Sosyal Medya İkon Paketi (Free Social Media Icons)

sosyal-medya-ikon-paketi-free-social-media-icons

Sosyal medya simgeleri nedir?
Sosyal medya simgeleri, popüler sosyal medya kanal logolarını içeren yüksek kaliteli grafikler setidir. Bu simgeler bir sitenin bağlı olduğu sosyal medya hesaplarına doğrudan bağlantılar olarak ifade edilir. Çalışmalarında sosyal medya simgelerini kullanmadan önce şartları ve koşulları her zaman kontrol etmelisiniz.

Tasarımcılar ücretsiz simge setlerini sever. Kaliteli simgeler olması, bir sitenin tasarımının tamamlanmış görünmesine yardımcı olabilir ve ayrıca sitenin kullanılabilirliği konusunda yardımcı olabilir. Sosyal medya simgeleri, özellikle blog tasarımında en çok kullanılan ikonlardan biridir.

Neyse ki, yüksek kaliteli ücretsiz sosyal medya simgeleri setleri var. Bu sitede, dünyadaki çeşitli tasarımcıların en beğenilen sosyal medya simgesi setlerini sunuyoruz.

İndir : sosyal-medya-ikon-paketi-free-social-media-icons

(Html/Js/Css) Resim Galerisi Scripti (Thumbnail Gallery)

(Html/Js/Css) Resim Galerisi Scripti (Thumbnail Gallery)

Bu Script, web sitenize veya blogunuza kolayca küçük resim galerisi eklemenize yardımcı olacaktır. Galeri tamamen özelleştirilebilir, yeniden boyutlandırılabilir ve tüm tarayıcılar ve cihazlarla (iPhone, iPad ve Android akıllı telefonlar) uyumludur.
Responsive  düzen
Her bir galeri için ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz,
Bir galeride sınırsız sayıda resim görüntüleyebilirsiniz,
Küçük resimler arasında fare veya oklarla gezinebilirsiniz (JQuery),
Küçük resim konumunu değiştirebilirsiniz.

İNDİR : resim-galerisi-scripti-thumbnail-gallery

Advanced Mass Sender 4.3

AMS toplu e-posta pazarlama yazılımı

AMS 4.3 yönetmek ve müşterilerine çok sayıda e-posta kitle miktarda göndermek için geliştirilen güçlü e-posta pazarlama yazılımı. Hızlı hızlı, çok yönlü fakat basit bir arayüz ve maliyet uygun AMS en iyi e-posta pazarlama programı bugün. Yap-SMTP sunucusu, güçlü, destekleyen sağlayıcınızın SMTP sunucusu kullanmadan e paket gönderme 500 e-postalara bir modem kullanarak bir dakika kadar göndermek yapmanızı sağlar. Birkaç smtp sunucuları üzerinden göndermek için benzersiz yeteneği aynı anda fazla 1500 e-postaları hızlı bir conection kullanarak bir dakika kadar göndermenizi sağlar. Alıcılardan sizin Maillist grupların oluşturulması. Büyük gönderenin listeleri için Destek – 200000 + grup başına giderir. AMS size e-posta özendirdiği için sunucu kontrol sağlayan yerleşik bir Mail Listesi Validator 1.1 var. AMS tablolar, resimler ve bağlantılar tam destek html e-postalar oluşturmak için bir Html Editor vardır. Gönderenin listeleri İşleme:, fonksiyon ekleme fonksiyonu, arama silme ve listeleri sıralamak, birden çok proje oluşturmanıza olanak sağlar, html belgeler yüklemek için mümkün kılar, çoğaltır, e-posta sözdizimi için kontrol edin. Proxy sunucularını destekler.

Download Advanced Mass Sender 4.3

Bir Web Tasarımcısı Olmanın Nitelikleri

Eğer gerçekten kendi üzerine kurulan ve müşterileri için web tasarımı başlatmak için yasa ile herhangi bir resmi nitelik gerekmez İngiltere’de bir web tasarımcısı olmak. Bu bir kutsama ve web tasarım sektöründe çalışmak isteyen profesyoneller için bir lanet olduğunu. Bir yandan çok kolay profesyonelce bireyler ödüllendirici ve potansiyel olarak çok kazançlı endüstrisi katılmak için yapar. Öte yandan sanayi, kötü bir ad verilir karıştı ve yeterli nitelik, beceri ve deneyim olmadan sanayi girmek kovboy web tasarımcıları, oranında ucuzladı edilir.

Bu makalede, gerçekçi web tasarım alanında kariyer yapmaya ve bir İngiliz web tasarım şirketi ile bir rolü elde etmek için ihtiyaç duyacağı yeterlilik özetliyor.
Devamını Oku