SEO Dostu Tasarımcı

Bir Web tasarımcısız bir site oluşturmak mümkün değildir. Ancak, SEO sözkonusu olduğunda, Web tasarımcıları ile başa çıkmak için gerçekten acı verici olabilir. SEO-yetkin pek çok Web tasarımcıları, olmakla birlikte, yine de sadece sitenin grafik yönü odaklanmış tasarım dahilerin, takılmaları bir istisna değildir. Onlar için SEO hiçbiri kendi iş ve arama motorları ile iyi sıralaması gibi önemsiz bir şey için hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Böyle bir tasarımcı işe, sitenizin arama motorlarında iyi bir sıralama olacağını sanmıyoruz, söylemeye gerek yok.

Kendi SEO yapacağım, senin sıralaması çok kötü etkileyebilir, sonra Web tasarımcısı SEO becerileri hakkında bir şey umurumda değil belki ama yine de önümüzdeki göreceğiniz gibi tasarım sorunları vardır. O SEO kurallara aykırı sitesi tasarımları, o zaman SEO hileler ile bu sorunu gidermek mümkün değildir.

SEO dostu bir tasarımcı işe gerektiğini söylüyorlar zaman, biz bir SEO yanlısı olduğunu tahmin ve SEO biliyorum ama değilse, o zaman SEO Öğretici bir görünüm ve SEO Listesi var. SEO hakkında hiçbir fikriniz varsa, ne aramak için bilmiyorum, çünkü o zaman zor bir SEO dostu tasarımcı seçmek mümkün olacak.

Bir tasarımcı, nihai testleri biri onun geçmişte siteleri bakmak için SEO dostu değildir – özellikle SEO bölümünde, profesyonelce yapılır. Onların geçmişte siteleri gibi ikinci bir liste olacak ve iyi bir sıralama olanlar gibi bariz SEO hatalar, sergi yoksa, bu, bu kişi değerinde işe olduğunu bir öneridir. Her neyse, bazı durumlarda istemci kendisini sitesi optimize etmek için çok şey yapmıştır ki olabilir ve bu yüzden site çünkü o geçmişteki siteleri için SEO eski siteler bakmak sonra, tasarımcı sormak iyi saflarında.

Burada sitenizin SEO felaket yapacak ortak web tasarım günahların bir listesi aşağıda verilmektedir. Geçmiş sitelerinde herhangi bir ya da aşağıdaki-olurdu tasarımcı yarattı fark ederseniz, sadece bir sonraki tasarımcı taşıyın. Bu SEO düşmanca tasarım öğeleri mutlak günahları ve istemci onlara bunu yapılmadıkça, aşağıdaki teknikleri kullanmak istiyorsunuz hiçbir tasarımcısı dikkatini hak ediyor:
1 Flash konusunda yoğun güvenin

Birçok tasarımcı halen Flash dilimlenmiş ekmek sonraki en iyi şey olduğunu inanıyoruz. Flash çok sanatsal ve (tarayıcı sonsuza kadar yük) bir site serin bakmak yapabilirsiniz, ağır Flash-ed siteleri SEO açısından felaket. Basit HTML siteleri, arama motorları ile daha iyi rütbe ve Flash kullanımı bir zorunluluk ise, Flash siteler en iyi duruma getirme noktası olarak, daha sonra aynı sayfanın bir HTML sürümü zorunlu daha fazla.

2 iç bağlantıları yok, ya da çok az bağlantılar

İç bağlantılar geri ve çok önemlidir. Tabii ki, bu bir sayfadaki tüm metin sitede tüm diğer sayfalara köprü ama iç bağlantılar bir sayfa sadece bir çift varsa, bu geri almak için kaçırılmış bir şans olmalı anlamına gelmez.
3 Görüntüler, dübeller için metin değil

Bu, birçok tasarımcı başka sık hatadır. Çapa metin SEO hayati ve bağlantılar çapa metin eksikliği, bu kötü. Bu menü öğeleri ve diğer sayfa öğelerini metin ile bu kullanıcıların ekranlarında doğru göstermek olacaktır emin asla. Çünkü, ama bu negatif sitenizin sıralamasını etkileyen. Beri metinden daha resmini kullanmak çok daha kolay olan bu gerçek. şekilde, işlevsellik için güzellik kurban gerekir.
4 Dağınık kodu ve kod ton

HTML hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bir sitenin kodu dağınık ve kod miktarını aşırı ise ancak kod temizlik SEO için önemli bir kriter yargılamak için imkansız olabilir. Kodu, kirli olduğunda, tüm spiderable olmayabilir olabilir ve endeks bu mümkün olmayacaktır çünkü bu tam anlamıyla arama motorları sitenize hariç tutabilirsiniz.
5 JavaScript aşırı kullanımı (SEO dostu olmayan)

Flash Benzer şekilde, arama motorları, tonlarca bunun özellikle JavaScript sevgi yoktur. Aslında, JavaScript ile kötü, doğru kodlu değilse, JavaScript kullanımı nedeniyle sayfalarınızı (veya parçaları) otomatik endeksli olmayacak anlamına gelir spiderable değildir ki oldukça mümkün olmasıdır.
6 Overoptimized siteleri

Overoptimized siteleri altında optimize edilmiş daha iyi değildir. Aslında, onlar çok daha kötü olabilir çünkü anahtar kelime malzeme ve sitenin sıralaması yapay olarak şişirmek için başka teknikler kullanan (Black Hat SEO olmasanız bile), bu arama motorları yasaklandı alabilir ve bu en kötü zaman Bir site başına gelebilir.

7 Dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler

Eh, belki de dinamik URL tam bir tasarım sorunu değildir, ancak anahtar teslimi bir site alıyorsanız eğer, dinamik URL kötü ve size olan – yani yüklemek ve yapılandırmak ve iç bağlantılar oluşturmak için size kalmış değildir bunları kullanmak için tasarımcı / geliştirici isteyin. Kendi dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler yazabilirsiniz ama aslında bu siteye dramatik değişiklikler yapmak anlamına gelir ve bu zor bir tasarımcı olarak işe noktasıdır.

Bu noktalar çok önemlidir ve onları takip etmek gerekiyor bu yüzden, bir SEO dostu tasarımcı seçerken. Listedeki öğelerden bazıları için çok kötü bir site bir tasarım harikası ve ağır teşvik bile, hala iyi sıralarda ulaşmasını mümkün olacak SEO (yani Flash, JavaScript). Tasarım SEO dostu bir heves değil, bir gereklilik ve bir SEO düşmanca tasarımlar için yetinmemelisiniz – Bu gerçekten pahalı olabilir!

En İyi Web Tasarım Şirketleri ?

Eğer mevcut bir web sitesi üzerine iyileştirilmesi ilgileniyorsanız, ya da sıfırdan tasarlanmış birine sahip olmak istediğiniz ne olursa olsun, orada birçok web tasarım şirketleri arasında seçim yapmak zor olabilir. Bazı web tasarım şirketleri, web sitesi ihtiyaçlarını tam ölçekli karşılamak için, çeşitli programcılar, yazarlar, ve tasarımcılar istihdam ederken, serbest olarak bu hizmetlerden birini veya daha fazlasını sağlayan bireysel web tasarımcıları da vardır. Web sitenizin ihtiyaçlarına uygun en iyi şirket ya da bireysel seçimi için başlangıç ​​noktası, site için öncelikler ve bütçe üzerine büyük ölçüde bağlıdır.

Eğer zaten bir web sitesi var ve sıfırdan başlıyor, ilk adım web sitesi istiyorum özellikleri ve bölümlerin bir listesini yapmaktır. Ardından, bölgenizdeki bir kaç web tasarım şirketleri iletişim ve bu ihtiyaçlara dayalı bir teklif isteği. Aynı zamanda bakım sorunları ortaya çıktığı olay alıntı sitesi sonra ve kırık linkleri ya da site hakkında bilgi için yapılması gereken güncellemeleri gibi, koşu olup olmadığını teyit etmek için emin olun.

Eğer mevcut bir web sitesi üzerine bu iş için en iyi şirket ya da bireysel tercih, güncellenmesi veya geliştirilmesi ilgileniyorsanız, alan veya alanlara odaklanarak yaptığınız sitenin bağlıdır. Örneğin, sitenizdeki bilgiler elden geçirme ve yeniden yazmak veya düzenlemek kopyasını kendinize mümkün olup olmadığını, sadece giriş ve sizin için format kopya serbest web tasarımcısı gerektirebilir. Ancak, web sitenizin site tasarımı, kopyalama ve multimedya tam bir revizyon olarak fazla bir alanda, uzmanlık gerektiriyorsa, o zaman tam hizmet sunan bir web tasarım şirketi muhtemelen daha iyi iş işlemek için donatılmış olacaktır.

Yüksek hacimli trafik işlemek veya işlevselliği yüksek derecede gerektiren web siteleri de genellikle serbest web tasarımcısı işleyebilir daha devam eden bir ilgi daha yüksek düzeyde gerekir. Örneğin, web sitenizin online alışveriş işlevselliğe sahiptir, muhtemelen sitesi, yoğun dönemlerde sorunlarla karşılaşırsa olay yirmi dört saat hizmet almanız gerekir. Bu durumda, herhangi bir hizmet sorunları için arama bir web tasarım şirketi, sağlam bir yatırım olacaktır.

Sonuçta, harcamaya istekli olduğunuz para, birçok web tasarım şirketleri hangi web sitenizin ihtiyaçlarına hizmet için önemli bir faktör olacaktır. Çok sınırlı bir bütçe ile çalışıyorsanız, maliyeti düşürmek için serbest web tasarımcıları ile takas düşünebilirsiniz. Eğer işinizi geliştirmek için bir web sitesi ihtiyacı olan bir serbest muhasebeci Örneğin, kendi kendine çalışan bir web tasarımcısı ya da web sitesi hizmeti karşılığında muhasebe hizmetleri sağlamak mümkün olabilir.

Farklı Web Tasarım Araçları Nelerdir?

Bir süper karmaşık hemen hemen her kişisel bilgisayar programlarının en temel değişen seçebilirsiniz web tasarım araçları çeşitli vardır. Hemen hemen ve biraz zaman Internet erişimi olan herkes, tasarım okula kalmadan tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Profesyonel web sitesi tasarımcıları, sanat görsel olarak büyüleyici eserler yaratma yeteneğine çoğu, tasarım araçları seçmek için bir dizi var. Ortak web tasarım araçları, web tasarım, ticari yazılım, profesyonel yazılım, site inşaatçılar ve kelime işlemciler içerir.

Ticari tasarım yazılım programları hem acemi ve hem de profesyonel tasarımcılar tarafından kullanılan web tasarım araçları. Orada seçim için çok çeşitli programlar ve bazı kesinlikle diğerlerinden daha sofistike.Basit türleri genellikle kullanıcıların belirtilen kutuları, metin ve bırak grafik türüne izin şablon editörleri. Daha gelişmiş seçenekler benzer bir şablon özellikleri sağlayan, ama daha fazla özgürlük ile her bir şablonu değiştirmek ve tasarım istenilen tercihlerinize uygun hale getirmek için ek kodlama eklemek için.

Site inşaatçılar da genellikle deneyimsiz kullanıcılar için ayrılmış web tasarım araçları. Bunlar genellikle sık sık bir hosting şirketi hizmet paketinin bir parçası olarak, çevrimiçi bulunmaktadır. Kullanıcılar sadece önceden tasarlanmış bir şablonu seçin ve metin ve grafik eklemek. Tasarım seçenekleri site üreticileri ile sınırlı olabilir, ama oldukça çekici ve profesyonel görünümlü siteler oluşturulabilir.

Sadece yetenekli tasarımcıları genellikle bu yöntemi kullanmak mümkün olmasına rağmen, kelime işlemciler ayrıca, web tasarım araçları olabilir. Köprü metni biçimlendirme dili (HTML) web siteleri oluşturmak için kullanılan ana dildir ve web tarayıcıları tarafından anlaşılır ana dilidir. Web tasarım araçlarını genellikle tasarımı siteleri deneyimsiz kullanıcılar için daha kolay yapmak için bir grafik arayüzü kullanarak şablonlar var, ancak HTML kodlaması hala arka uç ekleniyor.

Bir kelime işlemci kullanırken, genellikle herhangi bir grafik arayüzü yoktur.Tasarımcısı, tüm HTML kodlama elle yazmanız gerekir. Bu uzun ve sıkıcı bir süreç olabilir, ama ticari tasarım ürünleri daha fazla kontrol izin verebilir. Tasarımcı tam erişim ve kod üzerinde kullanılan her kontrol beri, o da değiştirebilir ve herhangi bir kısıtlama ile uygun gördüğü olarak kodu ekleyin.

Bir kelime işlemci kullanarak bazı sakıncaları vardır. Her şey sadece el ile yapıldığında, insan hatası için oda çok şey var. İhtisas scriptler ve diğer son derece gelişmiş özellikleri de, basit bir kelime işlemci çalışırken eklemek için zor olabilir. Çoğu durumda, tasarımcılar kolay grafik arayüzü yazılım programları ile elle kodlama birleştirmek bulabilirsiniz.

İnteraktif Web Tasarım Nedir?

Etkileşimli web tasarımı, daha benzersiz ve kullanıcı dostu bir site yapmak, mümkün olduğunca interaktif web siteleri tasarımı ve yaratma sürecidir. Bu genellikle, bir web sitesi ile kullanıcı etkileşimlerini basit ve anlaşılır olmasına izin scriptler ve farklı özellikler programlama ve oluşturarak çeşitli düzeylerde içerir. Bu tür sitelerin tasarımı ve geliştirilmesi, farklı programlar kullanılır, ve bu sitelerin tam bir doğa tasarımcı ne elde etmek istediği büyük ölçüde bağlıdır. Etkileşimli web tasarımı, sezgisel ve güçlü bir web sitesi için sık sık bir kullanıcı arabirimi yaratmak için “kullanılabilirlik” farklı yönlerini yararlanır.

Interaktif web tasarımı en önemli yönlerinden biri, bir web sitesi için kullanıcı arabirimi (UI) kavramı ve uygulama. Genellikle bir grafik kullanıcı arayüzü (GUI) şeklinde UI, bir web sitesinin kullanıcıları aslında gidin ve site hangi yoludur. Bu, çeşitli düğmeler, menüler, dizinler ve birisi bir web sitesinde yer alan farklı sayfaları ve bilgi görüntülemek için izin farklı seçenekler içerir.Genel amacı, kullanımı kolay ve esnek bir UI oluşturmak için farklı yaklaşımlar olsa da, interaktif web tasarımı için bir kullanıcı arabirimi yaratmak için alınabilir.

 

Etkileşimli web tasarımı, farklı şekillerde bir dizi rahatsız edici ya da dolambaçlı sanki çok etkileşimli değil interaktif olmalıdır. Bu, bir web sitesinin kullanıcı, kolayca bir web sitesinde çeşitli sayfaları ve menülerde gezinmek gerekir anlamına gelir. Eğer bir web sitesi interaktif hale gelir, ancak genellikle gereksiz ve tek bir hedefe ulaşmak için birden fazla adımları içeren çok sayıda navigasyon için menüler veya seçenekleri nedeniyle daha sonra düzeni ezici hale gelir ve bir kullanıcı engel. Etkileşimli web tasarımı genellikle bir sitenin kullanılabilir yönlerini allak bullak çok fazla seçenek sunan, kullanıcıların büyük bir güç veren hassas bir denge için çaba göstermektedir.

Programları ve yazılım birçok farklı türleri de dahil olmak üzere interaktif web tasarımı, farklı araçlar sık sık kullanılır. Bu web sitesi düzenleri için sadece programları değil, aynı zamanda bir web sitesine kullanıcı için düğmeleri ve çeşitli seçenekleri ile etkileşimli menüler oluşturmak için kullanılan programlar içerir. Bu menüler, kullanıcıların daha kolay eylemleri web sitesini nasıl etkilediğini görebilirsiniz böylece, animasyonlu olabilir ve bir kullanıcı bir sayfa ile etkileşim nasıl göstermek için renk değişiklikleri ve yazı tipi değişiklikleri içerebilir. Web siteleri sık sık UI kullanılabilirliğini değerlendirmek için kağıt prototip beta testi için her şeyi içeren bu interaktif web tasarımı düzgün bir şekilde uygulamaya konmuştur sağlamak için adil bir test miktarı, tabi tutulurlar.