Using Social Media to Improve your CTR Seo

Social media, search engines results pages, there is no doubt that a direct effect on rankings. However, the process of SEO factors which most affect the need to learn social media.

To date, based on responses from Google, on the role of social media SEO’daki have identified three general steps. By following the three steps below, we will talk about your site’s SEO process is an effective way of using social media, patrons can rank position.

INCREASE SOCIAL SERMONS

“Beğen’ler, +1′ s, social links” are signals that affect their use by search engines. Establishing relations with the authorities to focus on his own authority as well as other sites. However, Facebook “like” s, Twitter “tweet” and the Google + ‘s “+1” s existing social signals, such as has some serious weaknesses.

First of all, cheating can be done about them. Social signals Some sites can send to their website for a small fee. If you belirlenseydi SERP rankings according to the highest social signals, with the largest budget for social impact would take first place in the sites.

Also, people do not represent all of these social signals. For example, a study in the United States, half of the people was a member of Facebook, only 4.8% of active users.

Despite these limitations, that social signals can not be denied an important role in SERP rankings. Bing also said that Google and in December 2010. Bing and look at the comments from Google:

Bing: “A look at the user’s social authority. How many people that follow you, how many people you’re looking to follow the list and it affects regular search results. ”

Google: “Yes, we perceive the signal as tweets and social shares. The organic rank is used as a signal. To see how many people share the content of these signals are also important. ”

Briefly, SEO is very important in terms of social signals, but Twitter, Facebook, Google + data is not always clear in this regard.
BUILDING AUTHORITY TO INCREASE TAKİPÇİLERİNİZİ

Looking at how to develop in the presence of the social networking site that affects SEO’sunu, increasing the total number of shares of the picture is only part of the social. In fact, your brand to produce and use the power of social networking to increase otoritenizi, to take advantage of this type of community-based sites more useful.

Promote your site using a variety of social networking sites or blog sites do and try to improve your site’s users.
AUTHORITY users to communicate

Finally, a definite social media in your industry in terms of consolidating the authority of the importance of your brand, while the most powerful way to use SEO in terms of other social network is to communicate with people who have authority.

You to contact your industry’s leading names in social networking sites offer unexpected opportunities. For years, social networking sites as soon as agonizing perform edinemeyeceğiniz relations.

It adds great value to your business value of these relationships as well as personal development, you can add value in terms of SEO will be unquestionable worth. Even people who have authority to share this content on your site will lead to a conclusion too big for you. Search engines will also notice that the positive influence you in this powerful SEO will return as a reference.

Especially people who have authority in your industry to set up these links, you will get to interact with them in the future return will be huge. Bilmeyeniniz how important it is not the factor SEO Link. Links in your industry to be very effective especially when the names would be a great contribution you what is indisputable.

As a result, it is undeniable that the impact of social media SEO tried to explain the most important third step. Intertwined with each other all the SEO strategies also play a major role in the social media element.

XML-RPC Protokolü kullanarak Çevrimdışı veya Masaüstünden WordPress de yayın

Bir çevrimdışı dünyanın ilham anı kaybetmemek için yolu bir XML-RPC istemci olarak bilinen yazılım yükleyerek olduğunu. Bunlar özel olarak tasarlanmış yazılım uygulamaları aslında bir kullanıcının sabit diskinde bulunan ve kendi masaüstüne bir kısayol yerleştirmek.Bilgisayar bir internet bağlantısı erişimi olmasa bile Onlar mesajların yazılı izin ve onlar bu mesajları saklamak ve otomatik olarak en kısa sürede bir bağlantı olarak WordPress Dashboard sunmak, kamuya açık yerde içinde ya da bir kullanıcının sahip olduğu olmaları oldu yerden eve döndü.

Bu masaüstü istemcileri hakkında çok şey, aynı zamanda gelişmiş düzenleri, XHTML zengin başlıkları, madde işaretli listeler, ve sadece WordPress Dashboard gibi yazı ağırlık değişiklikleri, teşvik WYSIWYG özellikleri ile sağlam yazılan düzenleme, izin olmasıdır. Bunlar, kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır konum, ve dünyanın hemen hemen her büyük blog platformu tarafından desteklenen konum. TypePad gibi sitelerde birden fazla topluluklar için yazmak WordPress kullanıcıları, Blogger, LiveJournal ve diğerleri, onlar katkıda sitelerin tümü için yeni içerik oluştururken sadece bir uygulama ile arkasında tarayıcı ve iş terk edememek keyfine varacaksınız.

