Alexa Ranking Önemi 3

8. Yepyeni bir site Alexa Sıralaması artırmanın en zor kısmı nedir?

, Sadece başlatılmıştır bir web sitesi için, ana kaygısı hızla Alexa sıralamasını yükseltmek, böylece çok fazla trafik çekmek ve Alexa sayısına ulaşmak.

9 – Site sahipleri ne bu zorluğu aşmak için ne yapabilirim?

Alexa Sıralaması hızlandırmak için en etkili çözüm olarak, Alexa Toolbar indirmek ve yüklemek için. Internet üzerinde bu eserleri inceler. Firefox veya Mozilla kullanıyorsanız, karşıdan yüklemek ve bu tarayıcılar için Alexa Sıralaması uzantısıdır SearchStatus yüklemek. Sonra oradan almak www.YourAlexaRanking.com ile irtibata geçiniz.

Açıkçası herkes onu geliştirmek için ne kadar aşina Alexa Sıralaması süreci olabilir ve. Ya bir SEO gurusu olmak kolay değildir. Bu size yeterli arkadaşlar ve kendi tarayıcı Alexa Toolbar yüklü ziyaretçi zorunda değilsiniz da mümkündür. Sitenizi tanıtmak ve trafik çekmek için bloglar ve makaleler Göndermek yorucu olabilir. Dış kaynak kullanımı forumu düşünme gönderme veya afişler ve reklamlar, satın iseniz, büyük bir yatırım anlamına da gelebilir. Ama istediğiniz Alexa Sıralaması ulaşmanıza yardımcı olmak için de maliyet-etkin bir denenmiş ve test edilmiş basit bir yöntem var, çünkü bu konuda endişelenmenize gerek yok.

10. 100.000 ‘den yüksek siteler Alexa Sıralaması artırmanın en zor kısmı nedir?

Web sitesi sahipleri ve webmaster Alexa Rank trafik akışının yeterli olmadığı durumlarda nasıl artırmak için endişeleniyorum. Bazen, ziyaretçi sayısı artar, Alexa Sıralaması durgun olmaya devam ediyor ve bu endişe için bir neden.

11. Site sahipleri ne bu zorluğu aşmak için ne yapabilirim?

Bu işin kolay kısmı. Kazanan bu meydan sizin açınızdan zaman ve çaba yatırım Alexa Sıralaması teknikleri ana içermez. Bunun yerine, Alexa Rank artırmak ve sizi hedef rütbesine ulaşmak yardımcı olmak için en son bilgi ile desteklenen geniş deneyim ve uzmanlık güvenebilirsiniz. Son zamanlarda, Alexa algoritmaları Alexa Rank artırmak için trafikte bir artış daha fazlasını gerektiren Anahtar Kelimeler, Tıklama, vb gibi faktörler şunlardır başladı. Ama, zaman ve para tasarrufu ve en iyi yatırım geri dönüşü verecek bir performans garantisi ile desteklenen kaliteli hizmet ile siteniz için Alexa rank artırmak sağlamak için bize güvenebilirsiniz.

12. Onlar kendi Alexa rank artırmak istiyorsanız nasıl bir site sahibi tasarım bir site?

Alexa rank artırmak için kaldıraç sitesi tasarımı. İşte bazı yöntemler:

• Tasarım profesyonel bir düzen
• yöneticileri odaklanan değerli kaliteli içerik. Bu aynı zamanda daha fazla bağlantılar Alexa araç çubuğu ve arama motoru trafiğini arttıran ziyaretçi getirecektir. İçerik, Digg, Reddit ve benzeri sosyal medya sitelerinde sunulan, sendeledi olsun yardımcı olur. Digg Digg Slashdot daha büyük ve bu da size yardımcı olabilir olunca pek çok üyesi, Alexa araç çubuğu yüklü. Böylece, kaliteli içerik, daha fazla ziyaretçi getiriyor ve Alexa rank geliştirir.

13. Iyi bir içerik Alexa Sıralaması artan rolü nedir?

Tasarım içerik web yöneticilerine hitap ediyor. Daha fazla ve daha kaliteli içeriği ile ziyaretçilerin yanı sıra, arama motorları sitenizi seveceksiniz. Alexa araç çubuğu yüklü Ziyaretçiler sitenize link muhtemel. Arama motorlarında sitenizin daha fazla trafik. Sitenize veya blog, Digg, Reddit, vb gibi sosyal medya siteleri için daha fazla kişi tarafından teslim alacak ve bu trafiği artacak. Üyeler Digg Digg Slashdot daha yüksek sıralamadaki Alexa araç çubuğu yüklü hala Alexa araç çubuğunu olabilir ve bu bir avantaj olabilir. Unutmamanız gereken denklemi, kaliteli içerik yazılan, daha fazla ziyaretçi zevk ve Alexa rank artırmak için.

14. Trafik rolü nedir?

Alexa Traffic Rank Alexa Göre, şöyle tarif edilir:

“Trafik sıralaması Alexa Toolbar kullanıcıları milyonlarca toplu tarihsel trafik verileri üç ay dayanır ve sayfa görünümleri ve kullanıcıların (erişim) kombine bir ölçüsüdür bir ilk adım olarak, Alexa sayfa izlenimi herkes için erişim ve sayısını hesaplar. günlük bazda Web siteleri.

Ana Alexa trafik sıralaması, bu iki miktarlarda geometrik ortalama dayalı (bir sitenin rütbesiyle bu siteyi ziyaret kullanıcıların sayısının yanı sıra, kullanıcılar tarafından görüntülenen site sayfa sayısını yansıtır böylece zaman içinde ortalama ). ”

15. Google gibi arama motorları, nasıl, birisi artış Alexa Sıralaması yardım?

İyi haber, Google şimdi Alexa bağlıdır. Arama motorları, Google page rank ve geliştirilmiş Alexa sıralamasında daha iyi bir anahtar kelime sıralaması arasında olumlu bir bağlantı da vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir