Daha Popüler bir site için 5 Yol

Web gerçek bir orman haline geldi ve günümüzde serin yeni siteler bulmak her zaman dünyanın en kolay şey değildir. Eğer bir web sitesi kendinizi varsa, bu konuda diğer ucunu uğraşıyoruz. Nasıl online fark almak ve popülerliğini artırmak için yapabileceğimiz bir şey yoktur?

Mutlaka vardır! Burada sitenizi güçlendirmek ve online görünürlüğünü artırmak ilk beş yolu vardır.
1. Güçlü Hosting

Bu ilk nokta, çoğunlukla kendi Web henüz ama hevesle bir tane oluşturmak için istiyorum yok kimin için önemlidir. Etki alanı adı seçtikten sonra, bir sonraki adım bir hosting planı seçmek için. Orada çok iyi, uygun fiyatlı alternatifler, ancak ne profesyoneller genellikle özel bir blog barındırma tavsiye ederiz. Web hosting Bu form, hiçbir zaman bir profesyonel görünümlü bir Web sitesi kurmak için izin verir. Bu neden önemlidir sitenizi daha popüler hale geldiğinde söz etmek? Peki, güçlü barındırma olmadan, iyi sevdim olma şansına sahip olacaksınız anlamına gelir yeni web sitesi, bir trafik ele almak mümkün olmayacaktır.

Tabii ki, güçlü bir hosting bulmak genellikle daha kolay yapılır daha söyledi. Hosting sektöründe son yıllarda çok popüler büyüdü ve bu çeşitli barındırma hizmetleri sunan şirketlerin çok sayıda yol açmıştır. Fakat sektöründe en iyi gibi bu ses onların hileli yollarla aldanmayın. Biz iş güçlü bir üne ve deneyime sahip bir firma ile iş ortağı tavsiye ederim. Doğru uyum bulmanıza yardımcı yorumları ve diğer bilgiler için Web Hosting Arama başlayabilir.

Ev sahipliği söz konusu olduğunda, plan ile birlikte farklı özellikleri karşılaştırmak gerekir. En az 99.9% uptime garantili ve o müşteri desteği tutmak için kolaydır emin olun. Onları ne zaman ihtiyacınız olabilir asla bilemezsiniz. Aynı şekilde, disk alanı ve bant genişliği açısından numaraları tür kullanmak ve yönetmek için tam olarak ne çıkacağını bilmek de iyi. Bazı sağlayıcılar, kişisel kullanım için olsa bile kendi sunucularına, müzik veya video dosyaları yüklemek için müşterileri yasaklıyor. Bir plan satın almadan önce bu sorunları çözmek için müşteri destek sormak önemlidir. Etki alanı adı kayıt defteri bilgilerini korunacak ve hosting anlaşmanın parçası olarak kaç farklı e-posta hesaplarını kullanmak için izin verilecektir olmadığını soran düşünebilirsiniz diğer bazı şeyler.
2. Web Sitenizi Optimize Edin
Sevimli bir robot bazı ikili kod arar

, Gerçekten başarılı online olmak için, arama motorlarında yüksek bir sıralama elde etmek olacaktır. Muhtemelen hakkında arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi bu konuda başarılı olmak için, sizin kadar öğrenmesi gerekir. SEO konusu geniş ve ilk bakışta oldukça zor olabilir, ama bir kez onu asmak olsun, hemen yararlarını görmek mümkün olacak ve muhtemelen daha önce onunla başlamak vermedi neden merak edecektir. Başlamak için yapabileceğiniz bir kaç şey, uygun anahtar kelimeler kullanarak emin olun ve ziyaretçiler için arama motorlarının yanı sıra yazmak. Arama motorları için Yazma yüksek dereceleri almak istiyorsanız bu yana, önemli, ve onları sopa ve Web Sitesi dönmek istiyorum çünkü ziyaretçiler için yazma özü.

Sitenizde anahtar kelimeler ve içerik memnun olduğunuzda, bağlantı bina ile çalışmaya başlama zamanı. Arama motorları çok sayıda gelen bağlantılar bakarak belirli bir sayfa / site değeri belirler. Link değişimi, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek için en popüler ve başarılı yollarından biridir ve bunu yapmak için gerçekten çok kolay. Sadece böyle bir web sitesi ziyaret edin ve bir link değişimi ilgileniyorsanız eğer Webmaster sormak bundan daha daha karmaşık olmak zorunda değildir.

Sayfanızda ilginç ve özgün bir şey olması, potansiyel bağlantı ortakları çekmek için harika bir yoldur. Örneğin, etki alanı adları ile ilgili bir web sitesi çalışıyorsa, neden bir etki alanı adı durumu denetleyicisi Ana sayfanıza eklemek değil? Büyük olasılıkla niş ile ilgili diğer sitelere bağlantılar çekecek, ve insanlar bir etki olup olmadığını bilmek istiyorsanız tekrar gelmek eğiliminde olacaktır. Kendinizi rakiplerinizden ayrı ayarlamak için ekstra yaratıcı olmaya çalışın.
3. Sosyal Medya Optimizasyonundan Yararlanın

SEO sitenizin optimizasyonu büyük bir parçası olmalıdır olsa da, orada sona olmamalıdır. Bugün mevcut olan en güçlü pazarlama araçlarından biri beri Sosyal Medya Optimizasyon, muhtemelen kadar önemlidir. Sosyal medya optimizasyon kampanya birkaç farklı şeyler içermelidir. İlk olarak, sitenize veya blog içeriği konuyla ilgili değil, out of date olduğundan emin olun. Benzer siteleri ziyaret edin ve Mesajlar / makaleler hakkında yorum bırakarak tartışmaya katılmak kafanızda ne söylemek korkmayın. Kendiniz olun, Facebook ve MySpace görünür. Üç diğer sitelerin sosyal medya optimizasyonu için yararlı olabilir, Twitter, Flickr, ve YouTube. Iki sonuncu olanlar her zaman geçerli değildir. Zamanı geldiğinde onlara avantaj sadece emin olun yoksa size yarardan çok zarar yapabilir.

Açıkçası, kullanan herhangi bir sosyal medya sitesi Web sitenize giden bağlantılar eklemeyi unutmayın. Link “nofollow” (örneğin, Facebook gibi) bağlı öznitelik olsa bile, yine de siteye yeni ziyaretçi ve potansiyel müşterileri çekmek. Son olarak, kampanyanız içerik oluşturmak ve düzenlemek için kolay gibi CoffeeCup FlashBlogger gibi dostu platformlar, üzerine inşa edilmelidir.
4. Sizden Hoşlananları Katın

Sitenizin ziyaretçi sayısı büyümeye yapmak için çok önemli bir nokta, onları da alarak. Kişisel bir tarzda yazmaya çalışın ve açık bir soru bırakmak korkmayın. Bu yapmaması gereken ise, neden bir yarışma düzenleyeceğini? Bu büyük olasılıkla siteniz hakkında konuşan kişi alacak. Ödül bu yana insanlar ödül ne olursa olsun rekabet gibi, bir servete mal değildir – bu insan doğası.

Mesajlar / makaleler hakkında yorum sitenize veya olasılığı üzerine bir forum da dahil olmak üzere, ziyaretçilerinizin müdahil Diğer kolay yolu. Herkes kendi kişisel konularda fikir ve düşüncelerini ifade etmek istiyor ve onları bunu sağlayan, aynı zamanda nasıl geribildirim takdir görmek için geri dönen ziyaretçi şansını artırmak. Konu popüler ekstra bonus olarak, tartışmanın yanı sıra, diğer Web Sitelerinin ilgi çekebilir!

5. Sizin Tasarım Kullanılabilirliğinizi vurgulayın

Iyi bir tasarım Yatırım bazı insanlar düşünmek gibi daha önemlidir. Güzel bir tasarım ile, okuyucu / ziyaretçiler arasında güven artacaktır. Web sitesi tasarlama boyunca hatırlanması gereken önemli bir nokta değildir. Bu, hiç kimse bunu nasıl kullanacağını anlar, site tasarımı içine koyduk kaç saat fark etmez. Olmayan bazı Internet anlayışlı arkadaşlar, tam bir ölçekte başlamadan önce web sitesi aracılığıyla gezinebilirsiniz. Bunu kolay bulursanız, böylece ziyaretçilerinizin duracaktır.

Bu güzel ve fonksiyonel tasarımı sayesinde tam olarak ne söylemek zordur. Bir kişi için iyi görünüyor ne başka bir korkunç görünebilir. Ancak, Web tasarımı temel eğilimler vardır ve bu takip ederseniz, ziyaretçilerin çoğunun lütfen emin olabilirsiniz. 2009 için birkaç popüler Web tasarım trendleri, çok sütunlu düzenleri, büyük çizimler ve beyaz boşluk çok.

Güvenli tarafta kalmak istiyorsanız, o zaman kolayca erişilebilir ve anlamak için basit bir sayfa düzeni ve tasarım özellikleri yapmak için iyi bir çağrıdır. Standart kodlama kullanmak ve Flash animasyonlar-the-top önlemek için deneyin. Bazı insanlar onları siz değerli ziyaretçilerimizin kaybedebilirsiniz Flash incelemekte engellemek tarayıcı ayarlarını olabilir. Kişi ne düşündüğünü düşünmek deneyin ve Web Sitesi gün sonra daha popüler ve saygın bir gün büyüyecek.

SEO Dostu Tasarımcı

Bir Web tasarımcısız bir site oluşturmak mümkün değildir. Ancak, SEO sözkonusu olduğunda, Web tasarımcıları ile başa çıkmak için gerçekten acı verici olabilir. SEO-yetkin pek çok Web tasarımcıları, olmakla birlikte, yine de sadece sitenin grafik yönü odaklanmış tasarım dahilerin, takılmaları bir istisna değildir. Onlar için SEO hiçbiri kendi iş ve arama motorları ile iyi sıralaması gibi önemsiz bir şey için hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Böyle bir tasarımcı işe, sitenizin arama motorlarında iyi bir sıralama olacağını sanmıyoruz, söylemeye gerek yok.

Kendi SEO yapacağım, senin sıralaması çok kötü etkileyebilir, sonra Web tasarımcısı SEO becerileri hakkında bir şey umurumda değil belki ama yine de önümüzdeki göreceğiniz gibi tasarım sorunları vardır. O SEO kurallara aykırı sitesi tasarımları, o zaman SEO hileler ile bu sorunu gidermek mümkün değildir.

SEO dostu bir tasarımcı işe gerektiğini söylüyorlar zaman, biz bir SEO yanlısı olduğunu tahmin ve SEO biliyorum ama değilse, o zaman SEO Öğretici bir görünüm ve SEO Listesi var. SEO hakkında hiçbir fikriniz varsa, ne aramak için bilmiyorum, çünkü o zaman zor bir SEO dostu tasarımcı seçmek mümkün olacak.

Bir tasarımcı, nihai testleri biri onun geçmişte siteleri bakmak için SEO dostu değildir – özellikle SEO bölümünde, profesyonelce yapılır. Onların geçmişte siteleri gibi ikinci bir liste olacak ve iyi bir sıralama olanlar gibi bariz SEO hatalar, sergi yoksa, bu, bu kişi değerinde işe olduğunu bir öneridir. Her neyse, bazı durumlarda istemci kendisini sitesi optimize etmek için çok şey yapmıştır ki olabilir ve bu yüzden site çünkü o geçmişteki siteleri için SEO eski siteler bakmak sonra, tasarımcı sormak iyi saflarında.

Burada sitenizin SEO felaket yapacak ortak web tasarım günahların bir listesi aşağıda verilmektedir. Geçmiş sitelerinde herhangi bir ya da aşağıdaki-olurdu tasarımcı yarattı fark ederseniz, sadece bir sonraki tasarımcı taşıyın. Bu SEO düşmanca tasarım öğeleri mutlak günahları ve istemci onlara bunu yapılmadıkça, aşağıdaki teknikleri kullanmak istiyorsunuz hiçbir tasarımcısı dikkatini hak ediyor:
1 Flash konusunda yoğun güvenin

Birçok tasarımcı halen Flash dilimlenmiş ekmek sonraki en iyi şey olduğunu inanıyoruz. Flash çok sanatsal ve (tarayıcı sonsuza kadar yük) bir site serin bakmak yapabilirsiniz, ağır Flash-ed siteleri SEO açısından felaket. Basit HTML siteleri, arama motorları ile daha iyi rütbe ve Flash kullanımı bir zorunluluk ise, Flash siteler en iyi duruma getirme noktası olarak, daha sonra aynı sayfanın bir HTML sürümü zorunlu daha fazla.

2 iç bağlantıları yok, ya da çok az bağlantılar

İç bağlantılar geri ve çok önemlidir. Tabii ki, bu bir sayfadaki tüm metin sitede tüm diğer sayfalara köprü ama iç bağlantılar bir sayfa sadece bir çift varsa, bu geri almak için kaçırılmış bir şans olmalı anlamına gelmez.
3 Görüntüler, dübeller için metin değil

Bu, birçok tasarımcı başka sık hatadır. Çapa metin SEO hayati ve bağlantılar çapa metin eksikliği, bu kötü. Bu menü öğeleri ve diğer sayfa öğelerini metin ile bu kullanıcıların ekranlarında doğru göstermek olacaktır emin asla. Çünkü, ama bu negatif sitenizin sıralamasını etkileyen. Beri metinden daha resmini kullanmak çok daha kolay olan bu gerçek. şekilde, işlevsellik için güzellik kurban gerekir.
4 Dağınık kodu ve kod ton

HTML hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bir sitenin kodu dağınık ve kod miktarını aşırı ise ancak kod temizlik SEO için önemli bir kriter yargılamak için imkansız olabilir. Kodu, kirli olduğunda, tüm spiderable olmayabilir olabilir ve endeks bu mümkün olmayacaktır çünkü bu tam anlamıyla arama motorları sitenize hariç tutabilirsiniz.
5 JavaScript aşırı kullanımı (SEO dostu olmayan)

Flash Benzer şekilde, arama motorları, tonlarca bunun özellikle JavaScript sevgi yoktur. Aslında, JavaScript ile kötü, doğru kodlu değilse, JavaScript kullanımı nedeniyle sayfalarınızı (veya parçaları) otomatik endeksli olmayacak anlamına gelir spiderable değildir ki oldukça mümkün olmasıdır.
6 Overoptimized siteleri

Overoptimized siteleri altında optimize edilmiş daha iyi değildir. Aslında, onlar çok daha kötü olabilir çünkü anahtar kelime malzeme ve sitenin sıralaması yapay olarak şişirmek için başka teknikler kullanan (Black Hat SEO olmasanız bile), bu arama motorları yasaklandı alabilir ve bu en kötü zaman Bir site başına gelebilir.

7 Dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler

Eh, belki de dinamik URL tam bir tasarım sorunu değildir, ancak anahtar teslimi bir site alıyorsanız eğer, dinamik URL kötü ve size olan – yani yüklemek ve yapılandırmak ve iç bağlantılar oluşturmak için size kalmış değildir bunları kullanmak için tasarımcı / geliştirici isteyin. Kendi dinamik ve diğer SEO dostu olmayan URL’ler yazabilirsiniz ama aslında bu siteye dramatik değişiklikler yapmak anlamına gelir ve bu zor bir tasarımcı olarak işe noktasıdır.

Bu noktalar çok önemlidir ve onları takip etmek gerekiyor bu yüzden, bir SEO dostu tasarımcı seçerken. Listedeki öğelerden bazıları için çok kötü bir site bir tasarım harikası ve ağır teşvik bile, hala iyi sıralarda ulaşmasını mümkün olacak SEO (yani Flash, JavaScript). Tasarım SEO dostu bir heves değil, bir gereklilik ve bir SEO düşmanca tasarımlar için yetinmemelisiniz – Bu gerçekten pahalı olabilir!

Doğru Web Tasarımcı Seçimi

Yani, nihayet, işiniz için bir web sitesi gerektiğini karar verdik? Eh, işiniz için en önemli kararlardan biri yapmak ÖNCE Hatırlanması gereken birkaç anahtar noktaları vardır.

Yeni iş web sitesi için doğru tasarımcısı Seçimi:

Web sitesi için doğru web tasarımcısı seçimi söz konusu olduğunda, her zaman mevcut seçeneklerin tümünü kontrol etmek için ilk çevresinde alışveriş gerekir. Seçim için orada birçok web tasarım şirketleri vardır. Ve bunların çoğu ne yaptıklarını gayet iyi.

Her zaman bir web tasarımcısı önceki çalışma örnekleri görmek ve kendi portföyü incelemek için isteyin. Bu size daha iyi hissediyorum, herhangi bir özel web tasarımcısı yapma yeteneğine sahip olan siteler stil için yardımcı olacaktır. Çoğu zaman, web tasarımcıları, kendi benzersiz tarzı var ve kolayca geçmişte yaptık tasarımlar yerinde olabilir. Ben, başka bir sanatçının tarzı benzer demek, kesinlikle önceki genel düzeni, renk düzeni dayalı spot ve sitelerin tüm görünümünü.

Deneyim de burada önemli bir faktördür. Sadece herhangi bir diğer el sanatları gibi, web tasarımcıları, tecrübesi ile daha iyi olsun. Bu yüzden doğal olarak, onun altında daha fazla deneyim veya onun kemer bir web tasarımcısı seçerek daha iyi olacak.

Tanımlamak gereken bir diğer önemli nokta, web tasarımcısı% 100 özel bir web sitesi yapmak olsun ya da olmasın. Ya da sadece 100 ya da 1.000 ‘insan zaten Internet üzerinden temel bir şablon web tasarımı olacaktır. Pretty kadar herkes bu gün, Microsoft Word veya Publisher bir temel HTML web sayfası oluşturmak ve onların Branson iş yansıtmak için bu başlığı değiştirin. Ama siz kendinize sormanız gerekir: “Bu gerçekten aradığım”?

Gerçekten özel inşa edilen Web siteleri bu kadar çok insan bu gün kullanmakta olduğunuz temel şablon web tasarımları daha geri kalanı dikkat çekiyor. Özel web tasarımı, potansiyel müşterilere göz yakalamak ve gerçekten profesyonel bir web varlığı ve iş demek onlara gösterecektir.

Bu gün 2 nedenlerinden biri için şablon web siteleri yapmayı tercih web tasarımcıları bir sürü:

Bu, temel bir şablon web tasarımı kullanmak için daha ucuz. Bunlar tamamen özel bir web sitesi geliştirmek için gereken gerekli becerileri eksik olabilir. Durum ne olursa olsun, sizin için özel bir web tasarım yaratma yeteneğine sahip bir tasarımcı ile gitmek emin olun. Bu kaçınılmaz olarak özel bir site için daha fazla mal olacak. Ama bu tamamen harcanan ekstra para değer. Sadece işiniz için eşsiz ve oluşturulur ve herkes değil bir sitedir sonunda web sitesi ile daha mutlu olacak, güven bana.

Potansiyel bir web tasarımcısı ile iletişim, aynı zamanda web sitenizin geliştirilmesinde kritik öneme sahiptir. Aslında, bir tasarımcı ile bir web tasarım hizmeti sözleşme imzalamadan önce, çok açık ve hedeflerine kadar ön tanımlamak gerekir. Paranızı almak ne biliyor ve yazılı olarak aldığınızdan emin olun emin olun! Ben ben ben yeni bir web sitesi tasarımı her zaman kullanmak 9 sayfalık bir web sitesi tasarımı sözleşmesi var. Bu sözleşme, bir web sitesi geliştirme sırasında yapılacak tüm iş dökümü listesi. Tam sayfa sayısı gibi şeyler, grafik kesin bir sayı olsun veya olmasın, rutin site bakım sitesi sonra yapılacaktır, tahmini süre tamamlanmadan önce bir logo oluşturmak için ihtiyacınız olsun ya da olmasın, tasarlanmış olması için 6 ay veya 1 yaşında, vs.

Bu şeyler Tanımlama uzun vadede size yardımcı olacak ve aynı zamanda sizin ve web tasarımcısı aynı sayfada emin olun.

Ben de benim “web tasarım planlama çalışma sayfası” dediğimiz kullanın. Bu çalışma, web tasarımı projenin her aşaması için “kilometre taşları” veya tarihler verir. Gibi şeyler “2 hafta içinde genel düzen olacak” ve “web sitesi açıldı sonra bir ay sonra” 2 hafta sonra, site kodlu ve başlattı olacak “ve biz gerekenleri görmek için değerlendirecek “ayarlanabilir, vb (bu arada, sadece örnek. benim gerçek bir çalışma sayfası dahil detayları kesin tarihler ve daha spesifik kilometre taşları verir).

Ve yeni web sitesi için web hosting hakkında ne olacak? Genellikle, bir web tasarımcısı, onlar tavsiye hangi hosting şirketi olarak içgörü çeşit sağlayacaktır. Web tasarımcıları, genel olarak web sitesi için iyi bir seçim olacaktır bildiğiniz bir hosting şirketi için bir tercih var ve bu seçimi yaparken size yardımcı olmalıdır.

Neyse ki, hosting kendimizi her şeyi böylece Dijital Spiral Web Tasarım buraya kendi web sunucusu var. Web sunucusu kalır emin olun ve çalışan ve sunucu üzerinde yapılması gereken herhangi bir bakım varsa, biz zamanında kendimizi bunu yapabilirim, çünkü bu çok faydalıdır. Ayrıca, her zaman bizim web sitesi barındırma hizmetleri, web tasarımı yapmak için bize istediği yeni bir iş için bir anlaşma kesecek.

Yeni web sitesi, herhangi bir özel web programlama gerektirir mi? Peki, bu sorunun cevabı sadece Branson web sitesi ihtiyaçlarına dayanır. Ne tür bir site olacak? E-ticaret için bir alışveriş sepeti ihtiyacı var mı? Izleyiciler için herhangi bir özel web uygulamaları veya çevrimiçi formları doldurmak için uyguluyor mi? Izleyiciler kayıt doldurun ve giriş yapın, böylece kaydolmak gerektiren bir web sitesi olacak? Eğer bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, o şansı program aynı zamanda bir web tasarımcısı gerekir.

Web geliştiriciler ve tasarımcılar (normal web TASARIMI çok farklı bir şey) web PROGRAMLAMA sanat yetenekli olması gerekir. Web programlama, JAVA, PHP, Flash, SQL, or.NET gibi farklı web programlama dilleri uygulama içerir. Tüm bu web programlama dilleri çok yetenekli bireylerin kodu ve onlarla web programları geliştirmek gerekir.

Ben şahsen PHP seviyorum! Ben hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Bu yazı (ben bunun tamamını kapsayacak şekilde bütün bu konuda bir kitap yazmak gerekecekti) PHP detaylara girmeyeceğim. Ama PHP ile mantıksal olarak mümkün olan hemen hemen herhangi bir web uygulaması oluşturabilirsiniz.

Yani, siz, aynı zamanda yeni bir web sitesine ihtiyaç duyduğu herhangi bir özel fonksiyonlar kodlama yeteneğine sahiptir bir web tasarımcısı seçtiğinizden emin olun. Bu karar, tartışılmış ve Branson web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz herhangi bir potansiyel web tasarımcısı tarafından gitti gerekir.

Ve nihayet, her zaman ona iyi bir referans vermek veya onu emin olmak için potansiyel bir web tasarımcısı önceki müşterileri ile kontrol etmelisiniz. Unutmayın: sadece herhangi bir diğer hizmeti gibi. Bir web tasarımcısı referanslar doğrulamak ve onlar ne yaptıklarını söylüyorlar yapabilirsiniz emin olmak gerekir.

Yani, sadece Sözünü ettiğim tüm ipuçları özetlemek için:

Eğer bir web tasarımcısı seçmeden önce, sorular, sorular, ve daha fazla soru sorun. Açıkçası başından itibaren hedeflerinizi tanımlamak. Web tasarımcısı portföyünü ve önceki çalışma örnekleri görmek isteyin. Emin olun, bir web hosting sağlayıcı seçiminde size yardımcı olabilir. Proje ve tahmini süre tamamlanmadan önce tam olarak kaç sayfa dahil edilecek belgeler alın. Branson web sitenize özel web programlama gerektiriyorsa, tasarımcı işleyebilir emin olun. Ben bu yazıda tasarlanmış yeni bir web sitesine sahip olmaya hazırlanıyor herkes yardımcı umuyoruz. İyi bir web sitesi gerçekten iş için harikalar yapabilirsiniz!