Alexa Ranking Önemi 1

1. Neden Alexa önemli Sıralaması?

Alexa Sıralaması bir blog veya web sitesi popülaritesini ölçmek için ve dolar cinsinden değerini değerlendirmek için yardımcı olur. Popülaritesini gösteren ek olarak, web sitenizin veya blogunuzun Alexa Sıralaması Make Money Online ReviewMe, Metin Link Reklamlar ve reklam gücünü değerlendirmek için Alexa Sıralaması kullanan diğerleri gibi programlar yoluyla ne kadar para kazanabilirsiniz bulmak sağlayabilirsiniz. Özetle, çevrimiçi kar amacı ise, amacı Alexa Rank blog veya web sitesi için daha iyi odaklanmak olmalıdır.

Alexa trafik bir site yerine gelen bağlantıların daha aldığı dikkat öder. Bu nedenle, bu genellikle ağır bir iş getiriyor hedefli trafik akışı olan web siteleri için iyi bir strateji olabilir. Amacı web sitenize para kazandırmak için ise, Alexa Sıralaması iyileştirilmesi muhtemelen gitmek için yolu olabilir. Web siteniz için Alexa sıralamasında iyi bir derece daha düşüktür. Yaygın inanışa üst 100,000 özelliği, bu sitenizin önemli ziyaretçi deneyimleri olduğunu açık bir göstergesi olduğunu.

Webmaster ve reklamverenler, Alexa sıralamasında üzerinden gelir elde etmek için web sitenizin kapasitesini anlıyoruz. Alexa sıralamasında reklamverenlerin web sitenizde yer ödemek için ne kadar hazır olacak karar verebilirsiniz. Alexa sıralamasında yüksek teklifi düşük.

Alexa sıralama işlemi, bloglar ve kişisel web sayfaları için web siteleri için kullanılan bir aynı. Bloglar ve kişisel sayfaları bunları ayırt etmek için bir “*” işareti verilir.

Alexa sıralamasında para kazanmak açısından web sitenizin başarısının en önemli göstergelerden biri olarak kabul edilir gibi, arama motoru optimizasyonu stratejisinin bir parçası yapmak gerekir.

Neden yöneticileri Alexa Rank geliştirme gerekiyor?

Daha iyi bir Alexa Rank, alt sırada yer gibi, bir web sitesi çok değerli faydalar getirebilir. Önemli olanları şunlardır:

• Daha iyi Site Görüntüsü
Bir e-ticaret web sitesi, iyi bir Alexa rank yoksa, satış ve karlarını olumsuz etkileyen, itibarını yansıtır.

• çekilmesi Reklamverenler
Alexa Rank reklamını yapmak istediğinize karar verin potansiyel reklamverenler için kullanışlı bir yöntemdir. Reklamverenler 100.000 altında bir Alexa Rank siteleri, düşük iyi reklam yerleştirmek için tercih ediyor. Web siteniz kendi Alexa Rank bilinen olmasaydı herhangi bir reklamverenler çekmek değildir.

Reklamlar ile Geliştirilmiş Kazanç
Web sitenizin yoğun trafik görürse, özelliğini reklamlar açıkça size daha fazla para kazanacağım. Böylece, düşük Alexa rütbe, sitenizde reklamlar aracılığıyla kazanmak istiyorsunuz.

• Yatırımcılar çeken

Web siteniz için bir alt Alexa Rank kolay, yatırımcı çekmek veya fon için yapar. Siteniz de daha değerli olacaktır.

2. Ne tür siteler, yüksek Alexa Sıralaması ihtiyacı var?

Burada, yüksek Alexa sıralaması üzerinde çalışması gerektiğini, web sitelerinin türleri şunlardır:

• Online işletmeler
• İşletmelerin daha iyi bir dönüşüm oranına sahip istiyorum
• İşletmeler, reklamverenlerin daha fazla para kazanmak istiyorum
• yatırımcılar fon veya getirmek amacı İşletmeler

3. Bir site Alexa Sıralaması nasıl artırabilirim?

Alexa sıralamasını yükseltmek süreci olmak için yapmanız gereken:

a. Alexa araç çubuğunu indirin ve yükleyin
b. Sitenize göz atın
c. Rehberlik için www.YourAlexaRanking.com ile temasa

Tüm web sitesi sahipleri ve yöneticileri SEO gurular ya da ideal bir Alexa sıralamasında ulaşmak hakkında her şeyi öğrenmek için uzmanlığa sahip. Bazı web siteleri, yeterli trafik ya da zaten kendi sitelerinde Alexa Toolbar kullanan web sitesi sahipleri bile bilmiyorum. Trafik bloglar ya da makaleler üzerinden web sitenize teşvik sıkıcı bir mesele olabilir. Diğer seçenek, forum iletilerinden yönetmek için bir ajans kiralama, ya da banner ve reklam satın almak için. Bu oldukça pahalı olduğu ortaya dönüşebilir. Ancak, biz bu sorunu çözmek için sorunsuz ve düşük bütçeli bir yöntem ile size sunuyoruz. Bir bunu başarmak için müşteri web sitelerinde ihtiyaç duymaz. Biz web sitenizin yeni ve henüz sırada yer olsa bile hedef rütbesine ulaşmak yardımcı olmak için etkili bir şekilde bu yöntemi kullanabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken bizi URL’niz.

4. Yeni bir site, Alexa Sıralaması artırmak için ne yapmalıyım?

Ile başlamak için, web sitenizin Alexa rank artırmak için Alexa Toolbar http://download.alexa.com ve indirmek için gidin. Bunu yaptığınızda, bir sonraki adım, düzenli bir şekilde web sitenizin sörf.

Alexa Toolbar yükledikten sonra, sitenizin Alexa Rank, Alexa Toolbar görmek mümkün olacaktır. Henüz bir Alexa Rank yoksa halinde, bu araç çubuğu “Veri Yok” mesajı gösterecektir. Ancak, sadece iki gün içinde size web siteniz için bir Alexa Rank sonucunu görmek mümkün olacağından, bu konuda endişe yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir