Pay Per Click (PPC)

Tıklama Başına Ödeme kavramı

Sayfanıza bir arama motoru en iyi 20 sonuç (bu oldukça iyimser) büyük olasılıkla arama motorları üzerinden ziyaretçiler almazsınız, onun için para olmadıkça görünmüyorsa. Birçok tarayıcı, ancak, bir ücret ödemelerini listeleyebilirsiniz yani bir “sponsor bağlantı”, satın alabilirsiniz arama sonuçlarının sağ tarafında bir sütun var. Bu Click (PPC) veya Google adwords Öde olarak bilinen şeydir

Sistemleri, başına ödeme tıklayın ya da reklamverenin sistemi yoluyla almak için her kraliyet ziyareti için ödediği nerede “reklam modeli dayanır başına kez ödersiniz. Ilgi anahtar kelimeler üst sıralara almak için bir arama motoru PPC, reklamverenler, teklif . diğer kriterler ile birlikte en yüksek teklifi, reklam sonuçları listesinin en üstünde görünmesini bulunmamış, ziyaret başına maliyetini artırırken, web, büyük bir ziyaretçi sayısına sahip olacağı bu (sözde).

Şu anda İspanya’da faaliyet gösteren büyük PPC sistemleri şunlardır: Google Adwords, Espotting ve Overture. “Sponsorlu sonuçlar” veya büyük arama motorları ve web portalları için “reklam linkleri” tüm yem. Google, Overture ve Espotting reklamverenler doğrudan ziyaretçiler, özel başlıklar ve her anahtar kelime için açıklamaları için bir URL ile ilgili anahtar kelime kümesi seçmek için izin ziyaret ödemek için programlar var, sonuçları görünür elemanlarının yanı Google, Overture ve Espotting sağlanan Ortakların kendi ağları gibi. Hayır debriyaj, Google’ın durumda reklamverenler için artık sadece bizim reklamverenlerin taahhüdü bağlıdır, ancak bu gibi diğer faktörler oranı (“Click-Through Rate” – TO)-tıklama yoluyla reklam.
“Tıklama başına ödeme” sisteminin temel avantajı, büyük arama motorlarının ve portallarının hakkında reklamverenlere neredeyse anında görünürlük sağlamak için yeteneğidir. Dezavantajı, birçok durumda, onun yatıyor yüksek maliyet ve kampanyalar konumlandırma sonuçları, “özgür” ve karlılık ölçüm sistemleri ile tamamlanmalıdır.
Tıklama Başına Ödeme Nasıl mı?

Öncelikle müşteri için önemli olan anahtar kelimeler, arama o kişi arama bu terimleri seçin. Sonra, diğer reklamverenler sponsorlu bağlantılar böyle listelerde görünen ödeme nasıl araştırma. Eğer sponsorlar listesinde görünmesini istediğiniz yüksek, daha fazla para ödersiniz. Liste postor.Evidentemente iyi başlar, size birçok müşteri için, ödeme ve ne kadar iş bu ziyaretçiler sağlayacaktır ne kadar öğrenmek istiyorum. Tek bir ürün veya hizmet için teklif isteyebilirsiniz edenler tarafından ilgili 100’den fazla arama terimleri tanımlamak gerekir.
Avantajları

– PPC potansiyel müşterilere ulaşmak için en etkili yöntem
– Siz sürekli ziyaretçi başına maliyet izlemek için yeteneği var
– Çok basit: daha fazla ödeme, en iyi pozisyonlar “sponsor bağlantılar” listesinde olacak
– Sadece reklam tıklayın ziyaretçiler için ödeme
– PPC ile size ürün ve hizmetlerin tanıtımı için şartları seçebilirsiniz
Reklam tıklamadan önce web ve ziyaretçiler için kaliteli trafik-üret etkinlik açıklamasını okuyabilirsiniz

Ticari Markalar ve AdWords

Ben her zaman çelişkili bilgiler ile karşı karşıyayız Google reklam kampanyaları tıklayın Pay Per çalıştırmak için ne kadar zor olduğu konusunda beni şikayet küçük bir işletme sahibi, diğer gün konuşuyordu. Hazırlamak ona sordu ve dedi ki:

