. Örnekler Guy Kawasaki, Seth Godin ve Malcolm Gladwell yer alıyor.

Onların bir web sitesi oluşturduk önce bu insanların çoğu zaten ünlü yazarları iken, bir de başka bir yol takip olabilir. Lorelle VanFossen tam olarak onu Bloglama İpuçları kitabı ile yaptı. İlk ona blog üzerinden konuda yetkisini inşa edilmiş ve sonra o kitap yayınladı.

Kendini yayıncılık ve yayıncılık hizmetleri listesi:

Olağanüstü şey
Kendinden Yayıncılık
iUniverse
WordClay

24. Şablonları veya WordPress Temalar Satış

Daha fazla insan online varlığı, site şablonları ve WordPress temaları sıcak ve daha sıcak hale almak için karar gibi.

Bu segment üzerinde TemplateMonster yanı sıra bağımsız olarak çalışmalarını teşvik etmek ve satmaya karar bireysel tasarımcılar gibi ana web siteleri var.

Brian Gardner ve Benzersiz blog Tasarımlar prim ve özel WordPress temaları satış ile para kazanmak web sitelerinin iki örnektir.

25. Danışmanlık ve İlgili Hizmetler sunan

Niş bağlı olarak, danışmanlık ve ilgili hizmetler sunarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca blogunuzun yazarı iseniz, makaleler ve paylaşmak olacak bilgileri profil inşa edecek ve muhtemelen daha kolay müşteriler kazanmak için yapmak, bu niş üzerinde uzmanlık onaylarım.

Chris Garrett benzer bir strateji kullandı. İlk olarak blog ve yeni medya niş son derece etkili bir blog oluşturduk ve sonrasında o ilgili sorunları ve ihtiyaçları ile müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaya başladı.

26. E-mail listesi veya Haber Bülteni Oluşturma

E-posta listeleri ve haber bültenleri en güçlü pazarlama ve para internette aletleri yapan birini temsil etmektedir. Onlar inanılmaz dönüşüm oranları, ve bir çok etkin bir şekilde insanların eylem çağrısı imkanı sunuyoruz.

Büyük bir liste oluşturmak sizin listenizde abone sayısını artırmak için kaldıraç olabilecek popüler bir web sitesi var eğer öyleyse, ancak zor bir iştir.

Yaro Starak ünlü bir İnternet pazarlamacı olduğunu ve onun blogunu ziyaret eğer o ziyaretçi onun e-posta bültenine abone olmak için teşvik eden bir bölüm de üstüne bu doğru göreceksiniz. Yaro bu yöntemi çalıştığını kanıtlayan, kendi e-posta haber bültenleri her ay gelirlerinin beş rakamlar üretir.

E-posta haber yönetmek için yazılım listeleyin:

AWeber
SendStudio NX
PHP otomatikcevaplayıcı
Sabit İletişim

27. Mentorluk programları

İnsanlar birisi veya onlara öğretmek ve (gibi sadece bilgi değil) onlara bilgi verecek bir şey için ödemek. Eğitim dünyanın en büyük endüstrilerinden biri olduğunu ve çevrimiçi manzara benzer şekilde davranır.

Eğer yeterli biçimde yapılandırmak ve desteklemek için yönetmek, web sitenizin niş ile ilgili bir danışmanlık programı oluşturmak çok karlı olabilir. Orada medya ve bilgi sunmak için kullanabileceğiniz araçlar geniş bir yelpazede, yazı makaleler ses ve video dersler.

Kaldıraçlı Brian Clark nasıl üyelik ve nasıl içerik çevrimiçi satmak için inşa etmek için bir rehberlik programı öğretim insanlar başlatmak için Copyblogger başarısı. Öğretim programı Satıyor ve aylık 97 $ maliyeti başlıklı edilir. Pahalı gibi görünüyor ama aslında 1.000 ‘den fazla üyesi var.

28. Web sitesi etrafında bir konferans oluşturma

Web kapalı alır ve niş bir otorite olursa, bunu çevresinde bir konferans oluşturabilirsiniz. Dinleyicilerin boyutuna bağlı olarak, olay binlerce insan çekecek ve konferans geçer ve sponsorlar doğrudan para kazanabilirsiniz.

Search Engine Land, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde çeşitli şehirleri ziyaret konferanslar bir dizi yarattı. Konferanslar Search Marketing Expo denir ve biletleri ve dolar maliyeti binlerce geçer edilir.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 3)

15. İç sayfalar Satış veya Kiralama

Million Dollar Wiki bu konsepti popüler yapmıştır, ama etrafında uzun bir süre (örneğin Pagerank10.co.uk kontrol) için web üzerinde kullanılıyordu.

Bu web siteleri kendi etki alanında yinelenen bir ücret iç sayfalar için tek bir ücret veya kira satmak için. Genellikle bir sayfa satın insanların bir şekilde yararlanmak mümkün olacak, böylece, yüksek Pagerak veya yüksek trafik ikisine de sahip.

Küçük bir blogda bu yöntemi uygulamak zor olabilir, fakat kavram ilginç ve daha fazla zorlanmasından olur.

16. Sponsorları Vurgulanan Mesajlar

Techmeme muhtemelen bu fikrin öncülüğünü, ama bir şekilde diğer web sitelerine yayılmış değil. Teknoloji haber toplayıcı sol sütunda editoryal mesaj görüntüler ve kenar çubuğundan onlar başlıklı bir bölüm var “Techmeme Sponsoru Üye.”

Reklamverenler blogdan o bölüm mesajlar nitelikli trafik yollarını göndererek, vurgulanmış olsun. Her spot için aylık maliyeti $ 5000 ve herhangi bir zamanda 6 sponsorlar çevresinde, çok iyi çalışıyor olması gerekir olduğunu düşünürsek.

17. Bağışlar

Bir web sitesinde bir “Bağış” bağlantıyı veya düğmeyi Yerleştirme Blogunuzun okuyucu öğrenmek ve içerik değer kazanmaya bir niş, özellikle de para kazanmak için etkili bir yol olabilir.

Kişisel gelişim ve verimlilik bloglar, örneğin, bağış tabanlı sistemler (Steve Pavlina olmak iyi bir örnek) ile iyi bir performans göstermektedir.

Me, bir bira eklenti Al, bu yöntemin küçük bir varyasyonu süre önce ortaya çıktı. Bu WordPress eklentisi bir bira ya da kahve için çip için okuyucuların soran, her makalenin altında özelleştirilmiş bir ileti eklemek için olanak sağlar.

18. Adverting In-metin

Kontera ve Heyecan Medya gibi ağlar adverting In-metin, metin içinde sponsorlu bağlantılar yerleştirir. Bu bağlantılar, normal bağlantıları ayırmaktır altını bir çift ile gelir ve kullanıcı bağlantı üzerinden fare rulo kez reklam çıkacaktır. Kullanıcı site sahibine para yapar onu tıklamanız gerekmektedir.

Bazı kişiler bu yöntemle iyi para kazanmak, ama diğerleri nedeniyle intrusiveness için kullanmaktan kaçınırız. Bu çok az ana web sitelerinde metin reklam deneyimimiz var unutmayın ilginç.

19. Pop-up ve Pop-under

Pop-up internet reklam ortak henüz can sıkıcı biçimidir. Sadece web sitenizden mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışıyorsanız, onlarla denemeler olabilir.

Eğer trafik büyümeye ve sadık ziyaretçileri oluşturmak için çalışıyoruz, ancak, muhtemelen onlardan uzak kalmak gerekir. Sadece orada pop-up bloker yüzlerce düşünün: bu kadar popüler bir nedeni vardır.

Pop-up kullanan reklam ağları:

Tribal Fusion
PayPopup
PopupAd
Adversal

20. Sesli Reklam

Ayrıca PPP (Oynat-Öde) olarak adlandırılan bu reklam yöntemi Net Audio Ads tarafından tanıtmak edildi. kavramı oldukça basittir: bir ziyaretçinin web sitenizin içine girer, her zaman küçük bir ses reklam (genellikle 5 saniye) oynarlar. Kullanıcı tekil ziyaretçi göre% 100 dönüşüm oranı oluşturarak, bunu durdurmak mümkün olmamalıdır.

Şirket halen testler haddeleme, ancak bazı kullanıcılar bir 6 $ BGBM için bir $ 4 elde etmek bildiriliyor. Ne olursa olsun ödeme oranı olsa da, bu reklam çok müdahaleci formu, bu yüzden kullanmadan önce iki kez düşünün.

21. Web Satış

Web Satış son kaynak olabilir, ama kısa bir süre içinde paranın büyük bir toplamı üretme potansiyeline sahip olabilir.

DigitalPoint ve SitePoint gibi online forumlarda pazar yerleri web alıcılar ve satıcılar her zaman aktiftir. En çok kullanılan parametre, bir web sitesinin değerini belirlemek için belli bir sayıda (çarpan kalitesine, satıcının beklentilerine göre, 5 ile 30 arasında herhangi bir şey olabilir çarpılır Ürettiği aylık geliri olduğunu unutmayın sitenin, niş ve diğer faktörlere bağlı).

Bazı insanlar da para ticareti ve saygısız web siteleri olun. Ya sıfırdan bunları oluşturmak veya mevcut olanları satın almak ve bazı yenileştirildi sonra bir kar için satmak.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 2)

8. RSS Feed Reklamlar

İnternet milyonlarca kullanıcı tarafından RSS teknolojisinin hızlı bir şekilde benimsenmesini, web sitesi sahiplerinin bu yeni içerik dağıtım kanalı para kazandırmak için yollar bulmaya başlıyor.

Feedburber zaten kendi yayıncı ağına sahiptir ve sizin yem altbilgi üzerinde CPM tabanlı reklam göstermeye devam edecektir-kaydolabilirsiniz. Bidvertiser yakın bir PPC şeması ile, hem de bir RSS beslemesi reklam seçeneğini tanıttı.

Son olarak, bazı bloglar da doğrudan kendi yem afiş veya sponsor mesajları satmak için tercih edilir. John Chow ve Pazarlama Pilgrim iki örnektir.

İlgili bağlantılar:

Feedburner
BidVertiser
Pheedo

9. Tek sütun veya Etkinlikler için Sponsorlar

Web sitesi belirli sütunları veya olayları (örneğin, bir haftalık podcast, röportaj serisi, bir aylık araştırma, özel bir proje) varsa, şirketler ayrı ayrı sponsor bulabiliriz.

Reklamverenler daha spesifik bir kitleye ve daha düşük bir taahhüdü ile hedef imkanı verirken Bu yöntem, web sitesi sahibi için para kazanma seçenekleri artırır.

Mashable sıra halinde göstermektedir. Onlar “Günlük Anket” ve dahil olmak üzere belirli sütunları ve makaleler, sponsor olanağı dahil sitesinde çeşitli reklam seçenekleri var “Web 2.0 davet eder.”

Problogger ara sıra grup yazma projeleri çalışır, ve devam etmeden önce o kamuya sponsorlar soran proje açıklayacak.

10.Premium İçerik

Bazı web siteleri ve bloglar ücretsiz içerik parçası ve premium içerik ve özel araçlara erişim için ücret vermek.

SEOmoz iyi bir örnektir. Onlar tavsiye ve SEO ile ilgili konularda geniş bilgi veren bir çok popüler blog var. Bu ziyaretçi üstüne premium üye olmaya karar verebilir. Bu aylık 48 $ maliyeti ve onları kılavuzları, araçları ve diğer özel malzeme erişim verir.

11. Özel Forum

İnternet ücretsiz forumlar doldurulur iken, üyelerine katılmak için tek veya yinelenen ücret ödemenize gerek özel oluşturmak için olasılığı da vardır.

SEO Blackhat üyelerinin aylık 100 $ masraf ve onlardan binlerce var. (Örneğin, gizli teknikleri, araçları, vb) üyelerine gerçek bir değer sağlamak için gereken bir forum üyeliği için böyle bir fiyat şarj Açıkçası için.

Performancing ayrıca, son zamanlarda özel bir forum başlattı ağ üzerine odaklandık. Bu Hive denir ve aylık maliyeti 10 $ edilir.

Bunlar sadece iki örnektir. Özel ve karlı bir forum oluşturmak için birçok yolu vardır, sadece üyeleri için buna değer hale getirecek bir çekici açıyı bulmak gerekiyor.

Popüler forum yazılım listesi:

vBulletin
Simple Machines Forum
phpBB
Vanilya

12. İş Kurulları

Tüm popüler bloglar, bazı ek gelir yapmak için kaldıraç iş kurulları çalışıyor. Guy Kawasaki, ReadWriteWeb, Problogger … siz söyleyin.

Belirli bir niş odaklı bir bloga sahip ilk gerekir aktif ve karlı iş kurulu ve insana yakışır bir miktar trafik yaratmak için olduğunu söylemeye gerek yok.

Bu yöntemin avantajı, pasif olmasıdır. Sonra yerde bir yapıya sahip, iş ilanları doğal gelecektir, ve her biri için $ 100 $ ‘a kadar 10 yerde şarj edebilirsiniz.

Popüler iş yazılım kurulu listesi:

JobThread
Web Scribe İlan Panosu
SimplyHired İş-o-matic
Jobbex

13. Pazaryerleri

SitePoint mükemmellik ile online piyasasıdır. Bazı web siteleri ve bloglar, ancak daha küçük bir ölçekte bu modeli çoğaltmak için çalışıyoruz.

Niş, ziyaretçilerin, satın almak satmak ve ürünler işe yarayabilir ticarete olanak sağlayan bir pazar yerine bağlı. Zamanla yeni ürün listeleri için küçük bir ücret şarj başlayabiliriz.

Bu yöntem ile sorun web üzerinde standart bir yazılım olmasıdır, bu yüzden web sitenize entegre bir pazar elde etmek için bir kodlayıcı işe gerekir.

Sen EasyWordpress ve Mashable üzerinde kullanılmakta olan bir pazar bir örnek görebilirsiniz.

14. Anketler Ücretli ve Anketler

Web sitenizde küçük bir anket veya anket çalıştırmak için para ödeyecek hizmetleri vardır. En popüler biri Vizu cevap olarak adlandırılır.

Temelde onlarla kayıt, ve sitenizde çalıştırmak istediğiniz anket türünü seçmek gerekir. Bu hizmetlerin çoğu bir CPM modeliyle altında çalışırlar.

Başka siteden çekilen resmi kendi sunucumuza upload etmek

function resimcek($link,$name=null)
   {
   $link_info = pathinfo($link);
   $uzanti = strtolower($link_info['extension']);
    $file = ($name) ? $name.'.jpg' : $link_info['basename'];
   $curl = curl_init($link);
   $fopen = fopen("klasöradı/".$file,'w');
   curl_setopt($curl, CURLOPT_HEADER,0);
   curl_setopt($curl, CURLOPT_RETURNTRANSFER,1);
   curl_setopt($curl, CURLOPT_HTTP_VERSION,CURL_HTTP_VERSION_1_0);
   curl_setopt($curl, CURLOPT_FILE, $fopen);
   curl_exec($curl);
   curl_close($curl);
   fclose($fopen);
   }

10 Adımda Sadık Okuyucu

Sıfırdan başlayarak bir blog korkutucu olabilir. Web üzerinde kurulan bloglar sayısız vardır, ve rekabet edebilmek için kendinizi ayırmak gerekir. Bu on adım elit profesyonel blogcular kardeşlik nüfuz için yolda size rehberlik, yardım ve sadık bir okuyucu kitlesi oluşturmak.

1. Planı

Benim en sevdiğim tırnak Lewis Carrol ve Cheshire Kedisi, Alice in Wonderland Adventures geliyor? “Nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, nasıl oraya bekliyoruz”

Blogunuzun belirli hedefleri ne olabilir erken karar verin. Size hedeflerinize anahat yoksa, odak noktasından edecek kıvrımlı içerik yazma riski olacaktır. Çok çok pist dışında kurtulmak için detaylı bir iş planı ve içeriği programı yazın. Erken makale konuların bir listesini derlemek yazarlar her blogger deneyimleri blok ikilemi ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

2. Kendine gel

Ne yaparsanız yapın, değilseniz bir şey olmaya çalışmayın. Bu bir blog başlatırken üstesinden gelmek için yeni başlayanlar için en zor engellerden biri olabilir. Tüm bunlardan sonra, muhtemelen diğer bloglarda ve web sitelerinde okuduktan sonra kendi üzerine gitmeye karar verdi. Herkes belli bir dereceye kadar etkilenir, ama gerçekten başarılı olmak için, paketi sıyrılmanın bir yolunu bulmak zorunda. Taklit etmek için günaha önlemek ve blogunuza kavramı kristalize başlamadan önce bir kaç gün için rakiplerinizin malzeme okuyarak bir mola.

