Alexa Ranking Önemi 2

Daha ileri adımlar için www.YourAlexaRanking.com ile temasa geçin. Alexa Sıralaması ve nasıl artırmak kavramı herkes aşina bir şey değildir. Ayrıca, herkes bir SEO uzmanı. Bu, pek çok web sitesi ziyaretçilerinin veya müşterilerle kendi sitelerinde Alexa Toolbar yüklü değilse bulmak için nadir değildir. Ayrıca, bir blog yazısı tanıtım ve makale yazma yoluyla sitenize trafik çekmek için çalışıyoruz, oldukça uzun bir süreç olabilir. Forum maliyetleri para gönderme, ve böylece diğer sitelerde banner ve reklam satın alma yok. Ama tüm bu ya da bir sürü para harcama konusunda endişelenmenize gerek yok. Biz sıkı bir bütçe üzerinde olanlar için ideal bir etkili ve basit bir yöntem tasarladı. Istemci web siteleri gerekmez. Size sırada henüz yeni bir web sitesi de dahil olmak üzere sitenin herhangi bir türü için hedef rütbesine ulaşmak yardımcı olacaktır. Başlamak için, sadece bize URL’niz verir.

5. Alexa Sıralaması hızlı bir şekilde artırmak için üst stratejileri nelerdir?

i. Indirilmesi ve Internet Explorer için Alexa Toolbar yükleyerek başlayın. Daha sonra, tarayıcı seçeneklerinizi, web sitenizin seçin ve tarayıcınızı başlatmak her zaman, sitenizin giriş sayfası olarak görünür böylece ana sayfanız olarak ayarlayın. Alexa ödül tek bir vuruşta her benzersiz IP adresi için, defalarca geri blogunuza devam etmek zorunda değilsiniz. Eğer tarayıcı olarak Firefox kullanıyorsanız, karşıdan yüklemek ve Mozilla ve Firefox için Alexa Sıralaması uzantısıdır SearchStatus yüklemek.

Alexa Toolbar bir ek özellik, bir sitenin Alexa Rank gösteren birincil işlevi dışında, bir pop-up engelleyici. Ayrıca, göz atabilir ve iletişim bilgileri, bir arama çubuğu ve ilgili bağlantılar içerir web sitesi hakkında daha fazla bilgi görüntülemek sağlar.

ii. Alexa Yönlendirme arama motorları kalıcı yönlendirme sağlayan bir arama motoru dostu özellik. Bu blogunuzun ana sayfasına giderken, aynı zamanda bir Alexa, Alexa Rank artan ziyaretçiler aynı zamanda kendi tarayıcı Alexa Toolbar olup olmadığını bakılmaksızın, Alexa bir hit olarak kayıt yönlendirme yaptığı anlamına gelir.

iii. Daha önce, içerik kuralları söz ve odak kaliteli içerik sık sık yazılı olmalıdır. Kullanıcıların kullanabilecekleri bilgiler seviyorum ve bu yüzden arama motorları. Siz değerli bilgi gönderdiğinizde, ziyaretçilerinizin bağlantı ve bu web sitenize trafik çekmek istiyorum. Şansı sitenizde gelen ziyaretçiler aynı zamanda Alexa araç çubuğu yüklü ve bu ekstra bir bonus vardır. Düzenli olarak içeriğini yenilemek siteler de arama motorları tarafından daha yüksek sıralarda yer almaktadır.

Yukarıdakilere ek olarak, daha fazla trafik, Digg, Reddit, StumbleUpon, vb gibi popüler sosyal Bookmarking siteleri sunulmak üzere muhtemeldir. Süre boyunca Digg Slashdot, “Diggers” Alexa Toolbar yüklü bir dizi daha yüksek sırada yer aldı ve onlar muhtemelen kullanmaya devam. Alexa sıralaması ile denklemi kolay bir. Sık sık kaliteli içerik gönderdiğinizde, daha fazla ziyaretçi almak ve böylece Alexa sıralamasını artırmak.

iv. URL sevdirmek
Web 2.0, yeni internet olduğu bir gerçektir. Bu nedenle, niş ve ilgili nişler forumlar gidin ve kaydolun. Yorum Post ve anlamlı konuşmaları katılmak ve her zaman web sitenizin URL’sini dahil olun. Alexa önceki ucu açıklanan Yönlendirme ile bir URL göndermek için özen gösterin.

– Profesyonel Alexa Hizmetler kullanarak düşünün

Alexa rank hızla artırmak için, aynı zamanda sorunları çözmek için basit ve maliyet-etkin şekilde YourAlexaRanking.com uzman hizmetler kullanılabilir. Bu istemci web siteleri gerektirmez. Hatta web sitenizin veya rütbe yaş, fark etmez. Tüm yapmanız gereken sonuçları görmeye başlamak için web sitenizin URL’sini sağlamak.

6. Alexa Sıralaması artırmak için çalışan en büyük sorun, site sahipleri yüzü nedir?

Kendi web sitesi trafiğini orantılı olarak artmaz, Alexa rank artırmak için çalışırken, belki de en zor engel, web sitesi sahipleri tarafından karşı karşıya. Konuyla ilgili bir konu trafik artışları ortaya çıkmaktadır, ancak Alexa Sıralaması değişmez.

7. Bu sorunu önlemek veya aşmak için ne yapmalıyım?

Kendi Alexa sistemi master hakkında endişeleriniz varsa, rahatlayın. Biz Alexa Rank amaçlayan Alexa Rank gerçekleştirmek size yardımcı olabilir, böylece geliştirmek için tecrübe ve uzmanlığını geliştirmek için değerli zaman yatırım yaptık. Biz, biz hiçbir zaman modası geçmiş Alexa algoritmaları ve çözümlerimiz mevcut trendleri ile her zaman güncel olduğunu emin olun.

Biz Alexa algoritmaları son gelişmeleri takip muaftır. Alexa algoritması Şu anda, Anahtar Kelimeler, Tıklama, vb gibi ve bu yüzden parametreleri tanıttı; artan Alexa rank umut daha fazla web sitesine trafik çekmek için yeterli değildir. Ancak, Alexa rank geliştirmemize yardımcı olmak üzere özel çözümler var. Hizmetlerimiz tarafından desteklenen araştırma ve size daha iyi yatırım geri dönüş keyfini böylece değerli zaman ve paradan tasarruf etmek zor iş birkaç adam-saat, bir performans garantisi ile geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir