Cheat Engine 5.5

Ücretsiz bellek tarayıcı / hex oyunlar editörü / debugger – motor Hile

Sadece CE olarak bilinen Cheat Engine, böylece üzerinde istediğiniz gibi, sağlık noktaları ekleme gibi, oyun değişiyor Tanrı modu etkinleştirme ve yardım etmek amacı ile inşa edilmiş bir ücretsiz ve açık kaynak bellek tarayıcı / debugger / HEX editörü .. . prosedür genellikle hile (Cheat Engine yüklü olmayan bilgisayarlarda çalışacak bağımsız oyunu eğitmenler oluşturabilirsiniz) olarak bilinen, ama aynı zamanda “normal” Windows uygulamaları, sadece oyun hata ayıklamak için bu programı kullanabilirsiniz.

Bellek Tarayıcı aracı bir oyun yürütülebilir kullanılan ve daha sonra onları değiştirmek ediliyor değişkenler için tarama sağlar, ancak Cheat Engine ek araçları bir demet gibi, ikili kod ile ellerini kirli almak isteyenler için çok kullanışlı geliyor Çözücü olarak, assembler, debugger speedhack, yukarıda bahsettiğimiz eğitmen makinesi, sistem denetleme araçları, Direct 3D manipülasyon araçları, ve burada bitmiyor!

Bu program için yeni iseniz, o zaman size gerçekten kullanmaya başlamadan önce Cheat Engine temel anlayış en azından adım 5’e ulaşması gerekir, çünkü onunla geliyor öğretici kontrol etmelisiniz … Bir şeyler elbette zor yoldan, keşfetmekten keyif sürece.

Delphi ve Lazarus – Cheat Engine başlıca iki versiyonu mevcuttur.Diğer 32 ile çalışmak için ayarlanmış olan süre ilk başta, 32-bit Windows XP için tasarlanmıştır – bazı haberlere göre, ve Windows Vista’nın 64-bit sürümleri ve, Cheat Engine Lazarus ayrıca Windows 7 ile çalışır.

Cheat Engine sisteminizde çalışan süreçleri içine kodunu enjekte mümkün olduğundan, bazı virüsten koruma yazılımı olursa yani bu konuda endişelenmeyin, çünkü bunun yanlış alarm başlayabilirsiniz. Sadece bu güçlü aracı zevk, ve hepsi bu!

Cheat Engine ücretsiz olarak lisanslıdır.Bağlantıyı feryat ve ücretsiz indirme Cheat Engine izleyin.

 

Download Cheat Engine 5.5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir