SEO Terimleri

Dosya hatırla
Bu sunucu üzerindeki etkinliği hakkında tüm bilgileri içeren bir web sunucu veya proxy sunucusu tarafından oluşturulan bir dosyadır.
PPC (Tıklama Başına Ödeme)
Reklamverenlere ödeme arama motorları linki, arama her tıklandığında sonuçlarını sunmak. Büyük PPC arama motorları, bugün Google Adwords, Overture ve Espotting vardır.
Paletli / Spider / Robot / Örümcek
Sayfalar arasındaki bağlantıları izleyerek web tarama için tasarlanmış bir program. Is sayfaları bulmak için büyük arama motorları tarafından kullanılan olağan formu daha sonra kendi veritabanları parçası
Oranı (TO) aracılığıyla tıklayın
Clickks için Ratet sayısını bir bağlantı (denilen baskı sırayla) bağlantı gösterildiğini kez sayısına bölünmesi, denizciler tarafından takip olmasıdır.
İçerik:
Görüntü, metin ve ne olursa olsun kendi biçimini verilen diğer bilgiler dahil olmak üzere tek bir sayfada bulunan bilgiler.
Dinamik İçerik:
Sayfalar bir veritabanı ve gezgin tarafından yapılan taleplere verdiği bilgilerden genellikle oluşturulur. Içerik Bu tür genelde bir karaktere sahiptir “?” URL içinde.
IP Adresi
Internet Protokol Adresi: Internet’e bağlı bir bilgisayarı tanımlar.
Dizinler:
Veritabanları insanlar tarafından yapılır. Web sayfaları endeksli ve kendi takdirine bağlı olarak kataloglama dizinleri ve alt dizinleri bulunur. Büyük ve en önemli Yahoo ve Açık Dizin Projesi vardır.
Antre Sayfa:
Sayfa tasarlanmış ve bir tarayıcı ve belirli bir anahtar kelime için optimize edilmiş. Bu tür birden fazla sayfa kullanımı aynı içeriği farklı tarayıcılarda doğru şekilde yerleştiğinden sağlar. Bu strateji son derece büyük arama motorları tarafından cezalandırılır.
Derin Bağlantılar
etki alanı kökü altında çeşitli düzeylerde sayfalara bağlantılar vardır.
Linkler Çapraz:
Bağlantı arama motoru konumlandırma geliştirmek için birden çok web sitesi oluşur. Arama motorları tarafından tespit ederse etki cezalandırılmış olabilir.
Filtreler:
Özel yazılım hileli uygulamaları tespit veya arama motorları tarafından cezalandırılmış için. Filtresi, bu uygulamaların bir arama motoru birini algılarsa doğrudan web sitesine bir ceza uygulanır.
Çerçeveler:
Çoğu arama motoru çerçeveli web siteleri (kare) yönetebilirsiniz. Zorluklar ‘çerçeve’ için bir web sitesi ‘kare’ olmadan bu denemeyi henüz rağmen.
HTML:
Hyper Text Markup Language World Wide Web için statik sayfalar yazmaya ve sayfaları ve nesnelere bağlantıları belirtmek için kullanılan dildir.
JavaScript:
Eğer komut dosyaları yazabilirsiniz bu dil ile tarayıcıları ve Web geliştirme araçları geniş desteğe sahip script programlama dili bilinen.
Anahtar Kelimeler Veya Kelime:
Web siteleri tarafından sunulan ürün, hizmet veya bilgi açıklanır Web sayfalarında bulundu. Meta tag “Anahtar Kelimeler” yerleştirilir. Birçok arama motorları bunlardan yapılmış olması yanlış nedeniyle meta tag “anahtar kelimeler” bırakmayacak, bu yüzden arama motorları ve dizinleri tarafından kullanılan standartları açıklamak için çok önemlidir.
Link Popularity Veya Ligi:
Bu harici linklerin sayısına dayalı bir Internet sitesi önemini bir ölçüsüdür sitesidir. Bu denizciler sunulan sonuçlarını sıralamak için büyük arama motorları tarafından kullanılan en önemli faktörlerden biridir. Liglerin popülerlik (bağlantı popülerlik) ne kadar önemli bir web sitesi tanımlar. Arama motorları birçok site sitenize link varsa, içeriği yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Sonuç: bağlantılar yüksek popülaritesi, Google konumunu daha yüksek. Bir başka önemli şey, bir ‘bağlantı popülerlik’ çok yüksek sitenizde ile bir web sitesine bir bağlantı düşük sınırı bir site daha yüksek bir bağlantı olduğudur.
Site Haritası:
Bir site haritası durumu iki avantajı vardır: ziyaretçilerin site etrafında kendi yolunu bulmak için çok daha kolaydır ve bir arama motoru indeksleri siteniz için çok daha kolay hale getirir.
Meta Arama:
Aynı anda çeşitli arama motorları danışmanlık ve anlaşılır ve düzenli olarak bilgi sunmak konusunda uzmanlaşmış Siteleri.
Meta Tag:
Bu web bulunacağı için anahtar kelimeler içeren HTML etiketleri vardır. Arama motorlarının buldukları bir araya geldi etiketlere göre sayfaları sıralamak için bir Web sitesi konumlandırırken buluştu etiketler çok önemli. En çok kullanılan başlık, açıklama ve anahtar kelimelerdir.
Arama Motorları
Bir arama motoru veya unbuscador arar ve dizinler web siteleri ve kullanıcılar anahtar kelimeler ile bu sitelerde ne olduğunu bulmak için olanak sağlayan bir sistemdir. Bir Stat arama motorları ziyaretçiler sitenize gelen edildiği bilmenizi sağlar.
Çok İçerik:
Çoğu metinde (bağlam) bir web sitesinde mevcuttur, bir arama motorundan daha fazla bilgi, bir Web sitesinden toplayabilirsiniz. Bu web sitesinin deneme üzerinde olumlu etkisi vardır.
Alan Adı:
Bu, Internet’e bağlı bir bilgisayarı, bir IP numarasına karşılık gelen metin adıdır.
İndexli Sayfa:
Bu sayı, kendi web sitesinde Google tarafından ziyaret endeksli toplam sayfa sayısını gösterir. Bu sayı, site arama motoru tarafından endekslenir ne ölçüde sonucuna varabiliriz.
WebSite Optimizasyonu:
HTML kodu, etiketler, anahtar kelimeler, web istatistikleri ayrıntılı analizi, etc.That ise, tasarım, yapı ve arama motorlarında üst veya aramanın ilk sonuçları getirmek için bir Web sayfasını oluşturan içeriği en popüler motor,.
Arama Motorları için Web Sitesi Optimizasyonu:
Web sayfalarının değiştirilmesi ve analiz süreci büyük arama motorları içinde en yüksek pozisyonlarda sayfa konumlandırmak için almak için. Bu etiketleri ve etiketleri başlıkları, kodları ve Web tasarım içerdiğinden analizi kapsamlı. Promosyon web sitesi optimizasyonu veya arama motoru optimizasyonu göz atın.
Page Rank:
Google Page Rank veri tabanında mevcut her sayfası Google tarafından atanan sayısal değerdir. Bu değer, Google, her web sitesinde harici linklerin kalitatif ve kantitatif değerlendirmesine dayalı özel algoritmalar kullanılarak hesaplanır.
Giriş Sayfa:
Kez sayfa sayısı sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama güzergahı içinde görülen ilk gösterir. Tipik olarak giriş sayfası yüksek sayıda, değilse listenin sahip olmalıdır.
Çıkış Sayfaları
Kez sayfa sayısı sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama güzergahı içinde görülen ilk gösterir. Kullanıcıların sadece bir kez gördüğüm sitenizde dinamik içerik çok yoksa Genellikle ana sayfa, bu listede yüksek bir numarası olmalıdır.
Arama Anahtar Kelimeler / İfadeler:
Bu kullanıcılar bir web sitesine ulaşmak için arama motorlarını kullandıkları sözcüklerdir. Bir Stat size ziyaretçilerin sitenizi bulmak için kullanıyorsunuz hangi arama kelimeleri bilmenizi sağlar. Anahtar kelimelerin listesini artırmak gibi sitenizi bulmak için önemli anahtar kelimeler arama motorları tarafından yok sayılır ve arama motorlarında sitenizin performansını artırmak için her sayfanın META KEYWORD etiketi eklenir biliyoruz.
Suçlama:
Cezaların bu form editör standartlarına aykırı konumlandırma taktikleri kullanarak bir sonucu olarak bir arama motoru belirli bir sayfa empoze. Böyle ceza sık sık form pozisyon kaybı ve web sitesi yok, bazen tüm sonuçlanır. Tüm projeler fütüristik ceza olmaksızın Google ve diğer arama motorları tarafından kabul NeoMinds arama motoru konumlandırma taktikleri vardır.
PFI (İçerme için ödeme):
Bazı arama motorları ve dizinleri düşünün ve veri tabanında belirli bir sayfaya dahil gözden geçirmek için bir miktar ücret. Bu ödeme, herhangi bir durumda revize edilen web sitesi için belirli bir pozisyonu garanti etmez.
Platform:
Işletim sistemi (Windows XP, Windows 98, MacOS, Linux, vb.)
Flaş Portal:
Flaş arama motorları ile bir pazarlama kampanyası ile konuşabilir. Arama motorları her zaman bir web sayfası metin arıyoruz ve bazı sitelerin indeks hiçbir metin tasarımları arama motorları gösterilecek. Bir arama motoru indeksleme sırasında flaşlı bir sayfayı ziyaret ettiğinizde, site arama motoru bu girişten etrafında, ancak, dizine eklenebilir (örneğin ‘intro atlayın’ diyor bir bağlantı).
Arama Motorları Web Konumlandırma:
Arama motoru optimizasyonu, web konumlandırma arama motorlarında belirli aramaları altında belirli teknikleri arıyorlar neden yüksek pozisyonlar olduğunu.
Geçerlilik:
Bir denizci tarafından aranan konu veya bilgi içeren bir arama sonuçlarının bir listesi de dahil olmak üzere bir sayfa Affinity
Sunucu:
Internet veya diğer ağ üzerindeki kullanıcılara bilgi (istemciler de denir) barındıran bir bilgisayar.
Tavsiye Sitesi:
Bir siteye gelen ziyaretçiler için bir referans olarak hizmet veren bir bağlantı içeren bir web sitesinin URL.
Başlıklar Farklı Sayfa:
Bir web sitesinde her sayfa bu sayfa başlığı, içeriği içerip içermediğini söyleyen çok önemli, kendi konu var. Bir arama motoru unvanını sayfası yargılayabilir.
Top 10 Arayanlar:
Sayfa belirli bir anahtar kelime veya cümle için en iyi 10 arama motoru sonuçlarında listelenen.
İlk Kez Ziyaretçi:
İlk sitenize erişmesini ziyaretçi sayısı. Bir çerez yokluğunda ilk kez bir ziyaretçi tanımlar.
Ziyaretçiler Returners:
Önce iade edilen bir dönemde kendi yerinde kaldı ve geri dönen ziyaretçi sayısı. Bu, bir ziyaretçinin bir tanımlama yoluyla hiçbir Returner olup olmadığını belirler. Ziyaretçiler dönenlerin döneminde sadece bir defa sayılır ama siteye birden fazla giriş var. port dönemi.
Tekil Ziyaretçi:
Benzersiz ziyaretçi sadece belirli bir günde günlük ziyaretçi bulunmaktadır. Bir ziyaretçi, sadece ilk kez gelenlerin veya ziyaretçinin nonreturner olabilir. Bir web sitesi erişirken tekil ziyaretçi döneminde sadece bir defa birkaç kez sayılır. Belirli bir IP adresinden zaman belirli bir süre içinde sitemize erişim ziyaretçi sayısı.
Sayfa Görüntüleme:
Her seferinde bir sayfa kullanıcı tarafından yüklenir. Sitenin sayfa görüntüleme, görüntü, ses, video veya reklam için hiçbir erişim kabul Sadece HTML sayfaları, dinamik sayfalar ve formlar girdileri açısından.
Ortalama Sayfa Ziyaretçi:
Sayfa sayısı her ziyaretçi ortalama görüyor.
3-Way Link Değişimi:
Üç siteleri, internet sitesine link bir site arasındaki mübadele anlaşması bağlamak için nasıl b -> başka bir siteye b bağlantı c -> başka bir siteye bağlantı c.
Algoritma:
Algoritma siteleri kategorize arama motoru tarafından kullanılan bir formüldür
Çapa metin:
Bir metin bir köprü konumundadır.
Backlink:
Backlink diğer web siteleri, web sitenizin veya web sayfası bağlantıları vardır. SEO, sahip daha fazla geri, sitenizin daha yüksek sayfa rütbesi dünyada.
Black Hat SEO:
Bu gizli harf, siyah arka plan, vb bir site olarak sitenize sınıflandırmak için kullanılan etik olmayan bir SEO yöntemi

Yeni Başlayanlar İçin Arama Motoru Optimizasyonu

Yeni Başlayanlar Oturum için SEO hoşgeldiniz. Onun büyük basit seo süreçte para kazanmak için bu online tekniği öğrenmeye karar verdik. Peki ben çok net bir şekilde her şeyi açıklayabilir umuyoruz. Size hiç kullanmadıysanız bile, ilk bakışta karmaşık, ama bir süre sonra çok kolay her şeyi hissedeceksiniz. Aklınızda tutun, seo basit, kolay ama zaman alıcı bir süreçtir.

Bu başlayalım. Seni seviyorum, size kesinlikle ve kolayca yapabilirsiniz.

Ben burada her gün bir adım okumak ve uygulamak daha iyi seo hakkında her şeyi yazacağım.

Basit adımları aşağıdaki dahil edilecektir

1. Bir web sitesi veya blog gerekir
2. Bir Google Adsense hesabı gerekir
3. SEO sürecinin Anlamak
4. Web sitenizin Google Adsence kodu ekleyin
5.. Web sitesini tanıtmak
6. Sizin tıkladığında eklerse ödenir.

1. Adım

Başlamadan önce, bazı seo hakkında anlamak gerekir. On-sayfa seo, off-sayfa seo, seo araçları ve diğer konular seo, seo nedir gibi bu web sitesinde verilen farklı seo konuları incelemek için bu gün geçirin. Bu sitenin ana sayfasına gidin ve learnign farklı konu başlatmak. Sana başlayanlar iseniz, benim ne demek istediğimi açıkça anlamak değildir, biliyorum, ama size seo süreci başlayacak, bunun sizin için yararlı olacaktır. Yani bu bütün konuları okumak ve tema anlamaya çalışın.

2. Adım

Şimdi ne seo ve bazı temel seo eğitimi kazanmış, biz daha fazla devam edeceğini öğrendim. Bu yeni seo süreci için, kendi web sitesi gerekir. Bu pahalı bir değil, her yerden etki alanı ve hosting paketi satın alabilirsiniz. Bu yıl veya Rs başına 15 ila 20 ABD Doları hakkında yuvarlak maliyeti. 2000 yıllık. Eğer domain ve hosting ne olduğunu bilmiyorsanız, bu konuyu incelemek gerekir

SEO nedir ?

Arama motoru optimizasyonu (SEO)

“İyi bir seo yapmak çok önemlidir … ama anahtarı kaliteli içerik sunmak.”

Genel olarak, kullanıcıların sık kullanılanlar veya yer imleri tarayıcıların listelerin çok kullanım sistemleri sağlamak ve bunu bilmiyor olabilirsiniz, çünkü nadiren doğrudan gitmek istediğiniz sayfanın URL’sini yapmazlar.

Bu dinamik, web konumlandırma stratejileri önemlidir Given. Öte yandan bu yana, internet kullanıcılarının% 40’ından daha az bir aramadan sonra bir arama motoru sağlar sonuçlarının ikinci sayfasına ulaşıp, ve sadece% 10, üçüncü için kontrol edin. Bu görünürlük elde etmek ve bunları daha iyi iletişim kurmak için arama motoru gibi düşünmek gerekir bunu başarmak için ihtiyaç açıktır yerdir.

Google, Yahoo, MSN ve faktörlerin analizi yüzlerce tabi matematiksel algoritmalar yoluyla şirket için sonuçları. Her şirketin farklı bir formül kullanır ve fikir deşifre değildir.

Cevap SEO yatıyor. SEO, “arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) veya” bize ipuçları ve çalışma arama motorlarının modu yorumlama teknikleri bir dizi verir arama motoru optimize edici “(Arama Motoru Doktoru) kısaltmasıdır.

1. Içerik

Kullanıcılar arama motorları ne vs ne görüyorsunuz. Kullanıcılar izlemek ve / veya okuma sitesi ama arama motorları sadece geliştirilen ve bugün bile hala tüm eşit, örneğin, Flash yakın zamanda katıldı Google sonuçlarını bunları okuyamaz ancak optimize edilemez hangi ile programlama kodu okunabilir yapabilirsiniz HTML olarak.

Grafik, ses ve video bir sayfanın parçası olan arama motorları konumlandırma çalışmaları HTML etiketleri ve metin dayandığını bu nedenle deşifre etmek bunu yapamaz.

2. Indexability

Bu kavram navigasyon kolaylaştırmak ve açıkça tüm içeriğini gösteren, her köşesine ulaşım sağlayan düzgün bir arama motoru robotlar tarafından dizine alınması için sayfanın mülkiyeti ifade eder.

“Meta etiketleri
Meta Tag sayfa görüntülenirken başlığında kodu ekranda görünür değildir vardır. Orada Meta-Tag çeşitli türleri vardır ve onlar bizim arama motorları dikkate almasını istediğiniz içeriği ve özellikleri bir açıklama yapmak.

* Meta Robotlar: Bu sayfada arama motorlarında dizine alınır istiyorsanız bu etiketi gereklidir.
* Meta Açıklama: bize sayfa içeriği bakın başlığı, kıyasla daha derin olmasını sağlar, çünkü bu etiketi önemlidir.
* Meta Keywords: Belki de en önemlisi, o okullar aracılığıyla anahtar kelimeler koymak Bu sayfa arama motorlarında bulunabilir istiyorum. Herhangi bir diğer meta tag, sadece bazı çok özel için, çoğu arama motorları tarafından dikkate alınmaz. Bu Meta etiketleri arama motorları bir sitenin konumlandırmak için sihirli bir çözüm değildir dikkat çekicidir, başarılı olmak için tüm teknikleri kullanmak gerekir.

 

– Başlık.
Başka herhangi bir tema veya hile girmeden önce konumlandırma, sayfaların başlıklarını tanımlamak için en önemli kelime sayfa veya bölümü tanımlamak dahil özen, sen atıyorsanız için sayfanın içeriğine kısa bir başvuru yapmak gereken önemli hangi biz başvurun.

– Açıklama.
Belge ve “SERP yıllarda başlığı altında yer alabilir kısa ve özlü içeriği özetleyen bir meta etiketi olarak bireysel kısa bir açıklama veya belgenin soyut (arama motorlarının arama sonuçları sayfalarında.)

– H1, H2, H3, … Hn
Bu etiketi eklediğiniz metni sayfanın içeriği dikkate alınacak, böylece herhangi bir web sitesi sahiplerine gelir. Bunun önemi, onlara eşlik numarası, H6 kadar bu kadar önemli olan ve H1 bağlıdır. Yalnızca tek bir düzeyde sayfasını kullanın ve H4 ötesinde çok kullanım bulundu olmamalıdır.

“Alaka
Alaka söz konusu sayfanın başlığını ve meta etiketleri kullanılan herhangi bir kelime, sayfanın metin içeriği dahil edilmesi gereken önemli bir nokta, bu araçtır. Bazı uygulamalar gibi gizli metin ve kelime listeleri kullanma gibi arama motorları tarafından cezalandırılmış olduğu dikkat çekicidir.

“URL
Siz mümkün olduğunca açıklayıcı ve semantik ayrıca belgenin doğru indeksleme kolaylaştırmak olmaya çalışın. Örnek olarak: www.nombreempresa.com / aktivite-main.html
Sayfanın içeriğini güçlendirmek ve arama motorlarında konumunu iyileştirmek için etiketleri Yukarıdaki URL’yi görüntülemek ve aynı içeriğe sahip olması önemlidir.

»Fotoğraflar
Arama motorları tarafından okunan değildir, ancak bunları yeniden adlandırmak veya indeksleme kolaylaştırmak için onları tanımlayıcı nitelikleri verebilir. Adı “12345.jpg” bir kedi bir resmi çok açıklayıcı değil ama “gato.jpg” olarak değiştirin ve arama motorları söylüyorum eğer ne olduğunu resmi vardır. Ve özürlü insanların görsel farkında olmak size “, gri bir kedi” Bu durumda ALT = yılında, fotoğrafın bir açıklama ile, belgelerin erişilebilirlik ve uygun indeksleme için çok önemli ALT özniteliği ekleyebilir ve bunun da hizmet verecek içerik.

“Giden bağlantılar
Onlar da bir site oluşturur güven önemli bir faktördür. Daima giden bağlantılar ile içerik yoluyla kullanıcıya değer katmaya çalışıyoruz. Kullanıcıların mevcut tüm web sayfalarında gezinmek olamayacağına göre: benzersiz içerik ve genişletmek ve bilgilerin tamamlayıcı bir dizi kaynak ile başvuru sayfasına dönüştürün.

Güçlü bir Blog olmak için 10 Taktik

Hepimiz ibaresi “içerik kraldır” duydum ama bu her zaman doğru değildir. Her şeyden önce, içerik kalitesi, iyi yazılmış içerik ve siz de onu kral yapmak için içeriği ne yapacağını bilmek zorunda. Yıllar önce makaleler yazmakta ve makale dizinleri onları gönderenlerin ve Ezines içeriği tanıtmak için en iyi yolu olduğunu ancak işler değişti.

Bugün, bloglar bu kadar popüler ve güçlü olan, içeriği kullanmak için en iyi şekilde konuk blogcular için mesaj vermektir. Aşağıda size başarılı bir konuk posteri olmasına yardımcı olmak için on ipuçları.

1. Kalite İçerik – etkin bir konuk sonrası yazdığınızdan emin olun. İçerik ilan edilecektir blogun ziyaretçi yararlanmak için. Kaliteli içerik olarak kötü yazılmış, kendinden teşvik satış mektubu yutturmaya kalkmayın. Ün berbat bunu yapacaktır. Insanların düşündüğünden ya da gerçekten yararlı bilgiler sağlayan yapmak için bir şey yazın. Bu tür içerik gerçekten okuyucular yardımcı olmak ve onları sizin ve site / blog kontrol etmek için bir sebep verecektir. Yani, okuyucu ve blog sahibi herkesin yararına olacaktır.

2. Formu Ortaklıklar – Çalışma blog sahibi. Onu o konuk yazılan kullanır eğer blog hem yardım daha fazla trafik getirmek için yazılan teşvik etmek çok zor olacağını bildirin. Blog okurlarına ne arıyorsun sahibi ve çıkarları onları tartışmak için zaman ayırın.

3. SEO – sonrası bazı arama motoru optimizasyonu yapmak için zaman ayırın. Bu sadece blog sahibinin terk etmeyin. Mesaj başlığı ve gövde alakalı anahtar kelimeler ile optimize edin. Yazılan Google ile iyi değilse gelmek için uzun bir süre, trafik, ve satış almaya devam edebilir.

4. Görüntüler kullanın, grafikler, tablolar, veya herhangi bir görüntü olarak derinlik ve içerik için daha fazla güç getirecek görüntüleri ile yazılan geliştirin. Böylece okuyucu, okuma ve bağlantıları ziyaret edilecek yazı için şansını artırarak daha fazla dikkat çekecek.

5. Orijinal İçerik – Çoğu blog sahipleri muhtemelen sunulan veya başka bir yerde yayımlanmış net olmamıştır orijinal içerik talep edecektir. Sahibinin kurallara uymayı emin olun. Sahibi muhtemelen kontrol edecek, çünkü, başka attılar bir makalede gizlice kalkmayın.

6. Doğru Biçimi – bunlar yazılan gibi olur formatında blog sahibi tartışın. Bazı blog sahipleri ihtiyaç duydukları özellikleri sağlayabilir, belirli bir yazı tipi, boyut, vb yazılmış yazılan tercih edecektir, onlara zaman ve iş tasarrufu olacak.

7. Yorum cevap yazılan ve düzgün bir şekilde onlara cevap emin geliyor yorumlar için bekleyin. Sonrası etkileşim popülerlik artırmak ve sırayla daha fazla trafik getirir, blog sahibi daha fazla trafik getirmek için cesaretlendirin.

8. Yayınlayacaklar hangi blogu okumaya ve araştırmaya emin olun – Just Be Poster. Sahibi arar ne tür mesaj ve okuyucuların en çok tepki alıyor bilin. Siz de bir çok ilgi ve etkileşim almak için istiyor. Mesaja uygun olabilir blog diğer mesajları Bağlantı. Bu onun günlüğü okumak için zaman almış, blog sahibi de SEO ile yardımcı olacaktır.

9 – Benzersiz bir şey arayın henüz bu blogda ele olmayabilir ve blog sahibinin okuyucular için geniş kapsamlı bir bilgi sunabilir konuları bulabilirsiniz günlüğü okumak için zaman ayırın. Bu blog sahibi, doldurulması gereken henüz kendi blogunda bir boşluğu doldurmak olduğunu gösterecektir.

10. Bazı Kişilik içeriği gerçekler ve istatistikler sadece bir demet yapmayın. Içine düşünce koyun ve derinlik ve anlam katmak. Deneyim ve bilgi ilgi katmanları eklemek için kullanın. Içeriği sizin kişiliğinizi biraz ekleyerek, başka hiç bir blogda bir şey sağlıyor.

Blogger, bazı zaman ve iş alabilir başarılı bir konuk olmak, ama blog sahipleri için ve size ve işinize değer olacaktır. Bloglar pazarlama ve iyi bir kaliteli blogların sayısı içerik elde edebilmek önemli ölçüde trafiğini ve satışları artırmak şimdi!

En iyi blog Platformları

Blog pazarlama, izleyici ile bağlamak için, umutları ve müşteriler için değerli ve yararlı bilgiler sağlamak için ürün ve hizmet satmak için, ve web sitenize trafik çekmek için harika bir yoldur. Ancak, blogunuza başlayan ya da olsanız bile, bir ayarlamak için önce
biri yapmak için çok önemli bir karar var. Hangi bloglama platformu kullanacak? İşte blog platformları nasıl başarılı bir şekilde kullanmak için birkaç ipucu.

Üç büyük ve Ötesi

Bir blog platformu aslında bir blog veya web sitesi dayalı bir üründür. Birçok durumda bu blogunuza barındırmak ve yayımlamak için hizmet demektir. Blog dünyasında, küçük platformları bir ev sahibi ile üç büyük oyuncu var. Üç büyük:

* Blogger artık Google’a ait.
* Typepad
* WordPress

Orada aynı zamanda açık kaynak kodlu bir yayın platformu olan MoveableType.org. Bir başka Joomla, bloglama yetenekleri sunar ancak bir web sitesi platformu bir blog platformu daha kabul edilir. Bloglama fonksiyonları sunan birçok web sitesi ev sahipliği vardır; ancak, geleneksel platformlar değiliz.

Eğer bir blog platformu seçtiğinizde, bir kaç önemli maddeler için arıyoruz. Aradığınız:

* Kullanım kolaylığı – çemberler üzerinden atlamak ve bir blog almak ve çalıştırmak için, 1000 sayfalık kullanım kılavuzu okumak için varsa, bunu yapmak için gitmiyoruz. Sezgisel arayüzleri ve bilgi bulmak kolay gereklidir.

* İşlevsellik müşteriler ve potansiyel kullanıcı dostu olması için ihtiyacı var, ve gezinmek kolay ve kullanımı kolay olduğu anlamına gelir.

* Özellikleri – blogunuza istediğiniz ve yapmak, satmak ürün ve hizmetler, ev sahibi yarışmalar da dahil olmak üzere ihtiyaç yapabilmek istiyorum, geri bildirim almak ve böylece.

* Fiyat – Her zaman bir göz.

* Özelleştirme blogunuza görünmesi ve tam bir ton iş, zaman ve para olmadan istediğiniz gibi hissetmek mümkün istiyorum.

* Karma – Blogunuzun farklı bir platforma geçmek zorunda kalmazsınız yıl ve önümüzdeki yıllar için etrafta olması olacak bir platform istiyoruz.

Eğer bir blog platformu seçmeden önce blogunuza gerçekleştirmek istediğiniz şeye belirlenmesinde biraz zaman geçirmek istiyorum. Örneğin, arama motorlarının ilk sayfasında blogunuz için optimize etmek istiyorsanız, optimize etmek için kolay bir blog istediğiniz ve belki de arama motoru optimizasyonu eklentileri konum. Bu blog platformları karşılaştırmak bile başlamadan önce ihtiyaçlarınızı bir liste yapmak anlamına gelir.

Blogunuza ev sahipliği nereye gittiğini dikkate alınması gereken bir diğer önemli şey. TypePad ve Blogger URL’niz http://www.yournamehere.typepad.com/ olacak anlamına bloglar, barındırılan her ikisi de.

Aynı Blogger için de geçerlidir. WordPress seçeneği sunar. URL’niz olmasını istediklerini bu yüzden WordPress blogunuza ev sahibi ya da başka bir ev sahipliği yapmaya yönlendirmek.

Bloglama platformu hakkında her şeyi özelleştirmek için çalışma sayesinde gitmek ve kurmadan önce okuyun. Bazı ev sahipliğinde blog platformları, örneğin, reklam izin verilmez, yapmak istediğiniz bir şey varsa, o zaman size daha önce bu kısıtlamaları dikkate almak gerekir
imzaladılar.

İyi haber şu ki, blogging, start-up giderleri nominal sonra özelleştirmek için profesyonel bir tasarımcı işe sürece ücretsiz ve. (Başka bir ana bir WordPress blog yönlendirmek için bir 10 $ ücreti var.) Bloglama platformu seçimi sadece biraz zaman ve araştırma alır.