Küçük İşletme Sahipleri için 6 AdWords İpucu

Bu yazıda, reklam kampanyaları tasarlamak için nasıl açısından da en uygun şekilde nasıl gibi hem bir e-ticaret iş için büyük bir Google AdWords strateji oluşturan en önemli faktörlerden bazıları bakmak için gidiyoruz Maksimum dönüşümleri için sitenin kendisi.

1. Yönetilen Gets Ölçülen anlatan

Klişe bilgelik için üzgünüm. Ama temel bir ölçü varsa her reklamveren üst-zihin, bu dönüş yatırım tutmak gerektiğini.

Google AdWords olarak, YG’nizi ölçebilirsiniz iyi yolu maliyetleri ile birlikte dönüşümleri izlemek olduğunu. Tek başına tıklama oranı tüm PPC ölçümleri kralı olduğunu düşünmeyin: Eğer tüm bu trafik ile satış yaparak değilseniz, para kaybediyoruz.

Google AdWords hesabı işlemleri-tüm e-ticaret için-tercihen dönüşümleri izlemek ayarlayın.
Gerekirse, bağlantılı Google Analytics hesabınızda maliyet atıf etkinleştirin.
Sürüş reklamlarınızı ve anahtar kelimeler kar, ve hızlı atları kamçı ne kadar izleyin.
Devamını Oku

Google Adsense

Google Adsense

Google webmaster ekler bir web sitesi metin tabanlı, görüntü veya video reklamlar, kendi sitenize entegre AdWords adı verilen bir Google hizmeti AdSenseis ve ziyaretçilerin reklama tıklamayın her ‘tık’ için para almak. Bu Adsense ve size google üzerinden başkalarına web sitelerine ekler koymak istiyorsanız, Google Adwords çağrılır.

Adsense ile çalışmak?

Operasyonu çok basit. Bir Google sunucu çağırır webmaster ekler bir JavaScript kodu. Bu sunucu sizin kodu eklemek sayfa analiz eder ve, orada içeriğine bağlı olarak, sayfanın konusu ile ilgili şirketler için reklam serisinden görüntüleyen bir kod üretir.

Bu şekilde, okuyucuya konu ile ilgileniyorlar beri ‘Tıklama oranı’ (bağlantısını tıklayın ziyaretçi yüzdesi), daha yüksek olsun. Böylece, yararları yöneticisi için daha fazladır.

Ayrıca, reklam formatları renk ve boyut olarak hem de son derece özelleştirilebilir. Hatta gönderilen bu reklam görünen rakiplerinizin web sitelerinin reklamları önleyebilirsiniz.

Ne hizmet Adsense katılmak gerekiyor:? Sadece bir web sitesinin yöneticisi olmak ve Google ekibi için bir istek yapmak gerekir. Evet, Google, örneğin, pop-up’lar veya çeviriciler var sayfalarda AdSense eklemek için değil web sitelerinin kalitesi ile bazı çok açık kurallar vardır bu.

Sitenizin kabul edildikten sonra, birkaç dakika içinde reklam ekleyerek başlayabilirsiniz. Ancak, Google reklam sunucusu sitenizde gezinmesine beri reklamları bir kaç saat için görünmez olabilir.

Ne kadar para kazanacaksınız?

Google, her bir ‘tık’ için bir miktar para vermek her reklamveren ile değişir ve bu tutarın karar veren Google’ın değildir. Ancak, her an size kazanan konum ne kadar para görebilirsiniz.

Google, her ayın sonunda evinize bir çek size fazla 100 $ kazanmak sağlanan gönderir. Neyse, her yıl sonunda sizi olmak istediğiniz para tutarda bir çek gönderir.

Başka bir dilde sayfalarda AdSense ekleyebilirsiniz?:

Tabii ki. Google, İspanyolca, Arapça veya başka bir dilde AdSense programının başladığını duyurdu olduğu bu makalesine bakın.