10 Adımda Sadık Okuyucu

Sıfırdan başlayarak bir blog korkutucu olabilir. Web üzerinde kurulan bloglar sayısız vardır, ve rekabet edebilmek için kendinizi ayırmak gerekir. Bu on adım elit profesyonel blogcular kardeşlik nüfuz için yolda size rehberlik, yardım ve sadık bir okuyucu kitlesi oluşturmak.

1. Planı

Benim en sevdiğim tırnak Lewis Carrol ve Cheshire Kedisi, Alice in Wonderland Adventures geliyor? “Nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, nasıl oraya bekliyoruz”

Blogunuzun belirli hedefleri ne olabilir erken karar verin. Size hedeflerinize anahat yoksa, odak noktasından edecek kıvrımlı içerik yazma riski olacaktır. Çok çok pist dışında kurtulmak için detaylı bir iş planı ve içeriği programı yazın. Erken makale konuların bir listesini derlemek yazarlar her blogger deneyimleri blok ikilemi ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

2. Kendine gel

Ne yaparsanız yapın, değilseniz bir şey olmaya çalışmayın. Bu bir blog başlatırken üstesinden gelmek için yeni başlayanlar için en zor engellerden biri olabilir. Tüm bunlardan sonra, muhtemelen diğer bloglarda ve web sitelerinde okuduktan sonra kendi üzerine gitmeye karar verdi. Herkes belli bir dereceye kadar etkilenir, ama gerçekten başarılı olmak için, paketi sıyrılmanın bir yolunu bulmak zorunda. Taklit etmek için günaha önlemek ve blogunuza kavramı kristalize başlamadan önce bir kaç gün için rakiplerinizin malzeme okuyarak bir mola.

3. Benzersiz olun

Oldukça sık olarak, kalkınan blogcular eşsiz bir görüş ve duyulmamış bir ses yayın içeriği nedeniyle başlamak için karar vermek. Bu, olması gerektiği şekilde ve yüksek arama sıralaması ile Google kavramı senin. Tek amaç para kazanmak için sık sık uninspiring içerik, yazmak ve kendilerini SERPs artırmak için toplu kafaları duvara vurarak bulmak Blogcular. Araştırma niş diğer bloglar hakkında konuştuk ne olduğunu görmek ve daha da önemlisi, ne değildir.

4. Kişilik göster

Ben, komik, eğlenceli ve ilginç olan pek çok blogcular biliyorum, ama gerçek renklerinde ve mesajları göstermek izin vermeyin. Sadece bugüne kadar sesinizi belirlenmesi, hedef kitlenizi düşünün. Kalp konuşun ve insanların ne düşündüklerini hakkında endişelenmenize gerek yok.

5. Yaz ile bir Amaçlı

Birçok blogcular yapmak her gün içerik göndermek gerektiği fikrini içine sıkışmış almak için başka bir hata. Söyleyecek bir şey yoksa, bunu söylemiyorum. Potansiyel sadık bir okuyucu içerik rastlarsanız ne zaman doğacağını asla bilemezsiniz. Yeni kullanıcıların sitenizi ziyaret ettiğinizde her zaman en iyi içerik ön ve merkez için faydalıdır. Ayrıca, içi boş olan veya zorlanmış gibi görünüyor girdiler,, benzersiz bir bakış açısı için, takip eden kullanıcılar kapatarak riski.

6. Kitlenize ile etkileşim

Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, içerik iyi tür. Ücretsiz, kolay, ve eller-off. Ancak, her zaman arkanıza yaslanın ve okuyucular sizin için içerik yazmak kolay değil. Bloglama erken evrelerinde, yorumcu duyguları ile kabul basit olsa bile, her bir yorum için cevap vermek önemlidir. Kullanıcılar İlk Yorumu oturum açarak bir tekme daha mevcut bir oturumuna katılmak için daha fazladır.

7. Kalite İçeriğe

Diğer bloglara ilginç içerik paylaşmak için korkuyor olmayın. Blogcular yapmak bir yaygın hata, dış bağlantı ile aşırı cimri olmaktır. Paylaşım bağlantısını suyu admonishes Rank 101 kılavuzunu okumak için kolay, ama ilginç içeriğe bağlantı sıralamanızı geliştirir olduğunu görebilirsiniz. Büyük bir içeriğe bağlantı kullanıcıları için değer katan ve blogunuza değer katmalıdır. Ayrıca, web sitelerine gelen bağlantılar bildirimi ve size geri bağlantı karar olabilir.

8. Konuşma sırasında yaz

Dilini akan sanki yazılı sözcüğü ses gerekir. Çiçek dili kullanmak için bir eş anlamlılar patlak günaha kaçının. Okuyucular, doğal olmayan bir dil bir mil uzakta nokta, ve bu gerçek değildir düşünüyorsanız, güvenilirliğini kaybedebilir. Aksine, sizin yararınıza benzersiz ses ve perspektif kullanmanız gerekir.

9 – Güvenilirlik Detay,

Hakkında bir iki şey biliyorum, bir şey hakkında blog şansını seçtiniz. Okuyucularınız bu biliyorum emin olun. Konu hakkında yazmaya neden onlara söyleyin ve nitelikleri geldiğinde utangaç olmayın. Okuyucular uzmanlar tarafından yazılmış blogları okumak istiyorum, bu yüzden onları dinlemek neden bildirin. Olarak hizmet veren bir “hakkında” sayfası oluşturun sanal bir göreli deneyim ve başarıları listeleyen devam edin.

10. Sosyal Medya yararlanın

Yeni okuyucular, yalnız olduğunuzu göstermek için, sosyal medya bağlantıları sitenize ekleyin. Facebook, fanlar seviyor ve heyecan takipçileri gibi düşünen okuyucuların web referansları olarak hizmet vermektedir. Sadece dışarı başlıyor iseniz, arkadaşlarınız ve mevcut sosyal ağ, içerik paylaşma ve onaylama isteyin. Kullanıcılar önceden paylaşılan içerik paylaşmak için daha fazladır.

Seo İfadeleri

SEO kullanılan terimler

Dosya Giriş
Bu, o sunucu üzerindeki etkinliği ile ilgili tüm bilgileri içeren bir web sunucu veya proxy sunucusu tarafından oluşturulan bir dosyadır.
PPC (Tıklama Başına Ödeme)
Arama motorları reklamverenlere ödeme bağlantısını her zaman tıklandığında söz konusu arama sonuçlarını sunmak. Bugün büyük PPC arama motorları Google Adwords, Overture ve Espotting.
Paletli / Spider / Robot / Örümcek
Sayfalar arasındaki bağlantıları izleyerek web tarama için tasarlanmış bir program. Daha sonra kendi veritabanları sayfaları parçası bulmak için büyük arama motorları tarafından kullanılan normal şeklidir
Tıklama Oranı (TO)
Clickks için Ratet bir bağlantı sayısını bağlantı (dönüş baskı denilen) olduğunu kaç kez bölünür denizciler tarafından takip edilmektedir.
İçerik:
Görüntüler, metinler ve diğer bilgileri de dahil olmak üzere bir sayfa Bilgi biçimi ne olursa olsun sağladı.
Dinamik İçerik:
Sayfalar genellikle bir veritabanı ve gezgin tarafından yapılan talepler bilgi oluşturulur. Bu tür içerik genellikle bir karaktere sahiptir “?” URL içinde.
IP Adresi
Internet Protokolü Adresi: Internet’e bağlı bir bilgisayarı tanımlar.
Dizinler:
Veritabanları, insanlar tarafından yapılır. Web sayfaları endeksli ve dizin ya da kendi takdirine bağlı olarak kataloglama alt dizinleri bulunur. En büyük ve en önemli Yahoo ve Açık Dizin Projesi.
Antre Sayfa:
Sayfa tasarlanmış ve bir tarayıcı ve belirli bir anahtar kelime için optimize edilmiş. Bu tür birden çok sayfa aynı içeriği farklı tarayıcılarda düzgün bir şekilde konumlandırılmış sağlar. Bu strateji son derece büyük arama motorları tarafından cezalandırılır.
Derin Bağlantılar
etki alanı kökü altında çeşitli düzeylerde sayfalara bağlantılar.
Bağlantılar Çapraz:
Linki arama motoru konumlandırma geliştirmek amacıyla birden çok web sitesi oluşur. Eğer arama motorları tarafından algılanan etki alanı cezalandırılmış olabilir.
Filtreler:
Özel yazılım, hileli uygulamaları tespit veya arama motorları tarafından cezalandırılmış. Filtre bu uygulamaların bir arama motoru birini tespit ederse, doğrudan web sitesine bir ceza uygulamak.
Çerçeveler:
Çoğu arama motoru frame (kare) ile web siteleri yönetebilirsiniz. Zorluklar ‘kare’ olmadan ‘kare’ ki biri için bir web sitesi denemek için henüz rağmen.
HTML:
Hyper Text Markup Language, World Wide Web için statik sayfalar yazmak ve sayfaları ve nesnelere bağlantıları belirtmek için kullanılan bir dildir.
JavaScript:
Bilinen script programlama dili bu dil ile komut dosyaları yazabilirsiniz tarayıcılar ve Web geliştirme araçları geniş bir desteğe sahip.
Anahtar Kelimeler Veya Kelimeler:
Web sayfaları Web siteleri tarafından sunulan ürün, hizmet veya bilgi açıklar bulundu. Meta tag “Anahtar Kelimeler” yerleştirilir. Birçok arama motorları, kendilerine yapılmış olduğunu kötüye nedeniyle meta tag “anahtar kelimeler” ortadan, bu nedenle, arama motorları ve dizinleri tarafından kullanılan standartlara açıklığa kavuşturmak için çok önemlidir.
Link Popularity Veya Ligi:
Harici linklerin sayısına göre bir internet sitesi önemini bir ölçüsüdür web sitesidir. Bu denizciler için sunulan sonuçlarını sıralamak için büyük arama motorları tarafından kullanılan en önemli faktörlerden biridir. Bir web sitesi ne kadar önemli liglerinden popülerlik (bağlantı popülerlik) tanımlar. Arama motorları birçok site sitenize bağlantılar varsa, içeriği yüksek kalitede olması gerektiğini inanıyoruz. Sonuç: bağlantılar yüksek popülaritesi, Google pozisyon yüksek. Bir diğer önemli şey, bir ‘bağlantı popülerlik’ çok yüksek yerinde bir web sitesi bir bağlantı düşük sınırları bir site daha yüksek bir bağlantı olduğudur.
Site Haritası:
Bir site haritası durumu iki avantajı vardır: site etrafında kendi yolunu bulmak, ziyaretçiler için çok daha kolaydır ve bir arama motoru sitenizi indeksler için çok daha kolay hale getirir.
Meta Arama:
Web siteleri aynı anda çeşitli arama motorları danışmanlık uzmanlaşmış ve anlaşılır ve düzenli olarak bilgi sunmak.
Meta Tag:
Onlar, web sitenizin hangi anahtar kelimeleri içeren HTML etiketleri. Buldukları karşılanması etiketleri göre arama motorları sayfaları sıralamak için bir Web sitesi konumlandırırken karşılanması etiketleri çok önemli. En çok kullanılan başlık, açıklama ve anahtar kelimeler.
Arama Motorları
Bir arama motoru veya unbuscador istiyor ve indeksler web siteleri ve kullanıcılar anahtar kelimeler ile bu sitelerin ne olduğunu bulmak için olanak sağlayan bir sistemdir. Bir Stat arama motorları sitenize ziyaretçiler geliyor Bildiğiniz sağlar.
Çok İçerik:
Bir web sitesinde bulunan metin (bağlam), bir Web sitesinden bir arama motoru daha fazla bilgi toplayabilir. Bu web sitesinin deneme üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
Alan Adı:
Bu, internete bağlı bir bilgisayarın bir IP numarası karşılık gelen metin addır.
İndexli Sayfa:
Bu sayı, kendi web sitesi Google tarafından ziyaret edilen ve dizine sayfaların toplam sayısını temsil eder. Bu sayı, site arama motoru tarafından endeksli ne ölçüde sonucuna varabiliriz.
Web Sitesi Optimizasyonu:
HTML kodunu, etiketler, anahtar kelimeler, web istatistikleri, etc.That, tasarım, yapı ve arama motorlarının üst, ya da ilk arama sonuçları getirmek amacıyla bir Web sayfasını oluşturan içeriğini detaylı bir şekilde analiz en popüler motor,.
Arama Motorları için Web Sitesi Optimizasyonu:
Web sayfalarının değiştirilmesi ve analiz sürecinde büyük arama motorları içinde en yüksek pozisyonlarda sayfa konumunu almak için. Etiketleri ve etiketleri başlıkları, kodlar ve web tasarımı içerir, çünkü analiz kapsamlıdır. Promosyon web sitesi optimizasyonu ve arama motoru optimizasyonu göz atın.
Page Rank:
Google Page Rank kendi veritabanında bulunan her sayfa için Google tarafından atanan sayısal bir değerdir. Bu değer, Google, her web sitesi harici linklerin kalitatif ve kantitatif değerlendirme dayalı özel algoritmalar kullanılarak hesaplanır.
Giriş Sayfa:
Sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama rota içinde görülmesi gereken bir sayfa ilk sayısını gösterir. Genellikle ana sayfa, yüksek bir sayı değilse, listenin üst olmalıdır.
Çıkış Sayfaları
Sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama rota içinde görülmesi gereken bir sayfa ilk sayısını gösterir. Kullanıcıların sadece bir kez gördüğüm sitenizde çok dinamik içerik olmadığı sürece Genellikle ana sayfası, bu listede yüksek bir numarası olmalıdır.
Aranacak Kelimeler / İfadeler:
Bu kullanıcıların bir web sitesine ulaşmak için arama motorlarında kullandıkları sözcüklerdir. Bir Stat ziyaretçi sitenizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri biliyorum sağlar. Anahtar kelime listesini artırmak gibi önemli anahtar sitenizi bulmak için arama motorları tarafından yok sayılır ve arama motorlarında sitenizin performansını artırmak için, her sayfanın META KEYWORD etiketi eklenir olduğunu biliyorum.
Suçlama:
Cezaya bir arama motoru bu form editör standartlarına aykırı konumlandırma taktikleri kullanarak bir sonucu olarak belirli bir sayfa koydu. Böyle bir ceza sık sık bu form pozisyonları kaybı ve web sitesinin yok, bazen tüm sonuçları. Tüm projeler, fütüristik bir ceza olmadan, Google ve diğer arama motorları tarafından kabul NeoMinds arama motoru konumlandırma taktikleri.
PFI (dahil edilmesi için ödeme):
Bazı arama motorları ve dizinleri kendi veritabanında belirli bir sayfaya dahil değerlendirmek ve gözden geçirmek için sabit bir miktar ücret. Bu ödeme, herhangi bir durumda revize edilen web sitesi için belirli bir pozisyonu garanti etmez.
Platform:
Işletim sistemi (Windows XP, Windows 98, MacOS, Linux, vb).
Flaş Portal:
Flash arama motorları ile bir pazarlama kampanyası ile konuşabilir. Arama motorları bir web sayfası metin için her zaman arıyoruz ve bazı sitelerin tasarımları arama motorları indeksi hiçbir metin ile görüntülenir. Bir arama motoru indeksleme sırasında yanıp bir sayfa görünümü, site arama motoru bu giriş sadece etrafında gidebilirsiniz endeksli olabilir (örneğin ‘skip intro’ diyor bir bağlantı).
Arama Motorları Web Konumlandırma:
Arama motoru optimizasyonu Web konumlandırma bazı teknikleri, arama motorları üzerinde belli arama altında yüksek mevkilere neden arıyorlar.
Relevance:
Konu veya bilgi arama sonuçlarının bir listesi de dahil olmak üzere bir sayfa Affinity tarafından aranan bir navigator
Sunucu:
Internet veya diğer ağ kullanıcıları için kullanılabilir bilgi barındıran bir bilgisayar (istemciler olarak da adlandırılır).
Tavsiye Sitesi:
Ziyaretçi bir siteye gelmek için bir referans olarak hizmet veren bir bağlantı içeren bir web sitesinin URL adresi.
Başlıklarda Farklı sayfalar:
Her sayfa bir web sitesi sayfaların başlık bağlamında içerip içermediğini söyler çok önemli olduğunu, kendi konunuz var. Bir arama motoru, başlık sayfası hakim olabilir.
Top 10 Arayanlar:
Sayfa belirli bir anahtar kelime veya cümle için en iyi 10 arama motoru sonuçlarında listelenen.
İlk Kez Gelen Ziyaretçiler:
İlk sitenize erişmesini ziyaretçi sayısı. Bir çerez yokluğunda ilk kez bir ziyaretçi tanımlar.
Ziyaretçiler Returners:
Iade edilmeden önce bir süre kendi yerinde kaldı ve geri döndü ziyaretçi sayısı. Bu, bir ziyaretçinin bir çerez ile Returner olup olmadığını belirler. Ziyaretçi geri dönenlerin süre içinde sadece bir kez sayılır ama Siteye birden fazla giriş vardır. port süre.
Tekil Ziyaretçi:
Benzersiz ziyaretçiler sadece belirli bir günde günlük ziyaretçi. Bir ziyaretçi, sadece ilk kez ziyaretçi ya da ziyaretçi nonreturner olabilir. Bir web sitesine erişirken Benzersiz ziyaretçiler döneminde birkaç kez sadece bir kez sayılır. Belirli bir IP adresi zaman belirli bir süre içinde web sitesine erişim ziyaretçi sayısı.
Sayfa Gösterimi:
Her seferinde bir sayfa kullanıcı tarafından indirilebilir. Site sayfa görüntüleme, görüntü, ses, video veya reklamları kabul sadece HTML sayfaları dinamik sayfalar ve formlar girdileri açısından.
Ortalama Sayfa Ziyaretçi:
Sayfa sayısı ortalama olarak her ziyaretçi görünümünde.
Link Değişimi 3-Way:
Sitesine bağlantılar üç siteler arasında değişim anlaşması nasıl bağlantı, bir site, b -> b linki başka bir siteye c -> c başka bir siteye bağlantı.
Algoritması:
Algoritma siteleri kategorize etmek, arama motoru tarafından kullanılan bir formül
Bağlantı metni:
Bir metin bir köprü konumundadır.
Backlink:
Backlink başka sitelerden, web sitenizin veya web sayfası bağlantıları vardır. SEO, daha geri, sitenizin daha yüksek sayfa rank dünyasında.
Black Hat SEO:
Bu gizli harfleri olan bir site, siyah arka plan, vb gibi sitenize sınıflandırmak için kullanılan bir etik SEO yöntemi