 

Ne yazık ki, WordPress, ama rakiplerinden en çok bu özelliği etkinleştirmek için daha tereddütlü ve Chrysanth WebStory gibi standart bir masaüstü istemci girişleri göndermek için yeteneğidir varsayılan olarak devre dışıdır. Kullanıcılar yeni girişler bir masaüstü istemcisi oluşturmak yüklemek amacıyla, o ayarı açmak gerekir, ve bunların düzgün WordPress Dashboard girişleri göndermek ve onları hemen son kullanıcılar için yayınlanmış olması Chrysanth WebStory yazılımı nasıl kuracağınızı öğrenmek gerekir . Online ve off hem doğru ayarları ile masaüstünden Yeni mesaj yayınlama yeteneği arama sonuçları Google’ın ilk sayfasında görünüp görünmediğini veya sayfa beş, on ya da yirmi küme düşürülüp arasındaki fark anlamına gelebilir.
Adım 1: WordPress etkinleştirme XML-RPC Protokolü Masaüstü İstemciler

Hemen hemen her diğer içerik yönetim platformu şu anda çevrimiçi aksine, WordPress varsayılan XML-RPC yayınlama istemcileri kullanmak yeteneği kapatır.Yazılım arkasındaki geliştirme ekibi, bu web sitesinin güvenliğini artırmak için yapılır iddia ve bu doğru olabilir. Sonuçta, varsayılan olarak bu yazılımı sağlayan henüz hacker ve uzaktan değiştirmek veya bir web sitesinin içeriği bozuk diğer kötü niyetli kullanıcılar için başka bir yol açacaktır. Bu güvenlik riskleri özellikle yüksek güvenlik yazılım geliştirme mevcut çağda, gerçekten az, ve XML-RPC protokolü herhangi bir endişeleri olmaksızın aktive edilebilir dedi.

Bunu yapmak için, web sitesinin kök yönetici WordPress Dashboard arayüzü giriş ve Dashboard kenar başlığı “Ayarlar” bulmalısınız. Bu kategorideki genişletildiğinde, “Yazma” tercihlerine bir bağlantı görüntülenir. Bu link tıklandığında edilmeli ve bir tercih bölmesinde web yayımlanan girdileri yazma, iyi, ilgili seçenekleri dolu görünecektir. Bu bölümde, sayfanın en altına gidin ve başlığı ile ayarları bir grup bulun “Uzaktan Yayıncılık.”

 

Yazılı odaklı ayarları “Uzaktan Yayınla” kategorisinde şu anda iki denetlenmeyen tercihleri içerir. İlk kök yönetici Atom uzak yayımlama protokolünü etkinleştirmek sağlar. Yeni girişleri oluştururken Chrysanth WebStory yazılımı bu özel protokolü gerektirmez gibi bu, şimdi için denetlenmeyen kalabilir. O ayar Aşağıda, yönetici, kullanıcıların diyor ikinci bir fark edeceksiniz “MovableType WordPress, MetaWeblog ve Blogger XML-RPC yayınlama protokollerini etkinleştirme.” Bu kontrol edilmelidir seçenektir. Bu tercihi yanında bir onay kutusu yerleştirildikten sonra, yeni ayarları kaydetmek ve Dashboard anasayfasına dönmek için emin olun.

Bu bir XML-RPC masaüstü istemcisi üzerinden uzak yayımlama etkinleştirirken WordPress Dashboard açısından yapılması gereken tüm bu ihtiyaçları olduğunu. Sonra, WebStory yazılımın kendisi içeriğini nereye gönderileceğini söyledi edilecektir.
Adım 2: Yükleme ve indirme Chrysanth WebStory Yapılandırma

Anda çevrimiçi olmadan WordPress yeni girdiler göndermek edebilmek için, bir masaüstü uygulaması gereklidir. XML-RPC protokolü temelde bir açık kaynak uzak yayımlama teknolojisi olduğundan, Mac, Windows ve Linux masaüstü işletim ortamlarında bunu gerçekleştirmenin çok çözüm vardır. Bu eğitimde, Chrysanth WebStory sistemleri. Bu sadece Windows bilgisayarları için geliştirilen ve bazı için bir endişe kaynağı olabilir.

Dünyanın en popüler işletim sistemi çalıştırabilirim edenler ise, WebStory.MY / indirmek için ilerlemelidir. Bu bağlantı yükleyicisi başlatacak, kendi kendine ayıklanan yürütülebilir sağlayacaktır. Bu işlemin tamamlanması birkaç dakika sürer ve sonra kurulum uygulaması kullanıcı otomatik olarak ilk kez Chrysanth WebStory başlatmak için izin verecektir.

Ilk kez WebStory yazılım başlatılması üzerine, bir iletişim kutusunun WebStory veritabanı adlandırın ve sonra bu veritabanına bir parola atamak için kullanıcıya sorar hangi görünecektir. Bu bilgiler, WordPress veritabanı bilgi ile maç zorunda değildir, bunun yerine, Chrysanth WebStory yazılım tüm girdilerini kullanıcının yerel bilgisayarda kendi masaüstü veritabanında saklanan tutar. Bu veri depolamak için çok etkili bir yoldur ve bu temelde WebStory arayüzleri ile blog platformları taklit eder.

 

Bu adımı tamamladıktan sonra, WebStory veritabanı oluşturmak ve onlar gelecekteki potansiyel girişleri olarak almak istediğiniz herhangi bir TXT veya RTF dosyaları varsa isteyin. Kullanıcılar kendi benzersiz durumunuza en uygun ve daha sonra devam olan seçeneği seçmelisiniz. Bu noktada, mevcut bir WebStory dikkate log veya yeni bir oluşturabilir ya da gereklidir. Onlara girdileri gönderebilmek için MovableType WordPress, ve diğer bloglar ile kaydolur çevrimiçi WebStory hesabı olduğu için bu, tüm kullanıcılar için zorunludur.

 

Hesabınız oluşturuldu, ya da kullanıcı mevcut WebStory hesaba giriş sonra, yazılım zaten XML-RPC protokolü üzerinden Chrysanth WebStory masaüstü yayıncılık yazılımı ile çalışmak için kurulum olmuştur blog’lar bir liste sunacak. WordPress blog zaten görüntüleniyorsa, sonra başka bir şey yapılması gerekiyor. Aksi halde yükleme işleminin bir sonraki adıma geçin.

Chrysanth WebStory ile kullanmak için yeni bir WordPress blog kurmak için, sadece Blog ana URL’sini (burada WordPress kurulum kök dizin de yer almaktadır) girin ve yönetici kullanıcı için oturum açma bilgileri veya olacak kimin adına tüm girdileri üzerinde yazar sağlamak yayınlanmıştır. WebStory yazılımı otomatik olarak kullanıcının kimlik bilgilerini ve Dashboard kendi içinde yeni içerik üretmek için yeteneklerini doğrulamak için WordPress bağlanacaktır. Sürece kullanıcı yeterli yayın izinleri olan, onlar Chrysanth WebStory veritabanına bir yayın seçenek olarak yeni bir WordPress blog eklemek için yazılımı tarafından izin olacağım.

WordPress blog WebStory yazılımı eklenmiş ve izinleri sunucu ile doğrulandıktan sonra kullanıcı yazılımı kullanarak yeni bir giriş yayınlamak için gittiğinde, blog bir liste belirecektir. Onlar için yazıyoruz hangi blog ya da magazin sitesi seçeceksiniz ve daha sonra onlar sadece yazılımın “Yeni Giris” penceresine geçin ve içeriğinin yazılı başlayacağız. Onlar bu ne olursa olsun internet bağlantısı durumunu ve onlar bittiğinde, onlar sadece kendi değişiklikleri kaydetmek ve uygulamayı kapatabilirsiniz yapabilirsiniz.

Onların girişini yayınlamak isterseniz bir internet bağlantısı bulunan edildikten sonra kullanıcı uygulamayı döndüğünde, bunlar sorulur. Giriş yayımlamak için seçilmesi otomatik WordPress veritabanı eklemek olacaktır. O zaman, giriş açıklanacak ve sitenin düzenli okuyucuları bunu görmek ve sadece onlar web sitesinde bulunan başka giriş yaptığınız gibi hakkında bir yorum yapmak mümkün olacak.
Adım 3: Ek Hususlar

XML-RPC protokolünü kullanarak bir WordPress yeni girişleri veya makaleler yayımlamak seçerek uygulama, özellikle internete bağlanırken en az yarım yamalak olabilir nerede yolda zaman çok büyük bir miktarda harcama içerik yaratıcıları için, harika bir fikir olmakla birlikte birkaç sakıncaları var mı. Birçok WordPress kullanıcıları yazılımı bir giriş yayınlandıktan sonra herhangi bir kod dışarı çıkarılmasını neden WordPress veritabanına uygun XHTML kod aktaramaz gibi görünüyor fark etmişsinizdir. Bu, bazı web host tarafından koyulmuş güvenlik ayarları sebebi büyük ölçüde, bu nedenle doğrudan gelişmiş XML-RPC Mesajları izin vereceğiz olup olmadığını belirlemek için bir ev sahibi ile değer olup olmadığının denetimi var, ya da XHTML içeren daha gelişmiş ileti olmak zorunda olup sadece WordPress Dashboard içinde yayımlanacaktır.

Ayrıca XML-RPC, yoğun güvenli ise, hackerlar bir web sitesi hedef için bir başka yol olduğunu belirtmekte yarar var. Kimse uzun bir süre masaüstü yayıncılık yazılımı kullanılması düşünülüyorsa, XML-RPC teknolojiyi her zaman için WordPress Dashboard içinde kapatılabilir unutmayın. Bunu sürekli güzel olabileceğini açık, ancak gereksiz güvenlik tehditlerine karşı bir sitenin maruz maksimize etmek için hiçbir neden yok bırakarak.

Bunun dışında, Chrysanth WebStory masaüstü istemcisi ile yeni girişler yayınlayarak, kolay anlaşılır, kolay ve son derece taze, Google dostu içerik üretmek için bir on-the-go çözüm gerekir Windows kullanıcıları için önerilir.

To Download Maps for Google Maps

As a result of the changing needs of the developing technology and map applications capabilities is now playing a key role in our lives is increasing every day dahaetkin. Yazılımlarınen known in some important tasks such as driving directions, particularly of course, Google Maps.

Serving for a long time with each passing günyenilerken map database software on the other hand continuing to try to improve. In explaining the authorities to start the service busefer olarak3-dimensional imaging of very good news arrived.

Accordingly, no longer able to use any map of the region indiripçevrimdışı all the details. So therefore you do not need to access internetbağlantısına.

Android smartphone operating system uses only the first stage and will be valid tablets innovation, specify location completely tarayarakverileri downloading to your phone. The application “My Places” stored maps also listed sekmesindenerişilebilecek innovation.

Thus, your local internet connection in the event of failure or out of 3G coverage area, the company is actually willing to continue to service the long-awaited innovation-made​​-albeit late. Moreover, a few months before Google updates Android software platform, users of this move of your hearts together-with-his priority was able to play one more time.

For now, the “offline maps” descriptive of the net for a release date is expected to release Google recently updated.

domain register

Nasıl ve nerede bir alanı kaydetmeye biliyor musunuz? Hiç kendinize ait web sitesi oluşturmak düşündünüz mü? Bu, düşünmek ve dünyada sizin gibi birçok insan etki kayıt ve evlerinin konforunda ilk web sitesi kuruyorsanız daha kolay.

Bu, artan bir eğilim bu gün ve bir çok önemli biridir. Kendi web sitesi ve kurmak için çok az maliyet çalışıyor olması. Bunu yapabilir Ama önce, öncelikle bir alan adı kaydı ve hosting almak zorunda.

Bu web sitesi zevk veya iş için kullanılabilir. Face Book ve Myspace gibi popüler sosyal ağ siteleri bir web sitesi veya tek web sayfası ile yapılabilir ne gerçekçi bir bakış sunuyor.

Bir birey olarak size geldiğinde Ama bu bir sorun var! Eğer onlar size ve hiç ayrılmayacağız vermek alanı ait değil. Sitenizin, içerik, videolar, fotoğraflar, arkadaşlar, notlar, tek bir tıklama ile yok olacak orada hakim veya uymayı var.

Kendi web sitesi ile, o ile anlaşma yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bir etki alanı kayıt ve siteniz için hosting aldıktan sonra onu aşağı çekmek için ne zaman karar verene kadar, bu web sitesi sizin olacak.

Kendi web sitesi sahibi olmanın en büyük yararı:

Kendi etki ustası olacak ve hiç ne istiyorsun. Kimse onun ne koymak ve kimse ne aşağı çekmek için söyleyebilirim söyleyebilirim. Yani bir webmaster olma gücüdür.

Bir düşünün! Kendi web sitesinden şeyler satabilirsiniz. Sizin için bir gelir elde edecek Sitenize yerleştirmek için ürünler vermeye hazır şirketler kaynağı sonsuz bir vardır. Bu en büyük destekçisi, Google Adsense artı binlerce diğer şirketleri.

Google AdSense nedir?

Google AdSense, Google tarafından geliştirilen bir programdır. Bu yöneticileri kendi web sitesinden para kazanmak için bir fırsat sunuyor. Tek yapmanız gereken Google.com bir AdSense yayıncı hesabı için başvuruda edilir. Eğer onaylanırsa sonra, sitenizde yerleştirmek için bazı özel HTML kodları verecektir.

Bu kod, Google reklamları gösterir ve ziyaretçi Sitenizde reklam tıklamaları için geldiğinde Google size bir yüzdesi ödeyecek. Kesinlikle bir web sitesi olan bireyler için büyük bir fırsattır. Google AdSense hakkında bilgi için kendi sitesini ziyaret edin.

Son olarak, bir etki alanı oldukça kolay, hızlı ve online hediye yapmak için harika bir yoldur kaydettirmeyi unutmayın. Sitenizin eğlence için kullanılabilir, zevk, arkadaş resimleri, aile düğün fotoğrafları, bir ev iş, kurumsal iş veya kim olduğunuz hakkında insanlara anlatmaya tek bir sayfası ve ne yapmak.

Google Page Rank Nedir

PageRankTM (PR)

Bir internet sitesini ne kadar önemli olduğunu gösteren sayısal bir değerdir. Google, bir web sitesinin verdiği zaman başka bir bağlantı (link), aslında ikinci bir oylama olduğu fikrini olur.

Daha fazla oy bir sayfa Google tarafından daha önemli kabul edilecektir vardır. Dahası, oyunu serbestçe sayfa önemini da bu oylama ağırlığı belirlenir. Bu şekilde, Google dikkate oy atan her bir sayfanın önemini alarak, aldığı oy bir sayfa sayesinde önemini hesaplar.

PageRankTM (kurucuları Larry Page ve Sergey Brin tarafından geliştirilen) Google bir sayfanın önemini karar yoludur. Bu pozisyon arama sonuçları içinde bir sayfa olacak belirleyen faktörlerden biridir çünkü değerli bir veridir. Bu Google sayfaları sıra için kullandığı tek faktör değildir, ancak en önemli biridir.

Tüm bağlantılar Google tarafından dikkate alınır unutmayın. Örneğin, Google filtreleri dışarı atar ve bağlantıları (“link çiftlikleri ‘denir) koymak münhasıran bağlı sayfaların bağlantıları.

Ayrıca, Google bir sayfayı bu işaret bağlantıları kontrol edemez itiraf ediyor, ancak yerine başka sayfalara bağlantılar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu nedenle, bir sayfaya bağlantı bu zarar veremez, ancak cezalandırılmış siteler PageRankTM için zararlı olabilir yerleştirmek için bir sayfa bağlar.

Bir site Pr0 varsa, genellikle cezalandırılmış bir site olduğunu ve onun için bir link koymak akıllıca olmayabilir.

Bir sayfa bilmek bir yolu PageRankTM bunu Google arama çubuğu (MS IExplorer için kullanılabilir) indirilmektedir. Çubuğu 0-10 bir ölçekte yeşil PageRankTM değeri gösterilen bir görünür. Pr10 web siteleri Yahoo, Microsoft, Adobe, Macromedia ve Google vardır. Sen Pr10 siteler tam bir listesi var.