“Geçenlerde Google AdWords temsilcisi ile konuştum ve bir reklam şirketi adlarını kullanarak Google’ın koşullarını ihlal ettiğini söyledi. Ayrıca, bazı blogunuza mesaj, ortak marka isimleri teklif de bir ihlal olduğunu önermek gibi görünüyor. Ama bu yaygın bir uygulama olduğu varsayımı altında oldu. Öyle değil mi? Ben rakiplerimizin yapıyorsun eminim ve Google bu rapor eğer merak ediyorum? ”

Kafa karıştırıcı bir konu gibi görünebilir, bu yüzden biraz daha araştırmaya karar verdim.

Firma Adı veya Marka AdWords kullanımı

Reklamınızı kendi şirket adını veya markasını koymak sizin iyi bilinen bir marka / isim, özellikle, teşvik, kesinlikle bir ihlali. AdWords Yardım AdWords Tescilli Markalar kullanın denilen bölümde, hesabınızdaki marka / marka kullanabilmek için sunabilirsiniz bir yetkilendirme formu vardır.

Firma Adı veya Marka Yarışmacılar tarafından kullanımı

Işler karışmaya yeri, rakipleri tarafından marka kullanılmasıdır. Bu bölge arasında farklılık gösterir ve reklam metni karşı anahtar kelime tekliflerini arasında tekrar farklıdır. Google, aslında Ancak AdWord ticari marka politikası, ticari markanın kayıtlı olduğu bölge ve bölge / s fatura hesap bağımlı bulunduğu, iki yıl önce marka anahtar kelime teklifi açıldı

Bu çok önemli bir değişim ve muhtemelen birçok reklamveren tarafından fark edilmeden gitti. Yani burada ana bölgesel marka politikaları şunlardır:

AdWords Bölgesel Ticari Marka Politikaları

1. Bazı bölgelerde, Google reklam bir satıcı veya bilgilendirici bir site ise bazı reklamların reklam metninde bir marka ile göstermek için izin verir. Satıcılar ve bilgilendirici siteler için ayrı bir ticari marka politikası ile kaplıdır.

2. Satıcılar ve bilgilendirici siteler için Google’ın ticari marka politikası dahil DEĞİLDİR bölgeler için, reklamveren, reklam metninde ticari marka olduğunu soruşturmasını bulursa, Google reklamveren marka çıkarmak ve onları reklam metni kullanarak engellemek gerekecektir gelecek.

3. Marka politikası (İngiltere, ABD ve Kanada dahil olmak üzere 250 + ülke) tarafından kapsanan en bölgelerde, Google, sadece reklam metni inceleyeceğiz. Bunlar bu bölgelerde bir ticari marka şikayetine yanıt olarak anahtar kelimeleri devre dışı bırakmaz. Ayrıca, araştırma yalnızca ortak sitelerinde servis yerine veya Google tarafından sunulan reklamları etkiler.

4. AB ve EFTA bölgelerde, Google, anahtar kelime olarak ticari markaların seçimi engellemez. Ancak, bir şikayete yanıt olarak, onlar, bir anahtar kelime (özellikle reklam metni ile birlikte) olarak ilan edilen mal ve hizmetlerin menşei kafa karıştırıcı olmadığını ile sınırlı bir inceleme yapacağız.

5. Bazı sınırlı bölgelerde, Google, anahtar kelime veya reklam metni ve anahtar kelimeler, reklam metninde ticari marka kullanımı araştırmak olabilir. Bu bölgeler şunlardır:

• Avustralya
• Brezilya
• Çin
• Hong Kong
• Makao
• Yeni Zelanda
• Kuzey Kore
• Güney Kore
• Tayvan

Yukarıdaki liste (ve bunların faaliyet gösterdiği ülkeler) Avustralya ve Yeni Zelanda dahil olduğundan, ben bir kaç anahtar kelime marka ihlalleri tanık ve bu politikanın dayalı şikayet prosedürleri teslim bazı istemciler temsil var. Ben de yakından Avustralya’da oynamak çok bu konu hakkında bir dönüm noktası durumunda takip edilmiştir:

Landmark Testi Kılıf

Iştiraklerinin ait bir online yayın, pervasızca, reklamlarını rakiplerin adlarını kullanarak Google AdWords satın alırken, 2005 yılında, Avustralya telekomünikasyon şirketi Telstra yasal sıcak su buldular.

Avustralya Rekabet ve Tüketici Komisyonu (ACCC) bir sonucu olarak, 2007 yılında Ticaret Post Avustralya ve Google Inc karşı yasal işlem başlattı.

ACCC, işitme bu ayın başlarında Federal Mahkemesi durumda, anahtar kelime öbeği sonra Ticaret Uygulamaları Kanunu ihlal yanıltıcı davranış olarak, Newcastle bir araba bayilik adını “Kloster Ford” Trading Post tarafından meydan okudu. “Kloster Ford” Google arama motorunu kullanarak arama yapıldı, bu reklam çıktı:

Kloster Ford
www.tradingpost.com.au Yeni / İkinci el Ford – + oto ilan çevrimiçi Arama 90.000.
Büyük günlük bulur!

ACCC Ticaret Mesaj Kullanıcı, sponsor bağlantı “Kloster” Ford “bu Trading Mesaj ve Kloster Ford ve reklam arasındaki bir dernek ya da bağlı olduğunu temsil gibi yanıltıcı ve aldatıcı oldu önerdi olduğunu savundu Kloster Ford veya Kloster Ford araba satışları ile ilgili bilgiler Trading Post internet sitesinde bulundu olabilir, o yapamadı.

ACCC de bu AdWords ile sonuçları sayfalarında yayınlayarak, Google, kendisini yanıltıcı ve aldatıcı davranış yapan sahip olduğunu iddia etmiştir. Cevap olarak, Google, reklamcılık işinde meşgul oldu ve Trading Post tarafından satın AdWords tüketici mevzuatı ihlali teşkil ettiğini bilmiyordum bir savunma kaldırdı.

22 Eylül 2011, Avustralya Federal Mahkemesi Trading Post Ticari Uygulamalar Yasası 1974 kapsamında yanıltıcı ve aldatıcı davranış meşgul karar vermiştir. Ancak, onlar, Google, görülmesi gereken ilgili reklam izin teknik imkanları sağlarken, bilgi iletti onaylanan olduğunu takip etmedi olduğunu belirterek, Google karşı iddiasını reddetmiştir. Tüketiciler kendilerine iletilen mesaj reklamverenin bir reklam olduğunu anlamak, yayıncı ziyade belirtti. ACCC arasında bir yerleşim ve Trading Post beri takip etmiştir.

Bu durumda önemli olan Avustralya tüm işletmeler için Google AdWords ve diğer tıklama modelleri başına ödeme yoluyla reklam, rakip ticari marka, ticari isimleri, marka isimleri ve URL’ler potansiyel Avustralya tüketici koruma yasaları ihlal olabilir bu kullanımı anlamına gelir çünkü.

Care ile gezinin

Tüm bu görüşünüzü açık izni olmadıkça, rakiplerinizin genellikle kendi reklamlarını marka / isim kullanmak için izin verilmez olduğunu, ancak sınırlı bölge dışında ABD veya diğer bölgelerde bulunan eğer bahsedilen Yani Yukarıda, bir anahtar kelime olarak marka / isim teklif izin ARE.

Ama kötü bir haber değil – siz de kendi marka / isim teklif izin anlamına gelir.

Ancak, reklamlarınızı ticari markaları kullanırken herhangi bir hukuki sorun olarak, dikkatli bir şekilde yürümek. Kaza sonucu ya da olmasın, AdWords politikası ihlali Google tarafından hesabınızın kapatılması ve hatta bir dava ile toprak yol açabilir.

Seo İfadeleri

SEO kullanılan terimler

Dosya Giriş
Bu, o sunucu üzerindeki etkinliği ile ilgili tüm bilgileri içeren bir web sunucu veya proxy sunucusu tarafından oluşturulan bir dosyadır.
PPC (Tıklama Başına Ödeme)
Arama motorları reklamverenlere ödeme bağlantısını her zaman tıklandığında söz konusu arama sonuçlarını sunmak. Bugün büyük PPC arama motorları Google Adwords, Overture ve Espotting.
Paletli / Spider / Robot / Örümcek
Sayfalar arasındaki bağlantıları izleyerek web tarama için tasarlanmış bir program. Daha sonra kendi veritabanları sayfaları parçası bulmak için büyük arama motorları tarafından kullanılan normal şeklidir
Tıklama Oranı (TO)
Clickks için Ratet bir bağlantı sayısını bağlantı (dönüş baskı denilen) olduğunu kaç kez bölünür denizciler tarafından takip edilmektedir.
İçerik:
Görüntüler, metinler ve diğer bilgileri de dahil olmak üzere bir sayfa Bilgi biçimi ne olursa olsun sağladı.
Dinamik İçerik:
Sayfalar genellikle bir veritabanı ve gezgin tarafından yapılan talepler bilgi oluşturulur. Bu tür içerik genellikle bir karaktere sahiptir “?” URL içinde.
IP Adresi
Internet Protokolü Adresi: Internet’e bağlı bir bilgisayarı tanımlar.
Dizinler:
Veritabanları, insanlar tarafından yapılır. Web sayfaları endeksli ve dizin ya da kendi takdirine bağlı olarak kataloglama alt dizinleri bulunur. En büyük ve en önemli Yahoo ve Açık Dizin Projesi.
Antre Sayfa:
Sayfa tasarlanmış ve bir tarayıcı ve belirli bir anahtar kelime için optimize edilmiş. Bu tür birden çok sayfa aynı içeriği farklı tarayıcılarda düzgün bir şekilde konumlandırılmış sağlar. Bu strateji son derece büyük arama motorları tarafından cezalandırılır.
Derin Bağlantılar
etki alanı kökü altında çeşitli düzeylerde sayfalara bağlantılar.
Bağlantılar Çapraz:
Linki arama motoru konumlandırma geliştirmek amacıyla birden çok web sitesi oluşur. Eğer arama motorları tarafından algılanan etki alanı cezalandırılmış olabilir.
Filtreler:
Özel yazılım, hileli uygulamaları tespit veya arama motorları tarafından cezalandırılmış. Filtre bu uygulamaların bir arama motoru birini tespit ederse, doğrudan web sitesine bir ceza uygulamak.
Çerçeveler:
Çoğu arama motoru frame (kare) ile web siteleri yönetebilirsiniz. Zorluklar ‘kare’ olmadan ‘kare’ ki biri için bir web sitesi denemek için henüz rağmen.
HTML:
Hyper Text Markup Language, World Wide Web için statik sayfalar yazmak ve sayfaları ve nesnelere bağlantıları belirtmek için kullanılan bir dildir.
JavaScript:
Bilinen script programlama dili bu dil ile komut dosyaları yazabilirsiniz tarayıcılar ve Web geliştirme araçları geniş bir desteğe sahip.
Anahtar Kelimeler Veya Kelimeler:
Web sayfaları Web siteleri tarafından sunulan ürün, hizmet veya bilgi açıklar bulundu. Meta tag “Anahtar Kelimeler” yerleştirilir. Birçok arama motorları, kendilerine yapılmış olduğunu kötüye nedeniyle meta tag “anahtar kelimeler” ortadan, bu nedenle, arama motorları ve dizinleri tarafından kullanılan standartlara açıklığa kavuşturmak için çok önemlidir.
Link Popularity Veya Ligi:
Harici linklerin sayısına göre bir internet sitesi önemini bir ölçüsüdür web sitesidir. Bu denizciler için sunulan sonuçlarını sıralamak için büyük arama motorları tarafından kullanılan en önemli faktörlerden biridir. Bir web sitesi ne kadar önemli liglerinden popülerlik (bağlantı popülerlik) tanımlar. Arama motorları birçok site sitenize bağlantılar varsa, içeriği yüksek kalitede olması gerektiğini inanıyoruz. Sonuç: bağlantılar yüksek popülaritesi, Google pozisyon yüksek. Bir diğer önemli şey, bir ‘bağlantı popülerlik’ çok yüksek yerinde bir web sitesi bir bağlantı düşük sınırları bir site daha yüksek bir bağlantı olduğudur.
Site Haritası:
Bir site haritası durumu iki avantajı vardır: site etrafında kendi yolunu bulmak, ziyaretçiler için çok daha kolaydır ve bir arama motoru sitenizi indeksler için çok daha kolay hale getirir.
Meta Arama:
Web siteleri aynı anda çeşitli arama motorları danışmanlık uzmanlaşmış ve anlaşılır ve düzenli olarak bilgi sunmak.
Meta Tag:
Onlar, web sitenizin hangi anahtar kelimeleri içeren HTML etiketleri. Buldukları karşılanması etiketleri göre arama motorları sayfaları sıralamak için bir Web sitesi konumlandırırken karşılanması etiketleri çok önemli. En çok kullanılan başlık, açıklama ve anahtar kelimeler.
Arama Motorları
Bir arama motoru veya unbuscador istiyor ve indeksler web siteleri ve kullanıcılar anahtar kelimeler ile bu sitelerin ne olduğunu bulmak için olanak sağlayan bir sistemdir. Bir Stat arama motorları sitenize ziyaretçiler geliyor Bildiğiniz sağlar.
Çok İçerik:
Bir web sitesinde bulunan metin (bağlam), bir Web sitesinden bir arama motoru daha fazla bilgi toplayabilir. Bu web sitesinin deneme üzerinde olumlu bir etkisi vardır.
Alan Adı:
Bu, internete bağlı bir bilgisayarın bir IP numarası karşılık gelen metin addır.
İndexli Sayfa:
Bu sayı, kendi web sitesi Google tarafından ziyaret edilen ve dizine sayfaların toplam sayısını temsil eder. Bu sayı, site arama motoru tarafından endeksli ne ölçüde sonucuna varabiliriz.
Web Sitesi Optimizasyonu:
HTML kodunu, etiketler, anahtar kelimeler, web istatistikleri, etc.That, tasarım, yapı ve arama motorlarının üst, ya da ilk arama sonuçları getirmek amacıyla bir Web sayfasını oluşturan içeriğini detaylı bir şekilde analiz en popüler motor,.
Arama Motorları için Web Sitesi Optimizasyonu:
Web sayfalarının değiştirilmesi ve analiz sürecinde büyük arama motorları içinde en yüksek pozisyonlarda sayfa konumunu almak için. Etiketleri ve etiketleri başlıkları, kodlar ve web tasarımı içerir, çünkü analiz kapsamlıdır. Promosyon web sitesi optimizasyonu ve arama motoru optimizasyonu göz atın.
Page Rank:
Google Page Rank kendi veritabanında bulunan her sayfa için Google tarafından atanan sayısal bir değerdir. Bu değer, Google, her web sitesi harici linklerin kalitatif ve kantitatif değerlendirme dayalı özel algoritmalar kullanılarak hesaplanır.
Giriş Sayfa:
Sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama rota içinde görülmesi gereken bir sayfa ilk sayısını gösterir. Genellikle ana sayfa, yüksek bir sayı değilse, listenin üst olmalıdır.
Çıkış Sayfaları
Sitenizdeki bir ziyaretçinin tıklama rota içinde görülmesi gereken bir sayfa ilk sayısını gösterir. Kullanıcıların sadece bir kez gördüğüm sitenizde çok dinamik içerik olmadığı sürece Genellikle ana sayfası, bu listede yüksek bir numarası olmalıdır.
Aranacak Kelimeler / İfadeler:
Bu kullanıcıların bir web sitesine ulaşmak için arama motorlarında kullandıkları sözcüklerdir. Bir Stat ziyaretçi sitenizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri biliyorum sağlar. Anahtar kelime listesini artırmak gibi önemli anahtar sitenizi bulmak için arama motorları tarafından yok sayılır ve arama motorlarında sitenizin performansını artırmak için, her sayfanın META KEYWORD etiketi eklenir olduğunu biliyorum.
Suçlama:
Cezaya bir arama motoru bu form editör standartlarına aykırı konumlandırma taktikleri kullanarak bir sonucu olarak belirli bir sayfa koydu. Böyle bir ceza sık sık bu form pozisyonları kaybı ve web sitesinin yok, bazen tüm sonuçları. Tüm projeler, fütüristik bir ceza olmadan, Google ve diğer arama motorları tarafından kabul NeoMinds arama motoru konumlandırma taktikleri.
PFI (dahil edilmesi için ödeme):
Bazı arama motorları ve dizinleri kendi veritabanında belirli bir sayfaya dahil değerlendirmek ve gözden geçirmek için sabit bir miktar ücret. Bu ödeme, herhangi bir durumda revize edilen web sitesi için belirli bir pozisyonu garanti etmez.
Platform:
Işletim sistemi (Windows XP, Windows 98, MacOS, Linux, vb).
Flaş Portal:
Flash arama motorları ile bir pazarlama kampanyası ile konuşabilir. Arama motorları bir web sayfası metin için her zaman arıyoruz ve bazı sitelerin tasarımları arama motorları indeksi hiçbir metin ile görüntülenir. Bir arama motoru indeksleme sırasında yanıp bir sayfa görünümü, site arama motoru bu giriş sadece etrafında gidebilirsiniz endeksli olabilir (örneğin ‘skip intro’ diyor bir bağlantı).
Arama Motorları Web Konumlandırma:
Arama motoru optimizasyonu Web konumlandırma bazı teknikleri, arama motorları üzerinde belli arama altında yüksek mevkilere neden arıyorlar.
Relevance:
Konu veya bilgi arama sonuçlarının bir listesi de dahil olmak üzere bir sayfa Affinity tarafından aranan bir navigator
Sunucu:
Internet veya diğer ağ kullanıcıları için kullanılabilir bilgi barındıran bir bilgisayar (istemciler olarak da adlandırılır).
Tavsiye Sitesi:
Ziyaretçi bir siteye gelmek için bir referans olarak hizmet veren bir bağlantı içeren bir web sitesinin URL adresi.
Başlıklarda Farklı sayfalar:
Her sayfa bir web sitesi sayfaların başlık bağlamında içerip içermediğini söyler çok önemli olduğunu, kendi konunuz var. Bir arama motoru, başlık sayfası hakim olabilir.
Top 10 Arayanlar:
Sayfa belirli bir anahtar kelime veya cümle için en iyi 10 arama motoru sonuçlarında listelenen.
İlk Kez Gelen Ziyaretçiler:
İlk sitenize erişmesini ziyaretçi sayısı. Bir çerez yokluğunda ilk kez bir ziyaretçi tanımlar.
Ziyaretçiler Returners:
Iade edilmeden önce bir süre kendi yerinde kaldı ve geri döndü ziyaretçi sayısı. Bu, bir ziyaretçinin bir çerez ile Returner olup olmadığını belirler. Ziyaretçi geri dönenlerin süre içinde sadece bir kez sayılır ama Siteye birden fazla giriş vardır. port süre.
Tekil Ziyaretçi:
Benzersiz ziyaretçiler sadece belirli bir günde günlük ziyaretçi. Bir ziyaretçi, sadece ilk kez ziyaretçi ya da ziyaretçi nonreturner olabilir. Bir web sitesine erişirken Benzersiz ziyaretçiler döneminde birkaç kez sadece bir kez sayılır. Belirli bir IP adresi zaman belirli bir süre içinde web sitesine erişim ziyaretçi sayısı.
Sayfa Gösterimi:
Her seferinde bir sayfa kullanıcı tarafından indirilebilir. Site sayfa görüntüleme, görüntü, ses, video veya reklamları kabul sadece HTML sayfaları dinamik sayfalar ve formlar girdileri açısından.
Ortalama Sayfa Ziyaretçi:
Sayfa sayısı ortalama olarak her ziyaretçi görünümünde.
Link Değişimi 3-Way:
Sitesine bağlantılar üç siteler arasında değişim anlaşması nasıl bağlantı, bir site, b -> b linki başka bir siteye c -> c başka bir siteye bağlantı.
Algoritması:
Algoritma siteleri kategorize etmek, arama motoru tarafından kullanılan bir formül
Bağlantı metni:
Bir metin bir köprü konumundadır.
Backlink:
Backlink başka sitelerden, web sitenizin veya web sayfası bağlantıları vardır. SEO, daha geri, sitenizin daha yüksek sayfa rank dünyasında.
Black Hat SEO:
Bu gizli harfleri olan bir site, siyah arka plan, vb gibi sitenize sınıflandırmak için kullanılan bir etik SEO yöntemi

Pay Per Click (PPC)

Pay Per Click kavramı

Sayfası (oldukça iyimser) bir arama motoru en iyi 20 sonuçlarında görünmüyorsa bunun için ödeme sürece büyük olasılıkla, arama motorları üzerinden ziyaretçi olmaz. Ancak, birçok tarayıcı bir ücret ödeme listesi yani bir “sponsor bağlantı”, satın alabileceğiniz arama sonuçlarının sağ tarafında bir sütun var. Pay Per Click (PPC) veya Google adwords olarak bilinen şeydir

Sistemleri, tıklama başına ödeme veya ödeme başına görüşlerinin “reklamveren sistem üzerinden almak için her türlü kraliyet ziyareti için ödediği reklamcılık modeli tabanlı bir arama motoru PPC, reklamverenler ilgi anahtar kelimeler üst sıralara almak için teklif diğer kriterler ile birlikte en yüksek teklifi, reklam sonuçları, ziyaret başına maliyetini artırırken, web, ziyaretçilerin büyük bir sayı olacaktır (sözde). listenin üst kısmında görünmesini

Şu anda İspanya’da faaliyet gösteren büyük PPC sistemlerini: Google Adwords, Espotting ve Overture. “Sponsorlu sonuçları” ya da büyük arama motorları ve web portallarına reklam bağlantılar “tüm besleme. Google, Overture ve Espotting reklamverenler doğrudan ziyaretçiler, özel başlıkları ve her anahtar kelime için açıklamaları için bir URL ile ilgili bir dizi anahtar kelimeleri seçmek için izin ziyaret ödemek için programlar var, sonuçlar görünen elemanları yanı sıra Google, Overture ve Espotting Ortakların kendi ağları gibi. Debriyaj, reklamverenler Google durumda sırasını artık sadece bizim reklamverenler taahhüt bağlıdır, ancak tıklama oranı (Click-Through Rate “- TO), reklam gibi diğer faktörler.
“Tıklama başına ödeme” sisteminin temel avantajı, reklamverenler için büyük arama motorlarının ve portallarının hemen görünürlüğünü sağlamak için yeteneğidir. Bunun dezavantajı, birçok durumda, yüksek maliyet yatıyor ve kampanyalar konumlandırma sonuçları, “özgür” ve karlılık ölçüm sistemleri ile tamamlanmalıdır.
Tıklama Başına nasıl ödeme yapar?

Önce müşterileriniz için önemli olan anahtar kelimeler, bu terimleri arama kişi arama seçin. Sonra, araştırma diğer reklamverenler sponsorlu bağlantılar listelerinde görünmesini ödüyoruz. Sponsorlar listesinde görünmesini istiyorsanız daha yüksek, daha fazla ödemek. Liste postor.Evidentemente iyi başlar, birçok müşteri için, ödeme ve ne kadar iş bu ziyaretçiler ne kadar öğrenmek istiyor. Tek bir ürün ya da hizmet teklif isteyebilirsiniz edenler ile ilgili 100 den fazla arama terimleri tanımlamak mümkün olmalıdır.
Avantajları

– PPC, potansiyel müşterilere ulaşmak için en etkili yöntem
– Kişi başına maliyet sürekli izlemek için yeteneği var
Çok basit: daha fazla ödediğiniz, en iyi pozisyonlar “sponsor bağlantılar” listesinde olacak
– Sadece reklamınızı tıklayan ziyaretçiler için ödeme
– PPC ile ürün ve hizmetlerin tanıtımı için şartları seçebilirsiniz
Web sitenize kaliteli trafik oluşturun ve reklamınızı tıklamadan önce ziyaretçiler etkinlik açıklamasını okuyabilirsiniz