3. Benzersiz olun

Oldukça sık olarak, kalkınan blogcular eşsiz bir görüş ve duyulmamış bir ses yayın içeriği nedeniyle başlamak için karar vermek. Bu, olması gerektiği şekilde ve yüksek arama sıralaması ile Google kavramı senin. Tek amaç para kazanmak için sık sık uninspiring içerik, yazmak ve kendilerini SERPs artırmak için toplu kafaları duvara vurarak bulmak Blogcular. Araştırma niş diğer bloglar hakkında konuştuk ne olduğunu görmek ve daha da önemlisi, ne değildir.

4. Kişilik göster

Ben, komik, eğlenceli ve ilginç olan pek çok blogcular biliyorum, ama gerçek renklerinde ve mesajları göstermek izin vermeyin. Sadece bugüne kadar sesinizi belirlenmesi, hedef kitlenizi düşünün. Kalp konuşun ve insanların ne düşündüklerini hakkında endişelenmenize gerek yok.

5. Yaz ile bir Amaçlı

Birçok blogcular yapmak her gün içerik göndermek gerektiği fikrini içine sıkışmış almak için başka bir hata. Söyleyecek bir şey yoksa, bunu söylemiyorum. Potansiyel sadık bir okuyucu içerik rastlarsanız ne zaman doğacağını asla bilemezsiniz. Yeni kullanıcıların sitenizi ziyaret ettiğinizde her zaman en iyi içerik ön ve merkez için faydalıdır. Ayrıca, içi boş olan veya zorlanmış gibi görünüyor girdiler,, benzersiz bir bakış açısı için, takip eden kullanıcılar kapatarak riski.

6. Kitlenize ile etkileşim

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, içerik iyi tür. Ücretsiz, kolay, ve eller-off. Ancak, her zaman arkanıza yaslanın ve okuyucular sizin için içerik yazmak kolay değil. Bloglama erken evrelerinde, yorumcu duyguları ile kabul basit olsa bile, her bir yorum için cevap vermek önemlidir. Kullanıcılar İlk Yorumu oturum açarak bir tekme daha mevcut bir oturumuna katılmak için daha fazladır.

7. Kalite İçeriğe

Diğer bloglara ilginç içerik paylaşmak için korkuyor olmayın. Blogcular yapmak bir yaygın hata, dış bağlantı ile aşırı cimri olmaktır. Paylaşım bağlantısını suyu admonishes Rank 101 kılavuzunu okumak için kolay, ama ilginç içeriğe bağlantı sıralamanızı geliştirir olduğunu görebilirsiniz. Büyük bir içeriğe bağlantı kullanıcıları için değer katan ve blogunuza değer katmalıdır. Ayrıca, web sitelerine gelen bağlantılar bildirimi ve size geri bağlantı karar olabilir.

8. Konuşma sırasında yaz

Dilini akan sanki yazılı sözcüğü ses gerekir. Çiçek dili kullanmak için bir eş anlamlılar patlak günaha kaçının. Okuyucular, doğal olmayan bir dil bir mil uzakta nokta, ve bu gerçek değildir düşünüyorsanız, güvenilirliğini kaybedebilir. Aksine, sizin yararınıza benzersiz ses ve perspektif kullanmanız gerekir.

9 – Güvenilirlik Detay,

Hakkında bir iki şey biliyorum, bir şey hakkında blog şansını seçtiniz. Okuyucularınız bu biliyorum emin olun. Konu hakkında yazmaya neden onlara söyleyin ve nitelikleri geldiğinde utangaç olmayın. Okuyucular uzmanlar tarafından yazılmış blogları okumak istiyorum, bu yüzden onları dinlemek neden bildirin. Olarak hizmet veren bir “hakkında” sayfası oluşturun sanal bir göreli deneyim ve başarıları listeleyen devam edin.

10. Sosyal Medya yararlanın

Yeni okuyucular, yalnız olduğunuzu göstermek için, sosyal medya bağlantıları sitenize ekleyin. Facebook, fanlar seviyor ve heyecan takipçileri gibi düşünen okuyucuların web referansları olarak hizmet vermektedir. Sadece dışarı başlıyor iseniz, arkadaşlarınız ve mevcut sosyal ağ, içerik paylaşma ve onaylama isteyin. Kullanıcılar önceden paylaşılan içerik paylaşmak için daha fazladır.