en iyi web hosting firmaları

Bana Parayı Göster

Nasıl bir şey için alışveriş yapmak? Eşit olmak Her şey, insanların çoğu en düşük maliyetli arayacaktır. Biz nihai fiyat etiketi en önemli faktörlerden biri yapmak için şartına oldum, çünkü ne yazık ki, birçok kişi ilk ve bazen tek kriter bu yapma tuzağına düşmek.

Alışveriş yapmak için daha iyi bir yolu sizin para için alıyorsanız ne olduğunu bulmaktır. Eğer web hosting düşünüyorsanız, bu tavsiye de geçerlidir.

Eğer üç yıllık bir dönem için ince baskı, “okuyana kadar” 3.95/ay $ gibi düşük Başlatılıyor “en hosting şirketi açılış sayfasını kontrol edin ve göreceksiniz en baskın şey, bunların fiyatları ise oldukça iyi bir anlaşma gibi görünüyor, ön ödeme. ” 3.95/ay $ anında 142,20 $ artı herhangi bir vergi olur.

Eğer bütçe bu tür yok ki, ya da sadece üç yıllık bir dönem için taahhütte bulunmadan önce denemek istiyorum. Problem yok. Bu çok aynı planı 7,16 $ her ay mal olacak.

Burada neler olup bittiğini görüyor musunuz? Büyük bir karar tüm fiyat ile ilgili. Ve hala biz henüz bizim para için alıyorsanız ne görmedim!

Şimdi İçin Cüzdan takım koyun

Tamam, böylece bir para oyunu orada olacak biliyorum. Eğer bunu göze edebiliyoruz ve şirket ile rahat, her anlamda iyi fiyatlandırma yararlanmak amacıyla uzun dönem için kilitleyin.

Ama bu ÜCRETSİZ barındırma hizmetleri hakkında ne? Bu yeni konum, özellikle başlangıç ​​için harika bir yer olabilir ve sadece şeyler denemek istemiyor misiniz?

HAYIR! Dönem!

Eğer varsa – – Gerçek kontrolü Bu hizmetleri kullandığınızda, başka biri sitenizin çok az vererek sahibi anlamına gelir çünkü her şeyden önce, ÜCRETSİZ hosting uzak durun. Bunun yerine ne elde ediyoruz:

Ana reklam (içerik genellikle ilgisiz ya da uyumsuz)
Sitenizin (genellikle ticari olmayan kullanım için) ile neler yapabileceğini çok sınırlı yeteneği
Site herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda çıkarılabilir (size biraz var bahsettim – eğer varsa – gerçek kontrolü)

Ve olay bir ücretli hesap yükseltmek istiyorsunuz, bu genellikle başka bir sunucuya tüm sitenizi hareket anlamına geliyor! Korkutucu değil mi? İnan bana, oraya gitmek istemiyorum! Satın alabileceğiniz en iyi ücretli hosting planı ile başlayın.

İyi Hosting En Önemli Özellikleri

Teknik Destek: Bazı şirketler sadece kendi en pahalı paketleri ile onların en iyi desteği verecek. Aksi takdirde, büyük olasılıkla birkaç sayfa belge ve / veya çok sınırlı e-posta desteği alırsınız. Ilk olarak web sitesi oluşturmak başlıyorsanız zaman, öğrenme eğrisi oldukça diktir. İyi teknik destek şart!

Kullanım kolaylığı: iyi hosting şirketleri çoğu bugün site yönetimi için iyi bilinen cPanel kullanın. Dosyalarınızı, e-posta hesapları kurmak, kontrol ve hatta pek çok diğer işlevleri arasında WordPress blog oluşturmak yerdir. O bunu web sitenizin kalbi ve ruhu olduğu gibi kontrol paneli anlamak ve kullanımı kolay bir var etmesi önemlidir.

Disk Space: Bazı planları yalnızca bir etki alanı için izin verir. Eğer başka bir web sitesi başlamak istedim, başka bir plan için ödemek zorunda kalacak. Ancak, bir anlaşma kapsamında sınırsız etki korumak için izin planları var ev sahipliği yapıyor. Şüphesiz sen onu asmak almak gibi bağlı kuruluş imparatorluğu genişletmek istiyorum gibi bu şiddetle tavsiye edilmektedir.

Bant Genişliği: Erken web sitenizin gelişimi, bant genişliği büyük olasılıkla bir sorun olmayacaktır. Daha fazla trafik çekmek için devam ve sitenizi daha etkileşimli hale Fakat, sitenizde sizin ziyaretçiler için kullanılamaz hale gelir, yani ‘aşağı’ gitmez bu yüzden hosting şirketi yeterli bant genişliği sağlar emin olmak isteyeceksiniz. Sitenizi çok sık ‘aşağı’ giderse, iş bitti. Web hosting firmanızın planı için yeterli bant genişliği içerdiğinden emin olun.

Şimdi Sen Ne Kadar? ‘Ask Can

Bir kez sen para için ne elde olduğunu biliyorum, bir fiyat karşılaştırma zamanı. Siz bir şirkete küçük farklar görebilirsiniz ve sadece kendi tercihlerini belirleyebilir ve ne için önemlidir. Ama eşit olduğu her şeyi, her türlü vasıta ile en iyi maliyet ile gitmek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir