domain register

Nasıl ve nerede bir alanı kaydetmeye biliyor musunuz? Hiç kendinize ait web sitesi oluşturmak düşündünüz mü? Bu, düşünmek ve dünyada sizin gibi birçok insan etki kayıt ve evlerinin konforunda ilk web sitesi kuruyorsanız daha kolay.

Bu, artan bir eğilim bu gün ve bir çok önemli biridir. Kendi web sitesi ve kurmak için çok az maliyet çalışıyor olması. Bunu yapabilir Ama önce, öncelikle bir alan adı kaydı ve hosting almak zorunda.

Bu web sitesi zevk veya iş için kullanılabilir. Face Book ve Myspace gibi popüler sosyal ağ siteleri bir web sitesi veya tek web sayfası ile yapılabilir ne gerçekçi bir bakış sunuyor.

Bir birey olarak size geldiğinde Ama bu bir sorun var! Eğer onlar size ve hiç ayrılmayacağız vermek alanı ait değil. Sitenizin, içerik, videolar, fotoğraflar, arkadaşlar, notlar, tek bir tıklama ile yok olacak orada hakim veya uymayı var.

Kendi web sitesi ile, o ile anlaşma yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bir etki alanı kayıt ve siteniz için hosting aldıktan sonra onu aşağı çekmek için ne zaman karar verene kadar, bu web sitesi sizin olacak.

Kendi web sitesi sahibi olmanın en büyük yararı:

Kendi etki ustası olacak ve hiç ne istiyorsun. Kimse onun ne koymak ve kimse ne aşağı çekmek için söyleyebilirim söyleyebilirim. Yani bir webmaster olma gücüdür.

Bir düşünün! Kendi web sitesinden şeyler satabilirsiniz. Sizin için bir gelir elde edecek Sitenize yerleştirmek için ürünler vermeye hazır şirketler kaynağı sonsuz bir vardır. Bu en büyük destekçisi, Google Adsense artı binlerce diğer şirketleri.

Google AdSense nedir?

Google AdSense, Google tarafından geliştirilen bir programdır. Bu yöneticileri kendi web sitesinden para kazanmak için bir fırsat sunuyor. Tek yapmanız gereken Google.com bir AdSense yayıncı hesabı için başvuruda edilir. Eğer onaylanırsa sonra, sitenizde yerleştirmek için bazı özel HTML kodları verecektir.

Bu kod, Google reklamları gösterir ve ziyaretçi Sitenizde reklam tıklamaları için geldiğinde Google size bir yüzdesi ödeyecek. Kesinlikle bir web sitesi olan bireyler için büyük bir fırsattır. Google AdSense hakkında bilgi için kendi sitesini ziyaret edin.

Son olarak, bir etki alanı oldukça kolay, hızlı ve online hediye yapmak için harika bir yoldur kaydettirmeyi unutmayın. Sitenizin eğlence için kullanılabilir, zevk, arkadaş resimleri, aile düğün fotoğrafları, bir ev iş, kurumsal iş veya kim olduğunuz hakkında insanlara anlatmaya tek bir sayfası ve ne yapmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir