Doğru Web Tasarım Firması ?

Ne olursa olsun, doğru web tasarım firması, kısa sürede tam zamanlı bir araştırma projesi haline seçimi, küçük bir iş, hayır kurumu, ya da Fortune 500 şirketi yönetmek ister. Binlerce tasarım firmaları arasından seçim ile, hangi faktörlerin tasarım firması gerçekten işiniz için en iyi olduğunu belirlemek?

Bir web tasarım firması seçmek için temel noktalar:

* Fiyat

* Müşteri hizmet / destek erişimi

* Güvenilirlik göstergeleri tasarım firması

* Portföy ve tasarım deneyimi

* Diğer hizmetler (domain yenileme, hosting, SEO) sundu

* Geri dönüş süresi

Her göz ayrıntılı olarak daha yakından bakmak ve nasıl tespit ve doğru bir tasarım firması nitelemek keşfetmek.

Fiyat

Biz, hem kişisel hem de profesyonel bir web tasarım firması karar satın alma, birçok ürün ve hizmetler gibi, genellikle fiyat aşağı gelebilir. Ancak, sunulan hizmetlerin değeri neyin önemli gerçekten. A $ 200 web sitesi, genellikle his ve 200 $ ‘lık bir web sitesi gibi gerçekleştirmek için çıkıyor.

Site, içerik miktarı ve barındırma gibi tasarım paketi ile birlikte hizmet seçenekleri özellikleri: Sitenizin geliştirme fiyatı üç faktöre bağlı olacaktır.

Fiyatlandırma firma göre değişir, çünkü burada, bir web tasarım alıntı geçerliliği ve değeri belirlerken kullanmak için bazı ilkeler şunlardır:

* Projenin tamamı için teklif devlet her şey dahil fiyat mi?

* Yineleyen hosting için bir aylık ücret var mı?

* Özel inşa edilen site, ya da varolan bir şablonu özelleştirme?

* Satış kopya yazma gibi içerik geliştirme için ayrı bir ücret var mı?

* Süreli etki alanı kaydı / yönetimi pakete dahil mi?

* Firmanın gerçek gelişme öncesinde, birden fazla tasarım kavramları sağlamak mı?

Sunulan hizmetlerin değerini belirlemek için en az üç firmanın teklif karşılaştırmak için önemlidir. Rekabetçi bir hizmet piyasada en iyi değeri için önemlidir.

Müşteri hizmetleri

Sadece iletişim için imkansız olduğunu anlamak bulmak için harika bir ürün sunan firma ile imza daha kötü bir şey yoktur. Web tasarım firması ile tutarlı, açık iletişim sırasında, önce başarı sağlanması için önemlidir, ve web sitesi geliştirildi sonra.

Tasarım süreci boyunca, metni tanımlamak, fotoğraflar, veya site canlı gitmeden önce değiştirmek istediğiniz iletişim bilgileri olabilir. Sitenizin geliştirme ile ilgili acil bir sorunuz varsa, müşteri destek personeli ile e-posta, telefon ile hemen irtibat kurabilmesi için, ya da canlı sohbet memnuniyet duyarız.

E-posta teknik desteği ile sınırlı ise, telefon ve canlı sohbet desteği gibi farklı hizmet seçenekleri geniş bir yelpazede sunan diğer firmalardan düşünün. E-posta büyük kolaylık sağlamak için uygun zaman.

Güvenilirlik Göstergeleri

“Güvenilirlik göstergeleri” belirlenmesi bir firmanın güvenilir olup sağlamak yardımcı olabilir, para yatırma veya tamamen ödeme gönderildikten sonra civarında olacak. Güvenilirlik göstergeleri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

* Ücretsiz telefon desteği

* 24 saat müşteri hizmetleri

* Better Business Bureau bağlı

* İnsan, e-posta adresi temas

* Yukarıdaki Google PageRank 2 veya

* Sunum sert bir kopya / quote tasarım sözleşme

Tasarım Deneyim / Portföy

Tasarım firması işletmelerin benzer tipleri ile çalışma deneyimi var mı? Sanayi ile ilgili bir tasarımcı kendi portföyünde bulunan bir web sitesine sahip olmasa bile, seçtiğiniz firmanın işletme türü için etkin bir siteyi geliştirmek için nasıl güçlü bir bilgiye sahip olmalıdır. Ürün ve hizmet web siteleri aynı değildir. Tasarımcısı, hedef pazar maksimum sayıda potansiyel müşteri ulaşan bir site geliştirmek için bir eylem planı olmalıdır.

Bir firmanın tasarım deneyimi hakkında sormak Birkaç iyi sorular şunlardır:

* Firma, inceleme için kullanılabilecek çeşitli bitmiş web siteleri bir dizi sunuyor mu?

* Yarışma ile ilgili firma araştırma mı?

* Benim web sitesinde benim ürün veya hizmetin özellikleri, yararları ve değeri vurgulamak mı?

* Firma, etkili bir site oluşturmak için bir eylem planı ana hatlarıyla var, baştan sona?

Tasarım deneyimi, firmanın daha önce geliştirdiği web sitelerinin türüne her zaman ilgili olmayan gerekir. Aklınızda belirli bir bakış varsa, benzer bir tasarım ulaşmak mümkün olup olmadığını, firma isteyin. Nihai hedefi, etkili, ekonomik web tasarımı sayesinde sitenizin somut bir yararı almak için gidiyoruz bilmek.

Ek Hizmetler

Birçok web tasarım firmaları tasarım sunar, ancak gerekli diğer hizmetleri, barındırma ve alan adı kaydı olarak vermeyin. İdeal olarak, sizin ihtiyaçlarınıza göre en azından temel hosting, domain kayıt ve arama motoru optimizasyon hizmetleri sunan web tasarım şirketi, bir tam hizmet firması olmalıdır. Sitenizin herhangi bir gelecekteki genişleme işiniz büyüdükçe kesintisiz olacak, böylece her firma, iş diğer önemli hatlarını belirlemek için araştırma.

Geri Dönüş Süresi

Etkili bir web sitesi, üretim başlangıcından itibaren, canlı gitmek için 30-60 gün sürer. Yüzlerce web sitenize kişisel ürün veya hizmetleri sunan değilseniz, tüm geliştirme süreci, başından sonuna kadar, 60 gün daha uzun sürer. Geri dönme süresi içermelidir:

* Sağlayıcı barındırma web sitesine yükleyin

* Sitenizde herhangi bir komut veya form Yapılandırma

* Alan yayılma (yoursite.com üzerinden, web sitesi ve e-posta erişim)

Her zaman en ucuz, en hızlı ve en ayrıntılı bir web tasarım firması Hiring doğru web tasarım firması işe eşit değildir. Sınırlı bir miktarda ön uç araştırma, uzun vadede para ve zamandan tasarruf ve web varlığı satış geliri maksimize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir