Bir Web Tasarımcısı Olmanın Nitelikleri

Eğer gerçekten kendi üzerine kurulan ve müşterileri için web tasarımı başlatmak için yasa ile herhangi bir resmi nitelik gerekmez İngiltere’de bir web tasarımcısı olmak. Bu bir kutsama ve web tasarım sektöründe çalışmak isteyen profesyoneller için bir lanet olduğunu. Bir yandan çok kolay profesyonelce bireyler ödüllendirici ve potansiyel olarak çok kazançlı endüstrisi katılmak için yapar. Öte yandan sanayi, kötü bir ad verilir karıştı ve yeterli nitelik, beceri ve deneyim olmadan sanayi girmek kovboy web tasarımcıları, oranında ucuzladı edilir.

Bu makalede, gerçekçi web tasarım alanında kariyer yapmaya ve bir İngiliz web tasarım şirketi ile bir rolü elde etmek için ihtiyaç duyacağı yeterlilik özetliyor.

Gereken Nitelikler:

Her şeyden önce, Birleşik Krallık’ta ön koşul nitelikleri biri yüksek eğitimli olmak bir web tasarımcısı olmak. Bu bir bilgisayar ya da daha iyisi medya ile ilgili konu ya da bir kırmızı tuğlalı üniversite mezunu bir Higher National Diploma (HND) en az demektir. Ben kişisel olarak belli bana Yorkshire alanında önde gelen web tasarım şirketlerinden biri kapısından bir ayak almak için izin Sunderland Üniversitesi’nde bilgisayar bilimleri alanında birinci sınıf onur derecesi (Lisans), basılı tutun. Bu niteliklere için okumak size endüstrisinin bir farkındalık yaratmak için izin verir ve bir web tasarımcısı olarak bir kariyer için kritik olan yazılım becerileri ve web tasarım teknikleri, kendi kendine öğrenme için çok zaman olanak tanır.

Gerekli Beceriler:

Eğer bir web tasarımcısı olmak için gereken becerilerin bazıları (hepsi değil) şunlardır:

HTML

CSS

Photoshop

SQL

ASP / PHP

Macromedia Geliştirme Paketleri

Flaş

Tabii ki size gereken becerileri takip etme niyetinde olduğu web tasarım alanına bağlı olarak değişir. Grafiksel odaklı web tasarımcıları gibi adobe photoshop, havai fişek ve flash gibi güçlü grafik tasarım becerilerini gerekir. Daha odaklı aşağıdaki becerileri güçlü bir komuta ihtiyacınız olacaktır kodlama Web Tasarımcısı: HTML, CSS, SQL ve ASP veya PHP. Sonuncusu genellikle web geliştiricileri yerine web tasarımcıları olarak adlandırılır.

Tüm Önemli Web Tasarım Deneyimi alınıyor:

Bence web tasarım teknolojileri yetkinlik ulaşmak için harcanan zaman bu da İngiltere’de bir üniversitede bir derecesi almak için gereken süre ile birleştiğinde olabilir 3 yıldır. Tabii ki resmi nitelikleri sadece bulmaca küçük bir parça vardır. Size en değerli bulacaksınız İlk web tasarım işi edinilen deneyim.

Kendi tecrübelerime dayanarak, ben üniversitede benim 3 yıl boyunca nazaran web tasarım sektöründe çalışan ilk 6 ay daha öğrendim. Gerçekten profesyonel bir web tasarım şirketi ile çalışan ve yardım ve tavsiye için deneyimli web tasarımcıları sormak olmanın deneyimi için yerini hiçbir şey alamaz.

Bir Uzmanlık Geliştirme:

Zamanla bir web tasarım uzmanlık gelişmekte kesinlikle değer. Benim için bu arama motoru optimize web sitesinin geliştirilmesi oldu. Bu benim ilgi ve ben bir web sitesi tasarımcısı olarak mükemmel var hangi alanda aldı web tasarımı bu özel alanı oldu. Belirli bir alanda uzman olmak gerçekten hisse senedi çıkaracağız ve olmak ve kendi özel niş uzman sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir