Facebook da en çok arananlar

Facebook reklam ve Optimal pazarlama geliştiricileri 2,5 milyondan fazla yakın ve ilgili şirketin tescilli tüketici analitik veritabanına ait İzleyici Matrix sosyal analitik ürününü, Çarşamba  günü piyasaya duyurdu.

Optimal kullanıcıları ülke, yaş, cinsiyet, eyalet, şehir, DMA, konuya ilgi, mobil cihaz, arama davranışı ve kategori çıkarları gibi ayırdığı gibi ;  kategorilerden herhangi bir kombinasyonu için bu kriterlerin de geçerli olabileceğini söyledi.

iPhone 5 ile sosyal ağ erişimine sahip Facebook kullanıcıları üzerindeki verilere ücretsiz erişim mümkün ve Apple cihazları ile en iyi 10 arama sonuçları şunlardır :

UPS
Alana Thompson
Obamacare
R.I.P. Morgan Freeman
Obama ‘nın Takımı
New York Yankees
Nescafé Filipinler
Samsung Kamera
Barack Obama
Lance Armstrong

Facebook da IOS için Sayfalar Yöneticisi

Facebook, kendi mobil uygulamalarını güncellemeye devam ediyor.Çarşamba günü site başka bir güncelleme daha yayınladı, iOS cihazlar için  Sayfa Yöneticisi uygulaması.

Bu güncelleme gerçekten çığır açan bir şey değil. Sayfalar Yöneticisi ,  iPhone 5 ile uyumluluğu yanı sıra, hata düzeltmeleri ve performans güncelleştirmeleri içerir. Facebook Android (veya Blackberry) için benzer bir uygulamayı yayınlayacak zamanı hala belirtmedi.