Web Tasarım ve CMS

Uzman özel CMS web tasarım bütçe ipuçları, yeni özel CMS web sitesi ya da mevcut bir sitenin yeniden tasarlanması bir teklif sorarken düşünün. Özel bir CMS içerik yönetim sistemi veya bir personel, teknik beceri olmadan yeni site içerik yönetmek veya değişiklik için her zaman ödeyerek, çünkü gelecekteki maliyetleri aşağı tutmak için iyi bir seçimdir.

Web Tasarım Fiyat, Kalite ve Değer Karşılaştırması

CMS Tasarım İpucu # 1: Bütçe fonları için ilk özel CMS web tasarım geliştirme ve lansmanı için göze mümkün olduğunca çok kalite.

Herhangi bir tüketici ürünü gibi, sürer kalite için daha fazla ödeme harcanan para için değer sağlar. Bu aynı zamanda, özel bir CMS web tasarım için de geçerlidir. Bir tasarım bütçesi, web tasarım fiyatları analiz etmek için tavsiye kurmak için, başkalarının hataları önlemek yardımcı olabilir.

Değer, kalitesine bağlıdır, güzel görünümlü bir web sitesi için pahalı bir fiyat yanıltıcı olabilir. Ucuz fiyat olsa bile güzel görünümlü bir hata olabilir. Ucuz fiyat ve teknik beceri kalitesini analiz eksikliği varsa, sadece yapmayan bir clunker ile sona erebilir. Dağılmaya kadar web sitelerine ve sahte tüketici ürünleri gerçek anlaşma gibi görünebilir.

Herhangi bir web sitesi için kaliteli bir hızlı test kodu doğrulamak için, bu yüzden Google, ifade, ücretsiz W3C online araç bulmak için “html doğrulamak”. Kendi tasarım test potansiyel bir tasarımcının çalışmaları göz atın. Site xhtml ve hatasız W3C ne kadar uygun olursa, bu tasarımcı kalite önemser iyi bir göstergedir. Sonraki ucu bir CMS web tasarımcısı değerlendirmek için daha fazla tavsiye sağlar.

CMS Web Designer seçilmesi Seçimleri

CMS Tasarım İpucu # 2: kendi kalite ve tecrübeye dayanan özel CMS web tasarım oluşturmak için bir kaynak için seçeneklerinizi değerlendirin.

Ben web tasarımı yapabilir “belirten bir amatör CMS web tasarımcısı muhtemelen doğrudur. Dereceli okul düzeyinde 10 yaşında veya daha genç çocuklar web tasarımı. Çekici bir özel CMS web tasarım, işletme ve arama motorları çeken yapan bir web sitesi oluşturarak, kolay görünebilir oluşturma farklıdır.

Burada dikkate alınması gereken CMS web tasarım hizmet seçenekleri. Ilk 3 web sitenizde, kurulum, yönetmek ve güncellemek için gerekli süre hariç ücretsiz olabilir. Diğer web tasarımcısı seçeneklerini maliyet içerir.

1. It Yourself Web Tasarım
2. Friend or Bağıl Güven
3. Standart Şablon kullanın
4. Premium CMS Şablon satın alın
5. Serbest CMS Web Designer Kiralama

Deneyim eksikliği, ücretsiz ya da neredeyse ücretsiz web tasarımı için ilk 4 seçenek iyi bir performans sergilediğini kaliteli bir CMS web sitesi için bir öğrenme eğrisi tırmanma içerir. Sıfır deneyimi ile, 200 veya daha fazla saat sürer sadece araştırma değerlendirmek ve iyi bir CMS yazılım paketi seçin ve ardından Kurulum ve başlatma hazırlığı içinde benzersiz bir görünüm için değiştirebilirsiniz.

Serbest web tasarımcı işe en iyi seçim olabilir, ama kalite ve deneyim doğrulamak için due diligence kullanın. Onları kendi web sitesi için performans kanıt var. , Müşterilerine kalite ve performans gösteren müşteri CMS tasarım projeleri bağlantılar için de sorun.

Deneyimsiz tasarımcıların abartmak veya overpromise. Birçok gerçek bir kanıt olmaksızın, sizin için ne yapacağını tartışmak için tercih. Bu firmaların taşeron olarak web tasarım çalışmaları için yalvarıyor yalan alıcı tarafından kanıtlanmıştır, yine de kendi sitesinde veya müşterileri için sonuçlar ispat edemez. Bir kişi veya şirket gerçekten iyi bir performans sergilediğini kaliteli bir özel tasarım bir çözüm sağlayabilir, bunlar delil var.

Tasarımcının yeteneği ile gelişmiş teknik becerileri öğrenme olmaksızın düz metin olarak yeni sayfalar eklemek için W3C için geçerli bir kod ile tablosuz tasarım xhtml özel bir CMS oluşturmak eğer başka bir test istiyor. Özel tasarım toplantısı bu cümle, şimdi ve gelecek yıllar için de yeni bir bilgisayar buluşlar gösterilecek. Kendi tasarımları çapraz tarayıcı uyumlu ve de tüm büyük tarayıcılar iyi gösterecektir kanıtlar için sormak istiyorum.

Site başlatın ve Büyüme Planı Detayları

CMS Tasarım İpucu # 3: Planı tekrar ziyaretçi çekmek için yeni özel CMS web tasarım genellikle orijinal kaliteli içerik eklemek için.

Bir web sitesi başlatmak ve ürün veya hizmetin bir-bir tür ya da son derece benzersiz sürece strateji başarılı olamaz unutun. Rekabet ve bir-shot web tasarım bütçesi varsa, rakibinizin sürekli ziyaretçi dönmek için bir neden veren taze içerik ekleyerek web sitenizin daha iyi performans. O site trafiği, bu yeni bir içeriğe erişmek için istekli tekrar alışveriş ve arama motorları yer alacak.

CMS içerik yönetim sisteminin amacı, genellikle orijinal kaliteli içerik ekleme yeteneği. Tek bir satır kod yazılmadan önce, bizim tavsiye sitesi ilk başlangıç ​​navigasyon ve gelecekteki sitesi büyüme kalem dışarı haritalama. Navigasyon anahat ziyaretçi kayıp alamadım bu yüzden mantıklı bir site yapısını korurken gelecekte nereye içerik eklemek tasavvur sağlayacaktır.

Özel tasarım planlama aşamasında, altında bir yer tutucu olarak inşaat tek çağrı cihazı gibi online bir şey ya da hiçbir şey günaha kaçının. Çok genel bilgi ile daha gelişmiş bir site yaklaşık olarak kötü. Yarısı raflar boş ise görkemli bir açılış sahip bir tuğla ve harç mağaza düşünün. Olumlu bir ilk izlenim yapmak gerekir, bu yüzden ziyaretçi dikkate ikna ürün veya hizmetin yeterli bilgi vermiş kadar başlatılamıyor.

Gelemez gibi çok kaliteli olarak özel bir CMS web tasarım, bütçe seçerek Özetle, due diligence tasarım ekibi seçiminde kullanmak ve tasarım gelecekteki gelişimi için, devam etmekte olan zaman veya para yatırım. Web sitenizin online başarı öncesi planlama ve bu özel CMS web tasarım bütçe ipuçları ile birlikte “genellikle orijinal kaliteli içerik eklemek” stratejisi uygulamaktadır bağlıdır.

Drupal

Drupal

Editörü kullanarak yerine elle kod tercih ederseniz, sizin için Drupal CMS. Bu web geliştirme için yeni başlayanlar ile daha programlama deneyimi olan kişiler arasında daha popüler.Topluluk, özellikle web geliştiricileri yapılmış olduğundan, yardım karmaşık web siteleri için kullanılabilir. El-kodlama ayrıca premade uzantıları ve eklentileri güvenmek yerine, zengin özelliklere sahip özel bir web sitesi oluşturmak için esneklik sağlar.

Drupal arayüzü yerine geçici ya da yeni tasarımcısı web geliştiricileri için tasarlanmış olmasıdır diğer CMS gibi kullanıcı dostu değildir. Drupal ve programlama deneyimi bir şey yoksa, yayın, sinir bozucu ve zaman alıcı olabilir.

Joomla

Joomla

Joomla bir web sitesi özelleştirmek için pek çok olanaklara sahip, çünkü web geliştiricileri arasında favori açık kaynak kodlu bir yazılım. Diğer açık kaynak CMS göre bir web sitesi oluştururken, daha fazla özgürlük sunuyor. Web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz destek ve uzantıları paylaşan kullanıcıların büyük bir topluluk vardır.

Joomla derece kullanıcı dostu bir program değildir, bu yüzden yeni web geliştiriciler için en iyi seçenek değildir. Önceden deneyim kodlama ve web sitelerinin tasarımı yoksa, kafa karıştırıcı ve uygulamak zor olabilir. Joomla bir öğrenme eğrisi vardır, ancak öğrenmenize yardımcı olacak öğreticiler kullanmaya istekli iseniz, kendinizi tarafından büyük bir özellik zengin bir web sitesi.

WordPress

WordPress

Bir CMS dönüştü önce blogcular için kullanılabilir olduğundan WordPress belki de en popüler CMS. En son sürümlerini statik bir sayfa oluşturmak için izin verir, böylece bir web sitesi geliştirme aracı olarak, bu programı kullanmak için kolaydır. WordPress için kolay bir arayüz kullanımı ve web sitenizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirmek için kolaydır. Binlerce web uygulamaları çeşitli widget ve eklentileri vardır. WordPress yeni web geliştiriciler için kolay CMS programları yüklemek kolay ve kullanımı kolay, çünkü biridir.

WordPress, Drupal veya Joomla ya da daha küçük bir topluluk, bu yüzden size ihtiyacınız olan yardım bulmak mümkün olmayabilir. Buna ek olarak, yükseltmeler ve eklentileri, web sitenizin düzgün ya da kötü çalışmamasına neden olabilir, tamamen kaybolur.

Ve web siteniz için iyi İYS programlama bilgisi seviyenize bağlıdır ve uygulamak istediğiniz özellikleri. WordPress veya Joomla temel özelliklere sahip web siteleri inşa edilmiş, ancak Drupal çok ayrıntılı bir web sitesi için daha iyi bir seçim yapar. Ancak, Drupal, daha büyük bir öğrenme eğrisi vardır ve eğer yeni bir web geliştiricisi iseniz sinir bozucu olabilir.

WordPress, Joomla, Drupal.3 CMS Karşılaştırılması

WordPress, Joomla ve Drupal, bir web sitesi oluşturmak için kullanılan üst İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) üç. CMS, web alanı yüklü ve bir web sitesi oluşturmak için kullanılan yazılım. Bir CMS kullanarak sıfırdan inşa olmadan özelleştirilmiş bir web sitesi için farklı sayfalara kendi HTML içerik eklemek sağlar. Programlama herhangi bir ön bilgi olmadan bir CMS kullanarak etkileyici bir web sitesi inşa edebilirsiniz, ama temel HTML bilmek gerekir.

WordPress bir blog yayınlama yazılımı olarak başladı, ama tam bir CMS Joomla ve Drupal olarak aynı özelliklere sahip birçok program gibi büyüdü. Tüm bu programlar üç, kullanımı ve özelleştirmek için ücretsiz, açık kaynak kodlu programları,. Her program, kendi yükseltme ve uzantıları ekleyerek adamış geliştiriciler topluluğu vardır. Buna ek olarak, destek toplum edinilebilir, bu nedenle bir CMS ile deneyime sahip olmasa bile, yardım istemek veya ihtiyaçlarınız için daha önce yayımlanan bir uzantısı bulmak.

3 CMS Karşılaştırılması :

1 – WordPress

2 – Joomla

3- Drupal