Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 4)

22. Bir Ebook Satış

Belki ilgili bir ebook tanıtmak için bir web sitesini kullanarak, web üzerindeki verme stratejileri eski para bir gelir elde etmek için çok etkili bir yoldur.

Ya SEOBook.com gibi, kitabın kendi etrafında web sitesi yapısı, ya da web sitesinin başarısına dayanan ebook başlatmak olabilir, FreelanceSwitch gibi nasıl bir Rockstar Freelancer olmak kitap yaptık.

İlgili bağlantılar:

Blogunuz için bir ebook Yazma
Satmak ebooks nasıl
Ebook için İşleme ödemeleri
Dijital ürünler online satış nasıl
Ebook satış yazılımı listesi

23. Bir Hardcover Kitap Satış

Birçok yazar ve gazeteci ciltli kitaplar kopya satmayı kendi blog veya web sitelerinin kaldıraç. Örnekler Guy Kawasaki, Seth Godin ve Malcolm Gladwell yer alıyor.

Onların bir web sitesi oluşturduk önce bu insanların çoğu zaten ünlü yazarları iken, bir de başka bir yol takip olabilir. Lorelle VanFossen tam olarak onu Bloglama İpuçları kitabı ile yaptı. İlk ona blog üzerinden konuda yetkisini inşa edilmiş ve sonra o kitap yayınladı.

Kendini yayıncılık ve yayıncılık hizmetleri listesi:

Olağanüstü şey
Kendinden Yayıncılık
iUniverse
WordClay

24. Şablonları veya WordPress Temalar Satış

Daha fazla insan online varlığı, site şablonları ve WordPress temaları sıcak ve daha sıcak hale almak için karar gibi.

Bu segment üzerinde TemplateMonster yanı sıra bağımsız olarak çalışmalarını teşvik etmek ve satmaya karar bireysel tasarımcılar gibi ana web siteleri var.

Brian Gardner ve Benzersiz blog Tasarımlar prim ve özel WordPress temaları satış ile para kazanmak web sitelerinin iki örnektir.

25. Danışmanlık ve İlgili Hizmetler sunan

Niş bağlı olarak, danışmanlık ve ilgili hizmetler sunarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca blogunuzun yazarı iseniz, makaleler ve paylaşmak olacak bilgileri profil inşa edecek ve muhtemelen daha kolay müşteriler kazanmak için yapmak, bu niş üzerinde uzmanlık onaylarım.

Chris Garrett benzer bir strateji kullandı. İlk olarak blog ve yeni medya niş son derece etkili bir blog oluşturduk ve sonrasında o ilgili sorunları ve ihtiyaçları ile müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaya başladı.

26. E-mail listesi veya Haber Bülteni Oluşturma

E-posta listeleri ve haber bültenleri en güçlü pazarlama ve para internette aletleri yapan birini temsil etmektedir. Onlar inanılmaz dönüşüm oranları, ve bir çok etkin bir şekilde insanların eylem çağrısı imkanı sunuyoruz.

Büyük bir liste oluşturmak sizin listenizde abone sayısını artırmak için kaldıraç olabilecek popüler bir web sitesi var eğer öyleyse, ancak zor bir iştir.

Yaro Starak ünlü bir İnternet pazarlamacı olduğunu ve onun blogunu ziyaret eğer o ziyaretçi onun e-posta bültenine abone olmak için teşvik eden bir bölüm de üstüne bu doğru göreceksiniz. Yaro bu yöntemi çalıştığını kanıtlayan, kendi e-posta haber bültenleri her ay gelirlerinin beş rakamlar üretir.

E-posta haber yönetmek için yazılım listeleyin:

AWeber
SendStudio NX
PHP otomatikcevaplayıcı
Sabit İletişim

27. Mentorluk programları

İnsanlar birisi veya onlara öğretmek ve (gibi sadece bilgi değil) onlara bilgi verecek bir şey için ödemek. Eğitim dünyanın en büyük endüstrilerinden biri olduğunu ve çevrimiçi manzara benzer şekilde davranır.

Eğer yeterli biçimde yapılandırmak ve desteklemek için yönetmek, web sitenizin niş ile ilgili bir danışmanlık programı oluşturmak çok karlı olabilir. Orada medya ve bilgi sunmak için kullanabileceğiniz araçlar geniş bir yelpazede, yazı makaleler ses ve video dersler.

Kaldıraçlı Brian Clark nasıl üyelik ve nasıl içerik çevrimiçi satmak için inşa etmek için bir rehberlik programı öğretim insanlar başlatmak için Copyblogger başarısı. Öğretim programı Satıyor ve aylık 97 $ maliyeti başlıklı edilir. Pahalı gibi görünüyor ama aslında 1.000 ‘den fazla üyesi var.

28. Web sitesi etrafında bir konferans oluşturma

Web kapalı alır ve niş bir otorite olursa, bunu çevresinde bir konferans oluşturabilirsiniz. Dinleyicilerin boyutuna bağlı olarak, olay binlerce insan çekecek ve konferans geçer ve sponsorlar doğrudan para kazanabilirsiniz.

Search Engine Land, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde çeşitli şehirleri ziyaret konferanslar bir dizi yarattı. Konferanslar Search Marketing Expo denir ve biletleri ve dolar maliyeti binlerce geçer edilir.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 3)

15. İç sayfalar Satış veya Kiralama

Million Dollar Wiki bu konsepti popüler yapmıştır, ama etrafında uzun bir süre (örneğin Pagerank10.co.uk kontrol) için web üzerinde kullanılıyordu.

Bu web siteleri kendi etki alanında yinelenen bir ücret iç sayfalar için tek bir ücret veya kira satmak için. Genellikle bir sayfa satın insanların bir şekilde yararlanmak mümkün olacak, böylece, yüksek Pagerak veya yüksek trafik ikisine de sahip.

Küçük bir blogda bu yöntemi uygulamak zor olabilir, fakat kavram ilginç ve daha fazla zorlanmasından olur.

16. Sponsorları Vurgulanan Mesajlar

Techmeme muhtemelen bu fikrin öncülüğünü, ama bir şekilde diğer web sitelerine yayılmış değil. Teknoloji haber toplayıcı sol sütunda editoryal mesaj görüntüler ve kenar çubuğundan onlar başlıklı bir bölüm var “Techmeme Sponsoru Üye.”

Reklamverenler blogdan o bölüm mesajlar nitelikli trafik yollarını göndererek, vurgulanmış olsun. Her spot için aylık maliyeti $ 5000 ve herhangi bir zamanda 6 sponsorlar çevresinde, çok iyi çalışıyor olması gerekir olduğunu düşünürsek.

17. Bağışlar

Bir web sitesinde bir “Bağış” bağlantıyı veya düğmeyi Yerleştirme Blogunuzun okuyucu öğrenmek ve içerik değer kazanmaya bir niş, özellikle de para kazanmak için etkili bir yol olabilir.

Kişisel gelişim ve verimlilik bloglar, örneğin, bağış tabanlı sistemler (Steve Pavlina olmak iyi bir örnek) ile iyi bir performans göstermektedir.

Me, bir bira eklenti Al, bu yöntemin küçük bir varyasyonu süre önce ortaya çıktı. Bu WordPress eklentisi bir bira ya da kahve için çip için okuyucuların soran, her makalenin altında özelleştirilmiş bir ileti eklemek için olanak sağlar.

18. Adverting In-metin

Kontera ve Heyecan Medya gibi ağlar adverting In-metin, metin içinde sponsorlu bağlantılar yerleştirir. Bu bağlantılar, normal bağlantıları ayırmaktır altını bir çift ile gelir ve kullanıcı bağlantı üzerinden fare rulo kez reklam çıkacaktır. Kullanıcı site sahibine para yapar onu tıklamanız gerekmektedir.

Bazı kişiler bu yöntemle iyi para kazanmak, ama diğerleri nedeniyle intrusiveness için kullanmaktan kaçınırız. Bu çok az ana web sitelerinde metin reklam deneyimimiz var unutmayın ilginç.

19. Pop-up ve Pop-under

Pop-up internet reklam ortak henüz can sıkıcı biçimidir. Sadece web sitenizden mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışıyorsanız, onlarla denemeler olabilir.

Eğer trafik büyümeye ve sadık ziyaretçileri oluşturmak için çalışıyoruz, ancak, muhtemelen onlardan uzak kalmak gerekir. Sadece orada pop-up bloker yüzlerce düşünün: bu kadar popüler bir nedeni vardır.

Pop-up kullanan reklam ağları:

Tribal Fusion
PayPopup
PopupAd
Adversal

20. Sesli Reklam

Ayrıca PPP (Oynat-Öde) olarak adlandırılan bu reklam yöntemi Net Audio Ads tarafından tanıtmak edildi. kavramı oldukça basittir: bir ziyaretçinin web sitenizin içine girer, her zaman küçük bir ses reklam (genellikle 5 saniye) oynarlar. Kullanıcı tekil ziyaretçi göre% 100 dönüşüm oranı oluşturarak, bunu durdurmak mümkün olmamalıdır.

Şirket halen testler haddeleme, ancak bazı kullanıcılar bir 6 $ BGBM için bir $ 4 elde etmek bildiriliyor. Ne olursa olsun ödeme oranı olsa da, bu reklam çok müdahaleci formu, bu yüzden kullanmadan önce iki kez düşünün.

21. Web Satış

Web Satış son kaynak olabilir, ama kısa bir süre içinde paranın büyük bir toplamı üretme potansiyeline sahip olabilir.

DigitalPoint ve SitePoint gibi online forumlarda pazar yerleri web alıcılar ve satıcılar her zaman aktiftir. En çok kullanılan parametre, bir web sitesinin değerini belirlemek için belli bir sayıda (çarpan kalitesine, satıcının beklentilerine göre, 5 ile 30 arasında herhangi bir şey olabilir çarpılır Ürettiği aylık geliri olduğunu unutmayın sitenin, niş ve diğer faktörlere bağlı).

Bazı insanlar da para ticareti ve saygısız web siteleri olun. Ya sıfırdan bunları oluşturmak veya mevcut olanları satın almak ve bazı yenileştirildi sonra bir kar için satmak.

Siteniz ile Para Kazanmak için 28 Yol (Bölüm 2)

8. RSS Feed Reklamlar

İnternet milyonlarca kullanıcı tarafından RSS teknolojisinin hızlı bir şekilde benimsenmesini, web sitesi sahiplerinin bu yeni içerik dağıtım kanalı para kazandırmak için yollar bulmaya başlıyor.

Feedburber zaten kendi yayıncı ağına sahiptir ve sizin yem altbilgi üzerinde CPM tabanlı reklam göstermeye devam edecektir-kaydolabilirsiniz. Bidvertiser yakın bir PPC şeması ile, hem de bir RSS beslemesi reklam seçeneğini tanıttı.

Son olarak, bazı bloglar da doğrudan kendi yem afiş veya sponsor mesajları satmak için tercih edilir. John Chow ve Pazarlama Pilgrim iki örnektir.

İlgili bağlantılar:

Feedburner
BidVertiser
Pheedo

9. Tek sütun veya Etkinlikler için Sponsorlar

Web sitesi belirli sütunları veya olayları (örneğin, bir haftalık podcast, röportaj serisi, bir aylık araştırma, özel bir proje) varsa, şirketler ayrı ayrı sponsor bulabiliriz.

Reklamverenler daha spesifik bir kitleye ve daha düşük bir taahhüdü ile hedef imkanı verirken Bu yöntem, web sitesi sahibi için para kazanma seçenekleri artırır.

Mashable sıra halinde göstermektedir. Onlar “Günlük Anket” ve dahil olmak üzere belirli sütunları ve makaleler, sponsor olanağı dahil sitesinde çeşitli reklam seçenekleri var “Web 2.0 davet eder.”

Problogger ara sıra grup yazma projeleri çalışır, ve devam etmeden önce o kamuya sponsorlar soran proje açıklayacak.

10.Premium İçerik

Bazı web siteleri ve bloglar ücretsiz içerik parçası ve premium içerik ve özel araçlara erişim için ücret vermek.

SEOmoz iyi bir örnektir. Onlar tavsiye ve SEO ile ilgili konularda geniş bilgi veren bir çok popüler blog var. Bu ziyaretçi üstüne premium üye olmaya karar verebilir. Bu aylık 48 $ maliyeti ve onları kılavuzları, araçları ve diğer özel malzeme erişim verir.

11. Özel Forum

İnternet ücretsiz forumlar doldurulur iken, üyelerine katılmak için tek veya yinelenen ücret ödemenize gerek özel oluşturmak için olasılığı da vardır.

SEO Blackhat üyelerinin aylık 100 $ masraf ve onlardan binlerce var. (Örneğin, gizli teknikleri, araçları, vb) üyelerine gerçek bir değer sağlamak için gereken bir forum üyeliği için böyle bir fiyat şarj Açıkçası için.

Performancing ayrıca, son zamanlarda özel bir forum başlattı ağ üzerine odaklandık. Bu Hive denir ve aylık maliyeti 10 $ edilir.

Bunlar sadece iki örnektir. Özel ve karlı bir forum oluşturmak için birçok yolu vardır, sadece üyeleri için buna değer hale getirecek bir çekici açıyı bulmak gerekiyor.

Popüler forum yazılım listesi:

vBulletin
Simple Machines Forum
phpBB
Vanilya

12. İş Kurulları

Tüm popüler bloglar, bazı ek gelir yapmak için kaldıraç iş kurulları çalışıyor. Guy Kawasaki, ReadWriteWeb, Problogger … siz söyleyin.

Belirli bir niş odaklı bir bloga sahip ilk gerekir aktif ve karlı iş kurulu ve insana yakışır bir miktar trafik yaratmak için olduğunu söylemeye gerek yok.

Bu yöntemin avantajı, pasif olmasıdır. Sonra yerde bir yapıya sahip, iş ilanları doğal gelecektir, ve her biri için $ 100 $ ‘a kadar 10 yerde şarj edebilirsiniz.

Popüler iş yazılım kurulu listesi:

JobThread
Web Scribe İlan Panosu
SimplyHired İş-o-matic
Jobbex

13. Pazaryerleri

SitePoint mükemmellik ile online piyasasıdır. Bazı web siteleri ve bloglar, ancak daha küçük bir ölçekte bu modeli çoğaltmak için çalışıyoruz.

Niş, ziyaretçilerin, satın almak satmak ve ürünler işe yarayabilir ticarete olanak sağlayan bir pazar yerine bağlı. Zamanla yeni ürün listeleri için küçük bir ücret şarj başlayabiliriz.

Bu yöntem ile sorun web üzerinde standart bir yazılım olmasıdır, bu yüzden web sitenize entegre bir pazar elde etmek için bir kodlayıcı işe gerekir.

Sen EasyWordpress ve Mashable üzerinde kullanılmakta olan bir pazar bir örnek görebilirsiniz.

14. Anketler Ücretli ve Anketler

Web sitenizde küçük bir anket veya anket çalıştırmak için para ödeyecek hizmetleri vardır. En popüler biri Vizu cevap olarak adlandırılır.

Temelde onlarla kayıt, ve sitenizde çalıştırmak istediğiniz anket türünü seçmek gerekir. Bu hizmetlerin çoğu bir CPM modeliyle altında çalışırlar.

Güçlü bir Blog olmak için 10 Taktik

Hepimiz ibaresi “içerik kraldır” duydum ama bu her zaman doğru değildir. Her şeyden önce, içerik kalitesi, iyi yazılmış içerik ve siz de onu kral yapmak için içeriği ne yapacağını bilmek zorunda. Yıllar önce makaleler yazmakta ve makale dizinleri onları gönderenlerin ve Ezines içeriği tanıtmak için en iyi yolu olduğunu ancak işler değişti.

Bugün, bloglar bu kadar popüler ve güçlü olan, içeriği kullanmak için en iyi şekilde konuk blogcular için mesaj vermektir. Aşağıda size başarılı bir konuk posteri olmasına yardımcı olmak için on ipuçları.

1. Kalite İçerik – etkin bir konuk sonrası yazdığınızdan emin olun. İçerik ilan edilecektir blogun ziyaretçi yararlanmak için. Kaliteli içerik olarak kötü yazılmış, kendinden teşvik satış mektubu yutturmaya kalkmayın. Ün berbat bunu yapacaktır. Insanların düşündüğünden ya da gerçekten yararlı bilgiler sağlayan yapmak için bir şey yazın. Bu tür içerik gerçekten okuyucular yardımcı olmak ve onları sizin ve site / blog kontrol etmek için bir sebep verecektir. Yani, okuyucu ve blog sahibi herkesin yararına olacaktır.

2. Formu Ortaklıklar – Çalışma blog sahibi. Onu o konuk yazılan kullanır eğer blog hem yardım daha fazla trafik getirmek için yazılan teşvik etmek çok zor olacağını bildirin. Blog okurlarına ne arıyorsun sahibi ve çıkarları onları tartışmak için zaman ayırın.

3. SEO – sonrası bazı arama motoru optimizasyonu yapmak için zaman ayırın. Bu sadece blog sahibinin terk etmeyin. Mesaj başlığı ve gövde alakalı anahtar kelimeler ile optimize edin. Yazılan Google ile iyi değilse gelmek için uzun bir süre, trafik, ve satış almaya devam edebilir.

4. Görüntüler kullanın, grafikler, tablolar, veya herhangi bir görüntü olarak derinlik ve içerik için daha fazla güç getirecek görüntüleri ile yazılan geliştirin. Böylece okuyucu, okuma ve bağlantıları ziyaret edilecek yazı için şansını artırarak daha fazla dikkat çekecek.

5. Orijinal İçerik – Çoğu blog sahipleri muhtemelen sunulan veya başka bir yerde yayımlanmış net olmamıştır orijinal içerik talep edecektir. Sahibinin kurallara uymayı emin olun. Sahibi muhtemelen kontrol edecek, çünkü, başka attılar bir makalede gizlice kalkmayın.

6. Doğru Biçimi – bunlar yazılan gibi olur formatında blog sahibi tartışın. Bazı blog sahipleri ihtiyaç duydukları özellikleri sağlayabilir, belirli bir yazı tipi, boyut, vb yazılmış yazılan tercih edecektir, onlara zaman ve iş tasarrufu olacak.

7. Yorum cevap yazılan ve düzgün bir şekilde onlara cevap emin geliyor yorumlar için bekleyin. Sonrası etkileşim popülerlik artırmak ve sırayla daha fazla trafik getirir, blog sahibi daha fazla trafik getirmek için cesaretlendirin.

8. Yayınlayacaklar hangi blogu okumaya ve araştırmaya emin olun – Just Be Poster. Sahibi arar ne tür mesaj ve okuyucuların en çok tepki alıyor bilin. Siz de bir çok ilgi ve etkileşim almak için istiyor. Mesaja uygun olabilir blog diğer mesajları Bağlantı. Bu onun günlüğü okumak için zaman almış, blog sahibi de SEO ile yardımcı olacaktır.

9 – Benzersiz bir şey arayın henüz bu blogda ele olmayabilir ve blog sahibinin okuyucular için geniş kapsamlı bir bilgi sunabilir konuları bulabilirsiniz günlüğü okumak için zaman ayırın. Bu blog sahibi, doldurulması gereken henüz kendi blogunda bir boşluğu doldurmak olduğunu gösterecektir.

10. Bazı Kişilik içeriği gerçekler ve istatistikler sadece bir demet yapmayın. Içine düşünce koyun ve derinlik ve anlam katmak. Deneyim ve bilgi ilgi katmanları eklemek için kullanın. Içeriği sizin kişiliğinizi biraz ekleyerek, başka hiç bir blogda bir şey sağlıyor.

Blogger, bazı zaman ve iş alabilir başarılı bir konuk olmak, ama blog sahipleri için ve size ve işinize değer olacaktır. Bloglar pazarlama ve iyi bir kaliteli blogların sayısı içerik elde edebilmek önemli ölçüde trafiğini ve satışları artırmak şimdi!

En iyi blog Platformları

Blog pazarlama, izleyici ile bağlamak için, umutları ve müşteriler için değerli ve yararlı bilgiler sağlamak için ürün ve hizmet satmak için, ve web sitenize trafik çekmek için harika bir yoldur. Ancak, blogunuza başlayan ya da olsanız bile, bir ayarlamak için önce
biri yapmak için çok önemli bir karar var. Hangi bloglama platformu kullanacak? İşte blog platformları nasıl başarılı bir şekilde kullanmak için birkaç ipucu.

Üç büyük ve Ötesi

Bir blog platformu aslında bir blog veya web sitesi dayalı bir üründür. Birçok durumda bu blogunuza barındırmak ve yayımlamak için hizmet demektir. Blog dünyasında, küçük platformları bir ev sahibi ile üç büyük oyuncu var. Üç büyük:

* Blogger artık Google’a ait.
* Typepad
* WordPress

Orada aynı zamanda açık kaynak kodlu bir yayın platformu olan MoveableType.org. Bir başka Joomla, bloglama yetenekleri sunar ancak bir web sitesi platformu bir blog platformu daha kabul edilir. Bloglama fonksiyonları sunan birçok web sitesi ev sahipliği vardır; ancak, geleneksel platformlar değiliz.

Eğer bir blog platformu seçtiğinizde, bir kaç önemli maddeler için arıyoruz. Aradığınız:

* Kullanım kolaylığı – çemberler üzerinden atlamak ve bir blog almak ve çalıştırmak için, 1000 sayfalık kullanım kılavuzu okumak için varsa, bunu yapmak için gitmiyoruz. Sezgisel arayüzleri ve bilgi bulmak kolay gereklidir.

* İşlevsellik müşteriler ve potansiyel kullanıcı dostu olması için ihtiyacı var, ve gezinmek kolay ve kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.

* Özellikleri – blogunuza istediğiniz ve yapmak, satmak ürün ve hizmetler, ev sahibi yarışmalar da dahil olmak üzere ihtiyaç yapabilmek istiyorum, geri bildirim almak ve böylece.

* Fiyat – Her zaman bir göz.

* Özelleştirme blogunuza görünmesi ve tam bir ton iş, zaman ve para olmadan istediğiniz gibi hissetmek mümkün istiyorum.

* Karma – Blogunuzun farklı bir platforma geçmek zorunda kalmazsınız yıl ve önümüzdeki yıllar için etrafta olması olacak bir platform istiyoruz.

Eğer bir blog platformu seçmeden önce blogunuza gerçekleştirmek istediğiniz şeye belirlenmesinde biraz zaman geçirmek istiyorum. Örneğin, arama motorlarının ilk sayfasında blogunuz için optimize etmek istiyorsanız, optimize etmek için kolay bir blog istediğiniz ve belki de arama motoru optimizasyonu eklentileri konum. Bu blog platformları karşılaştırmak bile başlamadan önce ihtiyaçlarınızı bir liste yapmak anlamına gelir.

Blogunuza ev sahipliği nereye gittiğini dikkate alınması gereken bir diğer önemli şey. TypePad ve Blogger URL’niz http://www.yournamehere.typepad.com/ olacak anlamına bloglar, barındırılan her ikisi de.

Aynı Blogger için de geçerlidir. WordPress seçeneği sunar. URL’niz olmasını istediklerini bu yüzden WordPress blogunuza ev sahibi ya da başka bir ev sahipliği yapmaya yönlendirmek.

Bloglama platformu hakkında her şeyi özelleştirmek için çalışma sayesinde gitmek ve kurmadan önce okuyun. Bazı ev sahipliğinde blog platformları, örneğin, reklam izin verilmez, yapmak istediğiniz bir şey varsa, o zaman size daha önce bu kısıtlamaları dikkate almak gerekir
imzaladılar.

İyi haber şu ki, blogging, start-up giderleri nominal sonra özelleştirmek için profesyonel bir tasarımcı işe sürece ücretsiz ve. (Başka bir ana bir WordPress blog yönlendirmek için bir 10 $ ücreti var.) Bloglama platformu seçimi sadece biraz zaman ve araştırma alır.