8 Adımda Arama Motorlarında Organik Yükselmek

Hem çevrimiçi işletmeler, web siteleri ve blogcular için, arama motorları sıralamasında yüksek bir zorunluluktur. Organik arama sonuçları, anahtar kelime arama terimleriyle yanıt arama motoru sonuç sayfalarında (SERPs) görünür ilgili Web sayfaları. Sonuçlar olmayan önyargılı ve ücretli reklam alınarak oluşturulmuştur. Sitenizin Google, Yahoo! ve Bing gibi büyük arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır, sitenizin URL, başlık ve açıklama sonuçları sayfalarında görünür. Sağlam bir arama motoru pozisyonu alma, web sitenizin bir yetkili ve popüler çevrimiçi kaynağı olduğunu ima eder.

Arama motorlarında yüksek rütbe için potansiyel artar:

Artan trafik
Daha fazla sayfa gösterimi
Daha fazla müşteri, okuyucu ya da takipçi
Daha iyi dönüşüm oranları ve yeni yol açar (örneğin, haber bülteni kayıtlarını)
Artan iş ve yatırım getirisini (örneğin, yeni satış)

Sıralaması artırmak ister misiniz? Bu 8 SEO en iyi uygulamaları izleyin:

1. Zorlayıcı kopyalayın: sık sık güncellenen içeriği ile Google ödülleri web siteleri, benzersiz, taze ve orijinal. Arama motorları Web sayfanızın ne hakkında olduğunu bilmek gerekir.

2. Çeşitli bağlantı kurma: web sitenizin diğer saygın web siteleri ile link değişimi yoluyla teşvik edilmesi ve tespit konumlandırma geliştirir. Içerik dizinlere gönderin.

3. Gelen bağlantılar, diğer sitelerden sitenize link güvenilir bir kaynak olarak güvenilirliğini artırır bağlantılar Kazanılması, böylece web sitenize arama motoru sonuçlarında daha yüksek sürüş.

4. Dahili bağlantılar: kendi açılış sayfalarını Bağlama iyi bir SEO uygulamadır. Bu, iyi bir iç Web sayfasının alaka ve sıralama en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Sizin için rütbe istediğiniz anahtar kelimeler için uygun çapa metin dahil etmek için emin olun.

5. Sosyal Medya: sosyal medya aktif katılarak, pazar ve web sitenizin içeriği bağları geliştirmek için etkili bir yoldur. Sosyal medya, işletmelerin şirket hakkındaki sözcüğü yaygınlaştırın için büyük bir cadde. Popüler online pazarlama trendleri üstüne kalın!

6. Anahtar Kelimeler: Anahtar kelimeleriniz, hangi potansiyel müşterilerin kendi arama sorgularını yazarak maç emin olun. Belirli anahtar kelimeler için rütbe istiyorsanız, daha sonra özel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Bu açılış sayfaları, ziyaretçiler kendi özel arama kriterleri karşılayan tek tek Web sayfalarını yönetti olacak, çünkü yüksek sıçrama oranlarını azaltır.

7. Web sitesi kullanılabilirlik: Tasarım web sitenizin kullanıcı dostu ve kolay bırakarak ziyaretçilerin giriş yapmasını önlemek gitmek için böylece. Web sayfaları böylece yüksek dönüşüm oranları ile anahtar kelimeler sergilendi organize edilmelidir.

8. Denetim: Web sitenizi gözden geçirin ve yeniden endeksli gerekiyorsa karar. Detaylı bir şekilde inceleme, kontrol eski Web sayfaları, eskimiş veya yinelenen içerik, kırık bağlantılar veya alakasız meta açıklamaları ve HTML sayfa başlıkları içerir. Web sitenizin güncellenmesi, yeniden tasarımı ve ek içerik içerebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir